fb
Onaylanmış Okul Profili
Özel Bilfen Koleji Koşuyolu İlkokulu

Özel Bilfen Koleji Koşuyolu İlkokulu

Okulu Paylaş!
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 22
Okul Saatleri:
Tam gün: 08:00/16:15

Özel Bilfen Koleji Koşuyolu İlkokulu Hakkında

Ezberlemeye değil, bilgiyi üretmeye dayalı eğitim modeli ile Özel Bilfen Koşuyolu İlkokulu, öğrencilerin bilgiyi araştırma, keşfetme, yorumlama ve zihninde yapılandırma süreçlerinde rehberlik etmektedir. Kalıcı öğrenmenin gerçekleşmesi için Türkçe derslerinde kullanılan PASS Teoremi ayrıca öğretim materyalleri ve yayınlarında da kullanılmaktadır. Uluslararası Öğrenme Stilleri Merkezi üyesidir olan kurumda Learning Styles/öğrenme stillerine göre her öğrencinin farklı algılama stilleri keşfedilerek yol haritası belirlenir. CEF/Avrupa Dilleri Ortak Çerçeve Programı'na dayalı değerlendirme sistemi olan Avrupa Dil Portfolyosu ile öğrencilerin kendi gelişimlerini kayıt etmeleri sağlanmaktadır. İstanbul merkezli Bilfen Güvenlik Danışmanlığı standartlarınca korunan okulda, yemek ve servis hizmeti de doğrudan okula bağlı kuruluşlarca yapılmaktadır. Bilim Atölyesi, Bilişim Teknolojileri, Satranç, Basketbol, Voleybol, yüzme, ritim ve dans, cooking, sanat atölyesi, buz pateni, seramik, eskrim seçmeli branş derslerinden bazılarıdır. Okulda yemekler; sabah kahvaltısı, öğle yemeği ve ikramlar olmak üzere okulun bünyesinde kurulmuş olan Biltur Catering taradfından hazırlanır. Hijyen kurallarına bağlı kalınarak hazırlanan sağlıklı yemekler, diyetisyen ve kalite kontrol sorumluları tarafından kalori hesapları yapılarak menüler oluşturulur, okul doktoru tarafından da onaylanır. Okulda öğrencilerin sağlığına önem verilmektedir ve bunun için gereken önlemler alınmıştır. Öğrencilerin sağlıkla ilgili sorunlarında ilk müdahalelerini yapabilecek bir doktor ve hemşireler bulunmakta olup revirler, herhangi bir sağlık probleminde öğrencilerin şikayetlerine cevap verebilecek donanımdadır. Okulda öğrencilerin güvenliğini ilgilendiren her konuda gereken önlemler alınmıştır. Teknolojiden de faydalanarak alarm, güvenlik kamerası, GPS araç takip merkezi kullanılmaktadır. Kampüs içine dışarıdan yabancıların girmesi yasaktır. Okulda öğrencilerin sağlığı açısından hijyene önem verilmekte olup hijyen çalışmaları Marmara Üniversitesi öğretim üyelerinden Halk Sağlığı Uzmanı Prof. Dr. Yaşar Keskin'in danışmanlığında yürütülür. Yemekler, sular, zemin ve tuvalet kontrolü yapılır. Serviste iken de öğrencilerin güvenliğine önem verilen okulda servis araçlarında araç takip sistemi bulunur. Tecrübeli servis sürücüleri ve hostesleri gerekli eğitimden geçirilirler ve araçların düzenli olarak bakımı yapılır, araçlar gerekli tüm donanımlara sahiptir.

Yorumlar

 • Yine olsa yine bu okula gönderirdim çocuğumu eğitimi çok iyi, öğrenci kulüpleri çok iyi, sağlık, hijyen,güvenlik, öğretmen profili on numara bir okul. Çok memnun kaldık. başarılarının devamını diliyorum ve iyi ki böyle okullar var diyorum

 • ST

  Bu bölgedeki en iyi okul Bilfen Zaten kendisini ülke çapında kanıtlamış olduğu için hiç tereddüt etmedik oğlumuzu yollarken. Bizi hayal kırıklığına uğratmadı.

 • DK

  Fiziksel imkanları dört dörtlük sınıfları tam donanımlı geri kalan alanlar da aynı şekilde ayrıca temizliğe büyük önem veriliyor öğrencilerin sağlığını olumsuz yönde etkileyebilecek her şeyi düşünmüşler ve gerekli önlemleri almışlar. Yemekleri sağlıklı ve lezzetli kızım bir kere bile yemeklerden şikayet etmedi bu güne kadar. Güvenlik sıkı çocuklar okuldayken güvenliğini etkileyecek herhangi bir tehdit altında değiller.

 • EA

  Özel okullar içinde eğitimi bakımından kendisini kanıtlamış bir okul. Branş dersleri olsun sosyal etkinlikleri ve öğrenci kulüpleri çok iyi öğretmenler alanında uzman ve tecrübeli öğrencilerin kendilerini geliştirmeleri iyi bir eğitim alıp mutlu olmaları için ellerinden geleni yapıyor.

 • Veli

  Kesinlikle tavsiye ediyorum, çok memnunuz.

 • Veli

  Güvenilir bir okul, öğrenci ile bire bir ilgililer.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Bilfen Koleji Koşuyolu İlkokulu İletişim Bilgileri

Altunizade Mah. Faik Bey Mescidi Sok. No:6, Üsküdar/istanbul
0 216 706 6896
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum