fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Hisar Okulları İlkokulu

Özel Hisar Okulları İlkokulu

Okulu Paylaş!
 • whatsapp share
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 24
Okul Saatleri:
Tam gün: 08:15/15:30

Özel Hisar Okulları İlkokulu Hakkında

1996 yılında İstanbul Eyüp’te kurulan ve ilkokul eğitim öğretim hizmeti vermeye başlayan Hisar Eğitim Vakfı Özel Hisar Okulları İlkokulu güçlü bir akademik yapıya sahiptir. Güçlü kişilik gelişimi eğitim modelini benimseyen ilkokulu öğrencilere üst seviyede bir yabancı dil eğitimi vermektedir. İngilizce yabancı dil eğitimi veren ilkokulda eğitici birçok platformda bulunmaktadır. 24 kişilik sınıflarda ilkokul eğitimi veren okulun geniş bir bahçesi bulunmaktadır. Kütüphane, çok amaçlı salon, kapalı spor salonu, bilgisayar laboratuvarı, spor merkezi gibi fiziksel imkanlara sahip olan okulda yemek hizmeti de verilmektedir. Çocukların gelişimlerine katkı sağlayan bir yemek menüsü hazırlanmaktadır. Beslenme uzmanları tarafından yemek menüleri kontrol edilmektedir. Öğrencilerin ilgi alanlarını ortaya çıkararak ve çoklu zeka alanındaki deneyimini zenginleştirmek amacıyla bir çok öğrenci kulübü bulunmaktadır. Bu kulüpler arasında satranç, perküsyon, ebru, deniyorum öğreniyorum, atletizm, board games in English, arts & crafts, movie, jimnastik, basketbol, keman, koro, renkli resim teknikleri, satranç, modern folklorik dans, aikido, ekoloji, origami, modern dans, permakültür, voleybol, badminton, futbol, seramik, yaratıcı eller, gitar, English drama, akıl-zeka oyunları yer almaktadır. Okulda okul ve aile ilişkilerine önem verilmekte olup okul aile birliği çeşitli etkinlikler ve çalışmalarla öğrencilerin eğitimine destek verirler. Etkin öğrenci etkin yurttaş yaz okulu programı ile gönüllü öğrenciler ve öğretmenlerle farklı illerde yaz okulu düzenlenmektedir. Okulda Öğrencilerin güvenliğini sağlamak amacıyla gereken önlemler alınmış olup güvenlik görevlileri tarafından tüm giriş ve çıkışlar kontrol edilmektedir. Öğrencilerin sağlığının olumsuz yönde etkilenmemesi için okulda temizliğe önem verilmektedir. Okulun deneyimli personelleri tarafından tüm sınıflar, yemekhane ve tuvaletler başta olmak üzere tüm okul binası düzenli olarak temizlenmektedir.

Yorumlar (6)

 • İS

  Köklü bir okul disiplinli kurumsal ama öğrencilerin okul içinde huzurlu olması ve kendilerini özgürce ifade edebilmeleri için de aile ortamı var. Sınıflarının kalabalık olmaması her öğrenciyle ilgilenme şansını arttırıyor.

 • Bu bölgedeki en iyi okul diyebilirim çevremizin tavsiyesi üzerine bu okulu seçtik. Öğrenciye ve veliye kıymet veriyor her zaman istek ve şikayetlerini dinliyorlar. Yenilikçi bir okul. Topluma faydalı bireyler yetiştiriyorlar.

 • ŞD

  Yıllardır kaliteli bir hizmet veren disiplinli bir okul. İki çocuğumu da bu okula yolladım ve iyi ki de yollamışım diyorum. gerek branş dersleri gerek sosyal faaliyetleri gerek verilen hizmetler ve öğretmen profili ile dört dörtlük bir okul. Verilen parayı hakediyor.

 • Veli

  Okula girerken ne vaad ettiler ise birebir şeffaflıkla hepsini yerine getiren ve velilerle ilişkilerini aksatmamaya özen gösteren Eyüb'ün gözbebeği.

 • Veli

  İkinci dil olarak ingilizceyi çok iyi veren, sınav kaygısıyla çocukları sürekli strese sokmayan bir okul.

 • Veli

  Eyüp'ün en iyi okulu!!!

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Hisar Okulları İlkokulu İletişim Bilgileri

Göktürk Merkez Mahallesi, İstanbul Caddesi, No:3, Eyüp / İstanbul
0 212 963 2087
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum