fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Topkapı Final Anadolu Lisesi

Özel Topkapı Final Anadolu Lisesi

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 13
Okul Saatleri:
Tam gün: 09:00/17:00

Özel Topkapı Final Anadolu Lisesi Hakkında

İstanbul'un Fatih ilçesinde yer alan Topkapı Final Anadolu Lisesi, geleceğin mutlu, başarılı, güvenli, kendini geliştirmiş bireylerini yetiştirmek amacıyla eğitim öğretim hizmeti vermeye Final Akademi güvencesiyle devam etmektedir. Üniversite sınav başarılarında adını altın harflerle yazdıran Özel Topkapı Final Anadolu Lisesi, 13 kişilik sınıflarda eğitim vermektedir. Her öğrenciyle bireysel olarak ilgilenen uzman öğretim kadrosuyla tercih edilen okullar arasında yer almaktadır. Seviye tespit sınavları ve konu tarama testleriyle öğrencinin konuyu kavraması sağlanmakta ve sonrasında etütlerle, konu tekrarı yapılmakta ve öğrencinin dersleri tam anlamıyla uzun hafızaya taşıması sağlanmaktadır. Psikolojik danışman hizmeti verilen Özel Topkapı Final Anadolu Lisesi'nde öğrencilerin tüm sorunlarıyla ilgilenilmektedir. Öğrencinin ileride mutlu bir hayat sürebilmesi için kişisel ve akademik gelişimlerinin tümü rehber öğretmen ve psikolojik danışmanlar tarafından takip edilip, öğrenciye ve veliye geri dönüt vermektedirler.
Özel Topkapı Final Anadolu Lisesi, öğrenci merkezli yaklaşımıyla bilinen ve Atatürk ilke devrimleri ışığında girişimci, ne istediğini bilen, öğrenmekten vazgeçmeyen, çağdaş bireyler yetiştirmeyi amaçlamaktadır. Yabancı dil eğitimine verdiği önemle uluslararası düzeyde dünya çapında öğrenci yetiştirmeyi hedeflemiştir. Final Okulları adıyla başarısını kanıtlamış olan bu okul tercih edilen okullar arasındadır.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Topkapı Final Anadolu Lisesi İletişim Bilgileri

Şehremini Mah. Başvekil Cad. No:20, Fatih / İstanbul
0 212 963 2074
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum