fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Doğrulanmış Profil

İstanbul Beykoz Özel Liseleri

Beykoz özel liseleri, Beykoz bölgesinin konumuna bağlı olarak genellikle geniş bahçe ve bina alanlarına yayılmış durumdadır. Böylelikle öğrencilere sağlanan fiziksel imkanlar çeşitli ve gelişimlerini destekleyecek şekildedir. Beykoz’da bulunan özel liseler çoğunlukla anadolu lisesi şeklinde yer almaktadır. Kolej bünyesinde yer alan liseler verdiği eğitimle adından söz ettirmiş kurumlardır. Böylece verilen eğitim ve öğrencilerin kazanımları konusunda ailelerin aklında şüphe kalmamaktadır.


İstanbul Beykoz, lise bakımından çeşitliliğe sahip bir bölge niteliğindedir. Bölgede bulunan özel anadolu liseleri, öğrencilerin her açıdan gelişimini desteklemek amacı ile zengin eğitim içerikleri ve donanımlı okul binaları ile hizmet sağlamaktadır. Anadolu liseleri öğrencilerine uzmanlaşacakları alanı seçme fırsatı sunmaktadır. Lise eğitimlerinin ikinci senesinin sonunda öğrenciler dil, eşit ağırlık, sözel, sayısal bölümlerinden birini seçme hakkına sahip olurlar. Üniversite sınavına da bu seçtikleri alan özelinde hazırlanırlar. Beykoz özel liseleri, öğrencilerini yalnızca bir üst eğitim dönemine değil, hayata hazırlamaya yönelik çalışmalar sürdürmektedir. Bölgede özel liselerin haricinde özel kolejler de bulunmaktadır. Beykoz özel liseleri, öğrencilerinin hedeflerine ulaşmaları, üniversite sınavlarında ve diğer sınavlarda başarılı olmaları amacı ile eğitim programlarını detaylandırmaktadır. Detaylandırılan bu eğitim programlarının sonucunda çeşitli deneme sınavları uygulanmakta ve öğrencilerin gelişimleri yakından takip edilmektedir. Beykoz'da bulunan özel liseler çoğunlukla psikolojik danışmanlık hizmeti sağlamaktadır. Bu sayede lise döneminde yoğunlaşan eğitim programlarından öğrencilerin olumsuz etkilenmelerinin önüne geçilmiş olmaktadır. Bu olumsuz etkilenmenin önüne geçmenin yanında öğrencilere geleceklerine yön verme ve hayallerine ulaşmada yardımcı olma noktasında da rehberlik ve psikolojik danışmanlık hizmeti önemli bir rol oynamaktadır.


Beykoz bölgesinde bulunan özel anadolu liseleri, öğrencilerinin akademik, sosyal ve kültürel yönden gelişimlerini desteklemektedir. Bölgede çoğunlukla Kavacık Mahallesi ve Acarlar Mahallesinde yer alan kurumlar, ulaşım açısından kolay konumlarda olmakla birlikte servis imkanı da sağlamaktadır. Böylelikle çevre mahallelerde ve illerde yaşayan öğrenciler de Beykoz özel liselerine kolaylıkla ulaşım sağlayabilmektedir. Branşında uzman eğitmenler eşliğinde sürdürülen eğitim programları, çeşitli faaliyet ve etkinliklerle pekiştirilmekte ve böylece bilginin kalıcılığı etkin olarak sağlanmaktadır.


Beykoz özel lise fiyatları okulun sağladığı imkanlara, fiziksel yapısına, bünyesinde bulunduğu koleje ve daha birçok bileşene bağlı olarak değişmektedir. Fiyatlar aylık olarak ortalama 2000 tl ile 10000 tl arasında değişiklik göstermektedir. Okul.com.tr’ye üye olarak okulların fiyat bilgilerini görüntüleyebilir, Okul.com.tr velilerine özel olarak tanımlanan indirimlerden faydalanabilirsiniz. Okul.com.tr, bölgede bulunan özel kolej ve liseleri tek bir sayfada toplayarak öğrencileriniz için doğru seçimi yapmanıza ve bölgedeki tüm özel liseleri tek bir platform üzerinden incelemenize olanak sağlamaktadır. Beykoz özel liseleri listesi üzerinden bölgedeki okulları inceleyerek kurumlar hakkında detaylı bilgilere erişebilirsiniz. Okul.com.tr Beykoz bölgesindeki özel liselerin fiyatlarını, bursluluk seviyelerini, bursluluk sınav bilgilerini ve okulların eğitim olanaklarını görüntüleyebilirsiniz. Aynı zamanda bölgedeki kurumların fotoğraflarını inceleyebilir, okullara yapılan veli yorumlarını okuyabilirsiniz. Okul sayfalarında bulunan yorumlar, Beykoz özel liseleri bünyesinde bulunan eğitmenler, eğitim görmüş mezunlar, eğitim görmekte olan öğrenciler ve aileleri tarafından yapılabilen gerçek deneyimlere dayalı yorumlardır. Siz de daha önce eğitim aldığınız kurumlara yorum yaparak okul arayışında olan diğer ailelere yardımcı olabilirsiniz. Beykoz bölgesindeki özel liselerin, bursluluk ve puan bilgilerini tek bir platform üzerinden görüntüleyerek, kendiniz ve/veya öğrenciniz için en doğru kurumu seçebilirsiniz. Okul.com.tr'nin hazırladığı Beykoz özel liseleri listesini incelemek için yeteri kadar vaktiniz bulunmuyor ise Ücretsiz Eğitim Danışmanlarından hemen yardım alabilir, kriterlerinize uygun kurumları öğrenebilirsiniz. Ücretsiz eğitim danışmanlarımız sizin için en uygun 5 okulu listelesin.


10 okul bulundu.
Özel Kazdallar Bilim Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Beykoz / Kavacık Mah.
Özel Kazdallar Bilim Koleji Anadolu Lisesi

Liseyi bu okulda okuyoruz.öğretmen kadrosu ve yöneticilerine teşekkür ederiz. ders konusu olsun.spor etkinlikleri olsun...

Özel Beykoz Final Okulları Anadolu Lisesi Özel Okul
Beykoz / Çengeldere Mah.
Özel Beykoz Final Okulları Anadolu Lisesi

Beykoz final anadolu lisesi mezunuyum. okul bana çok güzel şeyler kattı. yasemin hocamın ve bülent hocamın ellerinden öp...

Özel Beykoz NUN Okulları Erkek Anadolu Lisesi Özel Okul
Beykoz / Elmalı Mah.
Özel Beykoz NUN Okulları Erkek Anadolu Lisesi

"iyi futbol,iyi futbolcularla oynanır" düsturu ile akademik kadrosunu çok iyi oluşturmuş, müthiş kampüsü (ülkenin en i...

Özel TED İstanbul Koleji Vakfı Lisesi Özel Okul
Beykoz / Acarlar Mah.
Özel TED İstanbul Koleji Vakfı Lisesi

Her öğrencinin hayallerini süsleyen bir okul. lise sınavlarına girdiğimde ilk hedefim bu okula yerleşmekti. öğrencilere...

Özel Kavacık Uğur Anadolu Lisesi Özel Okul
Beykoz / Kavacık Mah.
Özel Kavacık Uğur Anadolu Lisesi

Bahçe kapısından adım attığımda hissettim enerjisini...güvenlik görevlisinden bize çay ikramında bulunan hanımefendiye k...

Özel Kavacık Açı Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Beykoz / Çubuklu Mah.
Özel Kavacık Açı Koleji Anadolu Lisesi

Öncelikle okul müdürümüz şenay hanım 'a açı koleji ailesine katılmamız için yardımlarından dolayı teşekkür ederim. sonra...

Özel Beykoz Doğa Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Beykoz / Dereseki Mah.
Özel Beykoz Doğa Koleji Anadolu Lisesi

Özel Beykoz Doğa Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Acarkent Doğa Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Beykoz / Acarlar Mah.
Özel Acarkent Doğa Koleji Anadolu Lisesi

Özel Acarkent Doğa Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

  • Okul Saatleri:
    09:00 - 17:00
Özel Beykoz NUN Okulları Kız Anadolu Lisesi Özel Okul
Beykoz / Elmalı Mah.
Özel Beykoz NUN Okulları Kız Anadolu Lisesi

Özel Beykoz NUN Okulları Kız Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Kavacık Nazmi Arıkan Fen Bilimleri Anadolu Lisesi Özel Okul
Beykoz / Kavacık Mah.
Özel Kavacık Nazmi Arıkan Fen Bilimleri Anadolu Lisesi

Özel Kavacık Nazmi Arıkan Fen Bilimleri Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

İstanbul Beykoz Özel Liseleri

Beykoz özel liselerinin eğitim yaklaşımlarına, özel kurumların fiziki imkanlarına, okulları deneyimlemiş velilerin yorumlarına, bursluluk ve fiyat bilgilerine tek bir sayfa üzerinden hızlıca ulaşın.

Beykoz Özel Liseleri - Sıkça Sorulan Sorular

Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum