fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili

Kadıköy Özel Liseleri

İstanbul Kadıköy bölgesindeki tüm özel anadolu ve fen liseleri hakkında yapılan veli yorumları, eğitim seviyeleri, bursluluk bilgileri ve senelik ücretleri hakkındaki detaylara ulaşarak sizin için en uygun okulu bulabilirsiniz.

28 okul bulundu.
%25 İndirim Özel Koşuyolu Final Anadolu Lisesi Özel Okul
Kadıköy / Koşuyolu Mah.
Özel Koşuyolu Final Anadolu Lisesi verified

Sınıflarının mevcudunun az olması salgın döneminde koşuyolu final anadolu lisesini tercih etmemize sebep oldu.. tecrübel...

Özel Kadıköy Key Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Kadıköy / Hasanpaşa Mah.
Özel Kadıköy Key Koleji Anadolu Lisesi verified

Son derece ilgili öğretmenler ve okul yönetimi kalabalık olmayan sınıflar çocuğun zayıf olduğu derslerle ilgili ek etüdl...

 • Okul Saatleri:
  08:00 - 19:00
Özel Acıbadem Anadolu Lisesi Özel Okul
Kadıköy / Acıbadem Mah.
Özel Acıbadem Anadolu Lisesi verified

İlgili öğretmenler ve okul yönetimi kalabalık olmayan sınıflar çocuğun zayıf olduğu derslerle ilgili ek etüdler ünive...

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 16:30
Özel Saint Joseph Fransız Lisesi Özel Okul
Kadıköy / Caferağa Mah.
Özel Saint Joseph Fransız Lisesi

Çok sayıda aydının yetiştiği bu okulda başarısızlığa yer yok.

Özel Çevre Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Kadıköy / 19 Mayıs Mah.
Özel Çevre Koleji Anadolu Lisesi

En güzel yıllarımı geçirdiğim, istanbulun merkezinde bulunan eski okulum. sosyal aktivitelerini ve öğrencilerin fikirler...

 • Okul Saatleri:
  08:30 - 17:00
Özel Kadıköy Dilko Anadolu Lisesi Özel Okul
Kadıköy / Osmanağa Mah.
Özel Kadıköy Dilko Anadolu Lisesi

Öğretmenleri çok başarılı.öğrencilerle iletişimleri çok iyi.yönetim ilgili çözüm odaklı.öğrencileri motive ediyorlar.kız...

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 16:20
Özel Kadıköy Final Akademi Anadolu Lisesi Özel Okul
Kadıköy / Hasanpaşa Mah.
Özel Kadıköy Final Akademi Anadolu Lisesi

Özel Kadıköy Final Akademi Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Bahariye Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Kadıköy / Osmanağa Mah.
Özel Bahariye Koleji Anadolu Lisesi

Özel Bahariye Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Validebağ Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Kadıköy / Hasanpaşa Mah.
Özel Validebağ Koleji Anadolu Lisesi

Özel Validebağ Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel FMV Işık Okulları Erenköy Fen Lisesi Özel Okul
Kadıköy / Erenköy Mah.
Özel FMV Işık Okulları Erenköy Fen Lisesi

Özel FMV Işık Okulları Erenköy Fen Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel İstek Okulları Acıbadem Anadolu Lisesi Özel Okul
Kadıköy / Acıbadem Mah.
Özel İstek Okulları Acıbadem Anadolu Lisesi

Özel İstek Okulları Acıbadem Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Kandilli Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Kadıköy / Hasanpaşa Mah.
Özel Kandilli Koleji Anadolu Lisesi

Özel Kandilli Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel İstek Okulları Semiha Şakir Anadolu Lisesi Özel Okul
Kadıköy / Caddebostan Mah.
Özel İstek Okulları Semiha Şakir Anadolu Lisesi

Özel İstek Okulları Semiha Şakir Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Kadıköy Nazmi Arıkan Fen Bilimleri Anadolu Lisesi Özel Okul
Kadıköy / Caferağa Mah.
Özel Kadıköy Nazmi Arıkan Fen Bilimleri Anadolu Lisesi

Özel Kadıköy Nazmi Arıkan Fen Bilimleri Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 18:30
Özel FMV Işık Okulları Erenköy Anadolu Lisesi Özel Okul
Kadıköy / Erenköy Mah.
Özel FMV Işık Okulları Erenköy Anadolu Lisesi

Özel FMV Işık Okulları Erenköy Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Eğitmen Koleji Kozyatağı Anadolu Lisesi Özel Okul
Kadıköy / Kozyatağı Mah.
Özel Eğitmen Koleji Kozyatağı Anadolu Lisesi

Özel Eğitmen Koleji Kozyatağı Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel İstek Acıbadem Fen Lisesi Özel Okul
Kadıköy / Acıbadem Mah.
Özel İstek Acıbadem Fen Lisesi

Özel İstek Acıbadem Fen Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Kadıköy Çağlar Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Kadıköy / Rasimpaşa Mah.
Özel Kadıköy Çağlar Koleji Anadolu Lisesi

Özel Kadıköy Çağlar Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Kadıköy Birey Anadolu Lisesi Özel Okul
Kadıköy / Rasimpaşa Mah.
Özel Kadıköy Birey Anadolu Lisesi

Özel Kadıköy Birey Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:30 - 18:00
Özel Kadıköy Anakent Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Kadıköy / Merdivenköy Mah.
Özel Kadıköy Anakent Koleji Anadolu Lisesi

Özel Kadıköy Anakent Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Bilimsel Analiz Anadolu Lisesi Özel Okul
Kadıköy / Bostancı Mah.
Özel Bilimsel Analiz Anadolu Lisesi

Özel Bilimsel Analiz Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Koşuyolu Fen Bilimleri Anadolu Lisesi Özel Okul
Kadıköy / Koşuyolu Mah.
Özel Koşuyolu Fen Bilimleri Anadolu Lisesi

Özel Koşuyolu Fen Bilimleri Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Eğitmen Koleji Kozyatağı Fen Lisesi Özel Okul
Kadıköy / Kozyatağı Mah.
Özel Eğitmen Koleji Kozyatağı Fen Lisesi

Özel Eğitmen Koleji Kozyatağı Fen Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel İstek Okulları Acıbadem Fen Lisesi Özel Okul
Kadıköy / Acıbadem Mah.
Özel İstek Okulları Acıbadem Fen Lisesi

Özel İstek Okulları Acıbadem Fen Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Kadıköy Özel Liseleri

İstanbul'un Anadolu Yakasında yer alan bir ilçedir. Eğitim açısından birçok çeşitliliğe yer veren bölgede özel liseler de bulunmaktadır. Bölgede Özel Anadolu Liseleri ve Fen Liselerine ulaşmak mümkündür. Kadıköy Özel Liseleri, eğitim bakımından öğrencilerin büyük yetkinliklere sahip olmasını hedeflemektedir. Sorumlulukların ve eğitim alanın genişlediği bu dönemde öğrencilere yönelik çalışmalar sürdürülmektedir. Lise dönemi, öğrencilerin sınav ve hayat kaygılarının arttığı bir dönem olmaktadır. Bununla birlikte bölgedeki özel liseler, öğrencilerinin psikolojik olarak gelişimlerini denetlemek ve oluşan kaygıların önüne geçmek amacı ile rehberlik ve psikolojik danışmanlık hizmeti sağlamaktadır.


Kadıköy Özel Liseleri, öğrenci merkezli çalışmalar sürdürerek geleceğe daha sağlıklı ve faydalı bireyler yetiştirmeyi hedeflemektedir. Bölgedeki kurumlar, sunduğu eğitimi branşında uzman eğitmenler vasıtası ile sürdürerek, öğrencilerine en doğru bilgileri sunmayı ve öğrencilerin sorularına en doğru cevabı vermeyi planlamaktadır. Üniversite sınavlarına yönelik çalışmalar sürdüren Kadıköy Özel Anadolu Liseleri, çeşitli deneme sınavları ile öğrencilerin geldikleri noktayı belirlemekte ve eğitiminde eksik gözüken bilgileri onlara aktararak etkin öğrenmeyi sürdürmektedir. Bölgedeki özel liseler, çoğunlukla karma eğitim modeli sürdürmektedir.


Okul.com.tr bölgedeki kurumları tek bir sayfada toplayarak, Kadıköy Özel Liseleri listesini oluşturmaktadır. Özel eğitim platformunun oluşturduğu bu listedeki filtrelemeleri kullanarak bölgedeki özel anadolu ve fen liselerinin fiziki imkanlarını ve okul detaylarını görüntüleyebilirsiniz. Aynı zamanda Kadıköy Özel Lise fiyatlarını inceleyerek bütçenize uygun kurum ya da kurumları keşfetme fırsatı bulabilirsiniz. Bölgedeki özel liselerin, bursluluk ve puan bilgilerini tek bir platform üzerinden görüntüleyerek. Kendiniz ve/veya öğrenciniz için en doğru kurumu seçebilirsiniz. Bölgede hizmet veren kurumlardan birkaçı;
Özel Acıbadem Anadolu Lisesi
Özel Bilgiyolu Koleji Anadolu Lisesi, şeklindedir.


Kadıköy Özel Liseleri listesini incelemek için yeteri kadar vakit bulamıyor iseniz, Okul.com.tr'nin sizler için hizmete sunduğu Ücretsiz Eğitim Danışmanlarından hemen yardım alabilir, sizin için en doğru okul hakkında tavsiye isteyebilirsiniz.

Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum