fb
Onaylanmış Okul Profili
Özel İhlas Koleji Bizimevler 4 İlkokulu

Özel İhlas Koleji Bizimevler 4 İlkokulu

Okulu Paylaş!
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 20
Okul Saatleri:
Tam gün: 09:00/16:00

Özel İhlas Koleji Bizimevler 4 İlkokulu Hakkında

1996-1997 yılında eğitim öğretim hayatına başlayan Özel İhlas Bizimevler İlkokulu İstanbul ilinin Avcılar semtinde bulunmaktadır. Kurum eğitimde mükemmele yolculuk parolasıyla yola çıkmış, Türkiye’ye model oluşturma vizyonu ile eğitim dünyasındaki faaliyetlerine devam etmektedir. Kurum zengin geçmişinden aldığı güç ile kendisine emanet edilen öğrencileri, ilgi, yetenek, becerilerini de dikkate alarak geleceğe hazırlamaktadır. Kurumda hakim olan nitelikli eğitim anlayışı ile bilişim teknolojileri birleşerek kuruluşta olduğu gibi gelecekte de eğitim öğretim de kalite, huzur ve güvenin merkezi olmak amaçlanmıştır. Kurumda azami 17 kişilik sınıflar mevcuttur. Tüm sınıflar çağdaş eğitim anlayışının gereği olarak akıllı tahtalar ve projeksiyonlar ile donatılmıştır. Oturma düzeninden aydınlatmaya kadar her şey öğrencilerin ihtiyacı düşünülerek hazırlanmıştır. Yabancı dil eğitimi olarak İngilizce verilmekte olup öğrencilerin yabancı dilleri sevmeleri ve yabancı dilleri öğrenme bilincini kazanmaları üzerine işlenmektedir. Dersler konuşma, okuma, yazma becerilerini geliştirmek amacıyla işlenmektedir. Öğrencilerin sportif kimlik kazanmaları ve yeteneklerini keşfetmesi için okulda spor kulübü bulunmaktadır. Spor kulübü basketbol, judo, okçuluk alanlarını kapsamaktadır. Öğrencilerin kültürel birikim elde edip sanatsal faaliyetlerde kendilerini geliştirmeleri için görsel sanatlar dersi verilmekte olup dersler atölyelerde işlenmektedir. Okulda teknolojik imkanlardan faydalanılarak dersler işlenmektedir. Sınıflarda ve atölyelerde her türlü imkan mevcuttur. Okulda psikolejik danışmanlık ve rehberlik servisi bulunmaktadır. Rehberlik birimi öğrencilere verimli ders çalışma, zamanı iyi kullanabilme konularında destek vermektedir. Gerek grup gerek bireysel çalışmalar yapar. Okulda öğrencilerin güvenliğine önem verilmekte olup öğrencilerin okul içinde ve servislerde güvende olması için gerekli önlemler alınmış olup güvenlik görevlileri tarafından giriş ve çıkışlar kontrol edilmektedir. Yemekler hijyenik kurallara bağlı kalınarak sağlıklı besinlerden yapılır. Okulda temizlik konusunda da hassas bir tutum sergilenmekte olup okulun deneyimli personelleri tarafından tüm alanlar düzenli olarak temizlenmektedir.

Yorumlar

 • EG

  Çocuğumu bu okula gönderiyorum öğretmenleri çok ilgili branş derslerine çok önem veriyorlar ancak çocuklara da yarış atı muamelesi yapmıyorlar öğrenci kulüpleri ile çocukların sosyalleşmesini de sağlıyorlar.

 • FK

  Verdiği hizmetlerle ve eğitim başarısıyla kendisini kanıtlamış bir okul çevremizde çocuğunu bu okula gönderenlerin çok memnun olduğunu ve çocuklarının okul sonrasında başarıyla devam ettiğini gördüğümüz için çocuğumu bu okula yolladım. Başarılarını disiplinli olmaya borçlular.

 • Ms

  Çocuğumu bu okula gönderiyorum okulun fiziksel imkanları oldukça iyi derslerin verimli işlenebilmesi için sınıflarda tüm teknolojik imkanlar mevcut. sınıflar kalabalık değil ve öğretmenler her öğrenciyle ilgilenebiliyor. Kaliteli bir eğitim veriyorlar.

 • HB

  Çocuğumun iyi bir eğitim alması için bu okula gönderdim imkanları çok iyi. Öğretmenler alanında uzman ve tecrübeli ayrıca okulda branş derslerine olduğu kadar öğrenci kulüplerine de önem veriliyor.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel İhlas Koleji Bizimevler 4 İlkokulu İletişim Bilgileri

Tahtakale Mah. Abdi İpekçi Cd. No:3/12 Bizimevler 4 Sitesi Ispartakule
0 212 963 2081
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum