fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Doğrulanmış Profil

İstanbul Maltepe Özel Liseleri

Maltepe İstanbul Anadolu yakasında yer alan ilçelerden bir tanesidir. Maltepe bölgesi eğitim seviyesi açısından İstanbul'un gelişmiş bölgelerinden biridir. Maltepe özel liseleri çoğunlukla anadolu lisesi olarak eğitim verse de birçok akşam lisesi, meslek lisesi ve sağlık lisesi de bulunmaktadır. Sizler de çocuğunuz için en doğru okulu bulmak isterseniz okul profillerinden liselerin detaylı bilgilerine ulaşarak okullar hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Okulların haritadaki konumlarına ulaşarak yakınlarınızda bulunan üniversite öncesi eğitim veren özel kurumları keşfedebilirsiniz. Maltepe'de kolej bünyesinde hizmet veren özel okullar anaokulundan başlayarak lise seviyesine kadar eğitim vermektedir. Böylece öğrenciler uyum sorunu yaşamadan üniversite çağına kadar verimli şekilde eğitim görmektedir. Okul.com.tr üzerinden özel liselerle iletişime geçip, randevu alarak, yüz yüze görüşmeler de gerçekleştirebilirsiniz.


Maltepe özel liseleri, üniversite hayali kuran öğrencileri hedeflerine ulaştırmak amacıyla 21. yüzyıl eğitim gerekliliklerini bünyesinde barındırmaktadır. Okullarda bulunan alanında uzman öğretmenlerle yabancı dil dersleri veren özel okullar öğrencilerinin en az bir yabancı dili etkin bir şekilde kullanarak birer dünya vatandaşı haline gelmelerini amaçlamaktadır. Maltepe özel liseleri; fotoğraf galerilerine, fiyatlarına, ortalama sınıf mevcutlarına, öğrencilere sunulan fiziksel imkanlarına, adreslerine, yabancı dil olanaklarına, giriş ve çıkış saatlerine ulaşabilirsiniz. Lise profillerinde bulunan veli, öğrenci, mezun ve öğretmen yorumları okul seçiminizde size yardımcı olabilir. Bu yorumlarını okuyarak okulların öne çıkan ve eksik kalan yönleri hakkında bilgi edinebilirsiniz. Sizler de Okul.com.tr’ye üye olarak daha önce tecrübe ettiğiniz okullar hakkında yorumda bulunabilir, okul arayışında olan diğer velilere yardımcı olabilirsiniz.


Maltepe özel anadolu meslek liseleri ve Maltepe özel sağlık meslek liseleri öğrencilerine meslek alanlarında eğitim alma imkanları sunmaktadır. Bu imkanlar sonucunda öğrencilere verilen 4 senelik eğitimın son aşamasında gerçekleşen staj eğitimleriyle birçok okul öğrencilerinin uygulamalı eğitimler görmesine ve meslek alanında tecrübe edinmesine olanak sağlamaktadır. Maltepe özel akşam liseleri öğrencilerine sunduğu esnek eğitim saatleriyle dikkat çekmektedir. Mesai sonlarına denk getirilen eğitim saatleri çalışan öğrenciler için lise diploması imkanı sağlarken aynı zamanda üniversite sınavı hazırlıkları konusunda da öğrencilere yardımcı olmaktadır. Maltepe özel liseleri bünyesinde bulundurduğu rehberlik ve psikolojik danışmanlık servisi yardımıyla öğrencilere meslek seçimi ve üniversite tercihleri konusunda da yardımcı olmaktadır. Ayrıca Maltepe özel liselerinin neredeyse tümünde dönem boyunca yapılan üniversite gezileriyle öğrencilere üniversiteler ve üniversite yaşantısıyla ilgili tanıtımlar yapılmaktadır. Bu sayede öğrencilerin ön fikir sahibi olmaları sağlanmaktadır.


Maltepe özel lise fiyatları, okulların bulunduğu mahallelere ve bölgelere, okulun sağladığı imkanlara ve sahip olduğu fiziksel şartlara bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Okul.com.tr’ye üye olarak okulların fiyatlarını görüntüleyebilir, Okul.com.tr velilerine özel olarak kurumlar tarafından tanımlanan indirimlerden faydalanabilirsiniz. Okul.com.tr üzerinde bulunan bursluluk sayfasıyla Maltepe özel liseleri bursluluk sınavlarına ulaşabilir; bu sınavlarda edindiğiniz başarıya bağlı olarak çeşiti yüzdelerle kazandığınız burslarla eğitim görme imkanı kazanabilirsiniz. Maltepe'de okul popülasyonunun yüksek olduğu başlıca mahalleler; Zümrütevler Mahallesi, Cevizli Mahallesi, Altayçeşme Mahallesidir. Üniversite öncesi hazırlığın çok önemli olduğu lise dönemine Maltepe liseleri öğrencilerine, ölçme ve deneme sınavlarıyla yoğun bir eğitim verirken bu sınavlar sonuçlarında yapılan takiplerle öğrenci eksikleri ekstra etütlerle giderilerek başka bir eğitim kurumuna ihtiyaç duyulmadan tam öğrenim sağlanmaktadır. İstanbul Maltepe özel liseleri listesi üzerinden kendinize en uygun özel okulu bulmak için filtreleme seçeneklerini kullanabilir, okulları fiziksel imkanları, fiyatları, verdiği ekstra eğitimleri, konumları, yabancı dil eğitimleri gibi filtrelemelerle okulları listeleyebilirsiniz. Dilerseniz bölgede kriterlerinize uyan 5 özel lise önerisini Ücretsiz Eğitim Danışmanları yardımıyla alabiliri okullarla görüşüp randevu talebinde bulunabilirsiniz.

21 okul bulundu.
Özel Maltepe Sınav Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Maltepe / Zümrütevler Mah.
Özel Maltepe Sınav Koleji Anadolu Lisesi verified

Güçlü akademik kadrosu ve başarılı öğrenci profili ile bilinçli velilerin maltepedeki ilk tercihi olan sınav koleji ulaş...

Özel Maltepe Tercih Anadolu Sağlık Meslek Lisesi Özel Okul
Maltepe / Girne Mah.
Özel Maltepe Tercih Anadolu Sağlık Meslek Lisesi verified

Özel Maltepe Tercih Anadolu Sağlık Meslek Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Maltepe Tercih Akşam Lisesi Özel Okul
Maltepe / Girne Mah.
Özel Maltepe Tercih Akşam Lisesi verified

Özel Maltepe Tercih Akşam Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Maltepe Tercih Tasarım Teknoloji ve Yazılım Lisesi Özel Okul
Maltepe / Girne Mah.
Özel Maltepe Tercih Tasarım Teknoloji ve Yazılım Lisesi verified

Özel Maltepe Tercih Tasarım Teknoloji ve Yazılım Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Karaca Akşam Lisesi Özel Okul
Maltepe / Aydınevler Mah.
Özel Karaca Akşam Lisesi verified

Okul çok güzel kaliteli donanımlı tecrübeli dinamik öğretmenlere sahipler her türlü yardımda bulunuyorlar. öğretmenler...

Diğer Okullar

Özel Nazmi Arıkan Fen Bilimleri Maltepe Kampüsü Anadolu Lisesi Özel Okul
Maltepe / Zümrütevler Mah.
Özel Nazmi Arıkan Fen Bilimleri Maltepe Kampüsü Anadolu Lisesi

Öğrencilerine değer veren, onların en zorlu üniversite sınavları yıllarında her türlü desteği kendi bünyesinde vermeyi m...

Özel Maltepe ERA Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Maltepe / Altayçeşme Mah.
Özel Maltepe ERA Koleji Anadolu Lisesi

Yeni katıldık ama ilgi alaka öğretmenlerin yaklaşımı iş sevgisi oldukça fazla kızım çok memnun

Özel Maltepe Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Maltepe / Cevizli Mah.
Özel Maltepe Koleji Anadolu Lisesi

Hem sosyal hem de akademik olarak yeterli bir okul.butik olması ve kurucuların öğretmen olması eğitime verilen önemi çok...

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 17:00
Özel Yetkin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Özel Okul
Maltepe / Girne Mah.
Özel Yetkin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

Maltepe bölgesinde en iyi sağlık meslek lisesi. en iyi öğretmenler en iyi dersler bu okulda veriyorlar. çok memnunuz siz...

Özel Günhan Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Maltepe / Yalı Mah.
Özel Günhan Koleji Anadolu Lisesi

Tüm öğretmenlerimizin ilgisi ile çocuklarımız iyi bir eğitim alıyor. okulumuz güvenliğinden hijyenine kadar her konuyu t...

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 16:20
Özel Maltepe Final Anadolu Lisesi Özel Okul
Maltepe / Cevizli Mah.
Özel Maltepe Final Anadolu Lisesi

Butik bir okul, öğrenci sayısı az ve yeni bir binada hizmet veriyorlar. personel güleryüzlü, öğretmenleri kaliteli. fina...

Özel TUA Amerikan Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Maltepe / Girne Mah.
Özel TUA Amerikan Koleji Anadolu Lisesi

Özel TUA Amerikan Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Marmara Eğitim Kurumları Fen Lisesi Özel Okul
Maltepe / Büyükbakkalköy Mah.
Özel Marmara Eğitim Kurumları Fen Lisesi

Özel Marmara Eğitim Kurumları Fen Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Marmara Eğitim Kurumları Anadolu Lisesi Özel Okul
Maltepe / Büyükbakkalköy Mah.
Özel Marmara Eğitim Kurumları Anadolu Lisesi

Özel Marmara Eğitim Kurumları Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Nazmi Arıkan Fen Bilimleri Maltepe Anadolu Lisesi Özel Okul
Maltepe / Zümrütevler Mah.
Özel Nazmi Arıkan Fen Bilimleri Maltepe Anadolu Lisesi

Özel Nazmi Arıkan Fen Bilimleri Maltepe Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Maltepe Sevinç Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Maltepe / Cevizli Mah.
Özel Maltepe Sevinç Koleji Anadolu Lisesi

Özel Maltepe Sevinç Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:30 - 18:00
Özel Maltepe Gökyüzü Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Maltepe / Esenkent Mah.
Özel Maltepe Gökyüzü Koleji Anadolu Lisesi

Özel Maltepe Gökyüzü Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel TED Rönesans Anadolu Lisesi Özel Okul
Maltepe / Aydınevler Mah.
Özel TED Rönesans Anadolu Lisesi

Özel TED Rönesans Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Yetkin Akşam Lisesi Özel Okul
Maltepe / Cevizli Mah.
Özel Yetkin Akşam Lisesi

Özel Yetkin Akşam Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 23:00
Özel Maltepe Tarhan Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Maltepe / Cevizli Mah.
Özel Maltepe Tarhan Koleji Anadolu Lisesi

Özel Maltepe Tarhan Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:30 - 17:30
Özel Maltepe Kayra Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Özel Okul
Maltepe / Gülsuyu Mah.
Özel Maltepe Kayra Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

Özel Maltepe Kayra Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:40 - 16:30

İstanbul Maltepe Özel Liseleri

Maltepe özel liselerinin tümünü görüntüleyebilir, okullar hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Maltepe Özel Liseleri - Sıkça Sorulan Sorular

Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum