fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Lütfen Bekleyin...

Doğrulanmış Profil
Özel Yıldız Koleji İlkokulu

Özel Yıldız Koleji İlkokulu verified

Okulu Paylaş!
 • whatsapp share
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 20
Okul Saatleri:
Tam gün: 08:15/15:40

Özel Yıldız Koleji İlkokulu Hakkında

Özel Yıldız Koleji İlkokulu eğitimci bir aile tarafından kurulmuş, 57 yıllık geçmişi ve tecrübesi olan köklü bir eğitim kurumudur. Kurumun amacı Atatürk ilkeleri ve demokratik, laik Cumhuriyete sahip çıkan, topluma ve doğaya saygılı “MUTLU ÇOCUKLAR” yetiştirmektir.


Kurumumuzun ikinci 50 yıl gelişim planları doğrultusunda 2018 yılında hizmete açılan yaş grubunun sağlıklı ve mutlu bir şekilde gelişebileceği modern donanımlı yeni kampüsümüzde; eğitim öğretim programımız saat 08.20 - 15.40 saatleri arasında yürütülmekte olup, saat 08.00-08.20 arasında haftanın 3 günü sabah sporu (jimnastik-çocuk yogası) haftanın 2 günü ise kitap okuma aktivitesi ile başlamaktadır.
Çalışan velilerimiz için saat 17.30’a kadar grup etüt çalışması yapılmakta, öğrencilerimiz çalışmalarını öğretmen eşliğinde tamamlayabilmektedir.
Öğrencilerimize kendi mutfağımızda aşçılarımız tarafından günlük alınan malzemelerle çocuk gelişimine uygun besinlerle hazırlanan sabah kahvaltısı, öğle yemeği ve ikindi beslenmesi öğretmenleri eşliğinde servis edilmektedir.
Okulumuz “Uluslararası Beslenme Dostu Okul” sertifikasına sahiptir. İngilizce ağırlıklı olarak eğitim öğretim veren okulumuzda; anasınıfları haftada 20 ders saati, ilkokullarımız ise haftada 15 ders saati İngilizce derslerini Türk ve yabancı (native) öğretmenlerle yürütmektedir.
Öğrencilerimiz 4.sınıftan itibaren ikinci yabancı dil olarak Almanca eğitimi verilmektedir.

Özel Yıldız Koleji İlkokulu “Cambridge Young Learners”sınavlarındaki başarısı ile “Distinctive School” sertifikasına sahiptir. Anasınıflarımızda haftada 20 saat İngilizce eğitiminin ve Türk müfredatının yanı sıra stratejik düşünme becerilerini geliştiren Kodlama, Dünya Vatandaşlığı, GEMS Fen Bilgisi, Finansal Bilinç gibi öğrencilerimizin evrensel düşünmelerini sağlayacak dersler ve aktivitelerde eklenmektedir.
İlkokulumuzda müfredatın ötesine geçerek öğrencilerimizin her konuyu zenginlik ve derinlik içinde keşfetmesini sağlamak amacıyla disiplinler arası tema çalışmalarıyla evrensel, sorgulayan, dönüşümlü düşünen, özgüvenli, kendini toplum içerisinde ifade eden öğrenciler olarak yetişmeleri için çalışmalar yürütülmektedir.
Ayrıca öğrencilerimizin akademik başarıları düzenlenen “Performans Ölçütleri” ile belirli aralıklara takip edilmekte ihtiyacı olan öğrencilerimize bire bir etüt çalışmalarıyla gerekli takviye yapılmaktadır.
Sosyal gelişimlerini en üst düzeyde tutabilmek amaçlı öğrenim alanları ile ilgili geziler düzenlenmekte, kulüp çalışmaları ( Fransızca Kulübü-Ritm ve Perküsyon Kulübü-Sanat ve Yaratıcılık Kulübü-English Board Games Kulübü-Badminton-Masa Tenisi Kulübü-Bilişim, Lego Robotics, Maker Kulübü-Çevre İnceleme ve Eco Okullar Kulübü gibi) ve veli talebine göre Artistik Jimnastik, satranç, drama gibi kurslar düzenlenmektedir. Okulumuz temizlik ve hijyen koşulları ile “Beyaz Bayrak”, pandemi tedbir ve uygulamaları ile “TSE Okulum Temiz” sertifikasına sahiptir.
Ayrıca çevre bilincine yönelik “Uluslararası Eko-Okullar” projesi ile de “Yeşil Bayrak” sertifikasını almaya hak kazanmıştır.

Duyurular ve Etkinlikler

Özel Yıldız Koleji İlkokulu Soru - Cevap

● Okul gezilerinde çocuklara kimler refakat ediyor?

- İdareciler

- Öğretmenler

- Stajyer/Yardımcı Öğretmenler

● Yemekler okulda mı hazırlanıyor yoksa dışardan mı getiriliyor?

- Okulda hazırlanıyor

● Okulda görev alan öğretmenlerin branşları nelerdir?

- Sınıf Öğretmeni

- Psikolojik Danışman

- Müzik Öğretmeni

- Beden Eğitimi Öğretmeni

- Görsel Sanatlar Öğretmeni

- Yabancı Dil Öğretmeni

- Robotik Kodlama Eğitmeni

- Native Öğretmen

● Psikolojik danışman öğrencilerle ne sıklıkla görüşme yapıyor?

- Her gün

● Rehberlik servisi tarafında okulda özel ihtiyaçları (yetersizliği) olan öğrencilere yönelik ne tür çalışmalar yapılıyor?

- Aile Görüşmeleri

- Anne-Baba Eğitimleri

- Yönlendirme

- Rehberlik

- Psikolojik Danışma

- Bilgi Verici Danışmanlık

● Dersler kaç dakika sürüyor?

- 40 dakika

● Tenefüsler kaç dakika sürüyor?

- 15 dakika

● Birinci sınıf öğrencilerine ödev veriliyor mu?

- Nadiren

● Birinci sınıf öğrencilerine sınav yapılıyor mu?

- Hayır

● Branş derslerini kimler veriyor?

- Branş Öğretmenleri

● Her sınıftan kaç şube var?

- 2

● Servis hizmeti kimler tarafından ve nasıl sağlanıyor?

- Bağımsız Taşıma Firması ile

● Sanat ve spor faaliyetleri için ayda kaç kez etkinlik düzenleniyor?

- 4

● Güvenlik nasıl sağlanıyor?

- Güvenlik Görevlisi

- Kamera Sistemi

● İlkokul 1’den 4’e kadar aynı öğretmenle devam edilebiliyor mu?

- Evet

● Okulda görev alan kaç öğretmen var?

- 21+

● Okulun benimsediği eğitim sistemi/yaklaşımı nelerdir?

- MEB Odaklı Eğitim

- Çoklu Zeka Modeli

- Oyun Temelli Eğitim

- STEM

- Aktif Öğrenme Sistemi

- Hibrit Eğitim Modeli

- Proje Temelli Öğrenme Eğitim Modeli

● Her yıl kadronuzda öğretmen değişikliği oluyor mu?

- Hayır

Özel Yıldız Koleji İlkokulu Sıkça Sorulan Sorular

 • Özel Yıldız Koleji İlkokulu ortalama sınıf mevcutları kaçtır?
  20
 • Özel Yıldız Koleji İlkokulu hangi saatlerde hizmet veriyor?
  Tam gün eğitim saatleri 08:15 - 15:40 şeklindedir.
 • Özel Yıldız Koleji İlkokulu hangi yabancı dil imkanlarını sunuyor?
  Kurumda Almanca, İngilizce dil eğitimi verilmektedir.
 • Özel Yıldız Koleji İlkokulu yaz okulu hizmeti sunuyor mu?
  Kurumda yaz okulu hizmeti sunulmamaktadır.
 • Özel Yıldız Koleji İlkokulu hafta sonu eğitim veriyor mu?
  Hafta sonu eğitim verilmemektedir.

Özel Yıldız Koleji İlkokulu Yorumları (31)

 • bt

  Güvenlik, yabancı dil, velilerle yakın ve sürdürülebilir iletişim, oyun ve spor alanının olması bizim için çok değerli. Oğlum arkadaşlarıyla sağlıklı iletim kurabilme becerisini okulumuzda geliştirdi. Yüksek farkındalık konusunda büyük bir gelişim gösterdi. Sınıf öğretmenimizin iletişimi kuvvetli ve olumlu anlamda yönlendirici bir etkisi var. Yönetim güvenli ve düzenli bir ortam sağlıyor. Sorunların çözümünde hızla aksiyon alınıyor.

 • SA

  Öğrencilerimizle öğretmenlerimizin birebir iletişimde olmasını takdir ediyorum. Çocuğumun sosyal becerileri olumlu yönde gelişti. Okul yönetimine kolay ulaşılıyor, iletişimleri çok güçlü ve güler yüzlüler. Okul destek personeli güler yüzlü ve yeterli sayıda var. Okul her daim temiz.

 • NS

  Ozel YIldiz Koleji samimi, butik bir okul. İletişime gelismeye her zaman açıklar. Öğretmenleri çok samimi, başarılı. Okul dışı etkinlikleri , yazar günleri, etutleri, kursları güzel bir şekilde planlanmaktadır.

 • SB

  Okulumuz kendini çok iyi geliştirmiş olup, çağdaş eğitim programlarının hepsini uygulamaktadır. Okul kurucularımız eğitimci oldukları için eğitim yöntem ve tekniklerini, okuldaki kurumsal yapıyı ve eğitim ortamını çok iyi planlamış olduklarından dolayı okulda çağdaş bir eğitim süreci yürütülmektedir.Okul idaremizde sayın müdürümüz Seval Ertuğrul yüksek bilgi ve tecrübesiyle okulun sevk ve idaresini mükemmel şekilde yapmaktadır. Öğretmenler sınıf içi ders ortamlarını çok ileri düzeyde çocukların bilişsel farklılıklarına da özen göstererek hazırlayarak onların dersleri çok iyi anlamaları ve sosyal yönden de çok iyi gelişmelerine okul öğretmenleri titizlikle eğilmektedirler.Böyle bir okulda çocuğumuzu okuttuğumuz için çok mutluyuz.

 • Zh

  Very good teachers and excellent management.With a lot of patience and tolerance, they manage all the children well. Happy celebrations that are held with great orderUrdu, cinema, theater, etc. should be more for children

 • BS

  Okulumuzun bahçesi ve konumu çok güzel. Yemyeşil bahçede çocukların oynama imkanı olması çok iyi. Binada sadece ilkokullar var ve okul temizliği çok iyi yapılıyor. Yemekhanesi de gayet güzel. İkisi native speaker olan üç ingilizce öğretmenimiz çok iyi dil öğretiyorlar. Aralarındaki uyum ve koordinasyon çok iyi işliyor. Sınıf öğretmenimiz Hasan öğretmenimizin çocuklarla iletişimi çok iyi. Emekleri için ne kadar teşekkür etsek az:) Okul müdürümüz, okulumuzun sahibi ve tüm öğretmenler ekip olarak sıcacık bir aile ortamı sunuyorlar. Görsel sanatlar öğretmenimiz çocukların yaratıcılığını ortaya çıkarmak, kendilerine güvenerek resim yapmaları için çok güzel kurs ve ders faaliyetleri yürütüyor.

 • Sa

  Atatürk ilke ve inkılaplarına bağlı, çağdaş bir okul. Butik bir okul ve fiziksel alanı çocuklar için yeterli. Az katlı ve modern bir yapıda hizmet veriyor. İngilizceyi çok iyi öğretiyor.

 • MS

  Eğitim sistemi çok başarılı, Güleryüzlü öğretmen kadrosu var ve bir çocuğa nasıl yaklaşılıcağını bilen eğitimli öğretmenlerimiz var çok memnun kaldık. Güzel ve Güleryüzlü Müdüremize sonsuz teşekkürler

 • AA

  Ilkokul 1.sınıftan beri okulumuzda olmaktan çok mutluyuz. Okul idaremiz, Öğremenlerimiz , okul personeli olsun herkes çocuklarımız ile çok yakından ilgilidirler. Okulumuzun kullanım alanları çok verimli ve keyiflidir. Ortaokul eğitimimizide okulumuzda devam edeceğiz. Herkes mutlaka Yıldız Okullarını tanımalı.

 • TK

  2 oğlumuzu da 3 yıldır gönderdiğimiz güzel okulumuz. Öğretmenlerimizin özverili çabası, velilerle sürekli kurdukları doğru iletişim, yönetimin iyi eğitim konusundaki hassasiyeti, çocuklarımın kendini güvende hissetmesi ve okula mutlu gitmeleri, aile gibi bir ortamda yetişmeleri... Tüm bu detaylar ile ilgili memnuniyetim bu süre içinde hiç eksilmedi. Tüm eğitim kadrosuna emekleri için teşekkür ediyorum.

 • NT

  Çocuğumuzu sanki evinde gibi hissettiren,herhangi bir problemde muhatap bulabildiğimiz,bütün öğretmenlerin son derece ilgili olduğu harika bir okul.Tören organizasyonları daha özenli yapılabilir.

 • Öa

  Eğitimimiz beklediğiminde üzerinde. Özellikle yabancı dil eğitimi çok çok iyi. Bütün öğretmenlerimizden çok memnunuz.

 • Zh

  Very good teachers and excellent management.With a lot of patience and tolerance, they manage all the children well. Happy celebrations that are held with great orderUrdu, cinema, theater, etc. should be more for children

 • SN

  Cumhuriyetçi aydın bir ailenin yönetiminde mudüründen öğretmenine, kapıdaki güvenlik gorevlisine kadar tüm personelin çocuklarımıza kol kanat gerdiği butik bir okuldur. Ögretmenlerimiz ögretim ile birlikte egitime de son derece önem veriyorlar. Çocuklarımız kapıdan girdikleri andan itibaren güleryüz ve sevgiyle sarmalanıyorlar ama bunun yanında dersler haricinde displin, öz bakım, adabı muaşeret, insan ilişkileri, Atatürk sevgisi de günlük akışlarında hep var. Pandemi döneminde gösterdikleri azami titizlik ve müdürümüzün her çocuğu ismiyle tanıyıp sarıp sarmalaması okula olan güven ve sevgimizi bir kat daha artırıyor. İyi ki Yıldız kolejliyiz...

 • AC

  Bu yorum,pandemi doneminde cocugu 1. sinif'a baslayan bir aile tarafindan yazilmistir. Bir 'ilkokul" icin,optimumlari icinde barindirdigina inandigimiz, Yildiz Ilkokulu'nda karar kildik. Kendimiz ve aile yapimiz adina, degerlendirme kriterlerimiz su sekildeydi: 1. "Ilkokul cocugu icin GUVENLIK": Okul ilkokul ogrencilerinin rahat hareket edebilecegi, mimari acidan bu yas gurubu cocuklar icin dizayn edilmis, kontrol altinda,ogretmenlerin ve idarecilerin tum okula kolay hakim olabilecegi bir mimari'de tasarlanmis buyuklugu gayet yeterli bir okul.PS: Bina icinde ilkokul disinda, ust kademe siniflar mevcut degil. 2. DENEYIM: Okulun kurucusu aile 40 seneyi askin bir suredir egitimci bir aile. Vakif okulu degil ama bu egitimcilikte "detay" kulturu ve deneyim, bastan baslayarak asagiya riayet etmis. Okul Mudure'miz ve tum ogretmen ekibi, bu kulture uyumlu insanlardan secilmis, son derece deneyimli insanlar. Cocuklarimiza ve bize yaklasimlari, seviyeli ve sicakkanli otoriterlikleri bizde guven uyandirdi ; cocugumuzun sahiplenilecegini ve idealist bir ekip tarafindan egitilecegi kanaati olustu. Su ana kadar da yanilmadigimizi net olarak gozlemledik. 3. ILETISIM: Idare ve ogretmenlerimizin sozlu ve online iletisimi muazzam ve verimli! Tum ekip cozum odakli. Okul, ekip olarak, tum aileleri ve cocuklari tanimaya odakli bir iletisimi odaklamis gorunuyor. PS:Rehberlik birimi, aile ve cocuklarin hayatina katki yapacak sekilde iletisime, tatmin edici sekilde, mudahil durumda. 4. KULUP VE NORMAL DERSLERININ NOKTA ATISLARI YAPILARAK YAPILMIS OLMASI: Ilk okul cocugu icin aile olarak beklentimiz: iyi Turkce, Matematik ve ingilizce altyapisi almasi ve okul bunu gayet yeterli bir sekilde sagliyor (2 yabanci, 1 Turk ingilizce ogretmenleriyle cok yonlu ingilizce egitimi veriliyor.); ek olarak bilinc gelisimiyle, ve sosyal gelisimle(spor, muzik, vs) ilgili kulup ve sanatsal derslerin verimli programlanmis olmasi verimli bir katki sagliyor (Her ne kadar pandemiden dolayi kulup derslerinin cogu uygulanamamis olsa da, uygulan(a)mamis olanlar okullar acildiginda digerlerinin uygulanacagina net olarka inanmamiza olanak taniyor.) "Cocugunuz icin secim asamasinda, bu ilkokulu herhalukarda listenize ekleyerek gormenizi ve sonrasinda karar vermenizi tavsiye ediyoruz."Muzik dersinin etkinligi arttirilabilir (Pandemi'den dolayi verim dusuklugu yasaniyor olabilir. Okullar acildiktan sonra aile olarak tekrardan gozlemleme firsati bulacagiz.) Spor; ilkokullar icin basketbol ve hentbol takimi kurulabilir. Cocuklar bu takim calismasinin ve birlikteligin; ayni hedefte takim olarka yuruyerek basari kazanmanin ne oldugunu ogrenebilirler. Ayriyetten, spor ve egzersiz disiplinini alarak, spor'u beden egitimi dersleri disina cikartarak, hayatlarinin bir parcasi haline getirebilirler - Basari kulturunun olusmasinda, faydasi olacagina inaniyoruz (Dip not: ust yastaki cocuklarla da ayni takimda oynayarak, farkli yaslar arasinda "kontrollu" iletisim kurma becerisini kazandirma da faydasi olacagina inaniyoruz) Okul ici/disi sosyal aktivite:(Pandemi oncesi yapiliyor muydu,emin degiliz.) Sene sonlarinda veya ortalarinda cocuklarla bir musamere duzenlenip o musamere de, tiyatro, muzik ve spor etkinlikleri kapsaminda, cocuklar tarafindan degisik gosteriler ortaya konabilir. Bu vesileyle, cocuklarimiz sosyal disiplin kazanip ayni zamanda okul suresince fiziki olarak ( tiyatro, resim, muzik, spor, vs.) ogrendikleri konulari, bizlere guzel bir aktivite cercevesinde gosterebilirler. Bu, okul ile ailelerin kaynasmasi, ailelerin ogretmenlerimizi onore etmeleri ve cocuklarimizin sosyal gelisimlerine katkida bulunmasi konularinda cok yardimci olabilir kanaatindeyiz. Ek olarak, cocuklarin topluluk onunde hitabet kabiliyetlerine, toplum icinde rahat hareket edebilmeleri ve ileride lider vasifli, insanlara hitab ederek etkileyebilme kapasitesini kazanmalari konusunda da katkilari olacagina inaniyoruz. Drama dersi eklenebilir: Mufredat disi olarka, drama- tiyatri dersi eklenebilir.

 • ÖÖ

  Her bir çocukla ayrı ayrı ilgilenilir.Velileri her konuda bilgilendirilir.Okulumuzdaki tüm öğretmenler herbir çocuğu tanır.Sınıf öğretmeninizle sürekli iletişim halindesinizdir.Online sistemde bile öğretmenlerimiz tüm emeklerini harcayarak çocukların başarılarını ortaya çıkartmayı sağlamışlardır.Biz okulumuzu çok seviyoruz ve aile gibi sıcak hissediyoruz.O yüzden herkese de bir öğretmen olarak söylüyorum.YILDIZ KOLEJİ ❤❤❤

 • Okulun sınıfları, bahçesi, spor salonu, kütüphanesi gibi fiziki imkanları çok güzel. Okul yönetimi oldukça ilgili ve öğrencilerini tek tek tanımaya gayret gösteren bir yaklaşım benimsemişler. Levent çevresinde butik bir okul arayışında olanlar velilere tavsiye ederim.

 • PO

  Ögretmenler cok ilgili, bir cok farkli alanda dersler var, İngilizce saati yuksek. Kizim her gun kosarak gidiyor ve donmek istemiyor. Gayet memnunuz:)

 • de

  Butik bir okuldur, öğrenci sayısı az olduğundan öğrenci ve öğretmen arası ilişkiler çok daha samimidir. Öğretmenler öğrencileri tek tek tanımakta ve ve iletişimi güçlü tutmaktadırlar. Bunun yanında bu okula bakarken, öyle kocaman spor salonları olan devasa okullarla karşılaştırmayın. Burası daha çok kendi imkanları ile, çocuklara samimi bir ortam yaratıp iyi bir eğitim vermeye çalışan ve kar amacı gütmeyen bir okuldur.Okuldan beklentilerimi yerine getiriyor. Servisleri daha özenli seçerlerse ve servis güzergah sayısını arttırırlarsa sorun daha iyi olacaktır.

 • ŞE

  Atatürk'çü , pandemi şartlarında dahi eğitim seviyesini yukarıda tutabilen , aydın görüşlü,sanat ve kültür düzeyi yüksek bir okuldur.

 • AE

  Okul öncesi ve ilköğretim için tercihimiz oldu 2 yıldır çok memnunuz, eğitim kalitesi ve öğretmenleri çok iyi, sorun yaşanmıyor yaşansa da çözüm için hemen aksiyon aliniyor

 • ST

  Kızım 4 yıldır yıldız kolejinde eğitim öğretim görmekte çok memnunum . Okul yönetimine ve öğretmenlerimize sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum . Çok iyi öğrenciler yetiştiriyorlar.Okul kendini çok iyi geliştirmiş.

 • SK

  Güvenli, sevgi dolu, iyi insan yetiştirmeye odaklı, başarılı, Cumhuriyetçi, köklü butik bir okul. Çocuğunuzu gözü kapalı emanet edebileceğiniz bir kurum.

 • ES

  Okulumuz rahat huzurlu eğitimi gayet güzel.Ozellikle konumu ve bahçesini çok seviyoruz.

 • Okul yönetim kurulunun ve eğitmenlerinin daima çocukları gelirken ve giderken karşılaması, bir Veli olarak üst yönetime her zaman direkt olarak ulaşabilmem, bizi daima dinlemeleri ve çözüm üretmeleri, çocuğumu iyi gözlemlemeleri ve eksikliklerinde gerçekçi bakış açısıyla çözüm üretmeleri, günümüz koşullarına uygun ve sıhhi bir okul yapısına sahip olmaları, ülke ;toplum ve aile değerleri ile önderlerini öğreten bir anlayışta olması, okulun ulaşım kolaylığı yeşil bir bölgede olması.Şu an İçin eksik göremiyorum.

 • Çocuklarımızla kendi çocukları gibi ilgileniyorlar, asla gözüm arkada kalmıyor.Yok

 • Açıldığı gün itibariyle okul yonetimi,öğretmenleri ,egitimi (online dahil) ,okul fiziki sartlarina %100 guvenerek cocugumunda mutlu bir sekilde gittigi ve egitimine cok buyuk bir katki sagladigina inandığım okulumuzu cok seviyoruz.Canla basla calisan Tum okul personeline,öğretmenlerimize, muduranima ve okul yonetimine canı gonulden tesekkurlerimi sunuyorum. Herkese de tavsiye ediyorum.

 • Nd

  Başta fiziki koşullar olmak üzere okul yeni ve pırıl pırıl. Eski köklü ve bu işi para için yapmayan eğitimci bir ailenin kontrolünde olan özellikle 4.Levent te 2018 de açılan yeni kampüs çok çok güzel. Öğretmenler personel çok başarılı ve güler yüzlü ayrıca veliler ile sürekli iş birliği içindeler. Okul bahçesinde müstakil bir sanat atölyesi ve müzik odası var. Çocuklar okulda ayrı ayakkabı giyiyor. Okul çok hijyenik, bu sebepten dolayı yerlerde yatıp yuvarlanıp rahatça oynuyorlar. Yemekler yeterli ve besleyici. Bölge lokasyon olarak her yere yakın.

 • GE

  Tamamen butik ama eğitim mecrasına kök salmış bir kolej denebilir. Çocuklara ilgi ve eksik oldukları konularında öğretmenlerin ilgilenme şansı diğer okullara göre çok çok daha fazla. Bunu ben değil büyük kolejlerden buraya gecen cocukların anneleri babaları soyluyor aynı zamanda.

 • EH

  Özgüveni yerinde bir aile kurumu aslında. Bunun özellikle ilkokul ve anaokulu bölümüne yansımaları çok hos daha samımı bır ortamda daha uretken cocukların yetiştigini gözlemleyebilirsiniz.

 • FB

  Köklü bir okul ve güvenilir.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Yıldız Koleji İlkokulu İletişim Bilgileri

Konaklar Mahallesi, Akağaç Sokak, No:20, Beşiktaş / İstanbul
0 212 963 2074
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Harita
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum