fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel İstek Okulları Acıbadem İlkokulu

Özel İstek Okulları Acıbadem İlkokulu

Okulu Paylaş!
 • whatsapp share
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 20
Okul Saatleri:
Tam gün: 08:00/18:00

Özel İstek Okulları Acıbadem İlkokulu Hakkında

İstanbul Acıbadem’de 13.490 metrekare kullanım alanı olarak binası, 4300 metrekare ise bahçe alanı, bünyesinde 523 kişilik iki katlı konferans salonu, 300 kişilik iki ayrı yemekhane, 200 kişilik öğrenci kantini, kapalı spor salonu ve yarı olimpik yüzme havuzu bulunmakta olan ve kaliteli bir ilkokul hizmeti sunan İstek Özel Acıbadem İlkokulu 1. sınıf öğrencilere matematik, hayat bilgisi ve Türkçe dersleri vermektedir. 1. sınıftan 4. Sınıfa kadar, eğitim dönemi boyunca çocuklara matematik odası çalışmaları eğitimi verilmektedir. Matematik odası çalışmaları neticesinde öğrencilerin matematik dersine olumlu tutumla yaklaşması sağlanmaktadır. Fen dersleri için laboratuvar çalışmaları büyük öneme sahiptir. Okulda hem İngilizce hem de Almanca dil eğitimi verilmektedir. Okulda değerle eğitimine de yer verilmekte ve çocukların kendine ve çevresine karşı saygılı olması sağlanmaktadır. İlkokulda verilen yemek listesi ve kalori hesabı okulun web sitesi üzerinden yayınlanmaktadır. Okulda birçok sosyal ve branş etkinliği de düzenlenmektedir. Okulda bulunan kulüpler yüzme, basketbol, masa tenisi, yaratıcı yazarlık ve yayın, satranç, sanat tasarımı, MUN, akıl oyunları, modern dans, bağlama, drama, bisiklet, kitap kurdu, keman, gitar, piyano, scrabble, halk oyunları, müzik, cimnastik, bale ve danstır. Okulda rehberlik hizmeti verilmekte olup okulun psikolojik danışmanı öğrencilere okula alışma süreci, derslerdeki stres ve kaygı konusunda destek sağlar ve öğrencileri gözlemler. Yemekler hijyenik koşullarda ve sağlıklı besinlerle yapılmaktadır. Yemek menüsü okulun web sitesinde paylaşılarak öğrencilerin ve velilerin bilgisine sunulur. Okulun hassas olduğu konulardan biri de güvenliktir. Kampüs içinde öğrencilerin güvenliği sağlanarak yabancıların okula girmesi önlenmektedir.

Yorumlar (6)

 • öb

  Anaokulundan ilkokula devam ediyoruz, hem öğretmenlerin ilgisi, hem verilen eğitim ve sunulan sosyal imkanlardan çok memnunum.Henüz olumsuz bir yanını görmedim.

 • anaokulundan itibaren çocuğunuzun potansiyelini ortaya çıkarıp cevheri işleyen, henüz ilkokul ortaokul yaşların nitelikli bir birey haline getirmeyi kendine misyon edinmiş süper bir okul

 • Ms

  Kapalı havuz ve sanat atölyeleri olması çok güzel. Resim, müzik beden eğitimi gibi dersleri branş öğretmenleri tarafından işleniyor. Kötü bir okul değil yalnız az idealist bir tavırları var. devlet okulundan çok daha iyi bir eğitim var ancak öğretmenler daha fazla tutarlı olabilirler.

 • Veli

  Mezuniyet töreninde Nutuk dağıtacak kadar düşünceli ve geleceği şekillendirme de özne olmayı kafaya koymuş bireyleri yetiştiren bir okul.

 • Veli

  İstek sonuçta çok bir şey beklememek lazım.

 • Veli

  Aradığınız kritere göre iyi okul olabilir.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel İstek Okulları Acıbadem İlkokulu İletişim Bilgileri

Acıbadem Mah. Bağ. Sok. No:4, Kadıköy / İstanbul
0 216 706 6875
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum