fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili

Kadıköy Özel Liseleri

İstanbul'un Anadolu Yakasında yer alan bir ilçedir. Eğitim açısından birçok çeşitliliğe yer veren bölgede özel liseler de bulunmaktadır. Bölgede özel anadolu liseleri ve fen liselerine ulaşmak mümkündür. Kadıköy özel liseleri, eğitim bakımından öğrencilerin büyük yetkinliklere sahip olmasını hedeflemektedir. Sorumlulukların ve eğitim alanın genişlediği bu dönemde öğrencilere yönelik çalışmalar sürdürülmektedir. Lise dönemi, öğrencilerin sınav ve hayat kaygılarının arttığı bir dönem olmaktadır. Bununla birlikte bölgedeki özel liseler, öğrencilerinin psikolojik olarak gelişimlerini denetlemek ve oluşan kaygıların önüne geçmek amacı ile rehberlik ve psikolojik danışmanlık hizmeti sağlamaktadır.


Kadıköy özel liseleri, öğrenci merkezli çalışmalar sürdürerek geleceğe daha sağlıklı ve faydalı bireyler yetiştirmeyi hedeflemektedir. Bölgedeki kurumlar, sunduğu eğitimi branşında uzman eğitmenler vasıtası ile sürdürerek, öğrencilerine en doğru bilgileri sunmayı ve öğrencilerin sorularına en doğru cevabı vermeyi planlamaktadır. Üniversite sınavlarına yönelik çalışmalar sürdüren Kadıköy özel anadolu liseleri, çeşitli deneme sınavları ile öğrencilerin geldikleri noktayı belirlemekte ve eğitiminde eksik gözüken bilgileri onlara aktararak etkin öğrenmeyi sürdürmektedir. Bölgedeki özel liseler, çoğunlukla karma eğitim modeli sürdürmektedir.


Kadıköy özel liseleri, devlet bünyesinde bulunan liselerinden farklı olarak daha detaylı bir öğrenim süreci hazırlamaktadır. Hazırladıkları eğitim programları doğrultusunda sağladığı hizmetlerle ön plana çıkmaktadır. Bölgede adından söz ettirmiş çok sayıda kurum yer almaktadır. Eğitim alanındaki başarıları ile adının altını çizdiren kurumlar veliler tarafından da oldukça tercih edilmektedir. Kadıköy özel liseleri, eğitimi daha kalıcı hale getirebilmek adına bazı çalışmalar düzenlemektedir. Bu çalışmalardan birisi ise sınıf mevcudu çalışmasıdır. Bölgedeki kurumlar sınıf mevcutlarını az sayıda tutarak öğrencilerle birebir ilgilenme olasılığını artırmakta böylelikle nitelikli bir eğitim sunmayı hedeflemektedir. Bu çalışmayla birlikte öğrencilerin derse katılma olasılığı da artmış bulunmaktadır.


Kadıköy özel liseleri, öğrencilerin her yönden gelişimini desteklemek amacı ile birçok eğitim düzeni oluşturmaktadır. Öğrencilerin ilgili ve yetenekli olduğu alanlardaki çok yönlü gelişimlerini destekleyerek sınavlara ve hayata yönelik çalışma programları düzenlemektedir. Bölgede yer alan özel liseler öğrencilerin yetenekli, ilgili ve başarılı olduğu alanlardaki gelişimlerini çok yönlü çalışmalarla destekleyerek hedeflerine bir adım daha yaklaşmalarını sağlamaktadır. Kadıköy'deki özel liselerbranşında uzman eğitmenler eşliğinde çok yönlü eğitim faaliyetleri ile kapsamlı bir öğrenim hizmeti sağlamaktadır. Öğrencilerin en doğru biçimde kalıcı ve kaliteli bir eğitim almalarını destekleyerek ilerleyen dönemlerde de bu başarıyı devam ettirmelerini amaçlamaktadır. Alanında donanımlı ve uzman eğitmenler eşliğinde sürdürülen eğitim programları, öğrencilerin zihinsel, fiziksel ve duygusal gelişimine doğrudan fayda sağlamaya yönelik çalışmalarla gerçekleştirilmektedir. Öğrenci odaklı eğitim yaklaşımlarıyla birlikte hazırlanan eğitim programları, lise dönemindeki öğrencilerin her yönden gelişimine doğrudan fayda sağlamaktadır.


Okul.com.tr bölgedeki kurumları tek bir sayfada toplayarak, Kadıköy özel liseleri listesi üzerinde bir araya getirmektedir. Özel eğitim platformunun oluşturduğu bu listedeki filtrelemeleri kullanarak bölgedeki özel anadolu ve fen liselerinin fiziki imkanlarını ve okul detaylarını görüntüleyebilirsiniz. Aynı zamanda Kadıköy özel lise fiyatları hakkında detaylı bilgileri inceleyerek bütçenize uygun kurum ya da kurumları keşfetme fırsatı bulabilirsiniz. Bölgedeki özel liselerin, bursluluk ve puan bilgilerini tek bir platform üzerinden görüntüleyerek. Kendiniz ve/veya öğrenciniz için en doğru kurumu seçebilirsiniz.


Kadıköy özel liseleri listesini incelemek için yeteri kadar vakit bulamıyor iseniz, Okul.com.tr'nin sizler için hizmete sunduğu Ücretsiz Eğitim Danışmanlarından hemen yardım alabilir, sizin için en doğru okul hakkında tavsiye isteyebilirsiniz.

23 okul bulundu.
Özel Acıbadem Anadolu Lisesi Özel Okul
Kadıköy / Acıbadem Mah.
Özel Acıbadem Anadolu Lisesi verified

İlgili öğretmenler ve okul yönetimi kalabalık olmayan sınıflar çocuğun zayıf olduğu derslerle ilgili ek etüdler ünive...

Özel Kadıköy Key Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Kadıköy / Hasanpaşa Mah.
Özel Kadıköy Key Koleji Anadolu Lisesi verified

Son derece ilgili öğretmenler ve okul yönetimi kalabalık olmayan sınıflar çocuğun zayıf olduğu derslerle ilgili ek etüdl...

Özel Koşuyolu Caddem Anadolu Lisesi Özel Okul
Kadıköy / Koşuyolu Mah.
Özel Koşuyolu Caddem Anadolu Lisesi verified

Özel Koşuyolu Caddem Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Acıbadem Sınav Anadolu Lisesi Özel Okul
Üsküdar / Acıbadem Mah.
Özel Acıbadem Sınav Anadolu Lisesi verified

Okulumuz idareci ve ogretmenlerinden çok memnunum gerek müdürümüz volkan bey rehberlik sınıf öğretmeni ve branş öğretm...

Diğer Okullar

Özel Kadıköy Dilko Anadolu Lisesi Özel Okul
Kadıköy / Osmanağa Mah.
Özel Kadıköy Dilko Anadolu Lisesi

Öğretmenleri çok başarılı.öğrencilerle iletişimleri çok iyi.yönetim ilgili çözüm odaklı.öğrencileri motive ediyorlar.kız...

Özel Çevre Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Kadıköy / 19 Mayıs Mah.
Özel Çevre Koleji Anadolu Lisesi

En güzel yıllarımı geçirdiğim, istanbulun merkezinde bulunan eski okulum. sosyal aktivitelerini ve öğrencilerin fikirler...

Özel Saint Joseph Fransız Lisesi Özel Okul
Kadıköy / Caferağa Mah.
Özel Saint Joseph Fransız Lisesi

Çok sayıda aydının yetiştiği bu okulda başarısızlığa yer yok.

Özel Kandilli Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Kadıköy / Hasanpaşa Mah.
Özel Kandilli Koleji Anadolu Lisesi

Öğrencilerin akademik ve sosyal gelişimlerini takipte güçlü, öğretmenlerin alanında uzman ve iletişimlerinin kuvvetli ol...

Özel Bilimsel Analiz Anadolu Lisesi Özel Okul
Kadıköy / Bostancı Mah.
Özel Bilimsel Analiz Anadolu Lisesi

Okulu gördüm kayıt olduk.çok ilgililer.butik okul . sınıflar 8 kişilik buyönden hoşuma gitti.üniversiteye çok güzel haz...

Özel Koşuyolu Final Anadolu Lisesi Özel Okul
Kadıköy / Koşuyolu Mah.
Özel Koşuyolu Final Anadolu Lisesi

Sınıflarının mevcudunun az olması salgın döneminde koşuyolu final anadolu lisesini tercih etmemize sebep oldu.. tecrübel...

Özel Kadıköy Anakent Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Kadıköy / Merdivenköy Mah.
Özel Kadıköy Anakent Koleji Anadolu Lisesi

Özel Kadıköy Anakent Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Koşuyolu Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Kadıköy / Koşuyolu Mah.
Özel Koşuyolu Koleji Anadolu Lisesi

Özel Koşuyolu Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Kadıköy Final Akademi Anadolu Lisesi Özel Okul
Kadıköy / Hasanpaşa Mah.
Özel Kadıköy Final Akademi Anadolu Lisesi

Özel Kadıköy Final Akademi Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Kadıköy Birey Anadolu Lisesi Özel Okul
Kadıköy / Rasimpaşa Mah.
Özel Kadıköy Birey Anadolu Lisesi

Özel Kadıköy Birey Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel FMV Işık Okulları Erenköy Anadolu Lisesi Özel Okul
Kadıköy / Erenköy Mah.
Özel FMV Işık Okulları Erenköy Anadolu Lisesi

Özel FMV Işık Okulları Erenköy Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Kadıköy Nazmi Arıkan Fen Bilimleri Anadolu Lisesi Özel Okul
Kadıköy / Caferağa Mah.
Özel Kadıköy Nazmi Arıkan Fen Bilimleri Anadolu Lisesi

Özel Kadıköy Nazmi Arıkan Fen Bilimleri Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Kadıköy Çağlar Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Kadıköy / Rasimpaşa Mah.
Özel Kadıköy Çağlar Koleji Anadolu Lisesi

Özel Kadıköy Çağlar Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel İstek Okulları Semiha Şakir Anadolu Lisesi Özel Okul
Kadıköy / Caddebostan Mah.
Özel İstek Okulları Semiha Şakir Anadolu Lisesi

Özel İstek Okulları Semiha Şakir Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel FMV Işık Okulları Erenköy Fen Lisesi Özel Okul
Kadıköy / Erenköy Mah.
Özel FMV Işık Okulları Erenköy Fen Lisesi

Özel FMV Işık Okulları Erenköy Fen Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel İstek Acıbadem Fen Lisesi Özel Okul
Kadıköy / Acıbadem Mah.
Özel İstek Acıbadem Fen Lisesi

Özel İstek Acıbadem Fen Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Bahariye Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Kadıköy / Osmanağa Mah.
Özel Bahariye Koleji Anadolu Lisesi

Özel Bahariye Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Atacan Eğitim Kurumları Anadolu Lisesi Özel Okul
Kadıköy / Kozyatağı Mah.
Özel Atacan Eğitim Kurumları Anadolu Lisesi

Özel Atacan Eğitim Kurumları Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Kadıköy Özel Liseleri

İstanbul Kadıköy bölgesindeki tüm özel anadolu ve fen liseleri hakkında yapılan veli yorumları, eğitim seviyeleri, bursluluk bilgileri ve senelik ücretleri hakkındaki detaylara ulaşarak sizin için en uygun okulu bulabilirsiniz.

Kadıköy Liseleri Taban Puanları

Okul Adı Okul Türü Hazırlık Sınıfı Yabancı Dili Kont. Taban Puanı En Düşük Yüzdelik En Yüksek Yüzdelik
İstanbul Atatürk Fen Lisesi Fen Lisesi Yok İngilizce 120 478.78 0.19 0.01
Kadıköy Anadolu Lisesi Anadolu Lisesi Var İngilizce 150 458.9 0.74 0.2
Hayrullah Kefoğlu Anadolu Lisesi Anadolu Lisesi Var İngilizce 120 407.07 4.72 1.42
İstanbul Anadolu Lisesi Anadolu Lisesi Var İngilizce 240 400.89 5.49 0.86
Göztepe İhsan Kurşunoğlu Anadolu Lisesi Anadolu Lisesi Var Almanca 180 395.64 6.2 1.21
Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum