fb
Onaylanmış Okul Profili
Özel Halkalı 1 Bilim Doğa Koleji İlkokulu

Özel Halkalı 1 Bilim Doğa Koleji İlkokulu

Okulu Paylaş!
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 20
Okul Saatleri:
Tam gün: 09:00/16:00

Özel Halkalı 1 Bilim Doğa Koleji İlkokulu Hakkında

İstanbul ilinin Küçükçekmece semtinde bulunan Özel Halkalı 1 Bilim Doğa Koleji İlkokulu 2012-2013 eğitim öğretim yılında hizmete başlamıştır. Kurum 10251 metrekare alana sahip olup modern mimarisi, sınırsız eğitim olanakları, teknolojik yapısı, özgün ve interaktif programı ile Halkalı da adını duyurmuştur. Eğitim kampüsü 59 teknoloji sınıfı, 345 kapasiteli konferans salonuna sahiptir. Kurumda İngilizce ve Almanca eğitimleri verilmektedir. Kurumda bilim konseptine sahip okulun eğitim içerikleri öğrencilerin bireysel yeteneklerinin farkına varmalarına ve kapasitelerini geliştirecekleri şekilde becerilerini üst düzeyde kullanmalarını sağlamaya yöneliktir. Kurumda akademik çalışmalar deneysel çalışmalarla desteklenerek bilimsel düşünme süreçleri geliştirilmektedir. Öğrenciler dar bakış açısından, yalın ve tek boyutlu düşünceden uzaklaşacak etkinliklerle zengin yaşantılara sahip olmaktadır.

Yorumlar

 • DO

  Hemen yakınımzda olmasından dolayı zaten çok şanslıyız. Haliyle ilk kendileriyle görüştük kayıt için. Okulu gezdikten ve tanıştıktan sonra kararımızı verdik. Çok memnunuz. Başarılı bir gelecek için Doğa iyi ki var.

 • EA

  Öğretmenlerin öğrencilere olan hassasiyeti ve sevgileri kızımı okula bağlayan en büyük etken diyebilirim. İkili ilişkileri çok iyi. Kızım da kendini çok rahat hissediyor. Okulu seviyor nihayetinde.

 • CK

  Öğrencileri fen ve matematiğin yanı sıra sosyal olarak da gelişimini destekliyorlar. Sportif faaliyetler oldukca faydalı. İlgilenen ailelere mutlaka tavsiye edebilirim. Yönetimi özellikle çok deneyimli iyi eğitimciler.

 • BE

  Tavsiyeler üzerine kaydımızı yaptırdık ve bir yıldır hiç bir problem yaşamadık. Aksine çok da memnun kaldık. Eğitim sistemleri öğrencileri sıkmadan sosyal bir şekilde öğretmeleri. Arkadaş ortamından da gayet memnunuz.

 • BY

  Okul her geçen sene üstüne katıyor. Doğa ayrıcalığını daha iyi anlıyoruz. Kızımın eğitim hayatına burada başlaması gurur verici.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Halkalı 1 Bilim Doğa Koleji İlkokulu İletişim Bilgileri

Halkalı Atakent Mah. Atatürk Cad. 11. Kısım No:24/1 Küçükçekmece/istanbul
0 212 963 2072
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum