fb
Onaylanmış Okul Profili
Özel Bilfen Koleji Kurtköy İlkokulu

Özel Bilfen Koleji Kurtköy İlkokulu

Okulu Paylaş!
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 18
Okul Saatleri:
Tam gün: 08:00/15:35

Özel Bilfen Koleji Kurtköy İlkokulu Hakkında

Özel Bilfen Kurtköy İlkokulu öğrencilerine daha iyi bir eğitim verebilmek için Dunn&Dunn Öğrenme Sitili Modelini uygulamaktadır. Her insanın farklı şekillerde öğrenebildiğini ortaya koyan eğitim modeli çerçevesinde öğrenme teorileri farklı şekillerde ortaya koyulmuştur. Yabancı dil eğitimi olarak İngilizce verilmekte olup ikinci yabancı dil olarak da Almanca ve Fransızca dilleri verilmektedir. İstanbul Kurtköy’de ilkokul hizmeti veren okulda formalar kız öğrenciler için lacivert jile ve kısa veya uzun kollu ekru renginde Lacoste t-shırt, erkek öğrenciler için ise lacivert pantolon ve Lacoste kısa veya uzun kollu ekru renginde t-shırt şeklindedir. Hijyene büyük önem verilen ilkokulda yemek, su, zemin ve tuvalet temizlik kontrolleri uzmanlar tarafından sürekli gerçekleştirilmektedir. İlkokulda sağlık ile ilgili sorunlara ilk müdahaleyi gerçekleştirecek bir doktor da bulunmaktadır. Revirler, herhangi bir sağlık probleminde öğrencilerin şikayetlerine cevap verebilecek donanımdadır. Bilfen bünyesinde kurulmuş olan Biltur Catering öğrencilere hijyen kurallarına bağlı kalarak kaliteli, sağlıklı yemekler hazırlamayı hedefleyerek diyetisyen ve kalite kontrol sorumluları tarafından kalori hesapları yapılarak menüler oluşturulur, okul doktoru tarafından da onaylanarak öğrencilerin beğenisine sunulur. Okulun verdiği bir diğer hizmet de servis hizmeti olmakla birlikte serviste iken öğrencilerin güvenliği açısından pek çok önlem alınmıştır. Servis araçları GPS uyduları sayesinde internet üzerinden 7 gün 24 saat sayısal haritalar üzerinden izlenebilir. Araçlar yeterlilik belgesine sahip olup her araçta elektrikli otomatik kapı, sabit camlar, her öğrenci için kemer, ilk yardım çantası bulunmaktadır. Servis sürücüleri ve hostesler gerekli eğitimlerden geçmişlerdir ve tecrübeli çalışanlardır. Yaz okulu uygulaması bulunan okulda jimnastik, yüzme, el sanatları gibi etkinlikler yapılır.

Yorumlar

 • ME

  Çoğu kolej gibi para tuzağı değil kaliteli bir eğitim verip topluma faydalı, çevreye duyarlı, akademik olarak başarılı ve sosyal bireyler yetiştirmeyi hedefleyen ve bu hedefi gerçekleştirmek için disiplinli bir şekilde çalışan bir ekibe sahip olan okul. Kesinlikle tavsiye ederim

 • AK

  Çocuğumu bu okula gönderiyorum yoğun bir eğitim programı olmasına rağmen çocuğum hiç yorulmuyor ve şikayet etmiyor çünkü dersler ezbere dayalı değil çocukların merak edeceği ilgisini çekecek şekilde işleniyor. Çok memnunum

 • ŞS

  Bu bölgedeki en iyi okul olabilir kolejlere pek güvenmesek de Bilfen'in eğitiminin iyi olduğunu bizzat çevremden gördüğüm için çocuğumu da bu okula yollamaya başladım. Sadece eğitime değil güvenliğe, sosyal etkinliklere temizliğe önem veriyorlar.

 • BA

  Gerçekten eğitim veren bir kurum.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Bilfen Koleji Kurtköy İlkokulu İletişim Bilgileri

Tepeören Mahallesi, Karadağ Caddesi, No:12, Tuzla/istanbul
0 216 706 6884
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum