fb
Onaylanmış Okul Profili
Özel Tarhan Koleji İlkokulu

Özel Tarhan Koleji İlkokulu

Okulu Paylaş!
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 24
Okul Saatleri:
Tam gün: 08:30/15:50

Özel Tarhan Koleji İlkokulu Hakkında

Özel Tarhan Koleji İlkokulu İstanbul Beyoğlu bölgesinde öğrencilerini ortaokula çok yönlü eğitimleri ile hazırlayan bir okuldur. Okulda Öğrenci Merkezli Eğitim Modeli uygulanmaktadır.
Özel Tarhan Koleji İlkokulu'nda milli ve manevi değerlere büyük önem verilmektedir. Okulda çocuklara verilen eğitimler arasında yabancı dil ve değerler eğitimi de verilmektedir. Okulun eğitim felsefesi, öğrenci merkezli çalışmalardır. Öğrencinin temel bilgi ve becerileri edinmesi, olumlu değerler kazanması, kendisi ve çevresi ile sorumlu olabilme özelliklerinin tümünü taşımasıdır.
Özel Tarhan Koleji İlkokulu yetiştirdiği öğrencilerin; topluma ve ülkesine faydalı, sosyal sorumluluk bilincinde, araştırmacı, çağın koşullarına uyum sağlayabilen bireyler olamaları yönünde eğitmektedir.
Okulda eğitim şekli yaparak ve yaşayarak öğrenmeye dayalıdır. Bireysel farklılıkların göz önünde bulundurularak verildiği eğitim sisteminde yaratıcı ve üstün yetenekli çocuklar için ayrı bir eğitim sistemi geçerlidir. Özel Tarhan Koleji İlkokulu sosyal etkinlikleri arasında mental aritmetik ve sosyal kulüpler bulunuyor. Sosyal kulüpler arasında halk oyunları, bale, resim, dans, zeka oyunları, drama, el sanatları kulüpleri bulunuyor. Okul İstanbul Beyoğlu mevkinde.

Yorumlar

  • öö

    Butik bir okul ögretmenlerımız gayet ılgılıler. sosyal aktiviteleri yeterlı dıyebılırım müzik ve dans egıtımlerı verılıyor,bunun dısında okul temiz ve guvenlı.tek sıkayet edebılcegım sey oyun alanları dar.

  • KT

    eğitim kalitesi, sosyal dersleri, etkinlikleri bakımından diğer özel okullardan ayıran bir yanı yok. bir ilkokul olduğunu düşündüğümüzde bahçesi çok küçük çocukların rahatça koşup oynayacağı bir alan yok.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Tarhan Koleji İlkokulu İletişim Bilgileri

Kumbaracı Yokuşu Tercüman Çıkmazı No:1 Tünel-Beyoğlu/istanbul
0 212 963 2079
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum