fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Güneşpark Etki İlkokulu

Özel Güneşpark Etki İlkokulu

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Psikolojik Danışman: Var

Özel Güneşpark Etki İlkokulu Hakkında

Özel Güneşpark Etki İlkokulu, her bir öğrencinin kendine özgü öğrenme stilini ortaya çıkarmayı amaçlamaktadır. Okul, verdiği kapsamlı eğitimle öğrencilerini merak eden ve sorgulayan bireyler haline getirmektedir. Kurum, öğrencilerinin yeteneklerini ve ilgi alanlarını ortaya çıkarmak adına birçok sosyal aktivite düzenlemektedir. Akıl ve zeka oyunları ve satranç aktiviteleriyle öğrencilerin zihinsel gelişimleri desteklenmektedir. Böylece öğrencilerin öğrenme süreçleri hızlandırılmakta ve aldıkları fayda artırılmaktadır. Robotik ve kodlama aktiviteleriyle de öğrencilerin yazılımla içli dışlı olmaları amaçlanmaktadır. Böylece öğrencilerin çağın teknolojilerine hakim bireyler olarak yetişmesi sağlanmaktadır. Özel Güneşpark Etki İlkokulu, tiyatro, görsel sanatlar ve müzik kulübü aktiviteleri de gerçekleştirmektedir. Bu faaliyetler sırasında öğrencilerin ilgi alanları ve yetenekleri ortaya çıkarılmaktadır. Branşında uzman eğitimcilerin rehberliğiyle öğrenciler yetenekleri ve ilgi alanları doğrultusunda yönlendirilmektedir. Okulda fiziksel aktivitelere de önem verilmekte ve bu bağlamda çalışmalar yürütülmektedir. Yüzme ve jimnastik aktiviteleri sayesinde öğrencilerin erken yaşta sporla tanışmaları sağlanmaktadır. Böylece fiziksel gelişim açısından önemli bir dönemde olan öğrencilerin ilkokul dönemlerini verimli geçirmeleri desteklenmektedir.
Özel Güneşpark Etki İlkokulu, yabancı dil eğitimiyle bölgede ön plana çıkmaktadır. Kurumun uzman akademik kadrosu, öğrencilere İngilizce dil eğitimi vermektedir. Bu sayede öğrenciler erken yaşta dil eğitimiyle tanışmakta ve İngilizceyi aktif konuşmaları sağlanmaktadır.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Güneşpark Etki İlkokulu İletişim Bilgileri

Atakent, Güneşpark Evleri Yanı, Atakent Mah. 213.sk, Halkalı Caddesi Küçükçekmece/istanbul
0 212 963 2074
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum