fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili

Beyoğlu Özel Liseleri

Beyoğlu Özel Liseleri'nin eğitim anlayışları, bursluluk ve fiyat bilgilerini görüntüleyebilir, özel liseler hakkında yapılan veli yorumlarını ve okul görsellerini inceleyebilirsiniz.

12 okul bulundu.
Özel Beyoğlu Doğa Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Beyoğlu / Kaptanpaşa Mah.
Özel Beyoğlu Doğa Koleji Anadolu Lisesi

Özel Beyoğlu Doğa Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Beyoğlu Zapyon Rum Lisesi Özel Okul
Beyoğlu / Kuloğlu Mah.
Özel Beyoğlu Zapyon Rum Lisesi

Özel Beyoğlu Zapyon Rum Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:00 - 15:50
Özel Zoğrafyon Rum Lisesi Ve Ticaret Okulu Özel Okul
Beyoğlu / Kuloğlu Mah.
Özel Zoğrafyon Rum Lisesi Ve Ticaret Okulu

Özel Zoğrafyon Rum Lisesi Ve Ticaret Okulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Tarhan Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Beyoğlu / Tomtom Mah.
Özel Tarhan Koleji Anadolu Lisesi

Özel Tarhan Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:30 - 15:30
Özel Beyoğlu Sainte Pulcherie Fransız Lisesi Özel Okul
Beyoğlu / Katipmustafa Çelebi Mah.
Özel Beyoğlu Sainte Pulcherie Fransız Lisesi

Özel Beyoğlu Sainte Pulcherie Fransız Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Sankt Georg Avusturya Lisesi Ve Ticaret Okulu Özel Okul
Beyoğlu / Bereketzade Mah.
Özel Sankt Georg Avusturya Lisesi Ve Ticaret Okulu

Özel Sankt Georg Avusturya Lisesi Ve Ticaret Okulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Beyoğlu Alman Lisesi Özel Okul
Beyoğlu / Şahkulu Mah.
Özel Beyoğlu Alman Lisesi

Özel Beyoğlu Alman Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Beyoğlu Esayan Ermeni Lisesi Özel Okul
Beyoğlu / Katipmustafa Çelebi Mah.
Özel Beyoğlu Esayan Ermeni Lisesi

Özel Beyoğlu Esayan Ermeni Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:15 - 16:00
Özel Beyoğlu Getronagan Ermeni Anadolu Lisesi Özel Okul
Beyoğlu / Hacımimi Mah.
Özel Beyoğlu Getronagan Ermeni Anadolu Lisesi

Özel Beyoğlu Getronagan Ermeni Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:10 - 15:30
Özel Beyoğlu Saint Benoit Fransız Lisesi Özel Okul
Beyoğlu / Hacımimi Mah.
Özel Beyoğlu Saint Benoit Fransız Lisesi

Özel Beyoğlu Saint Benoit Fransız Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  07:55 - 14:10
Özel Beyoğlu İtalyan Lisesi Özel Okul
Beyoğlu / Tomtom Mah.
Özel Beyoğlu İtalyan Lisesi

Özel Beyoğlu İtalyan Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:30 - 15:00
Özel Beyoğlu Galileo Galilei İtalyan Lisesi Özel Okul
Beyoğlu / Kuloğlu Mah.
Özel Beyoğlu Galileo Galilei İtalyan Lisesi

Özel Beyoğlu Galileo Galilei İtalyan Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Beyoğlu Özel Liseleri

İstanbul'un Beyoğlu ilçesi farklı ülkelerden gelen insanların yaşadığı bir bölge olarak bilinmektedir. Bu durum bölgede birçok yabancı lisenin açılmasının önünü açmıştır. Bunun yanında Beyoğlu özel liseleri de bölgedeki eğitim ihtiyacını karşılamak adına uzun yıllardır hizmet vermektedir. Sizler de çocuğunuzun akademik açıdan başarılı bir lise eğitimi geçirmesini ve kaliteli bir üniversitede yoluna devam etmesini istiyorsanız. bölgede bulunan bütün liselerin detaylı bilgilerine ulaşabilir, çocuğunuz için uygun okulları listeleyebilirsiniz.


Özel Beyoğlu liseleri arasında bulunan okulları yüksek üniversiteye yerleştirme oranı ile dikkat çekerken, aileler farklı ilçelerden de çocuklarını bu bölgede bulunan liselere göndermektedir. Liselerin haritada bulundukları konumlara ulaşarak evinize yakın okulları keşfedebilirsiniz. Böylece servis ücreti ödemek zorunda kalmadan çocuğunuzun okuluna kolayca ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Beyoğlu özel liselerinin; fotoğraf galerine, eğitim ve yemek ücretlerine, öğrencilere sundukları fiziki imkanlara, ortalama sınıf mevcutlarına, yabancı dil imkanlarına, giriş ve çıkış saatlerine ulaşabilir, aradığınız kriterlere uygun okullarla hemen iletişime geçebilirsiniz. Bunun dışında lise profillerinde bulunan hakkında yazılarını okuyarak okulların eğitime bakış açıları ile ilgili fikir sahibi olabilirsiniz.


Beyoğlu kolejleri anaokulundan lise seviyesine kadar eğitim verdiğinden bu kurumlarda eğitim alan öğrenciler uyum sorunu yaşamadan yoluna devam edebilmekte ve üniversitenin kapılarını aralamaktadırlar. Bölgede yer alan kolejlerin detaylı tüm bilgilerini tek bir sayfa üzerinden görüntüleyebilir, kayıt için kolayca randevu alabilirsiniz. Lise profillerinde bulunan veli yorumlarına göz atarak okulların artı ve eksi yönleriyle ilgili fikir sahibi olabilir, okul seçiminizi daha sağlıklı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.


Beyoğlu özel lise fiyatları bölgedeki özel okul sayısı az olduğundan dar bir aralıkta yer almaktadır. Lise fiyat bilgilerine ulaşmak için okul profillerini ziyaret edebilir, bütçenize uygun okulları bulabilirsiniz. Özel okul ve kolejlerin erken kayıt dönemlerini Okul.com.tr üzerinden görüntüleyebilir, avantajlı fiyatlarla okullara kayıt gerçekleştirebilirsiniz.


Beyoğlu özel liselerini detaylı bir şekilde incelemek için vaktiniz yoksa Ücretsiz Eğitim Danışmanlarımızdan yardım alabilir, okul önerisinde bulunmalarını talep isteyebilirsiniz.

Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum