fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Halkalı Doğa Koleji İlkokulu

Özel Halkalı Doğa Koleji İlkokulu

Okulu Paylaş!
 • whatsapp share
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 17
Okul Saatleri:
Tam gün: 09:00/16:00

Özel Halkalı Doğa Koleji İlkokulu Hakkında

Özel Halkalı Doğa Koleji İlkokulu eğittim çoklu zekâ kuramına uygun olarak verilmektedir. Her çocuğun bireysel gelişimi göz önünde bulundurularak eğitim verilmektedir. Okulun psikolojik danışmanlık ve rehberlik hizmetleri mevcuttur. İstanbul Küçükçekmece’ de bulunan okulda fen ve teknoloji, Türkçe, iki adet yabancı dil, drama, müzik beden eğitimi, sosyal bilimler eğitimleri, hayat bilgisi eğitimleri, değerler eğitimleri, matematik eğitimleri, bilimsel eğitimler verilmektedir. Okulun farklı dallarda kulüpleri mevcuttur. Okulun ülkenin birçok yerinde kampüsleri bulunuyor. Kültürel ve bilimsel çalışmalar genellikle geziler esnasında görerek ve yaşayarak öğrenmeyi destekliyor. Müzikle jimnastik eğitimleri, modern dans eğitimleri, satranç eğitimleri mevcuttur. okulda sosyal sorumluluk projelerine yer verilmektedir.

Yorumlar (5)

 • ÖV

  Çocuğumuz için verdiğimiz en doğru kararlardan biri burası. Okul seçimi gibi kritik bir kararı riske atamazdık. Doğaya güvendik ve 2 yıldır da çok güzel ilerliyoruz. Günden güne Doğa ile büyüyor gelişiyoruz. Eğitim öğretim hayatına sizinle başladığımız için çok şanslı ve gururluyuz.

 • BC

  Okuldaki yenilikler çocukların motivasyonunu okul sevgisini arttırıyor. Çeşitli aktivitelerle çok yönlü gelişimleri destekleniyor. Bu yüzden çok memnunuz açıkcası.

 • PY

  Sanatsal ve sportif faaliyetleriyle dersleri destekleyen bir okul. Tecrübeli ekibine güvenimiz tam. Emekleriniz için teşekkür ederim.

 • CT

  Kızım için okul seçiminde oldukca titiz davrandık. Doğayı seçerek ne kadar doğru bir karar verdiğimizi şimdi dah iyi anlıyorum. Çocuklara gösterdikleri hassasiyetten ötürü teşekkür ederim

 • FK

  Alanında başarılı öğretmenleriyle donanımlı laboratuvarlarıyla eğitim kalitesi olarak dört dörtlük diyebileceğim bir okul. Ayrıca fiziksel imkanları, sosyal faaliyetleri, dil eğitimi kusursuz. çocuğunuz için doğru bir tercih olacaktır.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Halkalı Doğa Koleji İlkokulu İletişim Bilgileri

Halkalı Atakent Mah. Cumhuriyet Cad. Kent Bulvarı No: 19 Küçükçekmece / İstanbul
0 212 963 2081
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum