fb
Özel Florya Küçük Şeyler Anaokulu

Özel Florya Küçük Şeyler Anaokulu

0 212 963 2082
Okulu Paylaş!
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share
Özel Florya Küçük Şeyler Anaokulu
Yaş Aralığı: 2-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 18
Okul Saatleri:
Tam gün: 07:30/17:30

Özel Florya Küçük Şeyler Anaokulu Hakkında

Kendisine ait bahçesi bulunan müstakil bir binada eğitim vermekte olan Özel Florya Küçük Şeyler Anaokulu, Bakırköy semtinde, İstanbul ili için merkezi bir konumda yer almaktadır. Okuldaki sınıfların mevcudu 18 çocuktan oluşmaktadır. Sınıflar çok kalabalık değildir, öğretmenler öğrencileri ile birebir ilgilenebilmektedirler. Sabah 07:30, akşam 17: 30 saatleri arasında hizmet veren okul, 2-6 yaş aralığındaki çocukları kabul etmektedir. Okulun içerisinde ve bahçesindeki oyun alanları çocukların serbest etkinlik zamanlarında özgürce oyun oynamalarına olanak tanımaktadır. Özel Florya Küçük Şeyler Anaokulu 'nda yabancı dil olarak İngilizce eğitimi verilmektedir. Etkinliklerin çoğunda İngilizceye yer verilmekte olup, yabancı dilin pekiştirilerek öğretilmesi sağlanmaktadır. Jimnastik faaliyetleri çocuklara düzenli olarak yaptırılmakta olup, onların kas ve beden gelişimlerine destek olunmaktadır. Tiyatro ve görsel sanat etkinlikleri çocukların hayal güçlerinin gelişmesine yardımcı olmaktadır. Aynı zamanda bu oyunlar özel günlerde sahnelenmektedir. Dolayısıyla çocuklar kendine güvenli, topluluk önünde gösteri yapabilen birer birey olarak yetişmektedirler. Seramik kulübü etkinlikleri çocukların el becerilerinin gelişmesini sağlamaktadır. Ayrıca gezi kulübü etkinliklerine velilerin katılımı da sağlanarak çocukların aileleri ile kaliteli ve eğlenceli vakit geçirmelerine olanak sağlanmaktadır. Bu aktivitelere ek olarak okula gelen çocuklarla birlikte gün içerisinde ilkokula hazırlık, araştırma, öğrenme, tamir etme ve el becerilerini geliştirmeye yönelik çalışmalar yapılmaktadır. Okul içerisinde velilerin öğrencilere yaklaşımı ve çocukların psikolojik gelişimlerini takip eden ve yönlendirmelerde bulunan psikolojik danışman bulunmaktadır. Çocukların elzem ihtiyaçları olan uyku ve yemek için özel alanları bulunan okulda, aylık olarak uzmanlar tarafından hazırlanmış menülerin çocuklara hijyenik ortamlarda hazırlanması ve sunulması sağlanmaktadır. Çocukların dengeli ve sağlıklı beslenmelerine özellikle dikkat edilmektedir. Yaz okulu hizmeti bulunan Özel Küçük Şeyler Anaokulu 'nda dilerseniz yaz dönemi boyunca da çocuğunuzu güvenle buraya emanet edebilirsiniz. Yıl boyu öğrendiklerinin pekiştirildiği ve üzerine yeni bilgilerin de eklendiği yaz okulunda çocuklar ilkokula hazırlanmaktadırlar. Daha küçük olanlar ise sorumluluk alma, bilinç kazanma, kendi işini yapma, sevgi ve saygılı olma gibi alışkanlıkları kazanmaktadırlar. Özel Küçük Şeyler Anaokulu 'nun kendisine ait güvenliği bulunmaktadır. Hem içeride hem de bahçede çocukların güvenli bir ortamda bulunmaları sağlanmaktadır. Servis hizmeti buluna okulda, servis araçlarının bakımlı olmasına, şoförlerin bilinçli ve araçları kullanırken ekstra dikkatli olmalarına özen gösterilmektedir. Aynı zamanda çocukların güvenli ve sorunsuz bir şekilde yolculuk yapmalarını sağlamak amacıyla servis içerisinde yardımcı bir öğretmen bulunmaktadır.

Fiziksel İmkanlar

Uyku Odası
Yemekhane
Sanat Atölyesi
Kütüphane
Oyun Alanı
Bahçe
Mutfak Atölyesi

Hizmetler

Güvenlik
Rehberlik
Yaz Okulu
Servis
Organik Beslenme
Oyun Grubu

Dil Olanakları

İngilizce

Sportif

Jimnastik
Beden Eğitimi

Sanatsal

Dekoratif Sanatlar
Modern Dans
Drama
Görsel Sanatlar
Tiyatro
Dans
El Sanatları
Orff

Kulüpler

Satranç
Müzik Kulübü
Gezi Kulübü
Akıl ve Zeka Oyunları
Seramik Kulübü

Yorumlar

 • S. A.

  Okuldan çok memnunuz. Branş dersleri öğrenmeye dayalı ezber kesinlikle yok. Dil eğitimi ve sosyal aktiviteleri de bir o kadar iyi. çocuğum okula başladığından beri daha disiplinli ve daha meraklı. Çocuğum bu okulda olduğu için kendisini şanslı hissediyor.

 • K. T.

  Kızımı bu okula gönderiyorum bu bölgedeki en iyi anaokulu diyebilirim çalışan kadrosu çok kibar ve işlerini severek yapıyorlar verilen hizmetler de gayet iyi yemekleri olsun güvenliği olsun. Ticarethaneye dönüşmeyen özel okullardan biri.

 • E. K.

  Çocuğumu bu okula gönderiyorum Küçük Şeyler bir anaokulunda aradığımız tüm imkanları sunuyor. Ders çeşitliliği ve sosyal etkinlikleri çok iyi çocuklar hem eğleniyor hem sosyalleşiyor bir yandan da ilkokula hazırlanıyor. Sıcacık bir aile ortamı var okulda ve öğrenciler okuldayken çok huzurlu.

 • D. S.

  Eğitim kalitesi iyi sayılır. her hafta farklı bir eğitmen geliyor. Çocuklar ay olarak ayrılıyor yas olarak değil, servisi var. okul alanı da güvenli.

 • Veli

  lorya çevresinde gerçekten hatrısayılır, iyi bir okul öncesi eğitim kurumu arayan ailelere tavsiye ederim

"Özel Florya Küçük Şeyler Anaokulu" Hakkında Yorum Yap

Ad Soyad *
Okulla ilgili olumlu bulduğun yanlar:
Okulla ilgili olumsuz bulduğun yanlar:

Özel Florya Küçük Şeyler Anaokulu İletişim Bilgileri

Şenlikköy Mahallesi Selvi Sokak No:15 Florya/bakirköy/istanbul
0 212 963 2082
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum