fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Doğrulanmış Profil

İstanbul Sultanbeyli Özel Liseleri

Sultanbeyli özel liseleri bölge popülasyonuna göre gün geçtikçe artış gösteren özel liselerdir. Bölge yapısına göre pek çok farklı bütçeye ve eğitim anlayışına hitap eden birçok özel lise bulunan Sultanbeyli, çoğunluk olarak sağlık meslek liselerini bünyesinde bulundurmaktadır. Sağlık meslek liseleri sektörel yönde başarım kazanmayı amaçlayan öğrencilere hizmet vermektedir. Bölgede bulunan okullar genel olarak butik yapıda geniş bahçeli binalarla hizmet vermektedir. Kolej şeklinde hizmet veren liselerinde bulunduğu Sultanbeyli bölgesi öğrencilere ve velilere farklı opsiyonlar sunmaktadır.


İstanbul Sultanbeyli özel mesleki ve teknik liseleri öğrencilerine sunduğu eğitimlerde genel olarak uygulamalı dersleri bulundurmaktadır. Çoğu okulun bünyesinde bulundurduğu mesleklere yönelik atölyelerle eğitim etkin olarak desteklenmektedir. Mesleki alanda gelişim gösterip, kariyer belirlemek isteyen öğrenciler için tercih edilen bu liseler bölgede genel olarak sağlık meslek lisesi olarak eğitim vermektedir. Bunun yanı sıra Sultanbeyli, teknoloji liselerine de ev sahipliği yapmaktadır. Teknoloji liselerinde verilen eğitimler genel olarak kendine özgü kurallar çerçevesinde gelişmektedir. Bu kurallar başlıca; her öğrencinin bireysel farklılıklarına ön planda tutup, öğrenimi bireyselleştirerek kolaylık sağlamak ve öğrencileri sadece akademik anlamda değil karakteristik gelişimlerle hayata hazırlamaktır.


Sultanbeyli bölgesinde bulunan özel akşam liseleri, çalışan nüfusun fazla olması sebebiyle oldukça tercih edilen okullardandır. Lise eğitimini tamamlayamamış veya yarım bırakmış öğrencileri bünyesine kabul eden Sultanbeyli özel akşam liseleri eğitim saatlerini mesai sonlarında başlatmaktadır. 17.00'den sonra başlayan eğitimlerle öğrencilere 21.00 a kadar dersler yürütülmektedir. Lise diploması kazandırmayı amaç edinen Özel Sultanbeyli akşam liseleri aynı zamanda üniversite isteği olan öğrencilere ek ders ve etütlerle hizmet vermektedir.


Yabancı dil eğitimlerinin önemli olduğu 21. yüzyılda Sultanbeyli özel liseleri İngilizce eğitimlerini müfredat dahilinde öğrencilerine sunarken, Almanca, Fransızca ve İspanyolca eğitimlerini ek ders olarak sürdüren birçok özel lise Sultanbeyli bölgesinde bulunmaktadır. Geniş fiziki imkanları ve modern eğitim laboratuvarlarıyla bölge okulları öğrencilerine iyi bir gelecek sunabilmek için akademik sistemlerini devamlı güncel tutmakta ve geliştirmektedir.


Sizin için hazırlanmış Sultanbeyli özel liseleri listesini dilediğiniz gibi özelleştirmek için filtreleme seçeneklerini kullanabilirsiniz. Filtreleme seçenekleri arasından okulları bütçe aralığınıza, verdiği dil ve ekstra eğitimlere, fiziksel imkanlarına ve birçok farklı hizmete göre sıralayabilirsiniz. Okulların profillerinden fotoğraflarını görüntüleyebilir, detaylı bilgilerini inceleyip daha önce tecrübe edinmiş velilerin yaptığı yorumları okuyarak fikir sahibi olabilirsiniz. Üye olarak Sultanbeyli özel liselerinin fiyatlarını görüntüleyebilirsiniz. Dilerseniz Ücretsiz eğitim danışmanlarımız yardımıyla bölgede size uygun 5 özel lise önerisini alabilirsiniz.

9 okul bulundu.
Özel Altınay Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Sultanbeyli / Hasanpaşa Mah.
Özel Altınay Koleji Anadolu Lisesi verified

Özel Altınay Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Diğer Okullar

Özel Elit Akşam Lisesi Özel Okul
Sultanbeyli / Battalgazi Mah.
Özel Elit Akşam Lisesi

Güleryüzlü ve kaliteli bir kurum.guven veren bir ekip.iyiki varsınız. tesekkur ederim

Özel Kardelen Yazılım ve Siber Güvenlik Lisesi Özel Okul
Sultanbeyli / Adil Mah.
Özel Kardelen Yazılım ve Siber Güvenlik Lisesi

Özel Kardelen Yazılım ve Siber Güvenlik Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

  • Okul Saatleri:
    08:00 - 18:00
Özel Sultanbeyli Kayra Akşam Lisesi Özel Okul
Sultanbeyli / Battalgazi Mah.
Özel Sultanbeyli Kayra Akşam Lisesi

Özel Sultanbeyli Kayra Akşam Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Sultanbeyli Bilgiçağı Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Sultanbeyli / Mehmet Akif Mah.
Özel Sultanbeyli Bilgiçağı Koleji Anadolu Lisesi

Özel Sultanbeyli Bilgiçağı Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Sultanbeyli Kayra Yazılım Lisesi Özel Okul
Sultanbeyli / Battalgazi Mah.
Özel Sultanbeyli Kayra Yazılım Lisesi

Özel Sultanbeyli Kayra Yazılım Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Sultanbeyli Elçi Akşam Lisesi Özel Okul
Sultanbeyli / Hamidiye Mah.
Özel Sultanbeyli Elçi Akşam Lisesi

Özel Sultanbeyli Elçi Akşam Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

  • Okul Saatleri:
    17:00 - 23:00
Özel Kardelen Okulları Teknoloji Lisesi Özel Okul
Sultanbeyli / Adil Mah.
Özel Kardelen Okulları Teknoloji Lisesi

Özel Kardelen Okulları Teknoloji Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

  • Okul Saatleri:
    08:00 - 18:00
Özel Sultanbeyli Düzgün Akşam Lisesi Özel Okul
Sultanbeyli / Mehmet Akif Mah.
Özel Sultanbeyli Düzgün Akşam Lisesi

Özel Sultanbeyli Düzgün Akşam Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

İstanbul Sultanbeyli Özel Liseleri

Sultanbeyli Özel Liseleri hakkında tüm detaylı bilgiye hemen ulaşabilirsiniz.

Sultanbeyli Özel Liseleri - Sıkça Sorulan Sorular

Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum