fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili

Beyoğlu Özel Liseleri

Beyoğlu özel liseleri, bünyesindeki öğrencilerin eğitim gereksinimlerini etkili eğitim faaliyetleri ile karşılamak adına yaklaşımlarını düzenlemektedir. Bölgedeki özel liseler yenilikçi eğitim anlayışı doğrultusunda öğrencilere 21. yüzyıl ihtiyaçlarını ders programlarına entegre etmektedir. Milli Eğitim Bakanlığı'nın eğitim müfredatına ek olarak hazırlanan eğitim programları ile öğrencilerin akademik ağırlıklı bir öğrenim görmesi sağlanmaktadır. Başarılı bireyleri hayata hazırlama konusunda çok yönlü eğitim içerikleri oluşturarak kaliteli eğitim hizmeti sağlamaktadır. Beyoğlu özel liseleri arasında kriterlerinize uygun kurum ya da kurumları Okul.com.tr'den kolaylıkla bulabilirsiniz. Beyoğlu bölgesindeki özel liseler, eğitim alanındaki tecrübeleri ve sağladıkları eğitim ile öğrencilerin her noktadan gelişimlerini desteklemektedir.


İstanbul'un Beyoğlu ilçesi farklı kültürlerin bir arada bulunduğu bölge niteliğindedir. Bu durum bölgede birçok yabancı lisenin açılmasının önünü açmıştır. Bunun yanında Beyoğlu özel liseleri de bölgedeki eğitim ihtiyacını karşılamak adına uzun yıllardır hizmet vermektedir. Sizler de öğrencinizin akademik açıdan başarılı bir lise eğitimi geçirmesini ve kaliteli bir üniversitede yoluna devam etmesini istiyorsanız. bölgede bulunan bütün liselerin detaylı bilgilerine ulaşabilir, öğrenciniz için uygun okulları listeleyebilirsiniz.


Beyoğlu özel liseleri arasında bulunan okullar yüksek üniversiteye yerleştirme oranı ile dikkat çekerken, aileler farklı ilçelerden de öğrencilerini bu bölgede bulunan liselere göndermektedir. Liselerin haritada bulundukları konumlara ulaşarak evinize yakın okulları keşfedebilirsiniz. Böylece servis ücreti ödemek zorunda kalmadan öğrencinizin okula kolayca ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Beyoğlu özel liseleri; fotoğraf galerine, eğitim ve yemek ücretlerine, öğrencilere sundukları fiziki imkanlara, ortalama sınıf mevcutlarına, yabancı dil imkanlarına, giriş ve çıkış saatlerine ulaşabilir, aradığınız kriterlere uygun okullarla hemen iletişime geçebilirsiniz. Bunun dışında lise profillerinde bulunan hakkında yazılarını okuyarak okulların eğitime bakış açıları ile ilgili fikir sahibi olabilirsiniz.


Beyoğlu'ndaki özel liseler, çağın ihtiyaçlarını en etkili biçimde karşılamak adına faaliyetlerini sürdürmektedir. Kurumlar, öğrencilerinin en az bir yabancı dili etkili kullanabilmesi için interaktif yaklaşımlar türetmektedir. Lise seviyesindeki öğrencilerin İngilizce dilini aktif bir biçimde kullanabilmesine yönelik çalışmalar bölgedeki özel liseler tarafından sağlanmaktadır. Özel Beyoğlu liseleri, öğrencilerin İngilizce olarak okuma, yazma, konuşma ve dinleme becerilerini artırmak adına yenilikçi yaklaşımlar düzenlemektedir. Bazı kurumlar öğrencilerin yalnızca bir dille sınırlı kalmaması konusunda çalışmalarını sürdürmektedir. Kurumlar öğrencilerin isteği üzerine seçmeli ikinci yabancı dil imkanı sağlamaktadır. Öğrencilerin farklı kültürler hakkında bilgi sahibi olmasını destekleyerek ayrıcalıklı bir hizmet sağlamaktadır.


Beyoğlu kolejleri anaokulundan lise seviyesine kadar eğitim verdiğinden bu kurumlarda eğitim alan öğrenciler uyum sorunu yaşamadan yoluna devam edebilmekte ve üniversitenin kapılarını aralamaktadırlar. Bölgede yer alan kolejlerin detaylı tüm bilgilerini tek bir sayfa üzerinden görüntüleyebilir, kayıt için kolayca randevu alabilirsiniz. Lise profillerinde bulunan veli yorumlarına göz atarak okulların artı ve eksi yönleriyle ilgili fikir sahibi olabilir, okul seçiminizi daha sağlıklı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.


Beyoğlu özel lise fiyatları bölgedeki özel okul sayısı az olduğundan dar bir aralıkta yer almaktadır. Lise fiyat bilgilerine ulaşmak için okul profillerini ziyaret edebilir, bütçenize uygun okulları bulabilirsiniz. Özel okul ve kolejlerin erken kayıt dönemlerini Okul.com.tr üzerinden görüntüleyebilir, avantajlı fiyatlarla okullara kayıt gerçekleştirebilirsiniz. Okul.com.tr'ye üye olarak bölgedeki tüm okulların eğitim ücretlerini inceleyebilir, kurumların Okul.com.tr'ye özel indirimlerinden yararlanabilirsiniz.


Beyoğlu özel liseleri hakkında detaylı bilgilere ulaşarak kriterlerinize uyan kurumları listeleme sayfasındaki filtrelemeleri kullanarak bulun! Okulları listelemek adına yeterli kadar zaman bulamıyorsanız Okul.com.tr'nin hizmete sunduğu Ücretsiz Eğitim Danışmanlarından yardım alabilir, okul önerisinde bulunmalarını talep edebilirsiniz. Eğitim danışmanları, kriterlerinize uyan kurumları sizler için bulup kurumlara direkt ulaşmanızı desteklemektedir.

12 okul bulundu.
%5 İndirim Özel Tarhan Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Beyoğlu / Tomtom Mah.
Özel Tarhan Koleji Anadolu Lisesi verified

Yıllar önce farklı hayatlar, farklı okullardan geldik bu koskoca duvarların arasına. ufak, ürkek çocuklardık. yaşayacakl...

Diğer Okullar

Özel Beyoğlu İtalyan Lisesi Özel Okul
Beyoğlu / Tomtom Mah.
Özel Beyoğlu İtalyan Lisesi

Özel Beyoğlu İtalyan Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:30 - 15:00
Özel Beyoğlu Zapyon Rum Lisesi Özel Okul
Beyoğlu / Kuloğlu Mah.
Özel Beyoğlu Zapyon Rum Lisesi

Özel Beyoğlu Zapyon Rum Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:00 - 15:50
Özel Zoğrafyon Rum Lisesi Ve Ticaret Okulu Özel Okul
Beyoğlu / Kuloğlu Mah.
Özel Zoğrafyon Rum Lisesi Ve Ticaret Okulu

Özel Zoğrafyon Rum Lisesi Ve Ticaret Okulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Beyoğlu Galileo Galilei İtalyan Lisesi Özel Okul
Beyoğlu / Kuloğlu Mah.
Özel Beyoğlu Galileo Galilei İtalyan Lisesi

Özel Beyoğlu Galileo Galilei İtalyan Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Beyoğlu Sainte Pulcherie Fransız Lisesi Özel Okul
Beyoğlu / Katipmustafa Çelebi Mah.
Özel Beyoğlu Sainte Pulcherie Fransız Lisesi

Özel Beyoğlu Sainte Pulcherie Fransız Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Sankt Georg Avusturya Lisesi Ve Ticaret Okulu Özel Okul
Beyoğlu / Bereketzade Mah.
Özel Sankt Georg Avusturya Lisesi Ve Ticaret Okulu

Özel Sankt Georg Avusturya Lisesi Ve Ticaret Okulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Beyoğlu Esayan Ermeni Lisesi Özel Okul
Beyoğlu / Katipmustafa Çelebi Mah.
Özel Beyoğlu Esayan Ermeni Lisesi

Özel Beyoğlu Esayan Ermeni Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:15 - 16:00
Özel Beyoğlu İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Beyoğlu / Kaptanpaşa Mah.
Özel Beyoğlu İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji Anadolu Lisesi

Özel Beyoğlu İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Beyoğlu Getronagan Ermeni Anadolu Lisesi Özel Okul
Beyoğlu / Hacımimi Mah.
Özel Beyoğlu Getronagan Ermeni Anadolu Lisesi

Özel Beyoğlu Getronagan Ermeni Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:10 - 15:30
Özel Beyoğlu Alman Lisesi Özel Okul
Beyoğlu / Şahkulu Mah.
Özel Beyoğlu Alman Lisesi

Özel Beyoğlu Alman Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Beyoğlu Saint Benoit Fransız Lisesi Özel Okul
Beyoğlu / Hacımimi Mah.
Özel Beyoğlu Saint Benoit Fransız Lisesi

Özel Beyoğlu Saint Benoit Fransız Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  07:55 - 14:10

Beyoğlu Özel Liseleri

Beyoğlu Özel Liseleri'nin eğitim anlayışları, bursluluk ve fiyat bilgilerini görüntüleyebilir, özel liseler hakkında yapılan veli yorumlarını ve okul görsellerini inceleyebilirsiniz.
Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum