fb
Özel Mektebim Okulları Beylikdüzü İlkokulu

Özel Mektebim Okulları Beylikdüzü İlkokulu

0212 963 2084
Okulu Paylaş!
 • twitter share
 • facebook share
 • google+ share
 • mail share
Okul Saatleri: 08:50/16:00
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 24

Özel Mektebim Okulları Beylikdüzü İlkokulu Hakkında

Özel Mektebim Beylikdüzü İlkokulu Özel Mektebim Okullarının bünyesinde hizmet veren 106 adet okulundan biridir. Toplamda 20 bin öğrencisi ve 36 kampüsü bulunan kurum İstanbul Beylikdüzü’nde de geniş ve büyük bir kampüs ile eğitim vermektedir. 08:50 ile 16:00 saatleri arasında hizmet veren kurumda sınıf mevcutları 24 üstüne çıkarılmamaktadır. Adını Mustafa Kemal Atatürk’ün kurduğu “Millet Mektepleri”nden alan okul akıllı kampus teknolojileriyle eğitim hizmeti sunmaktadır. Öğrenciye gereklilik ve çoklu zeka uygulamaları çerçevesinde eğitim hizmeti sunan okulda servis ve yemek hizmeti verilmektedir. Yemekler uzman diyetisyenlerce programlanıp yine uzman aşçılar tarafından hazırlanmaktadır. Okul kütüphanesi öğrencilerin kullanımına her zaman açıktır. Bahçe ve spor salonlarının bulunduğu ilkokulda sportif faaliyetler öğrencilerin gelişimleri için her zaman önemli bir konumda tutulmaktadır. İngilizce dil eğitimi branş öğretmenleri tarafından verilmektedir. M-Lead eğitim modelini benimseyen okul öğrencilere proje, etkinlik, toplumsal duyarlılık konusunda çeşitli fırsatlar sunmaktadır. Çocukların hem kaliteli bir eğitim alabilmeleri hem de sosyal yönlerinin gelişebilmesi için çeşitli proje ve etkinlikle düzenlenmektedir. Sanatsal dersleri tam verimle işlenmesi için bir sanat atölyesi ve müzik odası bulunan kurumda drama, ebru, el sanatları, tiyatro, görsel sanatlar, dans dersleri verilmektedir. Bunun yanında okulun bir müzik kulübü de bulunmaktadır. Sportif derslere bakıldığında ise futbol, basketbol ve voleybol gibi çoğu okulda uygulanan derslerin yanında uzmanlar tarafından verilen yoga dersleri bulunmaktadır. Okulun büyük bir konferans salonu,özellikle küçük yaştaki öğrencilerin doyasıya oynayabilmesi için geniş bir oyun alanı bulunmaktadır.

Fiziksel İmkanlar

Yemekhane
Bilgisayar Laboratuvarı
Kapalı Spor Salonu
Futbol Sahası
Konferans Salonu
Laboratuvar
Sanat Atölyesi
Kantin
Kütüphane
Müzik Odası
Oyun Alanı
Bahçe

Hizmetler

Güvenlik
Rehberlik
Servis
Organik Beslenme

Dil Olanakları

İngilizce

Sportif

Futbol
Voleybol
Basketbol
Atletizm
Yoga

Sanatsal

Dekoratif Sanatlar
Origami
Modern Dans
Drama
Görsel Sanatlar
Tiyatro
Ebru
Halk Oyunları
Dans
El Sanatları

Kulüpler

Satranç
Yabancı Dil Kulübü
Müzik Kulübü
Proje Kulübü
Gezi Kulübü
Akıl ve Zeka Oyunları
Değerler Eğitimi

Yorumlar

 • S. G.

  Tecrübeleri ve oldukça geniş alanları ile çocuklarımıza bir çok şey öğretiyorlar. Bu başarıları umarım ömür boyu sürer biz mezun olduktan sonra da devam eder

 • S. A.

  Okulun kalitesini ve tanınmışlığını çok duydum ve denemeye karar verdim. Oğlumun ilk 3 senesi yeterince iyi gitmemişti ve bi deneyelim diyerek yola çıkarak ilgi alakadan çok memnun kaldık

 • G. K.

  Okulda Öğrenciler için yapılan etkinlikeri ve konferansları çok yerinde ve başarılı buluyorum. Ufak yaştan itibaren çocukların örnek alabilecekleri insanlarla buluşmaları onların ufuklarını genişletiyor gerçekten. Buradan yönetimi ve hocalarımı tebrik eder başarılarının devamını dilerim.

 • S. T.

  Anaokulundan sonra okul arayışımızda son anda karar vermiştik mektebime kaydolmaya. 2 senemizi doldurduk Maşallah her şey çok güzel. Karne günleri kadar mutlu eden bişey yok tabii bizleri anne baba olarak. Biz okuldan genel olarak memnunuz burada devam edeceğiz gibi duruyor.

"Özel Mektebim Okulları Beylikdüzü İlkokulu" Hakkında Yorum Yap

Ad Soyad *
Okulla ilgili olumlu bulduğun yanlar:
Okulla ilgili olumsuz bulduğun yanlar:

Özel Mektebim Okulları Beylikdüzü İlkokulu İletişim Bilgileri

Açelya Sok. No:3 Beylikdüzü / İstanbul
0212 963 2084
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum