fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Doğrulanmış Profil

İstanbul Esenler Özel Liseleri

Esenler bölgesi, İstanbul'un kalabalık bölgelerinden birisi olmakla birlikte eğitim düzeyi yüksek bireyler bu bölgede bulunabilmektedir. Her geçen gün yeni bir özel lisenin açıldığı bölgede Anadolu Lisesi, Fen Lisesi, Anadolu Sağlık Meslek Liselerine rastlamak mümkündür. Her lise gibi bölgedeki özel liseler, öğrencilerinin her açıdan gelişimini desteklemek amacı ile birçok çalışma programına imza atmaktadır. Esenler özel liseleri, eğitim programlarını branşında deneyimli, tecrübeli ve uzman eğitmen kadrosu ile sürdürmektedir. Lise döneminde yoğunlaşan eğitim programları ile, Esenler özel anadolu liseleri, öğrencilerin akademik başarıyı yakalamaların sağlamaktadır. Yoğun olarak akademik başarıyı hedefleyen eğitim programlarının yanı sıra öğrencilerini manevi ve kültürel yeterliliklerde bulunmalarını sağlamaktadır.


Özel Esenler anadolu liseleri, sağladığı eğitim programları ile öğrencilerin her açıdan donanımlı bireyler olarak bir sonraki eğitim kurumuna geçişini kolaylaştırmaktadır. Hedefleri oluşan öğrencilerin, hayatta başarı sağlamaları ve eğitimini kendilerini geliştirerek devam ettirmeleri konusundaki temel eğitimi sağlıklı biçimde öğrencilere aktarmaktadır. Bunlarla birlikte Esenler özel fen liseleri, öğrencilerine daha disiplinli biçimde akademik ağırlıklı eğitim sürdürmektedir.

Esenler bölgesindeki özel sağlık meslek liseleri, sektöre donanımlı bireyler yetiştirmektedir. Sağlık sektöründeki yeterliliklere sahip bireyler yetiştirmek amacı ile eğitim programlarını ve atölye çalışmalarını zenginleştirmektedir. Branşında uzman eğitmenlerle sürdürülen eğitim programları, öğrencilerin en doğru biçimde bilinçlenmesini sağlamaktadır.


Okul.com.tr'nin oluşturduğu Esenler özel liseleri listesinden, bölgedeki kurumlar hakkındaki detaylı bilgilere erişebilirsiniz. Aynı zamanda bölgedeki özel kolej ve liselerin ücretleri, okulların fiziki imkanları, eğitim farklılıkları gibi bilgileri inceleyebilirsiniz. Kendinize uygun kriterleri filtreleyerek size en uygun kurum ya da kurumları görüntüleyebilirsiniz. Esenler özel liselerini incelemek için yeteri vaktiniz yoksa Okul.com.tr'nin sizler için hizmete sunduğu Ücretsiz Eğitim Danışmanlarından hemen yardım alabilirsiniz.

4 okul bulundu.
Özel Esenler Sınav Anadolu Lisesi Özel Okul
Esenler / Fevzi Çakmak Mah.
Özel Esenler Sınav Anadolu Lisesi verified

Eğitim anlamında gayet iyi sınava yönelik çalışmalar oluyor hocalar gayet ilgili

Özel Eksen Okulları Anadolu Lisesi Özel Okul
Esenler / Nine Hatun Mah.
Özel Eksen Okulları Anadolu Lisesi verified

Özel Eksen Okulları Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Diğer Okullar

Özel Devran Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Esenler / Kemer Mah.
Özel Devran Koleji Anadolu Lisesi

Özel Devran Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

  • Okul Saatleri:
    09:00 - 15:45
Özel Devran Koleji Fen Lisesi Özel Okul
Esenler / Kemer Mah.
Özel Devran Koleji Fen Lisesi

Özel Devran Koleji Fen Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

  • Okul Saatleri:
    09:00 - 16:00

İstanbul Esenler Özel Liseleri

Esenler özel liseleri arasından kendinize en uygun okulları inceleyin; kurumların eğitim bilgileri, fiyat bilgileri ve fiziki imkanları hakkındaki detaylara kolaylıkla ulaşın.

Esenler Özel Liseleri - Sıkça Sorulan Sorular

Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum