fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili

Ataşehir Özel Liseleri

Ataşehir bölgesi, yüz ölçümü bakımından büyük ve eğitim seviyesi açısından zengin bir bölge olma niteliğindedir. Ataşehir Özel Liseleri, fiziksel imkan ve eğitim programları açısından çeşitliliğe sahip geniş bir skalaya sahiptir. Ataşehir'de bulunan özel liselerin fotoğrafları, eğitim programları, bursluluk bilgileri ve veli yorumları gibi detaylara, Okul.com.tr üzerinde yer alan Ataşehir Özel Liseleri listesini inceleyerek görüntüleyebilirsiniz. Özel kolejler ve liseler, çoğunlukla geniş alanlarda kurulmaktadır. Bahçeli ve güvenlikli yapısı ile öğrencilere ferah eğitim ortamlarında güvenli bir öğrenim imkanı sunmaktadır.


Ataşehir ilçesinde çoğunlukla Küçükbakkalköy Mahallesi, İnönü Mahallesi ve Barbaros Mahallesi'nde konumlanmış olan kurumlar, öğrencilerin zihinsel, fiziksel ve duygusal gelişimlerine doğrudan katkı sağlamayı hedeflemektedir. Aynı zamanda Özel Ataşehir Liseleri, çoğunlukla sağladığı eğitimle öğrencilerini yalnızca akademik olarak bir sonraki eğitim dönemine değil, hayata etkin olarak hazırlanmalarını hedeflemektedir. Bu hedefleri doğrultusunda özel liseler, öğrencilerini çeşitli sosyal ve kültürel çalışmalara dahil etmektedir. Lise döneminde yoğunlaşan eğitim programları ile öğrencilerin olumsuz etkilenebilmeleri mümkün olmaktadır. Bu nedenle Ataşehir bölgesindeki özel liseler, psikolojik danışmanlık ve rehberlik hizmeti sağlamaktadır. Özel okulların sağladığı bu hizmet ile birlikte öğrenciler sınav kaygısı ve hayat kaygısı gibi olumsuzluklardan uzak, geleceğe daha sağlıklı bakan ve hedefleri doğrultusunda ısrarcı bireyler olarak yetiştirilmektedir. Psikolojik danışmanlık hizmeti, çeşitli seminer ve çalışmalar düzenleyerek öğrencileri hedefleri ve potansiyelleri konusunda bilinçlendirmektedir.


Özel Ataşehir Liseleri, Kız Liseleri, Anadolu Sağlık Meslek Liseleri, Mesleki ve Teknik Anadolu Liseleri, Anadolu ve Fen Liseleri bakımından birçok çeşitliliğe ev sahipliği yapmaktadır. Aynı zamanda bölgede saygın özel kolejleri de görüntüleyebilirsiniz. Okul.com.tr üzerinde yer alan listeleme üzerinden Ataşehir Özel Lise fiyatlarını inceleyebilirsiniz. Bunlarla birlikte bölgedeki özel kolej ücretlerine de listeleme sayfası üzerinden erişebilirsiniz.


Ataşehir bölgesinde yer alan özel lise ve kolejlerden bazıları;
Bilgin Özel Anadolu Lisesi
Özel Ataşehir GEO Koleji Anadolu Lisesi, şeklindedir.

Ataşehir bölgesindeki liselerin fiyatları, kurumların eğitim anlayışlarına, fiziksel imkanlarına ve eğitim kalitelerine göre farklılık gösterebilmektedir. Ataşehir Özel Liseleri listesini incelemek için yeteri kadar vaktiniz yoksa, Okul.com.tr'nin sizler için hizmete sunduğu Ücretsiz Eğitim Danışmanlarından hemen yardım alabilir, sizin için en doğru okulu bulmasını isteyebilirsiniz.

34 okul bulundu.
%30 İndirim Bilgin Özel Anadolu Lisesi Özel Okul
Ataşehir / Küçükbakkalköy Mah.
Bilgin Özel Anadolu Lisesi verified

Bilgin özel anadolu lisesiyle tanışalı 3 yıl oldu.müdüriyetten güvenliğine kadar bütün kadro öğretmenlerimiz birebir ilg...

Özel Ataşehir Sevinç Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Ataşehir / Küçükbakkalköy Mah.
Özel Ataşehir Sevinç Koleji Anadolu Lisesi verified

Özellikle kış sporlarında alışılmışın dışında başarılarla biz velileri ve öğretmenlerini gururlandıran öğrencileri yetiş...

%10 İndirim Özel Prestij Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Ataşehir / Barbaros Mah.
Özel Prestij Koleji Anadolu Lisesi verified

Öğrencim için hem öğretmenlerimiz hem yöneticilerimiz olması gerekenden fazla destek veriyorlar gönül rahatlığıyla eman...

Özel Ataşehir Uluğbey Kız Anadolu Lisesi Özel Okul
Ataşehir / Küçükbakkalköy Mah.
Özel Ataşehir Uluğbey Kız Anadolu Lisesi verified

Akademik anlamda mükemmel bir okul.hem idare hem öğretmenlerimize çok teşekkür ederim.

Özel Bil Okulları Doğu Ataşehir Kampüsü Anadolu Lisesi Özel Okul
Ataşehir / Küçükbakkalköy Mah.
Özel Bil Okulları Doğu Ataşehir Kampüsü Anadolu Lisesi verified

Özel Bil Okulları Doğu Ataşehir Kampüsü Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Bilgi Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Ataşehir / Yenişehir Mah.
Özel Bilgi Koleji Anadolu Lisesi

Bu uzaktan eğitim sürecinde her veli gibi benim de endişelerim oldu, nasıl olacak verim alacakmıyız? verilen bilgiler...

Özel Kuzey Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Ataşehir / İnönü Mah.
Özel Kuzey Koleji Anadolu Lisesi

Öğrencimi 10.sınıftan itibaren kuzey kolejinde okuttum. ihtiyaç duyduğumuz her an birebir ders alabildik. zayıf olan tem...

Özel Ataşehir Nazmi Arıkan Fen Bilimleri Anadolu Lisesi Özel Okul
Ataşehir / Küçükbakkalköy Mah.
Özel Ataşehir Nazmi Arıkan Fen Bilimleri Anadolu Lisesi

Öğrencileri ile ilgili ve devamlı bilgilendirme yaptılar. pandemi sürecinde de bu devam etti. sadece 1 yıl okuyan oğlum...

Özel Ümraniye Aşama Akşam Lisesi Özel Okul
Ataşehir / Ferhatpaşa Mah.
Özel Ümraniye Aşama Akşam Lisesi

Özel Ümraniye Aşama Akşam Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Ataşehir Açı Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Ataşehir / İnönü Mah.
Özel Ataşehir Açı Koleji Anadolu Lisesi

Özel Ataşehir Açı Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Fenerbahçe Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Ataşehir / Kayışdağı Mah.
Özel Fenerbahçe Koleji Anadolu Lisesi

Özel Fenerbahçe Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Elçi Pendik Akşam Lisesi Özel Okul
Ataşehir / Ferhatpaşa Mah.
Özel Elçi Pendik Akşam Lisesi

Özel Elçi Pendik Akşam Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel İÜV Ataşehir Adıgüzel Güzel Sanatlar Lisesi Özel Okul
Ataşehir / Yenişehir Mah.
Özel İÜV Ataşehir Adıgüzel Güzel Sanatlar Lisesi

Özel İÜV Ataşehir Adıgüzel Güzel Sanatlar Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Ataşehir Uğur Okulları Anadolu Lisesi Özel Okul
Ataşehir / Küçükbakkalköy Mah.
Özel Ataşehir Uğur Okulları Anadolu Lisesi

Özel Ataşehir Uğur Okulları Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Bostancı İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Ataşehir / İçerenköy Mah.
Özel Bostancı İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji Anadolu Lisesi

Özel Bostancı İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Ataşehir Aşama Anadolu Lisesi Özel Okul
Ataşehir / İnönü Mah.
Özel Ataşehir Aşama Anadolu Lisesi

Özel Ataşehir Aşama Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Ataşehir Birey Anadolu Lisesi Özel Okul
Ataşehir / Ferhatpaşa Mah.
Özel Ataşehir Birey Anadolu Lisesi

Özel Ataşehir Birey Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Ataşehir İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji Bilim Kampüsü Anadolu Lisesi Özel Okul
Ataşehir / Küçükbakkalköy Mah.
Özel Ataşehir İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji Bilim Kampüsü Anadolu Lisesi

Özel Ataşehir İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji Bilim Kampüsü Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Ataşehir Okyanus Koleji Fen Lisesi Özel Okul
Ataşehir / Barbaros Mah.
Özel Ataşehir Okyanus Koleji Fen Lisesi

Özel Ataşehir Okyanus Koleji Fen Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Dore Eğitim Kurumları Akşam Lisesi Özel Okul
Ataşehir / İnönü Mah.
Özel Dore Eğitim Kurumları Akşam Lisesi

Özel Dore Eğitim Kurumları Akşam Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Ataşehir Aşama Akşam Lisesi Özel Okul
Ataşehir / İnönü Mah.
Özel Ataşehir Aşama Akşam Lisesi

Özel Ataşehir Aşama Akşam Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Ataşehir Final Anadolu Lisesi Özel Okul
Ataşehir / Küçükbakkalköy Mah.
Özel Ataşehir Final Anadolu Lisesi

Özel Ataşehir Final Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Ataşehir Anabilim Eğitim Kurumları Fen ve Teknoloji Lisesi Özel Okul
Ataşehir / Atatürk Mah.
Özel Ataşehir Anabilim Eğitim Kurumları Fen ve Teknoloji Lisesi

Özel Ataşehir Anabilim Eğitim Kurumları Fen ve Teknoloji Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

  • Okul Saatleri:
    08:00 - 16:00
Özel Ataşehir Açı Koleji Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Özel Okul
Ataşehir / İnönü Mah.
Özel Ataşehir Açı Koleji Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

Özel Ataşehir Açı Koleji Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Ataşehir Özel Liseleri

Ataşehir özel liselerinin fiyatlarına, bursluluk sınav bilgilerine, özel okul fotoğraflarına, veli yorumlarına ve kurumların fiziki imkanlarına hızlıca erişebilirsiniz.
Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum