fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Merter Final Okulları Ortaokulu

Özel Merter Final Okulları Ortaokulu verified

Okulu Paylaş!
 • whatsapp share
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 20
Okul Saatleri:
Tam gün: 08:50/17:30

Özel Merter Final Okulları Ortaokulu Hakkında

Özel Merter Final Okulları Ortaokulu Zeytinburnu bölgesinde hizmet vermekte olan bir özel ortaokuldur.
3D Odası, Akıllı Tahta, Bahçe, Bilgisayar Laboratuvarı, Futbol Sahası, Havuz, Kantin, Kapalı Spor Salonu, Konferans Salonu, Kütüphane, Laboratuvar gibi birçok çeşitli fiziksel imkana sahip olan Merter Final Ortaokulu bu sayede öğrencilerine çeşitli ve yeterli imkanlar sunarak onlara gerekli dersleri uygun ortamlarda vererek etkin bir öğrenme almalarını sağlamaktadır.
Avrupa eğitim sistemi standartlarında eğitim vermeyi kendine hedef olarak belirleyen Özel Merter Final Okulları Ortaokulu Zeytinburnu bölgesi özel okullar içerisinde bu standartlara gelmeyi hedeflemektedir.
Akıl ve Zeka Oyunları, Atletizm, Badminton, Basketbol, Beden Eğitimi gibi ders seçenek ve kulüpleriyle öğrencilerinin fiziksel gelişimine önem gösteren okul Dans, Dekoratif Sanatlar, Drama, Ebru, El Sanatları, Fotoğrafçılık gibi kulüplriyle de onların sanatsal ve görsel yetenek ve zekalarına hitap etmektedir.
Özel Merter Final Okulları Ortaokulu haftaiçi 8.50- 16.40 saatleri arasında hizmet vermekte güvenlik servisi, rehberlik servisi ve öğrenci servisi gibi imkanlarıyla öğrencilerin fiziksel ve mental hak ve sorumlulukarını güvence altına almaktadır. Fiyatlarımıza kırtasiye, kıyafet ve hafta sonu kurs ve atölye çalışmaları da dahildir. Öğrencilerin başarı durumlarına göre çeşitli burslar sağlanmaktadır.

Duyurular ve Etkinlikler

Okula En Çok Sorulan Sorular

● Yemekler okulda mı hazırlanıyor yoksa dışardan mı getiriliyor?

- Dışarıdan hazır geliyor

● Psikolojik danışman öğrencilerle ne sıklıkla görüşme yapıyor?

- Her gün

● Rehberlik servisi tarafında okulda özel ihtiyaçları (yetersizliği) olan öğrencilere yönelik ne tür çalışmalar yapılıyor?

- Aile Görüşmeleri

- Anne-Baba Eğitimleri

- Yönlendirme

- Rehberlik

- Psikolojik Danışma

● Okulun benimsediği eğitim sistemi/yaklaşımı nelerdir?

- Çoklu Zeka Modeli

● Dersler kaç dakika sürüyor?

- 40 dakika

● Tenefüsler kaç dakika sürüyor?

- 10 dakika

● Branş derslerini kimler veriyor?

- Branş Öğretmenleri

● Her sınıftan kaç şube var?

- 2

● Her yıl kadronuzda öğretmen değişikliği oluyor mu?

- Hayır

● Servis hizmeti kimler tarafından ve nasıl sağlanıyor?

- Bağımsız Taşıma Firması ile

● Okul gezilerinde çocuklara kimler refakat ediyor?

- İdareciler

- Öğretmenler

- Okul Personeli

● Sanat ve spor faaliyetleri için ayda kaç kez etkinlik düzenleniyor?

- 5+

● Güvenlik nasıl sağlanıyor?

- Güvenlik Görevlisi

- Kamera Sistemi

● Okulda görev alan kaç öğretmen var?

- 21+

● Mezun olan öğrencilerinizin bir anadolu lisesine yerleşme oranı nedir?

- %91-100

Yorumlar (10)

 • EA

  İyi bir yönetim ve iyi bir öğretmen kadrosu olan Merter Final Okullarında çocuğumun eğitim almış olmasından ziyadesiyle memnunum. Öğrenci odaklı yapılan çalışmalar da çocuklarımızın gelecekleri için oldukça faydalı. Yenilikçi sağduyulu ve öğrencilerini çok iyi tanıyan bir anlayışa sahip okulumuzu gönül rahatlığı ile herkese tavsiye ederim .

 • EA

  Merter Final Okulumuzda biz kendimizi bir öğrenci bir veliden daha fazlası olarak hissediyoruz öncelikli olarak bunu yazmak istedim . Oglum bu sene 7. Sınıf öğrencisi oluyor ve 5. Sınıftan bu yana öğrenim görmeye devam ediyoruz ama biz sadece mevzuat takibi yapıp eğitim almıyoruz çocuklarımız için en iyisi adına öğretmenlerimiz mesai harcıyor çocuğumuzun eksigine göre algilayamadigi konularda destek veriyor , gerek okul yönetimi gerek öğretmenlerimiz bizlere ve öğrencilerine çok kıymet veriyor her türlü konuda her an yardıma hazırlar. Ben bu okulda olduğumuz için çok mutluyum . Değerli ve kaliteli vakit geçiriyor çocuğum . Pandemi sürecinde de yüksek bir performans ile eğitim sürecine destek oldular . Sadece okul günlerinde değil her zaman yanımızda olduklarini bildiğimiz bir eğitim kadrosuna sahibiz . Her zaman yenilikci bir okul yönetimi var ve bende bundan aşırı memnunum . Çocukların isteklerine odaklı kariyerlerine ve becerilerine yonelik çalışmalar da sağlanıyor. İlgilerinden kaynaklı her bir öğretmen ve her bir yönetici sizin çocuğunuzu bire bir tanıyor bu da çok önemli bir detay çocuğunuz okulda güven içerisinde . Gönül rahatlığı ile tavsiye edeceğim bir okuldur Merter Final Okulları ki ikinci çocuğumu da vakti geldiğinde hiç tereddütsuz buraya yazdiracagim . Hepinizin emeklerine sağlık.

 • Pt

  Eğitimi, öğretmenleri, idare, kurucuları ,sosyalliği kısacası bir aile olduk. Herkese tavsiye ederim

 • kardeşimi bu okulda ikinci yılı ablası olarak eğitimi ile ben ilgileniyorum. İlk gün geldiğimizde o kadar güzel ilgi gördük ki o kadar anlayışlı müdürleri ve kurucuları var eğitimi zaten hep genç kadro ve çocuklarla ilgi ve alakaları çok yüksek sürekli iletişim halindeyiz ilk gün nasıl ilgi gördümse hala hem veli hemde öğrencim aynı ilgiyi görüyor. bu yılda erken kayıt fırsatlarından yararlanarak okulumuza devam edeceğiz.

 • GA

  okulların açık olmadığı şu pandemi sürecinde gerek uzaktan eğitimler gerekse rehber ve danışman öğretmenlerimiz ile çok uyum halindeyiz. Öğrencim derse girmediğinde mesaj ve arayarak bilgi verilmesi iki hafta bir çocuğumun genel durumu hakkında bilgi alıyorum. O kadar ilgili müdürlerimiz ve öğretmenlerimiz var ki şu süreçte bile ellerinden gelebilecek olan tüm imkanları bizlere sağladılar. Teşekkür ederim Merter final ailesişu süreçte olumsuz bir yanlarını daha görmedik inşallah yüz yüze eğitim bir an önce açılır ki çocuklarımız okullarına kavuşurlar

 • Kaliteli eğitim,samimiyet gerçek ilgi isteyenlerin tercihi Merter final.Çocugumuzun emin ellerde olduğunu bilmek guzel.Teşekkurler

 • ED

  Okulda çocuğumun üçüncü senesi bize özel olduğumuzu hissettiren eğitime gerçek anlamda önem veren bir kurum Çocuğum sıfır İngilizce ile okula başlamıştı şimdi inanılmaz yol katletti. Çocuğunuzun eğitim ve öğretime değer veren bir okula gitmesini istiyorsanız tercihiniz merter final okulları olmalıOlumsuz hiçbir yönünü görmedim

 • Ht

  Çok özverili ve ilgili bir müdüre sahip okul. Aynı zamanda eğitmen olduğu için kurduğu eğitmen kadrosu da çok güzel. Okula bu yıl kayıt yaptırmamıza rağmen oğlum yıllardır burada okuyor gibi mutlu. Öğretmenlerle uyumuda çok güzel. LGS sonuçları da oldukça başarılı okulun. Okul düşünen velilerin gidip okulu gezmelerini ve Emre beyle bir sohpet etmelerini öneririm.

 • MY

  Bir arkadaşım tavsiye etmesine rağmen ilk etapta dershaneden dönüşen okullara karşı bir önyargım olduğu için kafamda soru işaretleriyle kayıt yaptırmıştım ama 1 seneyi geride bıraktık ve okulumuzdan, öğretmenlerimizden çok memnunuz. kızım piyano çalmaya başladı , bana İspanyolca Almanca öğretmeye çalışıyor( biraz zorlansa da9 saat günlük ders ve etüt biraz ağır oluyor

 • Öİ

  Yeğenimin eğitimiyle ben ilgileniyorum ve bir öğretmen arkadaşımın tavsiyesiyle okula kaydını yaptırdık. Yeğenimin çok özel bir öğrenci olduğu için çok araştırma yaptık. Başta Ayşenur Hocam olmak üzere tüm öğretmenlerime çok teşekkür ediyorum. Ne zaman istesem öğretmenlerimle iletişime geçebiliyorum.Günlük 9 saat ders ve arkasından yapılan etüt öğrencileri yorabiliyor, haftasonu yapılan atölyeler hafta içi ders çıkışında etüt yerine yapılabilir.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Merter Final Okulları Ortaokulu İletişim Bilgileri

Seyitnizam Mh. Prof. Dr. Turan Güneş Cd. No:272/7, 34025 Zeytinburnu/istanbul
0 212 963 2079
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum