fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili

Beşiktaş Özel Liseleri

Beşiktaş bölgesi öğrenci nufüsu bakımından yüksek ilçelerden biridir. Pek çok özel liseyi bünyesinde bulunduran bölgede kurumlar genel olarak kolej bünyesinde lise eğitimleri vermektedir. Anadolu liselerinin yoğunluğu çok olan Beşiktaş özel liseleri geniş bahçeli okullardan oluşmaktadır. Öğrencilerine ulaşım kolaylığı sağlamayı amaçlayan okulların büyük çoğunluğunda servis imkanı verilmektedir. Kolej olarak eğitim veren özel Beşiktaş liseleri genelinde öğrencilerin yurtdışında değişim öğrencisi olarak eğitim almalarına olanak tanınmaktadır. Çok yönlü bir gelecek hazırlamayı amaçlayan bu okullarda dil eğitimine de büyük önem gösterilmektedir. Beşiktaş özel liselerinde İngilizce eğitimleri birincil dil olarak verilirken aynı zamanda Fransızca, Almanca ve İspanyolca dil dersleride aktif olarak sürdürülmektedir. Özel Beşiktaş anadolu ve fen liseleri yanısıra bölge içerisinde pek çok özel akşam lisesini de bulundurmaktadır.


İstanbul Beşiktaş özel anadolu ve fen liselerinde verilen eğitimler genel olarak uygulama tabanlı, hafızada kalıcı bilgiler kazandırmak adına sunulmaktadır. Bu eğitimler fiziki açıdan donanıma sahip olan okulların fen ve bilgisayar laboratuvarlarında verilmektedir. Bu eğitimlerin yanısıra öğrencilerin önlerinde hazırlık için bulunan 4 senelik zaman dilimi okullar tarafından en aktif şekilde kullanılmaya çalışılmaktadır. Öğrencilerine sadece 12. sınıfta değil henüz 9. sınıftan itibaren sınav hazırlıklarını sürdüren özel liseler Beşiktaş genelinde en çok tercih edilen eğitim kurumlarıdır. Bu bağlamda sınav başarı oranını yüksek tutmak isteyen okullar bünyelerinde bulundurdukları psikolojik eğitim danışmanları yardımıyla düzenlenen etkinlik ve seminerlerde öğrencilerin sınav stres ve kaygılarını gidermeyi amaçlamaktadır. Her yönüyle tam bir öğrenim sunmayı amaçlayan Beşiktaş özel liselerinin tümünde geniş bahçe ve kullanım alanları bulunmaktadır. Bu alanlar dahilinde spor etkinlikleri sunan özel Beşiktaş liseleri öğrencilerinin yeteneği olduğu spor dalında gelişmesini desteklemektedir. Bölgenin en çok tercih edilen ve öne çıkan okullarından birkaçı ise;
Özel Beşiktaş GEO Koleji Anadolu Lisesi,
Özel Beşiktaş Birey Fen ve Anadolu Lisesi,
Özel Etiler Açı Koleji Anadolu Lisesidir.


Özel Beşiktaş Akşam Liseleri bölgede lise diplomasına sahip olmak isteyen ancak eğitimini tamamlayamamış öğrencilere avantaj sağlayan liselerdir. İş hayatını bölmeden lise diploması kazandırma avantajı olan bu liseler eğitimlerine genellikle saat 17.00 itibariyle başlamaktadır. Bu sayede mesai sonrası eğitimler öğrencilere sunulmaktadır. Lise diploması kazandırmak bölge akşam liselerinin asli amacı olsada üniversite sınavına hazırlık çalışmaları sürdürmek isteyen öğrencilere uzman öğretim kadrosuyla destek verilmektedir.


İstanbul Beşiktaş özel liseleri listesi üzerinden filtreleme seçeneklerini kullanabilirsiniz. Okulları kendinize uygun kriterlere göre filtreleyebilirsiniz. Geniş filtreleme seçenekleri arasından okulları verdiği dil eğitimlerine, fiziki imkanlarına, sunduğu servis ve aktitivitelere göre sıralayabilirsiniz. Ayrıca bütçe aralığı girerek kendinize uygun Beşiktaş özel liseleri listesine ulaşabilirsiniz. Okul profillerine girerek bu bilgilerin detaylarına erişebilir, veli yorumlarını okuyabilir, üye olarak Özel Beşiktaş liseleri fiyatlarını görüntüleyebilirsiniz. Dilerseniz Ücretsiz Eğitim Danışmanlarımızdan yardım alarak size uygun bölgedeki 5 okul önerisini alabilirsiniz.

14 okul bulundu.
Özel Yıldız Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Beşiktaş / Nisbetiye Mah.
Özel Yıldız Koleji Anadolu Lisesi verified

11 yıldır bu okuldayız çok memnunuz çocuğumu gönül rahatlığı ile göderiyorum bir aile ortamı var öğretmenleri müdürümüz...

Özel Etiler Açı Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Beşiktaş / Etiler Mah.
Özel Etiler Açı Koleji Anadolu Lisesi verified

Telefonla ve yüz yüze yaptığımız görüşmelerde çok olumlu mesajlar aldık,çok sıcak karşılanıp eğitimle ilgili doyurucu bi...

%23 İndirim Özel Beşiktaş Birey Fen ve Anadolu Lisesi Özel Okul
Beşiktaş / Gayrettepe Mah.
Özel Beşiktaş Birey Fen ve Anadolu Lisesi verified

11. sınıfta beşiktaş kursa gitti. çok memnun kaldığımızdan dolayı 12. sınıfta okula kayıt yaptırdık.

Özel Şişli Terakki Fen Lisesi Özel Okul
Beşiktaş / Levent Mah.
Özel Şişli Terakki Fen Lisesi

Özel Şişli Terakki Fen Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel İstek Okulları Atanur Oğuz Fen Lisesi Özel Okul
Beşiktaş / Balmumcu Mah.
Özel İstek Okulları Atanur Oğuz Fen Lisesi

Özel İstek Okulları Atanur Oğuz Fen Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel MEF Okulları Ulus Anadolu Lisesi Özel Okul
Beşiktaş / Ulus Mah.
Özel MEF Okulları Ulus Anadolu Lisesi

Özel MEF Okulları Ulus Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Şişli Terakki Anadolu Lisesi Özel Okul
Beşiktaş / Levent Mah.
Özel Şişli Terakki Anadolu Lisesi

Özel Şişli Terakki Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel MEF Okulları Ulus Fen ve Teknoloji Lisesi Özel Okul
Beşiktaş / Ulus Mah.
Özel MEF Okulları Ulus Fen ve Teknoloji Lisesi

Özel MEF Okulları Ulus Fen ve Teknoloji Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel İstek Okulları Atanur Oğuz Anadolu Lisesi Özel Okul
Beşiktaş / Balmumcu Mah.
Özel İstek Okulları Atanur Oğuz Anadolu Lisesi

Özel İstek Okulları Atanur Oğuz Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Bebek Uğur Okulları Anadolu Lisesi Özel Okul
Beşiktaş / Bebek Mah.
Özel Bebek Uğur Okulları Anadolu Lisesi

Özel Bebek Uğur Okulları Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Beşiktaş Ata Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Beşiktaş / Balmumcu Mah.
Özel Beşiktaş Ata Koleji Anadolu Lisesi

Özel Beşiktaş Ata Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Elips Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Beşiktaş / Konaklar Mah.
Özel Elips Koleji Anadolu Lisesi

Özel Elips Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Ulus Musevi Lisesi Özel Okul
Beşiktaş / Ulus Mah.
Özel Ulus Musevi Lisesi

Özel Ulus Musevi Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Amerikan Robert Lisesi Özel Okul
Beşiktaş / Kuruçeşme Mah.
Özel Amerikan Robert Lisesi

Özel Amerikan Robert Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Beşiktaş Özel Liseleri

İstanbul Beşiktaş Özel Liseleri'ne ait fiyat, fotoğraf, fiziksel imkanlar gibi tüm bilgilere inceleyebilirsiniz.
Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum