fb
Özel Küçükçekmece Etki Okulları İlkokulu

Özel Küçükçekmece Etki Okulları İlkokulu

Okulu Paylaş!
 • twitter share
 • facebook share
 • google+ share
 • mail share
Psikolojik Danışman: Var
Ücretsiz Eğitim Danışmanı

Ücretsiz Eğitim Danışmanı

İdeal okulu seçmek için okulları tek tek gezmeye vaktin yoksa, ücretsiz eğitim danışmanlarımız kriterlerine en uygun 5 okulun seni arayıp bilgi vermesini sağlasın.

Hemen Başla

Özel Küçükçekmece Etki Okulları İlkokulu Hakkında

Özel Küçükçekmece Etki Okulları İlkokulu’nda butik okul konseptiyle öğrenci merkezli eğitim modeli uygulanmaktadır. Her öğrencinin farklı yeteneklere ve eğilimlere sahip olduğu bilinci ile yetenekleri desteklemek üzere bireysel plan yapılmaktadır. Yaparak yaşayarak ve tecrübe ederek öğrenen bireyler yetiştiren okulun en büyük hedefi 21 YY becerilerini kazanmış iletişim, öz güven, girişimcilik ruhu vb. özellikleri gelişmiş analitik bakış açısına sahip bireyler yetiştirmektir. Okulda haftalık 44 saatlik ders programı uygulanmaktadır. İlköğretim müfredatının dışında işlenen etüt saatlerinde Yabancı Dil ve Sanat grubu derslere ağırlık verilerek öğrencilerin her alanda gelişimini en üst düzeye taşımak için çalışılmaktadır. Yabancı Dil dersleri için ayrılan 16 saatlik zamanda 14 saat İngilizce, 2 saat Almanca dersleri işlenmektedir. Almanca derslerindeki amaç temel becerileri elde etmek ve dilin yapısını tanımak üzeredir. İngilizce derslerinde ise native öğretmenlerin de desteği ile üst düzey dile hakimiyet hedeflenmektedir. Yapılan çalışmalar uluslararası dil sertifika sınavları ile değerlendirilerek öğrencinin kişisel gelişimi gözlemlenecektir. Okul saatleri dışında uygulanacak kulüp faaliyetleri öğrencilere iyi ve verimli vakit geçirtmekten öte profesyonel bir hobi kazandırmak için planlanmaktadır. Müzik Kulübü (Enstrüman), Resim Kulübü (karakalem, ebru vb. gibi spesifik bir alanda), Tiyatro Kulübü, Akıl Oyunları, Mental Aritmetik, Robotik Atölyesi, Satranç, Yüzme, Jimnastik Kulüpleri hafta içi 17:00-18:00 ve cumartesi günleri belirlenecek olan saatlerde uygulanmaktadır. Okulda, çocuklara farklı sosyal ve bilimsel yetkinlikler kazandırmak amacıyla; Kültür Merkezi, Kütüphane, Yüzme Havuzu, Resim ve Plastik Sanatlar Atölyesi, Müzik Atölyesi, Fen Laboratuarı, Bilgisayar Laboratuarı, Spor Salonu ve Bale Odası bulunmaktadır. Yemekhanede , günlük alınması gereken protein ve kalori ihtiyaçları göz önünde bulundurularak oluşturulan yemek listesi düzenli olarak aşçı tarafından okulumuzda pişirilmektedir. Yemekhanede sabah kahvaltısı, öğle yemeği ve ikindi kahvaltısı olmak üzere günde üç öğün yemek hazırlanmaktadır

Fiziksel İmkanlar

Yemekhane
Havuz
Bilgisayar Laboratuvarı
Kapalı Spor Salonu
Laboratuvar
Sanat Atölyesi
Kütüphane
Müzik Odası
Akıllı Tahta

Hizmetler

Güvenlik
Rehberlik
Servis
Haftasonu Eğitim

Dil Olanakları

Almanca
İngilizce

Sportif

Yüzme
Jimnastik

Sanatsal

Görsel Sanatlar
Tiyatro
Ebru
İngilizce Drama

Kulüpler

Satranç
Müzik Kulübü
Bilişim Kulübü
Akıl ve Zeka Oyunları
Robotik ve Kodlama

Yorumlar

 • P. u.

  Güvenilir bir kurum güvenilir öğretmenler yöneticiler .Çocuğumu okula bırakınca güvende olduğunu iyi bir ortamda olduğunu düşünerek içim rahat bir şekilde bırakıyorum.Ayrıntılara önem veren seçici bir anneyim.Ve orada olumsuz hiçbirşey yaşamadım.

 • I. K.

  Okulda 4. senemiz ve en kötü zamanlarımızda öğretmeninden yöneticisine yanımızda olan harika bir aile olduk artık. En az kendi evimdeyken yavrum nasıl rahatsam aynı şekilde oğlum okuldayken de pek bir şey düşünmeme gerek kalmıyor okulun harika kadrosu sayesinde.

 • M. Y.

  Donanım ve işleyiş bakımından oldukça başarılı. İlk açıldığı yıllardaki acemiliklerinden dersler çıkartıp her yeni eğitim dönemine daha güçlü başlayarak eğitim sektöründe ismini daha sık sık duyurmaya başlayacağı aşikar.

 • O. H.

  Güleryüz ve samimiyetin hiç eksik olmadığı canım okulumuz. Güvenli ve karmaşadan uzak bir lokasyonda olması büyük avantaj. Butik bir kolej olduğu için herhangi bir durumda işini sahiplenerek yapan bir muhattap bulmanız mümkün oluyor.

"Özel Küçükçekmece Etki Okulları İlkokulu" Hakkında Yorum Yap

Ad Soyad *
Okulla ilgili olumlu bulduğun yanlar:
Okulla ilgili olumsuz bulduğun yanlar:

Özel Küçükçekmece Etki Okulları İlkokulu İletişim Bilgileri

Atakent Mahallesi, Soyak Olimpiyakent 1 B, 34307 Küçükçekmece/istanbul
0 212 963 2074
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Bölgede Öne Çıkan Okullar
Özel Halkalı Bilfen Koleji İlkokulu Özel Okul
Özel Halkalı Bilfen Koleji İlkokulu

Bilfen'in güvenilir deneyimli öğretmenlerine ve idaresine güveniyoruz. Ülkemize başarılı bireyler kazandıran bir okulda...

Özel Halkalı 1 Bilim Doğa Koleji İlkokulu Özel Okul
Özel Halkalı 1 Bilim Doğa Koleji İlkokulu

Okul her geçen sene üstüne katıyor. Doğa ayrıcalığını daha iyi anlıyoruz. Kızımın eğitim hayatına burada başlaması gurur...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum