fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili

Bayrampaşa Özel Liseleri

Bayrampaşa'daki özel liselerin fiyatlarına, fotoğraflarına, veli yorumlarına ve eğitim kalitesi hakkındaki yorumlara ulaşmak için listelerimize hemen göz atın!

6 okul bulundu.
Özel Bayrampaşa Atakent Anadolu Lisesi Özel Okul
Bayrampaşa / Yenidoğan Mah.
Özel Bayrampaşa Atakent Anadolu Lisesi

Eğitim kadrosu çok iyi tavsiye ederim özellikle harun hocam çocuğumla çok ilgilendi diğer çocuğumu buraya yazdircam

Özel Bayrampaşa Okyanus Koleji Fen ve Proje Lisesi Özel Okul
Bayrampaşa / Altıntepsi Mah.
Özel Bayrampaşa Okyanus Koleji Fen ve Proje Lisesi

Özel Bayrampaşa Okyanus Koleji Fen ve Proje Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Bayrampaşa Sınav Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Bayrampaşa / Yenidoğan Mah.
Özel Bayrampaşa Sınav Koleji Anadolu Lisesi

Özel Bayrampaşa Sınav Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Bayrampaşa Gökfen Akşam Lisesi Özel Okul
Bayrampaşa / Kocatepe Mah.
Özel Bayrampaşa Gökfen Akşam Lisesi

Özel Bayrampaşa Gökfen Akşam Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

  • Okul Saatleri:
    18:00 - 21:00
Özel Gaziosmanpaşa Sınav Anadolu Lisesi Özel Okul
Bayrampaşa / Kartaltepe Mah.
Özel Gaziosmanpaşa Sınav Anadolu Lisesi

Özel Gaziosmanpaşa Sınav Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Bayrampaşa Okyanus Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Bayrampaşa / Altıntepsi Mah.
Özel Bayrampaşa Okyanus Koleji Anadolu Lisesi

Özel Bayrampaşa Okyanus Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

  • Okul Saatleri:
    08:30 - 16:00

Bayrampaşa Özel Liseleri

Bayrampaşa ilçesi özel lise sayısı bakımından henüz yeterli seviyeye ulaşamamış bir bölge olmasının yanında, büyük kolejler kampüsler açmakta ve velilerin tercih edeceği okul sayısı her geçen gün artmaktadır. Bayrampaşa özel liselerinin tamamına tek bir sayfa üzerinden ulaşarak kriterlerinize uygun olan kurumları keşfedebilirsiniz. Özel liselerin detaylı tüm bilgilerine ulaşabileceğiniz okul profillerinden aklınızdaki tüm sorulara cevap bulabilir, hızlıca iletişime geçerek randevu talep edebilirsiniz.


Özel Bayrampaşa liseleri arasında bulunan anadolu liseleri öğrencilerin akademik gelişimlerini tamamlamalarının yanında sosyal gelişimlerini de desteklemek adına çeşitli aktiviteler düzenlemektedir. Düzenlenen etkinlikler ve yarışmalar sayesinde iletişim becerileri gelişen öğrenciler ilerleyen yıllarda bunun artısını görmektedir. Bayrampaşa'daki özel liseler, alanında uzman öğretmenler ile eğitim vermekte ve sınıflarını son teknoloji ile donatıp öğrencilerinin her türlü ihtiyacını karşılamaktadır. Sizlerde bölgede yer alan liselerin haritadaki konumlarına ulaşarak, konumunuza en uygun kurumları bulabilirsiniz. Bunun yanında özel liselerin; fotoğraf galerilerine, eğitim ve yemek ücretlerine, yabancı dil olanaklarına, fiziksel imkanlarına, ortalama sınıf mevcutlarına, giriş ve çıkış saatlerine ulaşabilirsiniz.


Bayrampaşa özel liseleri hakkında fikir sahibi olan velilerin yaptığı yorumlar lise seçiminizde sizlere yardımcı olacaktır. Veli yorumlarına lise profillerinden ulaşabilir, göz gezdirerek hangi okulun çocuğunuz için ideal olduğuna karar verebilirsiniz. Bölgedeki özel okul sayısı az olduğundan lise fiyatları dar bir aralıkta bulunmaktadır. Okul sayfalarından eğitim fiyatlarını görüntüleyebilir, ekstra masraflar ile ilgili fikir sahibi olabilirsiniz. Okul.com.tr üzerinden bursluluk sınavlarına kolayca başvuru yapabilir, çeşitli oranlarda indirim kazanarak avantajlı fiyatlarla kayıt gerçekleştirebilirsiniz.


Bayrampaşa özel liselerini detaylı bir şekilde incelemek için vaktiniz yoksa Ücretsiz Eğitim Danışmanlarımızdan yardım alabilir, okul önerisinde bulunmalarını talep edebilirsiniz.

Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum