fb
Onaylanmış Okul Profili

Bakırköy - Şenlikköy Okulları

Bakırköy Şenlikköy'de bulunan tüm okullar arasından ideal okulunuzu bulun; okulların eğitim ilkelerini, imkanlarını öğrenmek ve fotoğraf galerilerini görüntülemek için listelerimize göz atın!

39 okul bulundu.
Özel Yeşilköy Okulları İlkokulu Özel Okul
Özel Yeşilköy Okulları İlkokulu verified

Öğretmen kadrosu yapılandırmacı eğitim anlayışını tam anlamıyla ilke edinmiş alanında uzman öğretmen kadrosundan oluşuyo...

Özel Florya Erken Başarı Montessori Anaokulu Özel Okul
Özel Florya Erken Başarı Montessori Anaokulu verified

Buyuk oğlum onlarla büyüdü şimdi 2,5 yaşındaki oğlumda gözüm kapalı onlara emanet. eğitimcileri harika insanlar montesso...

Özel Florya Neşe Erberk Anaokulu Özel Okul
Özel Florya Neşe Erberk Anaokulu verified

Bir anaokulunda olması gereken her şey mevcut çocuğumuz eğitim hayatına en iyi şekilde başlasın istedik ve bu okulu seçt...

Özel Aydın Kids Anaokulu Özel Okul
Özel Aydın Kids Anaokulu verified

Özel aydın kids anaokulu, aydın çocuk evi adı ile 27 yıllık eğitim veren kurum yeni okuluyla hizmetiniz. bu tecrübelerin...

Özel Florya Aydoğdu Okulları Anaokulu Özel Okul
Özel Florya Aydoğdu Okulları Anaokulu verified

Özel Florya Aydoğdu Okulları Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Lale Buketi Anaokulu Özel Okul
Özel Lale Buketi Anaokulu verified

Özel Lale Buketi Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Bahçeşehir Koleji Florya Anaokulu Özel Okul
Özel Bahçeşehir Koleji Florya Anaokulu

Çocuklar eğlenerek öğreniyorlar. eğitim sistemlerinin takdir edilmesi gereken kurumlardan.

Özel Balarısı Montessori Anaokulu Özel Okul
Özel Balarısı Montessori Anaokulu

Eğitimi ve çocuklara kattıkları onlara karşı olan ilgi mükemmel

Özel Bahçeşehir Koleji Florya Ortaokulu Özel Okul
Özel Bahçeşehir Koleji Florya Ortaokulu

İlkokuldan itibaren kızım devam ediyor. yoğun bir yabancı dil eğitimi var okulun ilk öncelikleri ingilizce , ikinci yaba...

Özel İstek Okulları Bilge Kağan Anaokulu Özel Okul
Özel İstek Okulları Bilge Kağan Anaokulu

Çocuğumuz kaliteli bir eğitim alsın eğitim hayatına bir adım önde başlasın istedik. istek okulları hem dersleriyle hem ö...

Özel Florya Amerikan Anaokulu Özel Okul
Özel Florya Amerikan Anaokulu

Çocuğunuzu güvenerek bırababileceğiniz bir adres kesinlikle tavsiye ederim gözümüz arkada kalmadı teşekkür ederim

Özel Bakırköy Florya Koleji Fen Lisesi Özel Okul
Özel Bakırköy Florya Koleji Fen Lisesi

Benim şu anda ortaokulda okuyan ve bir de 5 yaşında olan iki oğlum var. daha öncesinde bu okulu araştırma imkanım olmadı...

Özel Bilfen Koleji Florya İlkokulu Özel Okul
Özel Bilfen Koleji Florya İlkokulu

Başarılı çocuklar yetiştiriyor etrafımda çok duyuyorum o şöyle başarılıymış bu böyle başarılıymış şimdi bizim torun ba...

Özel Florya Küçük Şeyler Anaokulu Özel Okul
Özel Florya Küçük Şeyler Anaokulu

Lorya çevresinde gerçekten hatrısayılır, iyi bir okul öncesi eğitim kurumu arayan ailelere tavsiye ederim

Özel İstek Okulları Bilge Kağan Fen Lisesi Özel Okul
Özel İstek Okulları Bilge Kağan Fen Lisesi

Ben istek vakfı bilge kağan mezunuyum ve kısa bir süre de istek atanur oğuz'da çalıştım. yani farklı zamanlarda hem öğre...

Özel Florya Canada Okulları İlkokulu Özel Okul
Özel Florya Canada Okulları İlkokulu

Özel Florya Canada Okulları İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel İstek Okulları Bilge Kağan Ortaokulu Özel Okul
Özel İstek Okulları Bilge Kağan Ortaokulu

Özel İstek Okulları Bilge Kağan Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Florya Final Anadolu Lisesi Özel Okul
Özel Florya Final Anadolu Lisesi

Özel Florya Final Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Yeşilköy Okulları Ortaokulu Özel Okul
Özel Yeşilköy Okulları Ortaokulu

Özel Yeşilköy Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Florya Canada Okulları Ortaokulu Özel Okul
Özel Florya Canada Okulları Ortaokulu

Özel Florya Canada Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Bakırköy Final Okulları Anaokulu Özel Okul
Özel Bakırköy Final Okulları Anaokulu

Özel Bakırköy Final Okulları Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel American International Kids Academy Anaokulu Özel Okul
Özel American International Kids Academy Anaokulu

Özel American International Kids Academy Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Bahçeşehir Koleji Florya 2 Ortaokulu Özel Okul
Özel Bahçeşehir Koleji Florya 2 Ortaokulu

Özel Bahçeşehir Koleji Florya 2 Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Florya Koleji Ortaokulu Özel Okul
Özel Florya Koleji Ortaokulu

Özel Florya Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel İstek Okulları Bilge Kağan Anadolu Lisesi Özel Okul
Özel İstek Okulları Bilge Kağan Anadolu Lisesi

Özel İstek Okulları Bilge Kağan Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Bakırköy - Şenlikköy Okulları

Bakırköy'ün özel okul bakımından çok fazla alternatife sahip olan mahallelerinden biri olan Şenlikköy bir diğer adıyla Florya bölgesinde yer alan eğitim kurumlarının tamamına tek bir sayfa üzerinden ulaşabilir, detaylı bilgilerine ulaşarak çocuğunuz için en iyi okulu hemen bulabilirsiniz. Anaokulundan lise seviyesine kadar eğitim hizmeti veren Florya kolejleri bu bölgedeki aileler tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Butik anlamda hizmet veren anaokulları da çokça araştırılmakta ve velilerin tercih ettiği kurumlar arasında yerlerini almaktadır.


Florya'daki okulların haritadaki konumlarına ulaşarak sizlere yakın olan eğitim kurumlarını keşfedebilir, böylelikle çocuğunuzun servis kullanmadan okuluna devam etmesini sağlayabilirsiniz. Bunun dışında okulların; ayrıntılı fotoğraflarına, fotoğraf galerilerine, sınıf ortalamalarına, fiziki imkanlarına, yabancı dil olanaklarına, adres bilgilerine, fiyatlarına, giriş ve çıkış saatlerine ulaşabilirsiniz. Ayrıca bölgedeki okulları daha önce tercih etmiş ve hakkında fikir sahibi olan ebeveynler tarafından yapılan veli yorumları okul tercihinizde sizlere yardımcı olabilir. Okul profillerinden bu yorumlara göz atabilir, eğitim kurumlarının artı ve eksi yönlerini öğrenebilirsiniz. Sizlerde daha önce deneyimlediğiniz okullar ile ilgili yorumlar yapabilir, eğitime katkıda bulunabilirsiniz.


Florya kolejleri arasında yer alan kurumlar alanında uzman öğretmen kadrosu ile öğrencilerini akademik açıdan donanımlı bireyler olarak mezun etmektedirler. Bölgede adından söz ettiren kolejler ise; Bahçeşehir Koleji, Bilfen Koleji ve İstek Okulları şeklindedir. Bu kurumların size yakın olan şubeleriyle hızlıca iletişime geçebilir, randevu alarak kayıt için yüz yüze görüşme gerçekleştirebilirsiniz.


Florya okullarının ve kolejlerinin fiyatları geniş bir aralıkta yer almakta ve verilen eğitimin kalitesiyle doğru orantılı olarak fiyatların arttığı görülmektedir. Okulların eğitim ücretlerine ulaşarak bütçenize uygun okulları bulabilirsiniz. Şenlikköy'deki okulların erken kayıt dönemlerine ve bursluluk sınavları tarihlerini görüntüleyerek indirimli fiyatlar ile kayıt gerçekleştirme şansı yakalayabilirsiniz.


Florya okullarını detaylı bir şekilde incelemek için vaktiniz yoksa Ücretsiz Eğitim Danışmanlarımızdan okul önerisinde bulunmalarını talep edebilirsiniz.

Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum