fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili

Ataşehir Özel Liseleri

Ataşehir bölgesi, yüzölçümü bakımından büyük ve eğitim seviyesi açısından zengin bir bölge olma niteliğindedir. Ataşehir özel liseleri, fiziksel imkan ve eğitim programları açısından çeşitliliğe sahip geniş bir skalaya sahiptir. Ataşehir'de bulunan özel liselerin fotoğrafları, eğitim programları, bursluluk bilgileri ve veli yorumları gibi detaylara, Okul.com.tr üzerinde yer alan Ataşehir özel liseleri listesi üzerinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Özel kolejler ve liseler, çoğunlukla geniş alanlarda kurulmaktadır. Bahçeli ve güvenlikli yapısı ile öğrencilere ferah eğitim ortamlarında güvenli bir öğrenim imkanı sunmaktadır.


Ataşehir ilçesinde çoğunlukla Küçükbakkalköy Mahallesi, İnönü Mahallesi ve Barbaros Mahallesi'nde konumlanmış olan kurumlar, öğrencilerin zihinsel, fiziksel ve duygusal gelişimlerine doğrudan katkı sağlamayı hedeflemektedir. Aynı zamanda Ataşehir özel liseleri, çoğunlukla sağladığı eğitimle öğrencilerini yalnızca akademik olarak bir sonraki eğitim dönemine değil, hayata etkin olarak hazırlanmalarını hedeflemektedir. Bu hedefleri doğrultusunda özel liseler, öğrencilerini çeşitli sosyal ve kültürel çalışmalara dahil etmektedir. Lise döneminde yoğunlaşan eğitim programları ile öğrencilerin olumsuz etkilenebilmeleri mümkün olmaktadır. Bu nedenle Ataşehir bölgesindeki özel liseler, psikolojik danışmanlık ve rehberlik hizmeti sağlamaktadır. Özel okulların sağladığı bu hizmet ile birlikte öğrenciler sınav kaygısı ve hayat kaygısı gibi olumsuzluklardan uzak, geleceğe daha sağlıklı bakan ve hedefleri doğrultusunda gerektiği gibi çalışan bireyler olarak yetiştirilmektedir. Psikolojik danışmanlık hizmeti, çeşitli seminer ve çalışmalar düzenleyerek öğrencileri hedefleri ve potansiyelleri konusunda bilinçlendirmektedir.


Ataşehir özel liseleri, pek çok lise türüne ev sahipliği yaptığından dolayı bölgede ger öğrencinin istediği kuruma kayıt yaptırabilme olasılığı artırılmaktadır. Her bir lise türü farklı alanlarda yoğunlaşmış eğitim vermektedir. Mesleki teknik ve sağlık meslek liseleri belirli bir meslek alanında yoğunlaşan pratik eğitim vermektedir. Ataşehir özel meslek liseleri eğitimin son senesinde zorunlu tuttuğu staj eğitimiyle lise hayatı boyunca verdiği teorik eğitimi pratiğe dökmektedir. Ataşehir özel fen liseleri sayısal alanda ağırlıklı eğitim vermektedir. Anadolu liseleri öğrencilere alan seçme özgürlüğü tanımaktadır. Anadolu liselerinde öğrenciler sayısal, eşit ağırlık, sözel ya da dil alanlarında birini seçebilmektedir. Ataşehir bölgesinde akşam liseleri de bulunmaktadır. Akşam liseleri herhangi bir sebepten örgün eğitimi bırakmak zorunda kalmış, gündüz derslerinde devamlılık sağlamayan kişilere hizmet vermekte ve lise diploması kazanmalarına fırsat tanımaktadır. Aynı zamanda bölgede verdiği eğitimle senelerdir bilinen kolejler de bulunmaktadır. Okul.com.tr üzerinde yer alan listeleme üzerinden Ataşehir özel lise fiyatlarını inceleyebilirsiniz. Bunlarla birlikte bölgedeki özel kolej ücretlerine de listeleme sayfası üzerinden kolayca erişebilirsiniz.


Ataşehir bölgesindeki liselerin fiyatları, kurumların eğitim anlayışlarına, fiziksel imkanlarına ve eğitim kalitelerine göre farklılık gösterebilmektedir. Ataşehir’in büyük bir bölge olması ve dolayısıyla çok fazla okul bulunmasına bağlı olarak her aile kendi bütçesine uygun kurum bulabilmektedir. Okul.com.tr’ye üye olarak okulların fiyatlarını görüntüleyebilir, Okul.com.tr üyelerine özel olarak okullar tarafından tanımlanan indirimlerden faydalanabilirsiniz. Tek bir sayfa üzerinden okulların özelliklerini, okulda daha önce eğitim almış öğrencilerin, velilerin, mezunların; eğitim vermiş öğremenlerin yorumlarını görüntüleyebilirsiniz. Ataşehir özel liseleri listesini incelemek için yeteri kadar vaktiniz yoksa, Okul.com.tr'nin sizler için hizmete sunduğu Ücretsiz Eğitim Danışmanlarından hemen yardım alabilir, sizin için en doğru okulu bulmasını isteyebilirsiniz.


31 okul bulundu.
%10 İndirim Özel Ataşehir Final Anadolu Lisesi Özel Okul
Ataşehir / Küçükbakkalköy Mah.
Özel Ataşehir Final Anadolu Lisesi verified

Okulumuz " hem yaşam hem sınav başarısı " sloganına uygun bir şekilde mükemmel bir şekilde sınava hazırlar iken sosyal f...

Özel Ataşehir Açı Koleji Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Özel Okul
Ataşehir / İnönü Mah.
Özel Ataşehir Açı Koleji Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi verified

Özel Ataşehir Açı Koleji Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Prestij Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Ataşehir / Barbaros Mah.
Özel Prestij Koleji Anadolu Lisesi verified

Öğrencim için hem öğretmenlerimiz hem yöneticilerimiz olması gerekenden fazla destek veriyorlar gönül rahatlığıyla eman...

Özel Ataşehir Bilgi Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Ataşehir / Yenişehir Mah.
Özel Ataşehir Bilgi Koleji Anadolu Lisesi verified

Bu uzaktan eğitim sürecinde her veli gibi benim de endişelerim oldu, nasıl olacak verim alacakmıyız? verilen bilgiler...

Özel Ataşehir Uluğbey Kız Anadolu Lisesi Özel Okul
Ataşehir / Küçükbakkalköy Mah.
Özel Ataşehir Uluğbey Kız Anadolu Lisesi verified

Akademik anlamda mükemmel bir okul.hem idare hem öğretmenlerimize çok teşekkür ederim.

Özel Ataşehir Sevinç Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Ataşehir / Küçükbakkalköy Mah.
Özel Ataşehir Sevinç Koleji Anadolu Lisesi verified

Özellikle kış sporlarında alışılmışın dışında başarılarla biz velileri ve öğretmenlerini gururlandıran öğrencileri yetiş...

Özel Ataşehir Açı Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Ataşehir / İnönü Mah.
Özel Ataşehir Açı Koleji Anadolu Lisesi verified

Özel Ataşehir Açı Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Bil Okulları Doğu Ataşehir Kampüsü Anadolu Lisesi Özel Okul
Ataşehir / Küçükbakkalköy Mah.
Özel Bil Okulları Doğu Ataşehir Kampüsü Anadolu Lisesi verified

Özel Bil Okulları Doğu Ataşehir Kampüsü Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

%35 İndirim Bilgin Özel Anadolu Lisesi Özel Okul
Ataşehir / Küçükbakkalköy Mah.
Bilgin Özel Anadolu Lisesi verified

Bilgin özel anadolu lisesiyle tanışalı 3 yıl oldu.müdüriyetten güvenliğine kadar bütün kadro öğretmenlerimiz birebir ilg...

Diğer Okullar

Özel Kuzey Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Ataşehir / İnönü Mah.
Özel Kuzey Koleji Anadolu Lisesi

Öğrencimi 10.sınıftan itibaren kuzey kolejinde okuttum. ihtiyaç duyduğumuz her an birebir ders alabildik. zayıf olan tem...

Özel Ataşehir Nazmi Arıkan Fen Bilimleri Anadolu Lisesi Özel Okul
Ataşehir / Küçükbakkalköy Mah.
Özel Ataşehir Nazmi Arıkan Fen Bilimleri Anadolu Lisesi

Öğrencileri ile ilgili ve devamlı bilgilendirme yaptılar. pandemi sürecinde de bu devam etti. sadece 1 yıl okuyan oğlum...

 • Okul Saatleri:
  08:30 - 15:45
Özel Denizatı Okulları Anadolu Lisesi Özel Okul
Ataşehir / İnönü Mah.
Özel Denizatı Okulları Anadolu Lisesi

Çok güzel bir okul disiplin eğitim sosyallik hepsi var

 • Okul Saatleri:
  08:20 - 17:45
Özel İÜV Adıgüzel Okulları Ataşehir Güzel Sanatlar Lisesi Özel Okul
Ataşehir / Yenişehir Mah.
Özel İÜV Adıgüzel Okulları Ataşehir Güzel Sanatlar Lisesi

Özel İÜV Adıgüzel Okulları Ataşehir Güzel Sanatlar Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Elçi Pendik Akşam Lisesi Özel Okul
Ataşehir / Ferhatpaşa Mah.
Özel Elçi Pendik Akşam Lisesi

Özel Elçi Pendik Akşam Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  16:00 - 22:00
Özel Bostancı İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji Fen ve Teknoloji Lisesi Özel Okul
Ataşehir / İçerenköy Mah.
Özel Bostancı İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji Fen ve Teknoloji Lisesi

Özel Bostancı İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji Fen ve Teknoloji Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Ataşehir Anabilim Eğitim Kurumları Fen ve Teknoloji Lisesi Özel Okul
Ataşehir / Atatürk Mah.
Özel Ataşehir Anabilim Eğitim Kurumları Fen ve Teknoloji Lisesi

Özel Ataşehir Anabilim Eğitim Kurumları Fen ve Teknoloji Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:00 - 16:00
Özel Ataşehir 1 İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Ataşehir / Barbaros Mah.
Özel Ataşehir 1 İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji Anadolu Lisesi

Özel Ataşehir 1 İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Bostancı İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Ataşehir / İçerenköy Mah.
Özel Bostancı İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji Anadolu Lisesi

Özel Bostancı İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Ataşehir Anabilim Eğitim Kurumları Anadolu Lisesi Özel Okul
Ataşehir / Atatürk Mah.
Özel Ataşehir Anabilim Eğitim Kurumları Anadolu Lisesi

Özel Ataşehir Anabilim Eğitim Kurumları Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:00 - 16:00
Özel Ataşehir Okyanus Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Ataşehir / Barbaros Mah.
Özel Ataşehir Okyanus Koleji Anadolu Lisesi

Özel Ataşehir Okyanus Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Şerifali Aşama Akşam Lisesi Özel Okul
Ataşehir / Ferhatpaşa Mah.
Özel Şerifali Aşama Akşam Lisesi

Özel Şerifali Aşama Akşam Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Fenerbahçe Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Ataşehir / Kayışdağı Mah.
Özel Fenerbahçe Koleji Anadolu Lisesi

Özel Fenerbahçe Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Ataşehir Sınav Anadolu Lisesi Özel Okul
Ataşehir / Küçükbakkalköy Mah.
Özel Ataşehir Sınav Anadolu Lisesi

Özel Ataşehir Sınav Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Aşama Anadolu Sağlık Meslek Lisesi Özel Okul
Ataşehir / Ferhatpaşa Mah.
Özel Aşama Anadolu Sağlık Meslek Lisesi

Özel Aşama Anadolu Sağlık Meslek Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:00 - 16:00
Özel Ataşehir Aşama Akşam Lisesi Özel Okul
Ataşehir / İnönü Mah.
Özel Ataşehir Aşama Akşam Lisesi

Özel Ataşehir Aşama Akşam Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Ataşehir Özel Liseleri

Ataşehir özel liselerinin fiyatlarına, bursluluk sınav bilgilerine, özel okul fotoğraflarına, veli yorumlarına ve kurumların fiziki imkanlarına hızlıca erişebilirsiniz.
Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum