fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Lütfen Bekleyin...

Doğrulanmış Profil
Özel Mektebim Koleji Beykent İlkokulu

Özel Mektebim Koleji Beykent İlkokulu verified

Okulu Paylaş!
 • whatsapp share
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 24
Okul Saatleri:
Tam gün: 08:30/18:00

Özel Mektebim Koleji Beykent İlkokulu Hakkında

İstanbul'un Beylikdüzü bölgesinde bulunan Özel Mektebim Koleji Beykent İlkokulu Üretken ve yenilikçi nesilleri yetiştirmek amacıyla, tüm paydaşlarıyla iş birliği yaparak ülkenin ve dünyanın geleceğine değer katan, lider, yenilikçi ve vatansever bir eğitim kurumu olmaktır. Toplumsal ve küresel sorumluluk bilincine sahip, yaşadığı dünyaya değer katabilecek, yenilikçi, bilgiler arasında transfer yapabilen öğrenciler yetiştiren, ihtiyaçlara uygun çözümler üreten, proaktif, tüm paydaşlarıyla uyumlu ve iş birliğine dayalı ilişkiler geliştiren, ulaşılabilir bir eğitim kurumu olmaktır. Öğrencilerimizi sabah öğretmenlerimiz A Kapısında karşılamaktadır. Okulumuz Beylikdüzü Kolejler bölgesinde yer almadığından trafikten uzak bir konumdadır. İlkokul yıllarında çocuğun kazandığı temel bilgi, beceri ve tutumlar ona hayatı boyunca eşlik edecektir. Bu nedenle çocuğun içindeki potansiyelin desteklenmesi gerekmektedir. Özel Mektebim Koleji Beykent İlkokulu Kadememizde Öğrencilerimizin okuma yazma süreçlerine sağlıklı bir başlangıç yapmalarını, atölye ve programlarımız ile sosyal becerilerini geliştirebilmeyi, Yabancı Dil edinimlerini sağlayarak iletişim kurabilme becerilerini geliştirmeyi hedeflemekteyiz. Mektebimliler, okul öncesinden üniversiteye kadar “Bütünsel Eğitim Yaklaşımı” ile kendilerini ve dünyayı keşfederek, başarılı bir geleceğe adım adım yürümektedir. Öğrencilerimizin bulunduğu yaş dönemi esas alınarak tasarlanmış “Bütünsel Eğitim Yaklaşımı” çocukların yetenekleri ve öğrenme şekilleriyle bütünleşerek kalıcı bir eğitime zemin hazırlamaktadır. Avrupa Dilleri Ortak Çerçevesi’ne (CEFL) uygun oluşturulmuş Yabancı Diller müfredatımızla öğrendiği dilde yaratıcı ve eleştirel düşünebilen, araştırma yapabilen ve toplum bilincine sahip dünya vatandaşları yetiştiriyoruz. Özel Mektebim Koleji Beykent İlkokulu öğrencilerini güçlü ve farklı kılan, Yenilikçi Eğitim Programları’mızdır. Bu programda yer alan; Finansal Okuryazarlık, Matematik Okuryazarlığı, İleri Bilişsel Uygulamalar, Bilime Yolculuk, Küresel farkındalık, İnovasyon, Düşünme Becerileri, Okuma-Yazma-Metin-Sunum-Müzakere Atölyeleri, Kodlama, E-STEM, CLIL gibi dersler, öğrencilerin akademik, kültürel ve sosyal gelişimlerini ön plana çıkarır.

Duyurular ve Etkinlikler

Özel Mektebim Koleji Beykent İlkokulu Soru - Cevap

● Yemekler okulda mı hazırlanıyor yoksa dışardan mı getiriliyor?

- Okulda hazırlanıyor

● Psikolojik danışman öğrencilerle ne sıklıkla görüşme yapıyor?

- Haftada birkaç kere

● Rehberlik servisi tarafında okulda özel ihtiyaçları (yetersizliği) olan öğrencilere yönelik ne tür çalışmalar yapılıyor?

- Aile Görüşmeleri

- Anne-Baba Eğitimleri

- Yönlendirme

- Rehberlik

- Bilgi Verici Danışmanlık

- Mesleki Rehberlik

- Bireyi Tanımaya Yönelik Testler/Uygulamalar

● Dersler kaç dakika sürüyor?

- 40 dakika

● Tenefüsler kaç dakika sürüyor?

- 10 dakika

● Birinci sınıf öğrencilerine ödev veriliyor mu?

- Evet

● Birinci sınıf öğrencilerine sınav yapılıyor mu?

- Hayır

● Branş derslerini kimler veriyor?

- Branş Öğretmenleri

● Okul gezilerinde çocuklara kimler refakat ediyor?

- İdareciler

- Öğretmenler

● Sanat ve spor faaliyetleri için ayda kaç kez etkinlik düzenleniyor?

- 5+

● Okulda görev alan kaç öğretmen var?

- 21+

● İlkokul 1’den 4’e kadar aynı öğretmenle devam edilebiliyor mu?

- Evet

● Okulun benimsediği eğitim sistemi/yaklaşımı nelerdir?

- STEM

- Yaparak Yaşayarak Öğrenme

- Öğrenci Merkezli Eğitim Modeli

- Bilingual (Çift Dilli) Eğitim Programı

● Okulda görev alan öğretmenlerin branşları nelerdir?

- Sınıf Öğretmeni

- Psikolojik Danışman

- Müzik Öğretmeni

- Beden Eğitimi Öğretmeni

- Görsel Sanatlar Öğretmeni

- Yabancı Dil Öğretmeni

- Yüzme Öğretmeni

- Bale ve Dans Öğretmeni

- Robotik Kodlama Eğitmeni

- Drama Eğitmeni

- Native Öğretmen

● Her yıl kadronuzda öğretmen değişikliği oluyor mu?

- Nadiren

● Servis hizmeti kimler tarafından ve nasıl sağlanıyor?

- Okulun kendi araçları ile

● Güvenlik nasıl sağlanıyor?

- Güvenlik Görevlisi

- Kamera Sistemi

Özel Mektebim Koleji Beykent İlkokulu Sıkça Sorulan Sorular

 • Özel Mektebim Koleji Beykent İlkokulu ortalama sınıf mevcutları kaçtır?
  24
 • Özel Mektebim Koleji Beykent İlkokulu hangi saatlerde hizmet veriyor?
  Tam gün eğitim saatleri 08:30 - 18:00 şeklindedir.
 • Özel Mektebim Koleji Beykent İlkokulu hangi yabancı dil imkanlarını sunuyor?
  Kurumda İngilizce, Almanca dil eğitimi verilmektedir.
 • Özel Mektebim Koleji Beykent İlkokulu yaz okulu hizmeti sunuyor mu?
  Kurumda yaz okulu hizmeti sunulmamaktadır.
 • Özel Mektebim Koleji Beykent İlkokulu hafta sonu eğitim veriyor mu?
  Hafta sonu eğitim verilmemektedir.

Özel Mektebim Koleji Beykent İlkokulu Yorumları (18)

 • Ec

  Değerli Mektebim Ailesi emeğiniz ve desteğiniz çok büyük.Kızım 1.sınıfa devam edecek bu yıl.Benim için önemli olan çocuğumun güvenliği,gözüm arkada kalmıyor.İyiki varsınız

 • Özel Mektebim Koleji Beykent İlkokulu

  Okulun Cevabı:

  Değerli Velimiz Merhaba. En değerliniz en değerlimiz olarak çıktığımız bu yolda , siz velilerimizin güveni bizler için çok önemli. Teşekkür ediyoruz. Daha nice uzun senelere hep birlikte. Saygılarımızla.

 • FE

  Mektebim İlkokulun 3 yıllık velisiyim aile gibi bir okul her zaman ulaşılabilir olması çok güzel eğitim kadrosu çok ilgili memnunuz

 • Özel Mektebim Koleji Beykent İlkokulu

  Okulun Cevabı:

  Merhabalar Değerli Velimiz. Memnun olmanız bizler için çok kıymetli. Biz büyük bir aileyiz. Sevgi ve Saygılarımızla.

 • SD

  3 yıldan beri okulun velisiyim. Sınıf öğretmenimiz ve İlkokul Müdürümüzden çok memnunuz. Mektebim online platform üzerinden hem ingilizce hem de diğer deslerden eğlenerek öğreniyoruz. İngilizce haftalık ders sayımızın 16 olması da bizim için büyük bir artı oldu. Kızımın ingilizcesi girdiğimiz ortamlarda rahat bir şekilde iletişim kurmasına olanak tanıyor.

 • Özel Mektebim Koleji Beykent İlkokulu

  Okulun Cevabı:

  Değerli Velimiz Merhaba. Yabancı-dil ağırlıklı eğitim sistemimiz oyun grubu 3 yaştan itibaren önceliklerimiz arasında yer almaktadır. Öğrencilerimiz dil eğitimlerini alırken aynı zamanda da sosyal bir ortamda pratik içerisinde gelişimlerini tamamlamaktadırlar. Saygılarımızla.

 • Ad

  Öğrencim Aras severek gittiği bir okul 3 tane özel okul değiştirdik sonunda kaliteli eğitimin adresini bulduk teşekkürler mektebim ailesi

 • Özel Mektebim Koleji Beykent İlkokulu

  Okulun Cevabı:

  Değerli Velimiz Merhabalar. Yorumlarınız bizler için çok kıymetli. İlginiz için teşekkür ediyoruz. Saygılarımızla.

 • Oc

  Merhabalar Mektebim ailesi, 4.sinifta eğitim almaktayiz yabanci dil bizim egitim anlayisimizin onceliklerindendir, ingilizce ve bunun yani sira Almanca dil egitimlerinden oldukca memnununuz ozellikle tatile ciktigimizda bunu daha iyi anliyoruz, emeklerinizden dolayi tesekkur ederim.

 • Özel Mektebim Koleji Beykent İlkokulu

  Okulun Cevabı:

  Değerli Velimiz Merhabalar. Dil eğitimleri önceliklerimiz arasında yer almaktadır. Düşünceleriniz bizim için çok değerli. Saygılarımızla.

 • AK

  Her şeyden önce çocuğumuz okula severek gidiyor. Servisteyken de, yemekteyken de, okuldayken de aklımız onda kalmıyor. Güvenliğine ve sağlığına özen gösteriliyor. Her sabah servisten indiğinde öğretmenleri ve okul müdürü tarafından Güleryüz ve sıcak bir şekilde karşılanıyor. Gelişimi ile ilgili olumlu ya da olumsuz her şey rehber öğretmenleri tarafından bizimle paylaşılıyor. Küçük butik bir okul, herkes birbirini tanıyor ve birbirine özen gösteriyor. Çocuğum okulunda değerli olduğunu hissediyor. Çocuklarla iletişim için çaba harcanıyor. Pek çok özel okulla görüştük öncesinde ve iki özel okul deneyimimiz oldu. Beykent Mektebim Koleji bir ticarethane değil, tam bir eğitim yuvası. Bu, günümüzde az rastlanır bir yaklaşım. Gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Ayrıca, eğitimde yeni yaklaşımları ve teknolojileri takip eden ve bunlardan heyecan duyan bir eğitim-öğretim kadroları var. Çocuklarımız kendi sınıf ve gelişim düzeylerine göre başarılılar ama bu başarı, delice bir stres ve öğrencileri yarıştırarak değil, öğrenmeyi sevdirerek çocukların kendi gelişim zamanlarında hünerli eğitimcilerin dikkatiyle sağlanıyor. Sonsuz kere teşekkürler Mektebim ailesi. İyi ki varsınız.

 • Özel Mektebim Koleji Beykent İlkokulu

  Okulun Cevabı:

  Değerli Velimiz Merhabalar. Bir günümüzü özetlemişsiniz :) Güzel duygu ve düşünceleriniz için teşekkür ediyoruz. Sevgi ve Saygılarımızla.

 • İlkokul 3 sınıfta okuyan çocuğum var 1 sınıftan itibaren Aysel taflan öğretmenimiz tarafından eğitim vermekte, bizler öğrencimizin eğitimi ve Öğretimi konusunda Anne ve baba olarak, öğretmenimizden ve okul kampüs müdürümüz Bülent beyden Çok memnunuz.Öğrencilerimize sosyal aktiviteleri olsun,(gezi,tiyatro müze)

 • Özel Mektebim Koleji Beykent İlkokulu

  Okulun Cevabı:

  Değerli Velimiz Merhaba. Güzel yorumlarınız için teşekkür ediyoruz. Sosyal aktivitelerimiz öğrencilerimizin akademik takvimlerine göre düzenlenmektedir. Okul gezileri 1. ve 2. dönem olarak planlamalarımızda yer almaktadır. Önerinizin bizim için çok kıymetli. Saygılarımızla.

 • E

  Kesinlikle tavsiye edebileceğim bir okul,3 öğrencimde aynı kampüste eğitim aldı,malesef son sene yurt dışına taşınmamızdan dolayı ayrılmak zorunda kaldık,umarım herkes Mektebim de olmanın ayrıcalığını yaşar.

 • Özel Mektebim Koleji Beykent İlkokulu

  Okulun Cevabı:

  Değerli velimiz, yorumlarınız bizim çok kıymetli Mektebim ailesi olarak teşekkür ederiz.

 • AE

  Birçok okul gezdim en iyi si diye bilirim hem okul olarak hem öğretmen ler olarak çok güzelOyun alanları biraz daha büyük olabilir

 • Özel Mektebim Koleji Beykent İlkokulu

  Okulun Cevabı:

  Değerli Velimiz Merhaba. Yorumlarınız için teşekkür ederiz. Bilgiye ulaşmada en önemli etken olan öğretmenler, Mektebim Koleji'nin en önemli unsurudur. Eğitim ise ciddi ve zamana bağlı bir süreçtir. Başarı bu sürece ve performansa ayak uydurabilecek bir kadro ile sağlanır. Donanımlı Eğitim Kadromuzla bizler hep sizin yanınızdayız. Sevgi ve saygılarımızla.

 • BG

  Okulumuzdan ve Melike Öğretmenimizden çok memnunuz. İyi ki var ve iyi ki kızımısın öğretmeni. Geleceği için çok guzzel bir adım oldu bizim için. Umarim tüm eğitim hayatı boyunca Melike Hanım gibi bir öğretmenler çıkar karşısına. Bu vesile ile kendisine ve okulumuza çok teşekkür ederiz ❤️

 • Özel Mektebim Koleji Beykent İlkokulu

  Okulun Cevabı:

  Değerli Velimiz Merhaba. Çocuğunuz asla gözünüzün arkada kalmayacağı Mektebim Okulları Beykent Kampüste :) Burada her şey onun sağlığı, mutluluğu, güvenliği için tasarlandı, hazırlandı. 3 yaşından 6 yaşına kadarki tüm arkadaşlarıyla beraber, yeteneklerini özgürce keşfedebilir. Sevgi ve Saygılarımızla.

 • BS

  Kızım okulunda çok mutlu, öğretmenlerini ve arkadaşlarını çok seviyor. Akademik olarak gelişiminin farkındayız, öğretmenimiz sık sık geri bildirimde bulunuyor . Okul yönetimi iletişime açık ve çözüm odaklı.

 • Özel Mektebim Koleji Beykent İlkokulu

  Okulun Cevabı:

  Değerli Velimiz Merhaba. Yorumlarınız için teşekkür ederiz. Bilgiye ulaşmada en önemli etken olan öğretmenler, Mektebim Koleji'nin en önemli unsurudur. Eğitim ise ciddi ve zamana bağlı bir süreçtir. Başarı bu sürece ve performansa ayak uydurabilecek bir kadro ile sağlanır. Donanımlı Eğitim Kadromuzla bizler hep sizin yanınızdayız. Sevgi ve saygılarımızla.

 • KA

  Kızım 3. Sınıfta ve çok içine kapanıktı,şuan ise oldukça iletişime açık sosyal gelişimi noktasında desteklerinden dolayı okulumuza sonsuz teşekkür ediyorum

 • Özel Mektebim Koleji Beykent İlkokulu

  Okulun Cevabı:

  Değerli Yorumlarınız bizim için çok önemli. Çok teşekkür ediyoruz. Sevgi ve saygılarımızla.

 • SA

  İyi ki sizinle tanışmışız öncelikle. En değerimizi sizlere teslim ederken hiç gözümüz arkada kalmiyor. Egitiminize yorum yapamam ama her geçen gün cocugumda ki gelişimi görebiliyorum. Bu da ne kadar iyi bir iletişim kurduğunuzu gösteriyor. İyi ki sizin gibiler eğitim kurumlarında varsiniz.

 • Özel Mektebim Koleji Beykent İlkokulu

  Okulun Cevabı:

  Değerli Velimiz Merhaba. Bizler çok şanslıyız ki sizler gibi ailelerle yollarımız kesişiyor. Mektebim Okulları Beykent Kampüs olarak her zaman yanınızdayız. Sevgi ve Saygılarımızla.

 • CK

  Her mektebim okulundaki gibi okulun herhangi bir eksiği asla söz konusu değil. Çok iyi tasarlanmış çocuklar için her alan verimli şekilde kullanılmış ve onların gerek öğrenmesi gerek iyi vakit geçirmesi için her şey düşünülmüş

 • Özel Mektebim Koleji Beykent İlkokulu

  Okulun Cevabı:

  Değerli Velimiz Merhaba. Düşünceleriniz bizim için çok kıymetli. “Bütünsel Eğitim Modeli” ile araştıran, proje üreten, takım çalışmasına yatkın, lider karakterli ve en az bir yabancı dili çok iyi konuşabilen öğrenciler yetiştirerek okul öncesinde “Dünya Benim Oyun Alanım”, ilkokulda “Dünya Benim Keşif Alanım”, ortaokulda “Dünya Benim Proje Alanım” ve lisede de “Dünya Benim Yaşam Alanım” mottolarıyla eğitim öğretim faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Her öğrencimizin değerli ve öncelikli olduğunu, farklı ilgi ve ihtiyaçları olduğunu biliyor, çocuklarımızı ve gençlerimizi teknoloji okuryazarı, girişimci, sosyal anlamda gelişmiş, etkili yetişkinler olarak yarınlara hazırlıyoruz. Ulusal ve uluslararası akademik disiplinlerden faydalanarak oluşturduğumuz ders içerikleri ve eğitim modellerimizle geleceği inşa edecek, yepyeni bakış açılarıyla yaşadıkları ülkeyi ve dünyayı güzelleştirecek, yenilikçi fikir ve buluşlarıyla insanlığa katkı sağlayacak bireyler yetiştiriyoruz. Çok teşekkür ederiz. Saygılarımızla.

 • EO

  Mektebim tecrübesine ve kalitesine güvenerek tercih ettim ve gerçekten gerek kampüs büyüklüğü gerek imkanları ile bizi kusursuz düzeyde mutlu etti

 • Özel Mektebim Koleji Beykent İlkokulu

  Okulun Cevabı:

  Değerli Velimiz Merhaba. Mektebim Beykent Kampüste öğrencilerin fiziksel, duygusal, sosyal ve zihinsel yönden gelişimine önem verilir. Müzik ,sanat atölyesi, yüzme alanları, kodlama, cep sinema vb atölyelerde öğrencilerimizin branş dersleri alanında uzman öğretmenlerle takip edilmektedir. İlginiz için teşekkür ederiz. Sevgi ve Saygılarımızla.

 • ÖA

  Genç ve yenilikçi bir kadroya sahip, yüksek standartları olan bir kolej. Yeniliklere açık ve en son teknoloji eğitim materyallerini kullanmalarının gerçekten çok verimli olduğunu söyleyebilirim.

 • Özel Mektebim Koleji Beykent İlkokulu

  Okulun Cevabı:

  Değerli Velimiz Merhaba. Yorumlarınız için teşekkür ederiz. Bilgiye ulaşmada en önemli etken olan öğretmenler, Mektebim Koleji'nin en önemli unsurudur. Eğitim ise ciddi ve zamana bağlı bir süreçtir. Başarı bu sürece ve performansa ayak uydurabilecek bir kadro ile sağlanır. Donanımlı Eğitim Kadromuzla bizler hep sizin yanınızdayız. Sevgi ve saygılarımızla.

 • T

  Gerçekten de önceki yoruma yapan arkadaşa katılıyorum. Teknolojiyi sonuna kadar eğitimin hizmetinde kullanabilen, yeni yüzyıla ayak uydurabilmiş ve yenilikçi bireyler yetiştiren çok güzel bir okul.

 • Özel Mektebim Koleji Beykent İlkokulu

  Okulun Cevabı:

  Değerli Velimiz. Paylaşımlarınız için teşekkür ederiz. Üretken ve yenilikçi nesilleri yetiştirmek amacıyla, tüm paydaşlarıyla iş birliği yaparak ülkenin ve dünyanın geleceğine değer katan, lider, yenilikçi ve vatansever bir eğitim kurumu olmaktan gurur duyuyoruz. Sevgi ve Saygılarımızla.

 • Veli

  Teknolojik imkanlarını çok farklı ve yükseklerde görüyorum. Bu çağdaş eğitim modelini Atatürk İlke ve İnkilaplarıyla birleştirmeyi başarmış gerçekten özel bir okul.

 • Özel Mektebim Koleji Beykent İlkokulu

  Okulun Cevabı:

  Değerli Velimiz. Duygu ve düşünceleriniz için teşekkür ederiz. Mektebim Koleji olarak 1928 yılında Mustafa Kemal Atatürk’ün kurduğu Millet Mekteplerinden aldığımız adımız ile eğitimde kalite anlayışını, ülkemizin birçok noktasında ulaştırarak öğrencilerimize dünya standartlarında eğitim imkânı sunuyoruz. Çocuklar erken yaşta teknolojik yaklaşımların mantığını öğrendikleri takdirde tasarım odaklı düşünme, sistematik düşünme, olaylar arasındaki ilişkileri görebilme, eleştirel düşünmenin yanı sıra problemleri öngörerek çözümler üretebileceklerdir. Kodlamanın esasını oluşturan algoritmik düşünme becerisi yaşamın her alanında kullanılmaktadır.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Mektebim Koleji Beykent İlkokulu İletişim Bilgileri

Adnan Kahveci Mah. Sayaca Cad. No:11, Beylikdüzü / İstanbul 
0 212 963 2072
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Harita
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum