fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili

Fatih Özel Liseleri

Fatih Özel Liselerine ait tüm bilgileri birçok detayıyla hemen görüntüleyin !

11 okul bulundu.
Özel Akasya Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Fatih / Molla Gürani Mah.
Özel Akasya Koleji Anadolu Lisesi

Eğitim kalitesi iyinin üzerindeydi. bunun sebebini öğretmenlerin alanında uzman kişiler olması olarak görüyorum.

Özel Fener Rum Lisesi Özel Okul
Fatih / Balat Mah.
Özel Fener Rum Lisesi

Özel Fener Rum Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Topkapı Final Anadolu Lisesi Özel Okul
Fatih / Şehremini Mah.
Özel Topkapı Final Anadolu Lisesi

Özel Topkapı Final Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 17:00
Özel Fatih Sınav Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Fatih / Topkapı Mah.
Özel Fatih Sınav Koleji Anadolu Lisesi

Özel Fatih Sınav Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Çapa Final Akademi Anadolu Lisesi Özel Okul
Fatih / Topkapı Mah.
Özel Çapa Final Akademi Anadolu Lisesi

Özel Çapa Final Akademi Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Mektebim Koleji Fatih Anadolu Lisesi Özel Okul
Fatih / Topkapı Mah.
Özel Mektebim Koleji Fatih Anadolu Lisesi

Özel Mektebim Koleji Fatih Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:30 - 17:00
Özel Sahakyan Nunyan Ermeni Lisesi Özel Okul
Fatih / Koca Mustafapaşa Mah.
Özel Sahakyan Nunyan Ermeni Lisesi

Özel Sahakyan Nunyan Ermeni Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Sultan Fatih Koleji Fen Lisesi Özel Okul
Fatih / Derviş Ali Mah.
Özel Sultan Fatih Koleji Fen Lisesi

Özel Sultan Fatih Koleji Fen Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 16:00
Özel Sultan Fatih Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Fatih / Derviş Ali Mah.
Özel Sultan Fatih Koleji Anadolu Lisesi

Özel Sultan Fatih Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 16:00
Özel Fatih Final Okulları Anadolu Lisesi Özel Okul
Fatih / Ayvansaray Mah.
Özel Fatih Final Okulları Anadolu Lisesi

Özel Fatih Final Okulları Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Fatih Özel Liseleri

Özel Fatih liseleri bölgede pek çok farklı okul yapısında hizmet veren liselerdir. Çoğunluğu özel anadolu liselerinin oluşturduğu Fatih bölgesinde okullar öğrencilerinin üniversite başarı oranlarını arttırmayı amaçlamaktadır. Bölgenin genel yapısı itibariyle bazı okullar tarihi geçmişi olan binalarda eğitim verirken, kolej bünyesinde eğitim veren okullar ise yeni yapılmış ek bahçe ve kullanım alanı olan okullar şeklinde eğitim vermektedir. Özel Fatih kolejleri lise şeklinde eğitim verirken öğrencilerinin uyum sorunu yaşamaması adına birçok etkinliği, bünyesinde bulundurduğu geniş imkanlar dahilinde sürdürmektedir. Öğrencilerinin sportif etkinliklerle veya müzik, sanat gibi alanlarda gelişmesine olanak sağlamak isteyen okullarda açık ve kapalı spor alanları, donanımlı sanat atölyeleri bulunmaktadır.


Fatih özel anadolu ve fen liseleri bölge içerisinde genel olarak üniversite başarısı yakalayıp iyi bir akademik kariyeri hedefleyen öğrenciler tarafından tercih edilmektedir. Okullarda verilen eğitimler dahilinde öğrencilerin çok yönlü gelişimleri gerek akademik gerek spor ve sanat açısından desteklenmektedir. Özel Fatih anadolu liselerinde öğrencilere genel olarak 9. sınıftan itibaren düzenli etüt ve çalışmalarla sınav hazırlığı sürdürülmektedir. Yürütülen sınav hazırlıkları dahilinde ölçme ve deneme sınavları gerçekleştirilerek, öğrencilerin eksik konu bilgileri belirlenip ek ders ve etütlerle giderilmektedir. Böylece sınıflarda ve okulda öğrenim seviyesi aynı tutularak etkin öğrenme sağlanmaktadır. Özel Fatih fen liseleri bünyesinde bulundurduğu birçok laboratuvar ve eğitim atölyeleriyle öğrencilerine hafızada kalıcı eğitimler sürdürmeyi amaçlamaktadır. Uygulamalı olarak eğitimler gören öğrencilerin algı kavramıda gelişmektedir. Ayrıca yabancı dil konusuna büyük önem gösterilen Fatih özel liselerinde İngilizce dil eğitimlerinin yanı sıra ikincil dil olarak Almanca ve İspanyolca dil eğitimleri de verilmektedir.


Sizler için hazırlanan özel Fatih liseleri listesini inceleyebilirsiniz. Listeyi kendinize göre özelleştirmek için filtreleme seçeneklerini kullanabilirsiniz. Filtreleme seçenekleri arasından okulları yabancı dil eğitimlerine, fiziksel imkanlarına, sunduğuı aktivite ve hizmetlere göre özelleştirip, sıralayabilirsiniz. Üye olarak Fatih özel liselerinin fiyatlarını görüntüleyebilirsiniz. Okul profillerinde detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Daha önce tecrübe edinmiş velilerin okullar hakkında yaptığı yorumları okuyabilir ön bilgi sahibi olabilirsiniz. Dilerseniz Ücretsiz eğitim danışmanlarımız yardımıyla Fatih bölgesinden size uygun özel lise önerilerini alabilirsiniz.

Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum