fb
Onaylanmış Okul Profili
Özel Halkalı Cemre Okulları İlkokulu

Özel Halkalı Cemre Okulları İlkokulu

Okulu Paylaş!
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 22
Okul Saatleri:
Tam gün: 09:00/16:10

Özel Halkalı Cemre Okulları İlkokulu Hakkında

İstanbul da bulunan Özel Halkalı Cemre Okulları İlkokulu Küçükçekmece semtinde eğitim vermektedir. Kurumda çocukların öğrenmeye olan meraklarının canlı tutulmasını, öğrenmenin keşif süreci olarak yaşanılmasını önemsemektedir. Kurumda ezber bilgilerin öğrencilerin yeni şeyler keşfetmesini kolaylaştırmadığı, keşifle ve deneyimle kazanılan bilginin çocuğa yeni dünyaların kapısını açtığı düşüncesi hakimdir. Çocukların akademik gelişimlerini takip etmek, takıldıkları yerlerde çözümler sunabilmek amacıyla okul psikologunun kontrolünde dikkat, zeka, algı testleri ölçümleri yapılmaktadır. Okulun amacı çocukların hayatın içinde etkin şekilde kalmalarıdır. Kurumda Kuran eğitimi, değerler eğitimi verilmektedir. Kurumda bulunan psikolojik danışman ailelere ve çocuklara seminerler vermektedir. Kurumun eğitimi akademik eğitimini tamamlamış, manevi ve milli değerlerine bağlı, ahlaki ve dini donanıma sahip, bireysel yeteneklerini geliştirmiş, çevresine ve ailesine duyarlı bireyler yetiştirmektir.

Yorumlar

 • Deneyimli ve uzman öğretmenleri ferah geniş sınıflarıyla kaliteli bir okul. Çocukları sıkmadan sevdirerek öğretiyorlar.

 • Eğitim sistemi yeterli bir okul. Öğretmenler öğrenciler üzerinde hassasiyetle duruyor ve ilgileniyorlar. Ayrıca bir çok sosyal imkanları da mevcut. Bu bölgedeki aileler kesinlikle görüşmeliler.

 • UH

  nihayet aradığımız okulu bulduk. Bir çok problem yaşadık önceki okullar da . Yönetimle olsun öğretmenlerin ilgisizliği olsun. Çok şükür burada her şey yolunda. Sayesinde oğlum okula tekrar bağlandı çünkü bir ara soğumuştu. Emeklerinize sağlık

 • CR

  Çocukları derslerin yanında ahlaki olarak değerlerine bağlı bir şekilde yetiştirdikleri için teşekkür ederiz. Allah razı olsun.

 • ŞS

  Güvendiğimiz biricik okulumuz. Kızımı gözüm arkada kalmadan emanet edebiliyorum. Eğitim öğretime sizlerle başladığı için şanslıyım. Ben de ilgilenen ailelere mutlaka tavsiye ediyorum.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Halkalı Cemre Okulları İlkokulu İletişim Bilgileri

Merkez Mah. Fatih Cad. No:77 Halkalı/ Küçükçekmece/istanbul
0 212 963 2082
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum