fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Doğrulanmış Profil

İstanbul Eyüp Özel Liseleri

Eyüp özel liseleri, eğitim yaklaşımları ile başarısından sıklıkla söz ettirmektedir. Pek çok lise türünün bir arada bulunduğu Eyüp bölgesinde aradığınız her kritere uygun kuruma ulaşmak mümkündür. Eyüp ilçesi içerisinde Kemerburgaz ve birçok büyük bölgeyi bulunduran, İstanbul'un geniş yüz ölçümüne sahip ilçerinden biridir. Bu bağlamda bölge özel liselerinin tümüne yakınında servis imkanı öğrencilere sunulmaktadır. Geniş alana yayılmış bölgede birçok özel okul farklı konumlarda kolej bünyesinde veya butik yapıda hizmet sağlayan okullar şeklinde geniş bahçe ve spor alanlarıyla yapılanmıştır. Bölge yerleşim sayısı zamanla arttıkça bölgede bulunan özel okulların sayısıda artmaktadır. Velilere fazlasıyla geniş bir yelpaze hizmet sağlayan Eyüp özel liseleri arasından size en uygun olan okulu Okul.com.tr'nin okul arayan veliler için hazırladığı listeleme sayfasından seçebilirsiniz. Eyüp özel liselerinin çoğunluğunu anadolu liseleri oluşturmaktadır. Bir meslek dalı üzerine okumak isteyen öğrenciler için de pek çok meslek lisesi bulunmaktadır. Bu liseler öğrencilere mesleki ve teknik dersler verdiği için genel olarak sektörel alanda başarı kazanmak ve devam etmek isteyen öğrenciler tarafından tercih edilmektedir.


Eyüp kolejleri öğrencilerini bünyesinde anaokulundan liseye kadar eğitim verdiğinden öğrenciler için uyum konusunda kolaylık sağlanmaktadır. Bu sayede bütünleşmiş bir eğitim sunan kolejler üniversite sınavları içinde yüksek başarım sağlama imkanına sahiptir. Eyüp özel anadolu ve fen liseleri üniversite kazanma konusunda öğrencilere ilk sınıftan son sınıfa kadar etkin eğitimler verdiğinden genellikle akademik kariyer edinmeyi amaçlayan öğrenciler tarafından tercih edilen liselerdir. Öğrencilerinin tüm ihtiyaçlarına karşılamaya yönelik fiziksel ve eğitimsel donanıma sahip bu okullarda ayrıca spor ve sanat etkinlikleri konusunda öğrencilere gelişim şansı tanınmakta, çeşitli atölye ve laboratuvar çalışmalarıyla öğrenci eğilimleri desteklenmektedir. Özel fen ve anadolu liseleri Eyüp ilçesinde en çok tercih gören liseler arasındadır. Okullarda sınav eğitimleri her yönüyle değerlendirilmektedir. Eyüp özel liseleri bünyesinde bulundurduğu rehberlik servisi öncülüğünde eğitim koçluğu hizmeti sunmaktadır. Bu hizmet çerçevesinde son sınıfa gelen öğrenciler tercihler ve bireysel çalışmalarla teşvik edilmekte, önlerine iyi bir akademik plan sunulmaktadır. Eyüp bölgesinde verdiği eğitimlerle ve sunduğu sayısız ek imkanla öne çıkan bir okul olan Özel Eyüpsultan Final Akademi Anadolu Lisesi öğrenciler açısından tercih edilen liseler arasındadır.


Eyüp özel mesleki ve teknik liseleri öğrencilerini meslek sektörleri üzerine geliştirmeyi amaçlayan eğitim kurumlarıdır. Bu eğitim kurumlarında öğrencilere verilen dersler son sınıfta staj uygulamalarıyla çeşitlendirilmektedir. Eyüp özel meslek liseleri bölgesinde bünyelerinde çeşitli meslek atölyelerine sahiptir. Bu atölyelerde öğrencilere hafızada kalıcı uygulamalı eğitimlerle dersler verilmektedir. Staj eğitimi kapsamında öğrencilerin takibi son sınıfta da takip edilmektedir.


Eyüp özel liseleri öğrencilerin ilgili, yetenekli ve başarılı olduğu alanlarda ilerlemelerine fırsat sağlamaktadır. Öğrencilerin becerili olduğu alanları ön plana çıkarmak adına faaliyet ve etkinlikler oluşturarak onların ilgi alanlarını keşfetme fırsatı sunmaktadır. Bununla birlikte üniversite hedeflerine de sağlıklı adımlarla ilerlemeleri amaçlanmaktadır. Kurum bünyesinde öğrencilere sınavlara yönelik eğitim faaliyetleri sürdürülmektedir. Bunun yanı sıra 12. sınıfa gelen öğrencilere cumartesi günleri ek derslerle sınav hazırlık çalışmaları dahilinde eğitim verilmekte, deneme ve ölçme sınavlarıyla bilgi gelişimleri düzenli olarak takip edilmektedir. Öğrencilerin eksiklik yaşadıkları konularda branşında uzman öğretmenlerden ek dersler alma olanağı da bulunmaktadır.


Eyüp özel liseleri listesi üzerinden size uygun okulu seçmek için filtreleme seçeneklerini kullanabilirsiniz. Bütçe aralığınıza göre okulları sıralayabilirsiniz. Eğitim kurumlarının sunduğu fiziksel imkanları, servis ve aktiviteleri seçebilir, verilen yabancı dillerden dilediğinizi seçerek kendinize en uygun okulu seçebilirsiniz. Üye olarak Eyüp özel lise fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Okulların profillerini inceleyerek eğitim saatleri, fiziksel imkanlar, fotoğraflar ve birçok detaylı bilgiye erişebilirsiniz. Daha önceden okulları tecrübe etmiş velilerin görüşlerini yorumlar bölümünden okuyarak fikir sahibi olabilirsiniz. Yeterli zamanınız yoksa Ücretsiz Eğitim Danışmanlarımızdan yardım alabilir, size uygun 5 özel lise önerisini alabilirsiniz.

14 okul bulundu.
Özel Alibeyköy Fen Bilimleri Anadolu Lisesi Özel Okul
Eyüp / Alibeyköy Mah.
Özel Alibeyköy Fen Bilimleri Anadolu Lisesi

Verilen eğitimden son derece memnunum. ögrencilerle ilgi, alaka ve disiplin konusunda çok çok iyi bir okul. okulun kayn...

Özel Kemerburgaz Bilim Anadolu Lisesi Özel Okul
Eyüp / Mithatpaşa Mah.
Özel Kemerburgaz Bilim Anadolu Lisesi

Akademik başarıya odaklı okul, güçlü öğretmen kadrosundan memnunuz

Özel Eyüpsultan Final Akademi Anadolu Lisesi Özel Okul
Eyüp / Merkez Mah.
Özel Eyüpsultan Final Akademi Anadolu Lisesi

Merhabalar okulunuz ile ilgili ilk olarak telefon ile bilgi almak istedim,telefonu karşılayan hanımefendinin sesindeki e...

Özel Rami Uğur Okulları Anadolu Lisesi Özel Okul
Eyüp / Topçular Mah.
Özel Rami Uğur Okulları Anadolu Lisesi

Özel Rami Uğur Okulları Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Eyüpsultan Şafak Okulları Anadolu Lisesi Pierre Loti Kampüsü Özel Okul
Eyüp / Merkez Mah.
Özel Eyüpsultan Şafak Okulları Anadolu Lisesi Pierre Loti Kampüsü

Özel Eyüpsultan Şafak Okulları Anadolu Lisesi Pierre Loti Kampüsü aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 18:00
Özel Haliç Doğa Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Eyüp / Topçular Mah.
Özel Haliç Doğa Koleji Anadolu Lisesi

Özel Haliç Doğa Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:15 - 16:45
Özel Kemerburgaz Okyanus Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Eyüp / Mithatpaşa Mah.
Özel Kemerburgaz Okyanus Koleji Anadolu Lisesi

Özel Kemerburgaz Okyanus Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Göktürk Final Anadolu Lisesi Özel Okul
Eyüp / Göktürk Merkez Mah.
Özel Göktürk Final Anadolu Lisesi

Özel Göktürk Final Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 16:00
Özel Edirnekapı ERA Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Eyüp / Topçular Mah.
Özel Edirnekapı ERA Koleji Anadolu Lisesi

Özel Edirnekapı ERA Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 16:15
Özel Yeşilpınar Beril Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Eyüp / Yeşilpınar Mah.
Özel Yeşilpınar Beril Koleji Anadolu Lisesi

Özel Yeşilpınar Beril Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Göktürk Doğa Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Eyüp / Mithatpaşa Mah.
Özel Göktürk Doğa Koleji Anadolu Lisesi

Özel Göktürk Doğa Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Eyüpsultan Şafak Okulları Fen Lisesi Pierre Loti Kampüsü Özel Okul
Eyüp / Merkez Mah.
Özel Eyüpsultan Şafak Okulları Fen Lisesi Pierre Loti Kampüsü

Özel Eyüpsultan Şafak Okulları Fen Lisesi Pierre Loti Kampüsü aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 18:00
Özel Eyüp Sultangazi Fen Bilimleri Anadolu Lisesi Özel Okul
Eyüp / Pirinççi Mah.
Özel Eyüp Sultangazi Fen Bilimleri Anadolu Lisesi

Özel Eyüp Sultangazi Fen Bilimleri Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Cezeri Bilim ve Teknoloji Lisesi Özel Okul
Eyüp / Defterdar Mah.
Özel Cezeri Bilim ve Teknoloji Lisesi

Özel Cezeri Bilim ve Teknoloji Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:30 - 17:30

İstanbul Eyüp Özel Liseleri

Eyüp Özel Liseleri liselerinin tümünü görüntüleyip detaylı bilgiler alabilirsiniz !

Eyüp Özel Liseleri - Sıkça Sorulan Sorular

Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum