fb
Onaylanmış Okul Profili
Özel Aydoğdu Okulları İlkokulu

Özel Aydoğdu Okulları İlkokulu verified

Okulu Paylaş!
 • whatsapp share
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 24
Okul Saatleri:
Tam gün: 08:15/16:10

Özel Aydoğdu Okulları İlkokulu Hakkında

İstanbul Başakşehir de bulunan Özel Aydoğdu Okulları İlkokulu, 08.15 ve 16.10 saatleri arasında hizmet vermektedir. Okul da yemekhane, kapalı spor salonu, laboratuvar, akıllı tahta, havuz, sanat atölyesi, müzik odası, bahçe, bilgisayar laboratuvarı, konferans salonu, kantin, oyun alanı bulunmaktadır. Okulda yaz okulu uygulaması bulunmaktadır. Okul güvenlik kameraları ile gün boyu izlenmekte ve kayıt altına alınmaktadır. Öğrenciler için rehberlik ve servis hizmeti mevcuttur. Branş dersleri dışında İngilizce, Almanca, yüzme, hentbol, el sanatları, drama, modern dans, müzik ve orff, futbol, hentbol, basketbol, voleybol eğitimi verilmektedir. Okulda satranç, zeka ve akıl oyunları kulübü bulunmaktadır. Okuldaki sınıflar milli eğitimin standartlarının üstünde olup bütün derslikler akıllı sınıf özelliklerine göre düzenlenmiştir. Her derslikte, Vestel Etkileşimli Akıllı Tahta, Promethean ActivBoard Akıllı Tahtalar mevcuttur. Çocukların gelişim özellikleri dikkate alınarak; Ortopedik, VS Marka Ponto Swing Renkli Ortapetik Sandalyeler, VS Marka Uno –M Çiftli Beyaz Tablalı öğrenci Masaları mevcuttur. Sınıflar 24 kişilik olup, 43,34 metre kare alana sahiptir. Okulda bulunan bilişim atölyesinde bütün öğrencilerin Bilişim Teknolojileri dersi ve İngilizce derslerinde ( Dijital ortamda kitap okuma / myON Sistemi ) interaktif olarak kullanabildiği internet bağlantılı 25 adet aktif kullanımlı bilgisayar mevcuttur. Aynı zamanda görsel olarak ta öğretim çalışmalarını destekleyen projeksiyon bulunmaktadır. Okulda bulunan Fen Bilgisi Laboratuvarı öğrencilerin; Doğal dünyayı öğrenmeleri ve anlamaları, düşünsel zenginliği anlamaları ve yaşamalarını sağlamak, her sınıf düzeyinde bilimsel ve teknolojik gelişme ile olaylara merak duygusu geliştirmelerini teşvik etmek amacıyla deney yapmak ve araştırmak için, donanımlı, 24 kişilik, 42,27 metre kare alana sahip butik bir laboratuvara sahiptir. Okul Bahçesi 2.000 mera karelik bir açık alana sahip olan bahçemiz iki bölümden oluşmaktadır. İçinde; Yeşil alan ve kamelya, Amfi Tiyatro, Boyama Alanı, Futbol Sahası Oyun Alanı ve Basketbol Sahası bulunmaktadır. Ayrıca Kum Havuzu, Oyun Parkı, At Binme Sahası ( Manej ) Hayvanat Bahçesi ( Kümes Hayvanları: Tavşan, Tavuk, Horoz, Ördek, …vb), Sebze Bahçesi bulunmaktadır.

Duyurular ve Etkinlikler

Yorumlar

 • Veli

  Yaz okulu programları gerçekten dolu dolu. Çocukların tatillerini eğlenerek, öğrenerek ve önemlisi mutlu geçirecekleri bir içeriğe sahip.

 • Veli

  İlk öğrencilerinden beri takip ediyorum. İstikrararını hiç bozmayan bir okul. Çocuklarınızı güvenle teslim edebilirsiniz.

 • Veli

  Kızımın ikinci yuvası :) Güvenle emanet edebilrsiniz.

 • Veli

  Çocuklarımız memnun, yani biz de memnunuz :)

 • Veli

  Samimi, güven verici bir okul..

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Aydoğdu Okulları İlkokulu İletişim Bilgileri

Başak Mh. İbni Sina Cd. No:6 Başakşehir / İstanbul
0 212 963 2083
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum