fb
Özel Maltepe Oğuzkaan Koleji İlkokulu

Özel Maltepe Oğuzkaan Koleji İlkokulu

0 216 706 6895
Okulu Paylaş!
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 20
Okul Saatleri:
Tam gün: 08:40/16:20

Özel Maltepe Oğuzkaan Koleji İlkokulu Hakkında

İstanbul da bulunan Özel Maltepe Oğuzkaan İlkokulu Maltepe semtinde eğitim vermektedir. Kurumda konuşma, dinleme, okuma, yazma, eleştirel düşünme becerileri kazandırmak amaçlı programlarla öğrenciler en iyi şekilde İngilizce öğrenmektedir. Kurumun hedefi kendi kültürünü bilen, diğer kültürlere saygıyla yaklaşan, dünya ile iletişim içinde olan, çağdaş, yaratıcı, Atatürk ilkelerine bağlı bireyler yetiştirmektir. Kurumda öğrencilere, velilere, gerektiği halde öğretmenlere, personele psikolojik danışma hizmeti verilmektedir. Kurumda motivasyon, sınav kaygısı ile baş etme, öğrenme becerisi geliştirme, iletişim becerileri konularında etkinlikler yapılmaktadır. Resim, müzik, Türkçe, rehberlik, beden eğitimi, İngilizce alanlarında etkinlikler yapılmaktadır. Tüm etkinlikler proje aşamasında ilgili birimler tarafından öğrencilerin psikolojik, sosyal, entelektüel gelişimleri açısından incelenip okulun prensiplerine uygun olanlar öğretim yılında uygulanmaktadır. Okulda bilgisayar ve fen laboratuvarı, masa tenisi, spor salonu bulunmaktadır . Sınıflarda ve yemekhanede başta olmak üzere tüm alanlarda temizliğe önem verilmektedir. Düzenli aralıklarla temizlik kontrolü yapılır ve personeller gerekli eğitimleri almışlardır. Öğrencilerin sağlığını olumsuz yönde etkileyebilecek her şeyden haçınan okulda hastalanan öğrenciler rapor alarak evde dinlenirler. Ayrıca bulaşıcı hastalığı olan öğrenciler bunu okul yetkililerine bildirmelidir. Yemekler hijyenik ortamlarda sağlıklı besinlerden hazırlanarak öğrencilere sağlıklı beslenme imkanı sunulur. Güvenlik hizmeti de verilen okulda güvenlik kameraları 7/24 kayıt yapmakta olup güvenlik görevlileri okula giriş çıkışlarda kontrol etmektedir. Okulun verdiği bir diğer hizmet de servistir. Servislerde tecrübeli ve gerekli eğitimleri almış sürücüler ve hostesler öğrencilere refakat eder. Araçlar düzenli olarak bakımdan geçer.

Fiziksel İmkanlar

Yemekhane
Bilgisayar Laboratuvarı
Kapalı Spor Salonu
Futbol Sahası
Konferans Salonu
Laboratuvar
Sanat Atölyesi
Kantin
Kütüphane
Müzik Odası
Oyun Alanı
Revir
Bahçe
Akıllı Tahta

Hizmetler

Güvenlik
Rehberlik
Servis

Dil Olanakları

İngilizce
İtalyanca

Sportif

Futbol
Masa Tenisi
Voleybol
Basketbol

Sanatsal

Bale
Modern Dans
Drama
Görsel Sanatlar
Piyano
Halk Oyunları

Kulüpler

Satranç
Müzik Kulübü
Gezi Kulübü
Bilişim Kulübü
Akıl ve Zeka Oyunları

Yorumlar

 • K. Ö.

  Fiziksel imkanları çok iyi ayrıca pek çok sanat ve spor dersi var bunların daha etkili bir şekilde işlenebilmesi için tüm fiziksel koşullar düşünülmüş. Her yer temiz ve güvenlik için yeterli önlemler var.

 • F. Y.

  Eğitimi çok iyi olan bir okul. Verilen hizmetlerde de çok iyiler tüm çalışanlar tecrübeli ve güleryüzlü. Çocukların mutluluğunu esas alan onlara at yarışı muamelesi yapmayan bir okul. verilen parayı sonuna kadar hakediyor.

 • E. T.

  Oğlumu bu okula gönderiyorum dil eğitimi çok iyi çocuğumun zaten temeli vardı ancak üstüne pek çok şey kattı. Öğretmenleri son derece ilgili ve tecrübeli. Sınıflar kalabalık değil ve temiz hiç bir zaman da ısınma sorunu olmadı. Yemekleri de bir o kadar sağlıklı zaten okul yönetimi bu konuda çok hassas

 • K. A.

  Köklü ve disiplinli bir okul eğitim sistemi oturmuş ayrıca yeniliklere de açık öğrencilerini en iyi şekilde yetiştirebilmek için her daim kendisini geliştiren bir okul. Kızımız bu okuldan mezun oldu ve bu okulda çok şey öğrendi eğitim hayatı boyunca pek çok fayda sağlayacak şey edindi okulda.

 • D. S.

  Okul anadolu yakasında çok bilinmese de 23 yıllık bir okul. Atatürkçü ve kaliteli bir eğitimi var. İngilizce ve akademik başarı konusunda çok iddialar.Okulun fiziki yapısı eksik. Tesis arayanlar için hayal kırıklığı olabilir.

"Özel Maltepe Oğuzkaan Koleji İlkokulu" Hakkında Yorum Yap

Ad Soyad *
Okulla ilgili olumlu bulduğun yanlar:
Okulla ilgili olumsuz bulduğun yanlar:

Özel Maltepe Oğuzkaan Koleji İlkokulu İletişim Bilgileri

Gülsuyu Mahallesi Fevzi Çakmak Caddesi Divan Sokak No:1 Maltepe/istanbul
0 216 706 6895
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum