fb
Onaylanmış Okul Profili
Özel Büyükçekmece Final Okulları Anadolu Lisesi

Özel Büyükçekmece Final Okulları Anadolu Lisesi

Okulu Paylaş!
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 16
Okul Saatleri:
Tam gün: 08:30/16:50

Özel Büyükçekmece Final Okulları Anadolu Lisesi Hakkında

Temel eğitimi bitiren öğrenciler, akademik başarıları, genel sınavlardan aldıkları puanlar ve tercihlerine göre Özel Büyükçekmece Final Okulları Anadolu Lisesi 'ne kayıt yaptırmaktadırlar. Lise programı 4 yıldır. . Sınıflar en fazla 16 kişiliktir ve okulda çocukların spor ve eğitsel etkinliklerini yapacakları eğitim ortamları bulunmaktadır. Özel Büyükçekmece Final Okulları Anadolu Lisesi 'nde özenle seçilmiş anlayışlı ve alanında yetkin, bu yaş öğrencilerinin öğrenme özelliklerini bilen öğretmenler bulunmaktadır. Özel Büyükçekmece Final Okulları Anadolu Lisesi 'nde öğrencilerin ileride seçecekleri meslekleri tanımaları için etkinlikler düzenlenmektedir. Etkinlikler, öğrencilerin katılacakları sınavlar için motive olmalarına ve hedeflerini gerçekleştirmelerine büyük katkıda bulunmaktadır. Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlar, öğrencilerin uyguladıkları testlerle öğrencilerin hedeflerini gerçekleştirmelerine ve mutlu bireyler olarak yaşamlarına devam etmelerine katkıda bulunmaktadır. Okulda derslerini anlamakta veya sınavlara hazırlanmakta zorluk yaşayan öğrenciler için, haftanın farklı zamanlarında devam ettikleri, öğretmenlerin ve öğrencinin isteğine göre bireysel veya grup halinde düzenlenen, sınıf düzeyindeki derslerin pekiştirildiği etüt çalışmaları düzenlenmektedir. Özel Büyükçekmece Final Okulları Anadolu Lisesi 'nde tüm Dünya da geçerli Avrupa Dil Pasaportu ölçütlerine göre okul öncesinden, lise eğitimi de dahil olmak üzere yabancı dil eğitimi verilmektedir. Dil eğitimi programı, akademik dil eğitiminin yanında, öğrencinin günlük yaşamında da kullanabileceği şekilde hazırlanmaktadır. (ingilizce, almanca) Öğrencilerin ilgi duydukları, sevdikleri, öğrenirken eğlenebilecekleri ve sorumluluk duygusunu tadabilecekleri faaliyetlere yönelik bir çok kulüp bulunmaktadır. Özel Büyükçekmece Final Okulları Anadolu Lisesi 'nde yüzme, futbol. basketbol, voleybol , masa tenisi, tenis, güreş, atletizm, hentbol, modern danslar ve halk dansları gibi birçok faaliyetin gerçekleştirilmesine uygun, açık ve kapalı modern tesisler bulunmaktadır. Özel Büyükçekmece Final Okulları Anadolu Lisesi 'nde öğrencileri ve okulu tanımak isteyen velilere yönelik, eğitim ve eğlencenin bir arada olduğu bir yaz tatili sunulmaktadır. Okul yemekhanesinde tüm yemek listeleri, çocukların gelişimlerine uygun, günlük alınması gereken kalori miktarlarını karşılayacak şekilde, beslenme uzmanı ve okul doktoru tarafından hazırlanmaktadır. Özel Büyükçekmece Final Okulları Anadolu Lisesi öğrencilerin güvenliğini sağlayabilmek için güvenlik elemanları ve kamera sistemi ile 24 saat görüntülü kayıt altına alınıp kontrol edilmektedir.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Büyükçekmece Final Okulları Anadolu Lisesi İletişim Bilgileri

Mimarsinan Mahallesi, Mimarsinan Merkez Mahallesi Hürriyet Caddesi No:40/1 Büyükçekmece - İstanbul, 34000 Büyükçekmece/büyükçekmece/istanbul
0 212 963 2076
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum