fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili

Sultanbeyli Özel Liseleri

Sultanbeyli Özel Liseleri hakkında tüm detaylı bilgiye hemen ulaşabilirsiniz.

13 okul bulundu.
Özel Altınay Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Sultanbeyli / Hasanpaşa Mah.
Özel Altınay Koleji Anadolu Lisesi verified

Özel Altınay Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 16:30
Özel Elit Akşam Lisesi Özel Okul
Sultanbeyli / Battalgazi Mah.
Özel Elit Akşam Lisesi

Güleryüzlü ve kaliteli bir kurum.guven veren bir ekip.iyiki varsınız. tesekkur ederim

 • Okul Saatleri:
  17:30 - 22:00
Özel Sultanbeyli Elçi Akşam Lisesi Özel Okul
Sultanbeyli / Hamidiye Mah.
Özel Sultanbeyli Elçi Akşam Lisesi

Özel Sultanbeyli Elçi Akşam Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  17:00 - 23:00
Özel Güller Koleji Anadolu Sağlık Meslek Lisesi Özel Okul
Sultanbeyli / Abdurrahmangazi Mah.
Özel Güller Koleji Anadolu Sağlık Meslek Lisesi

Özel Güller Koleji Anadolu Sağlık Meslek Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:30 - 16:30
Özel Sultanbeyli Uğur Anadolu Lisesi Özel Okul
Sultanbeyli / Hasanpaşa Mah.
Özel Sultanbeyli Uğur Anadolu Lisesi

Özel Sultanbeyli Uğur Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 18:00
Özel Güller Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Sultanbeyli / Abdurrahmangazi Mah.
Özel Güller Koleji Anadolu Lisesi

Özel Güller Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Sultanbeyli Sınav Okulları Anadolu Lisesi Özel Okul
Sultanbeyli / Abdurrahmangazi Mah.
Özel Sultanbeyli Sınav Okulları Anadolu Lisesi

Özel Sultanbeyli Sınav Okulları Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Sultanbeyli Düzgün Akşam Lisesi Özel Okul
Sultanbeyli / Mehmet Akif Mah.
Özel Sultanbeyli Düzgün Akşam Lisesi

Özel Sultanbeyli Düzgün Akşam Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Kardelen Okulları Anadolu Sağlık Meslek Lisesi Özel Okul
Sultanbeyli / Turgut Reis Mah.
Özel Kardelen Okulları Anadolu Sağlık Meslek Lisesi

Özel Kardelen Okulları Anadolu Sağlık Meslek Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Bilgiçağı Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Sultanbeyli / Mehmet Akif Mah.
Özel Bilgiçağı Koleji Anadolu Lisesi

Özel Bilgiçağı Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Kardelen Okulları Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Özel Okul
Sultanbeyli / Adil Mah.
Özel Kardelen Okulları Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

Özel Kardelen Okulları Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Kardelen Okulları Teknoloji Lisesi Özel Okul
Sultanbeyli / Turgut Reis Mah.
Özel Kardelen Okulları Teknoloji Lisesi

Özel Kardelen Okulları Teknoloji Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:50 - 16:30
Özel Kardelen Okulları Anadolu Lisesi Özel Okul
Sultanbeyli / Turgut Reis Mah.
Özel Kardelen Okulları Anadolu Lisesi

Özel Kardelen Okulları Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Sultanbeyli Özel Liseleri

Sultanbeyli özel liseleri bölge popülasyonuna göre gün geçtikçe artış gösteren özel liselerdir. Bölge yapısına göre pek çok farklı bütçeye ve eğitim anlayışına hitap eden birçok özel lise bulunan Sultanbeyli, çoğunluk olarak sağlık meslek liselerini bünyesinde bulundurmaktadır. Sağlık meslek liseleri sektörel yönde başarım kazanmayı amaçlayan öğrencilere hizmet vermektedir. Bölgede bulunan okullar genel olarak butik yapıda geniş bahçeli binalarla hizmet vermektedir. Kolej şeklinde hizmet veren liselerinde bulunduğu Sultanbeyli bölgesi öğrencilere ve velilere farklı opsiyonlar sunmaktadır.


İstanbul Sultanbeyli özel mesleki ve teknik liseleri öğrencilerine sunduğu eğitimlerde genel olarak uygulamalı dersleri bulundurmaktadır. Çoğu okulun bünyesinde bulundurduğu mesleklere yönelik atölyelerle eğitim etkin olarak desteklenmektedir. Mesleki alanda gelişim gösterip, kariyer belirlemek isteyen öğrenciler için tercih edilen bu liseler bölgede genel olarak sağlık meslek lisesi olarak eğitim vermektedir. Bunun yanı sıra Sultanbeyli, teknoloji liselerine de ev sahipliği yapmaktadır. Teknoloji liselerinde verilen eğitimler genel olarak kendine özgü kurallar çerçevesinde gelişmektedir. Bu kurallar başlıca; her öğrencinin bireysel farklılıklarına ön planda tutup, öğrenimi bireyselleştirerek kolaylık sağlamak ve öğrencileri sadece akademik anlamda değil karakteristik gelişimlerle hayata hazırlamaktır. Verdiği eğitimlerle öne çıkan ve çokça tercih edilen liselerden biri de Özel TİNK Teknoloji ve İnsan Koleji Lisesidir.


Sultanbeyli bölgesinde bulunan özel akşam liseleri, çalışan nüfusun fazla olması sebebiyle oldukça tercih edilen okullardandır. Lise eğitimini tamamlayamamış veya yarım bırakmış öğrencileri bünyesine kabul eden Sultanbeyli özel akşam liseleri eğitim saatlerini mesai sonlarında başlatmaktadır. 17.00 dan sonra başlayan eğitimlerle öğrencilere 21.00 a kadar dersler yürütülmektedir. Lise diploması kazandırmayı amaç edinen Özel Sultanbeyli akşam liseleri aynı zamanda üniversite isteği olan öğrencilere ek ders ve etütlerle hizmet vermektedir.


Yabancı dil eğitimlerinin önemli olduğu 21. yüzyılda Sultanbeyli özel liseleri İngilizce eğitimlerini müfredat dahilinde öğrencilerine sunarken, Almanca, Fransızca ve İspanyolca eğitimlerini ek ders olarak sürdüren birçok özel lise Sultanbeyli bölgesinde bulunmaktadır. Geniş fiziki imkanları ve modern eğitim laboratuvarlarıyla bölge okulları öğrencilerine iyi bir gelecek sunabilmek için akademik sistemlerini devamlı güncel tutmakta ve geliştirmektedir.


Sizin için hazırlanmış Sultanbeyli özel liseleri listesini dilediğiniz gibi özelleştirmek için filtreleme seçeneklerini kullanabilirsiniz. Filtreleme seçenekleri arasından okulları bütçe aralığınıza, verdiği dil ve ekstra eğitimlere, fiziksel imkanlarına ve birçok farklı hizmete göre sıralayabilirsiniz. Okulların profillerinden fotoğraflarını görüntüleyebilir, detaylı bilgilerini inceleyip daha önce tecrübe edinmiş velilerin yaptığı yorumları okuyarak fikir sahibi olabilirsiniz. Üye olarak Sultanbeyli özel liselerinin fiyatlarını görüntüleyebilirsiniz. Dilerseniz Ücretsiz eğitim danışmanlarımız yardımıyla bölgede size uygun 5 özel lise önerisini alabilirsiniz.

Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum