fb
Onaylanmış Okul Profili
Özel Tuzla Açı Anadolu Lisesi

Özel Tuzla Açı Anadolu Lisesi

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 20
Okul Saatleri:
Tam gün: 09:00/18:00
Eğitim Türü: Karma
Birinci Yabanci Dil: İngilizce

Özel Tuzla Açı Anadolu Lisesi Hakkında

Özel Tuzla Açı Anadolu Lisesi, Yayla Mahallesi mevkinde uzman eğitim kadrosuyla hizmet vermekte olan özel anadolu lisesidir. Açı Okulları bünyesinde hizmet veren özel lise öğrencilerine modern eğitim yöntemlerini kullanarak verimli eğitimler sürdürmektedir. Bu eğitimler dahilinde üniversite başarısı sağlamayı amaçlayan okulda ilk sınıftan son sınıfa kadar yoğunlaşan bir hazırlık sistemi yürütülmektedir. Okulda düzenli olarak ölçme ve deneme sınavları yürütülerek öğrencilerin eksik konuları saptanmakta, bu konularda grup veya bireysel etütlerle eksikler tamamlanıp etkin öğrenme sağlanmaktadır.
Özel Tuzla Açı Anadolu Lisesi, öğrencilerini dünya vatandaşı standartlarında mezun etmeyi amaçlamaktadır. Bu bağlamda yabancı dil okulda ön planda tutulmaktadır. Yabancı dil eğitimlerinde birincil yabancı dil İngilizce verilirken ikincil yabancı dil ise Almancadır. Dil eğitimlerinde öğrencilere branşında uzman öğretim kadrosu eşlik etmektedir. Okul son sınıf öğrencilerinin sınav stres ve kaygılarından kurtulmaları amacıyla öğrencilerine seminer ve üniversite gezileri düzenlemekte sınav ve gelecek kaygılarını gidermektedir.

Yorumlar

  • Pedogojik merkezli , Matemetik odaklı , sistemli , disiplinli , soru bankası yazarı , Türkiye geneli deneme yazarı , tecrübesi 15 ve üstü olan , İyi üniversiteleri bitiren öğretmenlerin bulunduğu ( Marmara , ODTÜ vb... ) çok iyi bir okuldur. Tavsiye ederim.Memnun kalırsınız.Öğretmen öğrenciye anlayasına kadar anlatıyor.Çok sıkı takip sistemi var.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Tuzla Açı Anadolu Lisesi İletişim Bilgileri

Yayla Mah. Cengiz Topel Cad. No:1/1 Tuzla/istanbul
0 216 706 6873
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum