fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Bahçeşehir Koleji Florya Ortaokulu

Özel Bahçeşehir Koleji Florya Ortaokulu

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Psikolojik Danışman: Var

Özel Bahçeşehir Koleji Florya Ortaokulu Hakkında

Özel Bahçeşehir Koleji Florya Ortaokulu, Bakırköy bölgesinde Bahçeşehir Koleji bünyesinde eğitim vermekte olan özel lise öncesi eğitim kurumudur. Verdiği eğitimlerin yeni akademik sistemle uyumlu olması açısından dinamik bir yapıda ilerleyen kurumda öğrencilerin öğrenme şekilleri üzerine çalışılmaktadır. Bu nedenle okulda kolay öğrenme ortamları sağlanmakta ve öğrenciler için maksimum başarı oranı sunulmaktadır.
Öğrenciler için fiziki imkanları çok zengin bir okul olan Özel Bahçeşehir Koleji Florya Ortaokulu bünyesinde tüm ihtiyaçları karşılayacak kullanım alanları bulundurmaktadır. Bu alanlarda öğrenciler serbest zamanlarını etkili olarak geçirebilmekte ve sınav stresinden uzaklaşmaktadır. Ayrıca okulda bulunan danışmanlık servisiyle öğrencilerin yine stres ve kaygıdan uzaklaşmasını sağlayacak etkinlikler düzenlenmektedir.
Yabancı dil eğitimleri Özel Bahçeşehir Koleji Florya Ortaokulu'nda etkin olarak sürdürülmektedir. Birincil yabancı dil olan İngilizce eğitimleri branşında uzman öğretim görevlileri tarafından verilirken seçmeli olarak ikincil yabancı dil imkanı da sunulmaktadır.

Yorumlar (2)

  • SU

    TEOG oranları %96-%97 gibi yerleştirme oranlarına sahip bir kolej. Sosyal ve kültürel bir okul olmasının yanı sıra bu kadar yüksek oranlarda sınav başarısının olması da tercih nedeni olabilir.

  • b

    İlkokuldan itibaren kızım devam ediyor. Yoğun bir yabancı dil eğitimi var okulun ilk öncelikleri ingilizce , ikinci yabancı dil yeterliliğini de günlük ihtiyaçlarını giderecek kadar veriyorlar. Atatürkçü düşünce sistemi olması ve her öğrenciyle başarısıyla, başarısızlıklarıyla ilgilenmeleri okulun bizce en önemli özelliklerinden. Dersler ipad ile işleniyor. herkese tavsiye ederim

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Bahçeşehir Koleji Florya Ortaokulu İletişim Bilgileri

Şenlikköy Mah. Selim Pars Cad. Selim Pars Sok. No:2, Bakırköy / İstanbul
0 212 963 2081
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum