fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili

Maltepe Özel Liseleri

Maltepe özel liselerinin tümünü görüntüleyebilir, okullar hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

32 okul bulundu.
Özel Özgür Önder Akşam Lisesi Özel Okul
Maltepe / Gülsuyu Mah.
Özel Özgür Önder Akşam Lisesi verified

Müdür bey gayet ilgili,okulun diğer personeli de yardımcı oldu.fiyatı çok makul.herkese öneririm.keşke ikinci şubelerini...

Özel Avrasya Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Maltepe / Gülsuyu Mah.
Özel Avrasya Koleji Anadolu Lisesi verified

Okul müdürü ve yöneticileri çok yardımsever ve sıcakkanlı. okul eğitim olanakları öğretmen öğrenci ilişkileri çok iyi d...

%20 İndirim Özel Süreyyapaşa Anadolu Sağlık Meslek Lisesi Özel Okul
Maltepe / Girne Mah.
Özel Süreyyapaşa Anadolu Sağlık Meslek Lisesi verified

Maltepe bölgesinde en iyi sağlık meslek lisesi. en iyi öğretmenler en iyi dersler bu okulda veriyorlar. çok memnunuz siz...

 • Okul Saatleri:
  08:30 - 15:45
Özel Maltepe Akay Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Maltepe / Zümrütevler Mah.
Özel Maltepe Akay Koleji Anadolu Lisesi

Öğrencilerine değer veren, onların en zorlu üniversite sınavları yıllarında her türlü desteği kendi bünyesinde vermeyi m...

 • Okul Saatleri:
  08:30 - 17:00
Özel Maltepe Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Maltepe / Cevizli Mah.
Özel Maltepe Koleji Anadolu Lisesi

Hem sosyal hem de akademik olarak yeterli bir okul.butik olması ve kurucuların öğretmen olması eğitime verilen önemi çok...

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 17:00
Özel Artı Sonsuz Koleji Fen Lisesi Özel Okul
Maltepe / Zümrütevler Mah.
Özel Artı Sonsuz Koleji Fen Lisesi

Başarı için doğru adres, akademik kadrosu ve özellikle idari ekip çok kaliteliler.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 16:30
Özel Artı Sonsuz Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Maltepe / Zümrütevler Mah.
Özel Artı Sonsuz Koleji Anadolu Lisesi

Özgüvenli, sosyal ve başarı odaklı öğrenci yetiştirmeyi hedef alan okulumuzdan ve öğretmenlerinden çok memnunum. kendi...

 • Okul Saatleri:
  08:00 - 17:30
Özel Maltepe Sınav Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Maltepe / Zümrütevler Mah.
Özel Maltepe Sınav Koleji Anadolu Lisesi

Güçlü akademik kadrosu ve başarılı öğrenci profili ile bilinçli velilerin maltepedeki ilk tercihi olan sınav koleji ulaş...

Özel Maltepe Uğur Okulları Anadolu Lisesi Özel Okul
Maltepe / Altayçeşme Mah.
Özel Maltepe Uğur Okulları Anadolu Lisesi

Öğrencimize üniversiteye hazırlık gibi zor ve yorucu bu süreçte hem öğretmen hemde yönetim kadrosu olarak çok güzel bir...

Özel Maltepe Sevinç Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Maltepe / Cevizli Mah.
Özel Maltepe Sevinç Koleji Anadolu Lisesi

Özel Maltepe Sevinç Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:30 - 18:00
Özel Maltepe ERA Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Maltepe / Altayçeşme Mah.
Özel Maltepe ERA Koleji Anadolu Lisesi

Özel Maltepe ERA Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Marmara Eğitim Kurumları Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Özel Okul
Maltepe / Büyükbakkalköy Mah.
Özel Marmara Eğitim Kurumları Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

Özel Marmara Eğitim Kurumları Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Marmara Eğitim Kurumları Fen Lisesi Özel Okul
Maltepe / Büyükbakkalköy Mah.
Özel Marmara Eğitim Kurumları Fen Lisesi

Özel Marmara Eğitim Kurumları Fen Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Günhan Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Maltepe / Yalı Mah.
Özel Günhan Koleji Anadolu Lisesi

Özel Günhan Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 17:30
Özel Maltepe Gökyüzü Koleji Fen Lisesi Özel Okul
Maltepe / Esenkent Mah.
Özel Maltepe Gökyüzü Koleji Fen Lisesi

Özel Maltepe Gökyüzü Koleji Fen Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Nazmi Arıkan Fen Bilimleri Maltepe Anadolu Lisesi Özel Okul
Maltepe / Zümrütevler Mah.
Özel Nazmi Arıkan Fen Bilimleri Maltepe Anadolu Lisesi

Özel Nazmi Arıkan Fen Bilimleri Maltepe Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Marmara Eğitim Kurumları Anadolu Lisesi Özel Okul
Maltepe / Büyükbakkalköy Mah.
Özel Marmara Eğitim Kurumları Anadolu Lisesi

Özel Marmara Eğitim Kurumları Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Maltepe Final Anadolu Lisesi Özel Okul
Maltepe / Cevizli Mah.
Özel Maltepe Final Anadolu Lisesi

Özel Maltepe Final Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Kariyer Mimarı Okulları Anadolu Lisesi Özel Okul
Maltepe / Girne Mah.
Özel Kariyer Mimarı Okulları Anadolu Lisesi

Özel Kariyer Mimarı Okulları Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Çağın Öncüsü Koleji Anadolu Sağlık Meslek Lisesi Özel Okul
Maltepe / Altayçeşme Mah.
Özel Çağın Öncüsü Koleji Anadolu Sağlık Meslek Lisesi

Özel Çağın Öncüsü Koleji Anadolu Sağlık Meslek Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Bahçeşehir Koleji Maltepe Anadolu Lisesi Özel Okul
Maltepe / Zümrütevler Mah.
Özel Bahçeşehir Koleji Maltepe Anadolu Lisesi

Özel Bahçeşehir Koleji Maltepe Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Dora Altayçeşme Anadolu Lisesi Özel Okul
Maltepe / Altayçeşme Mah.
Özel Dora Altayçeşme Anadolu Lisesi

Özel Dora Altayçeşme Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 18:00
Özel Maltepe Uğur Okulları Dragos Anadolu Lisesi Özel Okul
Maltepe / Cevizli Mah.
Özel Maltepe Uğur Okulları Dragos Anadolu Lisesi

Özel Maltepe Uğur Okulları Dragos Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:30 - 16:00
Özel Maltepe TED Rönesans Anadolu Lisesi Özel Okul
Maltepe / Aydınevler Mah.
Özel Maltepe TED Rönesans Anadolu Lisesi

Özel Maltepe TED Rönesans Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Dora Altayçeşme Anadolu Sağlık Meslek Lisesi Özel Okul
Maltepe / Altayçeşme Mah.
Özel Dora Altayçeşme Anadolu Sağlık Meslek Lisesi

Özel Dora Altayçeşme Anadolu Sağlık Meslek Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 18:00

Maltepe Özel Liseleri

Maltepe bölgesi eğitim seviyesi açısından İstanbul'un gelişmiş bölgelerinden biridir. Maltepe'deki özel liseler çoğunlukla anadolu lisesi olarak eğitim verse de birçok akşam lisesi ve sağlık lisesi de bulunmaktadır. Sizler de çocuğunuz için en doğru okulu bulmak isterseniz okul profillerinden liselerin detaylı bilgilerine ulaşarak okullar hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Okulların haritadaki konumlarına ulaşarak yakınlarınızda bulunan özel üniversite öncesi eğitim veren kurumları keşfedebilirsiniz. Maltepe'de kolej bünyesinde hizmet veren özel okullar anaokulundan başlayarak lise seviyesine kadar eğitim vermektedir. Böylece öğrenciler uyum sorunu yaşamadan üniversite çağına kadar verimli şekilde eğitim görmektedir. Okul.com.tr üzerinden özel liselerle iletişime geçip, randevu alarak, yüz yüze görüşmeler de gerçekleştirebilirsiniz.


Özel Maltepe liseleri üniversite hayali kuran öğrencileri hedeflerine ulaştırmak amacıyla 21. yüzyıl eğitim gerekliliklerini bünyesinde barındırmaktadır. Okullarda bulunan alanında uzman öğretmenlerle yabancı dil dersleri veren özel okullar öğrencilerinin en az bir yabancı dili etkin bir şekilde kullanarak birer dünya vatandaşı haline gelmelerini amaçlamaktadır. Maltepe özel liselerinin; fotoğraf galerilerine, fiyatlarına, ortalama sınıf mevcutlarına, öğrencilere sunulan fiziksel imkanlarına, adreslerine, yabancı dil olanaklarına, giriş ve çıkış saatlerine ulaşabilirsiniz. Lise profillerinde bulunan veli yorumları okul seçiminizde size yardımcı olabilir. Veli yorumlarını okuyarak okulların öne çıkan ve eksik kalan yönleri hakkında bilgi edinebilirsiniz. Sizlerde üye olup tecrübe ettiğiniz okullar hakkında yorumda bulunabilir, diğer velilere yardımcı olabilirsiniz.


Maltepe özel anadolu meslek liseleri ve Maltepe özel sağlık liseleri öğrencilerine meslek alanlarında eğitim alma imkanları sunmaktadır. Bu imkanlar sonucunda öğrencilere verilen 4 senelik eğitimlerin son sınıfında staj eğitimleriyle birçok okul öğrencilerinin uygulamalı eğitimler görmesine ve meslek alanında tecrübe edinmesine olanak sağlamaktadır. Özel Maltepe akşam liseleri öğrencilerine sunduğu esnek eğitim saatleriyle dikkat çekmektedir. Mesai sonlarına denk getirilen eğitim saatleri çalışan öğrenciler için lise diploması imkanı sağlarken aynı zamanda üniversite sınavı hazırlıkları konusunda yardımcı olmaktadır. Maltepe özel lise kurumları bünyesinde bulundurduğu eğitim koçları yardımıyla öğrencilere meslek seçimi ve üniversite tercihleri konusunda da yardımcı olmaktadır. Ayrıca özel Maltepe liselerinin tümünde dönem boyunca yapılan üniversite gezileriyle öğrencilere tanıtımlar yapılmaktadır. Bu sayede öğrencilerin ön fikir sahibi olmaları sağlanmaktadır.


Maltepe özel lise fiyatları, okulların bulunduğu mahallelere ve bölgelere göre değişiklik göstermektedir. Maltepe'de okul popülasyonunun yüksek olduğu başlıca mahalleler; Zümrütevler Mahallesi, Cevizli Mahallesi, Altayçeşme Mahallesidir. Üniversite öncesi hazırlığı çok önemli olduğu lise dönemine Maltepe liseleri öğrencilerine, ölçme ve deneme sınavlarıyla yoğun bir eğitim verirken bu sınavlar sonuçlarında yapılan takiplerle öğrenci eksikleri ekstra etütlerle giderilerek tam öğrenim sağlanmaktadır. Bölgede gerek verdikleri eğitimler gerekse fiziki açıdan sunduğu imkanlarla ileri gelen okullar ise başlıca; Özel Maltepe Uğur Okulları Anadolu Lisesi, Özel Süreyyapaşa Anadolu Sağlık Meslek Lisesi, Özel Göktürk Koleji Anadolu Lisesi, Özel Avrasya Koleji Anadolu Lisesidir.


Özel İstanbul Maltepe liseleri listesinden kendinize uygun özel okulu bulmak için filtreleme seçeneklerini kullanabilir, okulları fiziksel imkanları, fiyatları, verdiği ekstra eğitimlere, konumlarına, yabancı dil eğitimlerine göre sıralayabilirsiniz. Dilerseniz bölgede kriterlerinize uyan 5 özel lise önerisini Ücretsiz Eğitim Danışmanlarıyardımıyla alabilir. Okullarla görüşüp randevu talebinde bulunabilirsiniz.

Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum