fb
Onaylanmış Okul Profili
Özel Kurtköy Biltek Okulları İlkokulu

Özel Kurtköy Biltek Okulları İlkokulu

Okulu Paylaş!
 • whatsapp share
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 24
Okul Saatleri:
Tam gün: 09:00/16:00

Özel Kurtköy Biltek Okulları İlkokulu Hakkında

Özel Kurtköy Biltek Okulları İlkokulu , her biri alanında uzman kalifiye eğitim kadrosuyla, geleceğin dünyasına yön verecek olan nesiller yetiştirmek amacındadır. Son teknoloji ile donatılmış 24 kişilik özel sınıflar, uygulamalı derslere özel derslikler, kütüphane, Fen Bilgisi laboratuvarları, kapalı ve açık spor salonları, konferans salonu, kafeterya, yemekhanesi bulunan okulda öğrencilerine kusursuz bir hizmet sunmaktadır. Okul yurdumuz ve dünyamızdaki gelişmelerden yararlanarak, insanî değerleri yüceltmeye çalışan, yaptığı işin bilim ve sanat değeri taşıdığının farkında olan bir ekiple; öğretim modeli oluşturarak, doğuştan sahip olduğu potansiyelini en yüksek düzeyde kullanabilen, tutum ve davranışları bakımından erdemli, bilgili, şefkatli, başarılı, kültürlü, görgülü, bilinçli ve kendisi olarak ortaya çıkabilen bireyler yetiştirmek amacındadır. Değerler eğitimine de yer verilmektedir. Türkçe, Matematik, Hayat Bilgisi, Sosyal Bilgiler ve Fen Bilimleri derslerinin dışında dikkat gelişimi, anlamlı ve hızlı okuma, okuduğunu anlama, güzel yazma ve güzel konuşma çalışmaları yapılmaktadır. Öğrenci kulüpleri bulunmakta olup gezi ve münazara etkinlikleri yapılmaktadır. Okulda psikolejik danışmanlık ve rehberilik birimi bulunmakta olup rehberilik birimi öğrencilerin özgüveni yüksek, psikolejik yönden sağlıklı, sorumluluk sahibi, girişimci, mutlu ve başarılı bireyler olabilmeleri için çeşitli çalışmalar yapar, gelişimlerini takip eder ve öğrencilerin sorunları olduğunda onlara yardımcı olur. Öğrencilerin sağlığı için gerekli önlemler alınmış olup okulunrevirinde 8:30-16:00 saatlerinde tam gün görev yapan bir doktor bulunur. Tüm donanımıyla acil durumlarda ilkyardım yapmak da dahil olmak üzere öğrencilerin sağlık durumunu sürekli izlenir. Bilgisayar kayıtlarında her öğrenci için bir sağlık dosyası tutulmaktadır. Okulda yemekler hijyen koşullarına uygun olarak okulun tam teşekküllü mutfağında hazırlanır. 200 kişilik yemek salonunda servis yapılır. Yemek yapımında kurum tarafından belirlenen kaliteli ve güvenilir markalar kullanılması zorunludur. Periyodik aralıklarla sağlık taramasından geçen yemekhane çalışanları, tüm hazırlıklarını ve servislerini eldiven, ağız maskesi, yemekhane terliği, bone kullanarak gerçekleştirir. Okulda hijyene önem verilmekte olunup tüm katlar, tuvaletler ve lobiler her teneffüste mutlaka temizlenir. Temizlik çalışanlarına hizmet içi eğitim seminer programları düzenlenerek, hizmet kalitesi sürekli olarak en üst düzeye çıkartılmaktadır. Okul servis ve güvenlik hizmeti de vermektedir.

Yorumlar (4)

 • ŞK

  Tavsiye üzerine bu okulu seçtik ve gerçekten de çok iyi bir okul. Verilen eğitim çok iyi her alanda. Ayrıca rehberlik servisinden de çok memnunuz bir çok çalışma yapıyor ve öğrencilerle titizlikle ilgileniyor. okul yönetimi öğretmen ve personel seçiminde çok titiz

 • Çocuğum bu okula gidiyor ilk iki senesini başka bir okulda okumuştu. en baştan bu okula göndermediğimiz için çok pişmanız. Sınıflr kalabalık değil ve öğretmenler her öğrenciyle özel olarak ilgilenebiliyor. Ezberci eğitimden de uzak lmaları çok iyi her öğrencinin anlama ve kavrama kapasitesinin farklı olduğunu göz önününde bulundurarak ders işliyorlar.

 • PA

  Öğrenci kulüplerinin sayısı fazla bu da öğrencilerin ilgi alanlarını keşfedebilmeleri için imkan sağlıyor. ayrıca eğitmenlerin hepsi alanında uzaman okul özellikle bu konuda çok hassas. Biz kızımızı gönderiyoruz ve gayet memnunuz

 • ES

  Eğitimi çok iyi sadece branş derslerinde değil sosyal aktivitelerde sanat ve spor derslerinde, yabancı dilde de. Okulu ticarethane olarak görmüyorlar kaliteli bir hizmet vermek ve öğrencileri topluma fayadalı bireyler olarak yetiştirmeyi hedef edinmişler.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Kurtköy Biltek Okulları İlkokulu İletişim Bilgileri

Kurtköy Mah. Hızır Reis Cd. No:25Pendik - İstanbul
0 216 706 6884
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum