fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Merkez Girne Koleji İlkokulu

Özel Merkez Girne Koleji İlkokulu

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 20
Okul Saatleri:
Tam gün: 08:45/16:30

Özel Merkez Girne Koleji İlkokulu Hakkında

İstanbul'un Çekmeköy ilçesinde bulunan Özel Çekmeköy MAKS Okulları İlkokulu, nitelikli ve kaliteli eğitim veren özel eğitim kurumudur. Öğrencilerini sosyal, psikolojik, akademik ve manevi olarak geleceğe taşımayı hedeflemiştir. Tüm akademik kadronun ve yöneticilerinin temel amacı öğrencilerinin ileride mutlu bir hayata sahip olmalarını sağlamaktır. Bu amaçla verilen eğitimlerde, her öğrencinin özel olduğu kanısıyla ilerleyerek, eğitim sisteminde hibrit bir yaklaşım sürdürmektedir. Bu bağlamda öğrencilerinin başarılarıyla ön plana çıkan eğitimde sistemli bir şekilde ilerleyen kurumdur. Bu başarılara ulaştıkları yolda, öğrencilerine psikolojik danışmanlık ve rehberlik hizmeti sunmaktadır.
Özel Çekmeköy MAKS Okulları İlkokulu, fiziksel imkanları bakımından oldukça yeterli alanlara sahiptir. Öğrencilerin okul saatleri içinde rahatlıkla kullanabileceği bilgisayar laboratuvarı, fen laboratuvarı, resim, müzik, sanat atölyesi, kütüphane, revir, kantin, spor odası ve yemekhane bulunmaktadır. Aynı zamanda bünyesinde havuz bulunduran bu kurum, gelişme çağında olan ilkokul düzeyindeki öğrencilerin fiziksel gelişimine katkıda bulunmaktadır.
Spor ve sanat dallarında da öğrencilerinin gelişimini gözetleyen Özel Çekmeköy MAKS Okulları İlkokulu, geleceğe çağdaş, yenilikçi, girişimci ve üretken gençler yetiştirmek amacıyla bir çok etkinlik ve aktivite düzenlemektedir. Öğrencilerini projeler kapsamında yaratıcı düşünceye teşvik etmekte ve bilim şenliklerinde fikirlerini rahatça aktarabilen, dışa dönük bireyler yaratmayı amaçlamaktadırlar. Oyun ve spor alanlarını da okul bünyesinde barındıran bu kurum, ilkokul düzeyindeki öğrencilerin oyun oynayarak kazandığı birçok yetkinliği göz ardı etmemekte ve sosyal iletişimin bu bağlamdaki önemini öğrenciler üzerinde gözlemlemektedir.
Özel Çekmeköy MAKS Okulları İlkokulu, yabancı dil eğitimine ilkokul seviyesinden başlayarak, kalıcı öğrenme sağlamaktadır. Yabancı dil eğitimlerini eğlenceli hale getiren bu okul, dersleri görsel ve işitsel materyallerle zenginleştirmektedir. En az iki dil yetkinliği kazandırmayı hedefleyen bu kurum, 2. dil seçeneği olarak öğrencilerine Almanca dersleri vermektedir.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Merkez Girne Koleji İlkokulu İletişim Bilgileri

Mimar Sinan Mahallesi, Selim Dede Caddesi, No:27, Çekmeköy/istanbul
0 216 706 6896
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum