fb

Kariyerim Koleji

Kariyerim Koleji'ne dair tüm bilgileri görüntüleyin. Bursluluk, eğitim anlayışları, kampüs bilgileri ve daha fazlasını incele

Kariyerim Koleji İle İletişime Geç

Başarılı

Bilgileriniz başarılı bir şekilde alındı. En kısa sürede okul.com.tr sizinle iletişime geçecek.

Kullanıcı sözleşmesi ve pazarlama iznini okudum ve kabul ediyorum.

Anaokulları

Kariyerim Koleji Anaokullar

Kariyerim Koleji anaokullarını
inceleyin.

İNCELE
Anaokulları

Kariyerim Koleji İlkokullar

Kariyerim Koleji ilkokullarını
inceleyin.

İNCELE
Anaokulları

Kariyerim Koleji Ortaokullar

Kariyerim Koleji ortaokullarını
inceleyin.

İNCELE

Kariyerim Koleji Hakkında

  • Kariyerim Koleji'nden Eğitim
  • Kariyerim Koleji Tanıtım Filmi

KARİYERİM KOLEJİ'NDEN EĞİTİME BAKIŞ

2007 yılında öğrencilerin çok yönlü gelişimlerini sağlamak amacı ile hizmete başlayan Kariyerim Koleji, tecrübeli eğitim geçmişine sahip kurucular tarafından tek çatı altında toplanmaktadır. Kaliteli eğitimin adresi olmayı planlayan Kariyerim, kurulduğu günden bu yana merkezi sınavlarda elde ettiği başarılarla eğitim camiasının dikkatini çekmektedir. Okul öncesi dönemden ortaokulu dönemine kadar eğitim hizmeti sağlayan Kariyerim Koleji, öğrencileri için merkezi sınavlara hazırlık süreci hazırlamaktadır. Özel kolejde sanat ve estetik eğitimi, fen ve matematik dersleri ile eş değer biçimde ilerleterek öğrencilerin sadece akademik yönden değil çok yönlü gelişimlerini sağlamayı hedeflemektedir.


Kariyerim Koleji, öğrencilerinin akademik ve sosyal gelişimleri için çeşitli faaliyet ve etkinlikler hazırlamaktadır. Öğrenciler özel kolejde, örgün olarak eğitim görmektedir. Ağırlıklı olarak İngilizce eğitimi veren Kariyerim Koleji, öğrencilerini uluslararası standartlarda eğitmektedir. Öğrencilerinin birer dünya vatandaşı olmasını hedefleyen Kariyerim, bu hedefleri doğrultusunda hazırladığı eğitim programlarını alanında uzman eğitmenlerle öğrenci hizmetine sunarak gerçekleştirmeyi amaçlamaktadır. Aktif olarak gösterilen İngilizce dersleri öğrencilerin etkin biçimde dil bilgisi sahibi olmasını sağlamaktadır.


Kariyerim Koleji'nden mezun olan her öğrenci en az bir dil ve bir enstrüman çalabilmektedir. Zorunlu olan enstrüman dersi ile öğrencilerin sanatsal ve psikolojik olarak bilinçlenmesi sağlanmaktadır. Özel Kariyerim Koleji ilkokul dönemindeki öğrenciler için destek dersleri 8.sınıf öğrencileri için ise LGS Hazırlık programları oluşturarak öğrencilerin eksiklerini gidermektedir. Kariyerim'in sunduğu destek dersleri, sadece başarı olarak sınıf ortalamasının altında kalan öğrencilere uygulanan bir programdır.


Kariyerim Koleji Anaokulu

Kariyerim Koleji İlkokul

Kariyerim Koleji Ortaokul

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum