fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Doğrulanmış Profil

İstanbul Beşiktaş Özel Liseleri

Beşiktaş özel liseleri, öğrencilerinin hedefleri doğrultusunda emin adımlarla yürümelerini destekleyerek kaliteli bir hizmet sunmayı hedeflemektedir. Ayrıcalıklı eğitim yaklaşımlarıyla özel okullar, çok yönlü eğitim faaliyetleri sürdürmektedir. Bünyesindeki öğrencilerin 21. yüzyıl gereksinimlerini kazanarak bir sonraki eğitim seviyesine hazır bireyler olmalarını desteklemektedir. Beşiktaş özel liseleri, öğrencilerine tek düze eğitimden uzak bir yaklaşımla hizmet sağlamaktadır. Öğrencilerin doğru eğitim ortamlarında kaliteli bir öğrenim görmesi adına öğrenci odaklı yaklaşımlar sürdürmektedir. Başarılı bireyleri hayata hazırlama konusunda etkili faaliyetler sürdüren özel okullar, öğrencilerin sınav başarısını da artırmaya yönelik çalışmalar düzenlemektedir.


Beşiktaş bölgesi pek çok özel liseyi bünyesinde bulunduran bir bölge niteliğindedir. Bölgede bulunan özel kurumlar genel olarak kolej yapısında lise eğitimleri vermektedir. Anadolu liselerinin yoğunluğu çok olan Beşiktaş özel liseleri geniş bahçeli okullardan oluşmaktadır. Öğrencilerine ulaşım kolaylığı sağlamayı amaçlayan okulların büyük çoğunluğunda servis imkanı verilmektedir. Kolej olarak eğitim veren Beşiktaş özel liseleri genelinde öğrencilerin yurtdışında değişim öğrencisi olarak eğitim almalarına olanak tanımaktadır. Çok yönlü bir gelecek hazırlamayı amaçlayan bu okullarda dil eğitimine büyük önem gösterilmektedir. Beşiktaş'taki özel liselerde çağın ihtiyaçlarından birisi olan İngilizce dil eğitimleri interaktif yaklaşımlarla öğrencilere sunulmaktadır. Bölgedeki tüm okullarda birinci yabancı dil olarak İngilizce dil eğitimi verilmektedir. Bazı kurumlar ise öğrencilerin yalnızca bir yabancı dille kalmamasını destekleyip seçmeli olarak ikinci yabancı dil imkanı sunmaktadır. Öğrencilerin Fransızca, Almanca, Rusça, Arapça ve İspanyolca dil derslerini de seçmesini amaçlayan kurumlar da bulunmaktadır. Beşiktaş bölgesi özel anadolu ve fen liselerinin yanısıra bölge içerisinde pek çok akşam lisesini de bulundurmaktadır.


Beşiktaş özel anadolu ve fen liseleri öğrencilerin ayrıcalıklı bir hizmet alabilmesi adına MEB müfredatı çerçevesinde eğitim programları oluşturmaktadır. Özel okullarda verilen eğitimler genel olarak uygulama tabanlı, hafızada kalıcı bilgiler kazandırmak adına öğrencilere sunulmaktadır. Bu eğitimler fiziki açıdan donanıma sahip olan okulların fen ve bilgisayar laboratuvarlarında verilmektedir. Bu eğitimlerin yanısıra öğrencilerin önlerinde hazırlık için bulunan 4 senelik zaman dilimi okullar tarafından en aktif şekilde kullanılmaya çalışılmaktadır. Öğrencilerine sadece 12. sınıfta değil henüz 9. sınıftan itibaren sınav hazırlıklarını sürdüren özel liseler Beşiktaş genelinde en çok tercih edilen eğitim kurumlarıdır. Bu bağlamda sınav başarı oranını yüksek tutmak isteyen okullar bünyelerinde bulundurdukları psikolojik eğitim danışmanları yardımıyla düzenlenen etkinlik ve seminerlerde öğrencilerin sınav stres ve kaygılarını gidermeyi amaçlamaktadır. Her yönüyle tam bir öğrenim sunmayı amaçlayan Beşiktaş özel liselerinin tümünde geniş bahçe ve kullanım alanları bulunmaktadır. Bu alanlar dahilinde spor etkinlikleri sunan özel Beşiktaş liseleri öğrencilerinin yeteneği olduğu spor dalında gelişmesini desteklemektedir.


Beşiktaş akşam liseleri bölgede lise diplomasına sahip olmak isteyen ancak eğitimini tamamlayamamış öğrencilere avantaj sağlayan liselerdir. İş hayatını bölmeden lise diploması kazandırma avantajı olan bu liseler eğitimlerine genellikle saat 17.00 itibariyle başlamaktadır. Bu sayede mesai sonrası eğitimler öğrencilere sunulmaktadır. Lise diploması kazandırmak bölge akşam liselerinin asli amacı olsada üniversite sınavına hazırlık çalışmaları sürdürmek isteyen öğrencilere uzman öğretim kadrosuyla destek verilmektedir.


Beşiktaş özel liseleri listesi üzerinden filtreleme seçeneklerini kullanabilirsiniz. Okulları kendinize uygun kriterlere göre filtreleyebilirsiniz. Geniş filtreleme seçenekleri arasından okulları verdiği dil eğitimlerine, fiziki imkanlarına, sunduğu servis ve aktitivitelere göre sıralayabilirsiniz. Ayrıca bütçe aralığı girerek kendinize uygun Beşiktaş özel liseleri listesine ulaşabilirsiniz. Okul profillerine girerek bu bilgilerin detaylarına erişebilir, veli yorumlarını okuyabilir, üye olarak Özel Beşiktaş liseleri fiyatlarını görüntüleyebilirsiniz. Dilerseniz Ücretsiz Eğitim Danışmanlarımızdan yardım alarak size uygun bölgedeki 5 okul önerisini alabilirsiniz.

12 okul bulundu.
Özel Etiler Açı Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Beşiktaş / Etiler Mah.
Özel Etiler Açı Koleji Anadolu Lisesi

Telefonla ve yüz yüze yaptığımız görüşmelerde çok olumlu mesajlar aldık,çok sıcak karşılanıp eğitimle ilgili doyurucu bi...

Özel Beşiktaş Birey Koleji Fen ve Anadolu Lisesi Özel Okul
Beşiktaş / Levent Mah.
Özel Beşiktaş Birey Koleji Fen ve Anadolu Lisesi

11. sınıfta beşiktaş kursa gitti. çok memnun kaldığımızdan dolayı 12. sınıfta okula kayıt yaptırdık.

Özel Amerikan Robert Lisesi Özel Okul
Beşiktaş / Kuruçeşme Mah.
Özel Amerikan Robert Lisesi

Özel Amerikan Robert Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel MEF Okulları Ulus Anadolu Lisesi Özel Okul
Beşiktaş / Ulus Mah.
Özel MEF Okulları Ulus Anadolu Lisesi

Özel MEF Okulları Ulus Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel İSTEK Atanur Oğuz Fen Lisesi Özel Okul
Beşiktaş / Balmumcu Mah.
Özel İSTEK Atanur Oğuz Fen Lisesi

Özel İSTEK Atanur Oğuz Fen Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel MEF Okulları Ulus Fen ve Teknoloji Lisesi Özel Okul
Beşiktaş / Ulus Mah.
Özel MEF Okulları Ulus Fen ve Teknoloji Lisesi

Özel MEF Okulları Ulus Fen ve Teknoloji Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Bebek Uğur Anadolu Lisesi Özel Okul
Beşiktaş / Bebek Mah.
Özel Bebek Uğur Anadolu Lisesi

Özel Bebek Uğur Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Levent Terakki Vakfı Anadolu Lisesi Özel Okul
Beşiktaş / Levent Mah.
Özel Levent Terakki Vakfı Anadolu Lisesi

Özel Levent Terakki Vakfı Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Elips Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Beşiktaş / Konaklar Mah.
Özel Elips Koleji Anadolu Lisesi

Özel Elips Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

  • Okul Saatleri:
    09:00 - 18:00
Özel İSTEK Atanur Oğuz Anadolu Lisesi Özel Okul
Beşiktaş / Balmumcu Mah.
Özel İSTEK Atanur Oğuz Anadolu Lisesi

Özel İSTEK Atanur Oğuz Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Ulus Musevi Lisesi Özel Okul
Beşiktaş / Ulus Mah.
Özel Ulus Musevi Lisesi

Özel Ulus Musevi Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

  • Okul Saatleri:
    08:30 - 15:50
Özel Levent Terakki Vakfı Fen Lisesi Özel Okul
Beşiktaş / Levent Mah.
Özel Levent Terakki Vakfı Fen Lisesi

Özel Levent Terakki Vakfı Fen Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

İstanbul Beşiktaş Özel Liseleri

İstanbul Beşiktaş Özel Liseleri'ne ait fiyat, fotoğraf, fiziksel imkanlar gibi tüm bilgilere inceleyebilirsiniz.

Beşiktaş Özel Liseleri - Sıkça Sorulan Sorular

Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum