fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Bilfen Koleji Florya İlkokulu

Özel Bilfen Koleji Florya İlkokulu

Okulu Paylaş!
 • whatsapp share
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 22
Okul Saatleri:
Tam gün: 08:30/15:10

Özel Bilfen Koleji Florya İlkokulu Hakkında

İstanbul Bakırköy de bulunan Özel Bilfen Florya İlkokulu, 08.30 ve 15.10 saatleri arasında hizmet vermektedir. Okul da 22 kişilik sınıflarda eğitim verilmektedir. Okul da yemekhane, kapalı spor salonu, laboratuvar, kütüphane, revir, akıllı tahta, sanat atölyesi, müzik odası, bahçe, konferans salonu, kantin, oyun alanı bulunmaktadır. Okul güvenlik kameraları ile 7/24 izlenmekte güvenlik görevlileri tarafından giriş-çıkışlar kontrol edilmektedir. Ayrıca alarm sisteminden de faydalanılmaktadır. Okulda öğrenciler için rehberlik ve servis hizmeti bulunmaktadır. Rehberlik servisi öğrencilerin gelişimini takip eder, gerekli çalışmaları yapar. Branş dersleri dışında İngilizce, Almanca, futbol, voleybol, basketbol, bale, modern dans, masa tenisi, tenis, el sanatları, görsel sanatlar, drama, müzik eğitim verilmektedir. Okulda satranç, proje, görsel sanatlar, akıl ve zeka oyunları kulübü bulunmaktadır. Diyetisyen ve kalite kontrol sorumluları tarafından kalori hesapları yapılarak oluşturulan menüler, sabah kahvaltısı ve öğle yemeği şeklinde öğrencilere sunulur. Bilfen bünyesinde kurulmuş olan Biltur Catering tarafından hazırlanan yemekler hijyen kurallarına bağlı kalınarak sağlıklı besinlerden yapılır. Öğrencilerin sağlığına önem verilen okulda sağlıkla ilgili bir soruna ilk müdahaleyi yapabilecek bir doktor ve hemşireler bulunmaktadır. Öğrenciler herhangi bir rahatsızlık yaşadıklarında müdür yardımcısı tarafından revire yönlendirilir. Revirde gereken müdahale yapıldıktan sonra önce ilgili müdür yardımcısına, sonra ailesine bilgi verilir. Ayrıca okul temizlik konusunda da hassas bir tutum sergilemekte olup Marmara Üniversitesi öğretim üyelerinden Halk Sağlığı Uzmanı Prof. Dr. Yaşar Keskin'in danışmanlığında yemekler, sular, zemin ve tuvaletler kontrol edilmektedir. Okulun verdiği hizmetlerden bir diğeri de servis hizmeti olup tüm araçlarda GPS sistemi bulunmaktadır. Böylece öğrenciler serviste iken servis aracı izlenebilir. Servis araçlarında gerekli önlemler alınmış olup otomatik kapı, her öğrenci için emniyet kemeri, sabit cam ve deprem çantası bulunmaktadır. Servis sürücüleri ve hostesler gerekli eğitimleri ve sertifikaları almış deneyimli personellerdir. Okulda öğrencilerin faydalanabileceği geniş bir kütüphane bulunmakta olup kütüphane hafta içi 08.00-17.00 saatleri arasında hafta sonları da veli toplantıları olduğunda açıktır.

Yorumlar (6)

 • EK

  Yabancı dil eğitimi olsun spor ve sanat dersleri olsun çeşitlilik çok. Öğrenci kulüpleri de aktif çocuğunuza yarış atı muamelesi yapılmıyor.

 • Veli

  en büyük avantajı kurumsal ve kendini sürekli yenileyen bir okul olması.

 • Veli

  Oğlumuzun kapasitesini en iyi şekilde kullanabilmesi için bilfeni tercih ettik.

 • Veli

  başkalarının söylediklerine kulak asarak az daha göndermeyecektim çocuğumu, ancak daha sonra okula başladıktan kısa süre geçince ne kadar doğru bir karar verdiğimi anladım. Yaşıtlarından çok daha ilerde şimdi. Hayata bir adım önde başlasın istiyorsanız çocuklarınız bilfen derim.

 • Veli

  İyi bir eğiitimi var. Kadrosu oldukça sağlam.

 • Veli

  Başarılı çocuklar yetiştiriyor Etrafımda çok duyuyorum o şöyle başarılıymış bu böyle başarılıymış Şimdi bizim torun başladı. İlk sene güzel geçirdi

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Bilfen Koleji Florya İlkokulu İletişim Bilgileri

Şenlikköy Mah. Şehit Muammer Yüzsüren Sok. No:2, Bakırköy / İstanbul
0 212 963 2079
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum