fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Doğrulanmış Profil
Özel Tek Okulları İlkokulu

Özel Tek Okulları İlkokulu

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 20
Okul Saatleri:
Tam gün: 08:00/17:15

Özel Tek Okulları İlkokulu Hakkında

Özel Tek Okulları İlkokulu İstanbul Başakşehir’de bulunmakta olup uyguladıkları ilkokul programının öne çıkan ayrıcalığı; çocukların bireysel olarak ele alınması ve akademik ve sosyal gelişimlerinin tek tek takip edilmesidir. Böylece ortaöğretim öncesi tüm çocukların en temel kazanımları eksiksiz almaları sağlanır. Dynamic Education System içinde İlkokul'da 1. Sınıftan itibaren Art, Life, Science, Sport ve Language alanlarında farklı hocalarla birlikte bu alanlarda tasarlanmış özel ortam ve sınıflarda öğrenciler eğitim öğretim faaliyetlerini yürütülmektedir. Kütüphane, laboratuvar, çok amaçlı salon, spor salonu, müzik sınıfı, heykel atölyesi, teknoloji tasarım atölyesi, drama sınıfı, tenis kortu, açık spor alanları, satranç sınıfı, buz pateni salonu ve ücretsiz kafeterya öğrencilerin düzenli kullanımına göre yapılandırılmıştır. Dersler, yetkin öğretmenler tarafından bu sınıflarda yapılmaktadır. İlkokul öğrencilerinin sınıf öğretmenleri ile birlikte 10 farklı öğretmenleri bulunmaktadır. Yabancı dil programına ek olarak program içinde görev alan native öğretmenler, sınıf içinde derse girmezler. Her öğrenci düzenli olarak tek başına ya da en fazla ikili gruplar halinde native öğretmenle bir araya gelerek konuşma çalışması yapar. Böylece düzenli olarak dili duymaya ve konuşmaya maruz kalır. Eğitim öğretim döneminde, Şubat tatilinde 1 yurt dışı ve 1 yurt içi ile yaz tatilinde 2 yurt dışı dil kampı düzenlenir. Dil gelişimi yeterli olmayan çocuklar için de hafta sonu ücretli dil kursu yapılır. Okulda verilen hizmetler arasında yemek, güvenlik, temizlik, servis hizmetleri bulunmaktadır. Öğrencilerin okul içinde güvende ve huzurlu olması için güvenlik görevlileri giriş çıkışları kontrol etmektedir. Temizlik başta sınıflar olmak üzere tüm alanlarda düzenli olarak yapılmakta ve kontrolleri yapılmaktadır.

Yorumlar (2)

  • ET

    Oğlumun ilkokula kaydını yaptırdım. TEK okullarını tercih etmemin sebepleri, eğitim modeli, eğitimci ve yöneticilerin vizyonu, okul müdürünün projelerinin eğitim alanında önemli ses getireceğine inancım, bulunduğu konumdaki diğer okullara kıyasla bahçesinin oldukça büyük olması ve hem açık hem kapalı bölümlerde çocuklara geniş alanlar yaratılmış olması.

  • D

    Anaokulu 4 yaş grubuna giden bir bir oğlum var. Okula sabahları giderken büyük bir mutlulukla çıkıyoruz evden. Yöneticileri ve çalışanları güleryüzle karşılıyor sizleri. Temiz ve geniş kampüsün bir de kocaman bir bahçesi var. Oğlumun dil gelişiminde bizlere büyük desteklerini esirgemeyen Pedegok Seda hanıma da ayrıca teşekkür ederim.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Tek Okulları İlkokulu İletişim Bilgileri

Bahçeşehir 2.kısım, Sedef Sok. No:31/a, Bahçeşehir, İstanbul
0 212 963 2072
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum