fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Vadi İstanbul Uğur Okulları İlkokulu

Özel Vadi İstanbul Uğur Okulları İlkokulu

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 20
Okul Saatleri:
Tam gün: 08:00/17:00

Özel Vadi İstanbul Uğur Okulları İlkokulu Hakkında

Özel Vadi İstanbul Uğur Okulları İlkokulu, İstanbul'un Kağıthane ilçesinde bulunan bu okul, öğrencilerin okul hayatının ilk evresinde, başarılı akademik hayatının ilk adımlarını atmalarına destek olmaktadır. "Uğur Okulları" sponsorluğunda uzman yönetim ve öğretim kadrosuyla öğrencilerine eğitimi en verimli şekillerde sunmaktadır. Her öğrenciye değer veren ve onların geleceğin mimarları olacağı bilinciyle hareket eden bu okul, öğrencilerini geleceğe hazırlamaktadır. İlkokul düzeyindeki öğrencilere okulu sevdiren etkinlikler yapılmaktadır. Aynı zamanda gelişme çağında olan çocuklara P4U (Uğur'da Felsefe) dersleri verilmektedir. Bu derste öğrencilere okuma, yazma, sorgulama, yordama ve tartışma yetileri kazandırılmaktadır. Asalet ve zarafet dersi veren bu okul, öğrencilerinin toplumsal görgü kurallarını, iletişim becerilerinde sihirli sözcükler kullanmayı, kişisel temizlik kurallarını ve davranış dilini öğrencilere aktarmaktadırlar.
Özel Vadi İstanbul Uğur Okulları İlkokulu, yabancı dil eğitimine oldukça önem vermektedir. Bu bağlamda öğrencilerine iki dil yetkinliği kazandırmaktadır. Yabancı dil edinimini sağlayabilmek amacıyla birinci yabancı dil olarak verilen İngilizceyi yaşayarak öğrenme stratejisi uygulamaktadırlar. Matematik, fen, coğrafya gibi dersleri İngilizce olarak öğrencilere aktarırken, öğrenciler ana dilde öğrendikleri bilgileri, yabancı dilde tekrar ederek hem dersi pekiştirmiş hem de İngilizceyi içselleştirmiş olacaktır. Aynı zamanda kahvaltıda, koridorda, öğle yemeğinde olmak üzere ders dışı aktivitelerde öğrenciler İngilizce konuşmaya teşvik edilmekte ve yabancı dil edinimi sağlanmaktadır. Geri değerlendirme yapmak amacıyla öğrenciler uluslararası geçerliliği olan Cambridge sınavlarına girmekte ve çok yüksek puanlarla başarı sağlamaktadırlar.
Özel Vadi İstanbul Uğur Okulları İlkokulu, bilim ve teknolojiyi öğrencilere sevdirerek yola çıkmaktadır. Bilim ve teknolojiyi seven, teknolojiyi olumlu yönde kullanabilen öğrencilerin gelecekte başarıyı yakalayacağının kaçınılmaz olduğunu düşünmektedir. Robotik ve kodlama dersleriyle öğrenciye bu sevgiyi kazandırmakta ve hayal gücü, üretkenlik, girişimcilik ve sorun çözme gibi yetenekler edindirilmektedir.
Özel Vadi İstanbul Uğur Okulları İlkokulu, sosyal ve kültürel gelişime oldukça önem vermektedir. "Uğur'da Sanat Var" sloganıyla bir çok sanatsal etkinlik ve aktivite düzenleyen bu kurum, Atatürk'ün "Sanatsız kalan bir milletin hayat damarlarından biri kopmuş demektir." sözünü benimseyerek öğrenci yetiştirmektedir.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Vadi İstanbul Uğur Okulları İlkokulu İletişim Bilgileri

Hamidiye Mahallesi, Anadolu Caddesi, No:50, Kağıthane/istanbul
0 212 963 2081
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum