fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Doğrulanmış Profil
Özel Çam Koleji İlkokulu

Özel Çam Koleji İlkokulu

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 20
Okul Saatleri:
Tam gün: 08:40/16:20

Özel Çam Koleji İlkokulu Hakkında

Özel Çam Koleji İlkokulu, her öğrencinin farklı birer birey olduğunun bilinciyle, tüm öğrencilere hitap edecek şekilde eğitim programlarını hazırlamaktadır. Kurum; konu bazlı, eleştirel düşünme, iletişim, araştırma ve yaratıcılık tekniklerine dayalı öğrenme programları hazırlamaktadır. Öğrencilerin bireysel başarı katsayısını artırmak adına kurum, sınıflardaki öğrenci sayılarını belirli seviyelerde sınırlı tutmaktadır. Böylece öğrencilerle birebir ilgilenilme olasılığı artarken öğrencinin derse katılma oranı da artırılmaktadır. Ders içi birebir etkileşimler sayesinde tüm öğrenciler dersi aktif bir biçimde takip etmektedir. Özel Çam Koleji İlkokulu'nda kültür ve çevre gezileri düzenlenmektedir. Bu sayede öğrenci kendi yaşadığı çevreyi görmekte ve kültürünü tanımaktadır. Öğrencilerinin her açıdan gelişimini desteklemek isteyen kurum, 21. yüzyıl becerilerini öğrencilere kazandırmayı amaçlamaktadır.
Özel Çam Koleji İlkokulu, yabancı dil konusunda da etkili eğitim faaliyetleri yürütmektedir. Dil becerisi konusunda disiplinler arası eğitim yaklaşımları ile gelişimi desteklemektedir. İnteraktif eğitim çalışmaları doğrultusunda öğrencilerin temel olarak dört dil becerisini geliştirmeyi hedeflemektedir. İlkokul seviyesinden itibaren ağırlıklı olarak yürütülen dil eğitimi öğrencilerin kendilerini ulusal ve uluslararası ortamlarda net ve doğru ifade edebilmesini sağlamaktadır.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Çam Koleji İlkokulu İletişim Bilgileri

Esentepe Mah. Milangaz Cad. No:48, Kartal / İstanbul
0 216 706 6887
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum