fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Kariyerim Koleji

Kariyerim Koleji'ne dair tüm bilgileri görüntüleyin. Eğitim ücretleri, bursluluk sınavları, eğitim anlayışları, veli yorumları ve daha fazlasını inceleyin.

Kariyerim Koleji İle İletişime Geç

Başarılı

Bilgileriniz başarılı bir şekilde alındı. En kısa sürede okul.com.tr sizinle iletişime geçecek.

Kullanıcı sözleşmesi ve pazarlama iznini okudum ve kabul ediyorum.

İlkokullar

Kariyerim Koleji İlkokullar

Kariyerim Koleji ilkokullarını inceleyin.

İNCELE
Liseler

Kariyerim Koleji Liseler

Kariyerim Koleji liselerini inceleyin.

İNCELE

Kariyerim Koleji Hakkında

  • Kariyerim Koleji'nden Eğitim
  • Kariyerim Koleji Tanıtım Filmi
  • Kariyerim Koleji Fiyatları 2021

KARİYERİM KOLEJİ'NDEN EĞİTİME BAKIŞ

2007 yılında öğrencilerin çok yönlü gelişimlerini sağlamak amacı ile hizmete başlayan Kariyerim Koleji, tecrübeli eğitim geçmişine sahip kurucular tarafından tek çatı altında toplanmaktadır. Kaliteli eğitimin adresi olmayı planlayan Kariyerim, kurulduğu günden bu yana merkezi sınavlarda elde ettiği başarılarla eğitim camiasının dikkatini çekmektedir. Okul öncesi dönemden ortaokulu dönemine kadar eğitim hizmeti sağlayan Kariyerim Koleji, öğrencileri için merkezi sınavlara hazırlık süreci hazırlamaktadır. Kurumda sanat ve estetik eğitimi, fen ve matematik dersleri ile eş değer biçimde ilerleterek öğrencilerin sadece akademik yönden değil çok yönlü gelişimlerini sağlamayı hedeflenmektedir.


Kariyerim Koleji, öğrencilerinin akademik ve sosyal gelişimleri için çeşitli faaliyet ve etkinlikler hazırlamaktadır. Öğrenciler okulda, örgün olarak eğitim görmektedir. İngilizce dil eğitimini alanında uzman öğretmenlerle veren Kariyerim Koleji, öğrencilerinin bu dili etkili bir şekilde kullanabilecek düzeye gelebilmelerini sağlamaktador. Öğrencilerinin birer dünya vatandaşı olmasını hedefleyen kurum, bu hedefleri doğrultusunda hazırladığı eğitim programlarını öğrencilerin hizmetine sunarak gerçekleştirmeyi amaçlamaktadır.


Öğrenciler kurumda, anaokulundan başlayarak ortaokul seviyesine kadar okul değiştirmeden eğitim alabilmektedirler. Bu durum öğrencilerin uyum sorunu yaşamalarının önüne geçmekte ve sorunsuz bir eğitim alabilmelerine fırsat tanımaktadır. Öğrencilerinin eksiklerini görebilmelerine olanak sağlayan deneme sınavlarını düzenli olarak yapan Kariyerim Koleji, sınav sonuçlarını aileler ile de paylaşmaktadır. Böylece aileler de çocuklarının eğitim durumuyla ilgili bilgi sahibi olmaktadır.


Kariyerim Koleji'nden mezun olan her öğrenci en az bir dil ve bir enstrüman çalabilmektedir. Zorunlu olan enstrüman dersi ile öğrencilerin sanatsal ve psikolojik olarak bilinçlenmesi sağlanmaktadır. Özel Kariyerim Koleji ilkokul dönemindeki öğrenciler için destek dersleri 8. sınıf öğrencileri için ise LGS Hazırlık programları oluşturarak öğrencilerin eksiklerini gidermektedir.


Kariyerim Koleji 2021 fiyatlarını ve yemek ücretlerini duyurdu.


Eğitim Şekli Eğitim Fiyatı Yemek FiyatıBilgi
Anaokulu13.485 TL -İletişime Geç
İlkokul18.810 TL 4.500 TL İletişime Geç
Ortaokul19.875 TL 4.000 TL İletişime Geç

Kariyerim Koleji İlkokul

Lütfen Bekleyin

Kariyerim Koleji Lise

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum