fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili

Ümraniye Özel Liseleri

Ümraniye özel liseleri, öğrencilerin kaliteli eğitim ortamlarında ayrıcalıklı bir öğrenim görmesi adına faaliyetlerini sürdürmektedir. Ümraniye bölgesi İstanbul'da 30 dan fazla mahalleye sahip olmasıyla, yüz ölçümü açısından geniş alana sahip bir ilçedir. Bu denli geniş yüz ölçümüne sahip ilçede, farklı konumlarda, birçok özel lise bulunmaktadır. Özellikleri bakımından çoğu farklı bütçeye ve eğitim anlayışına hitap eden bu liselerin büyük kısmı özel anadolu lisesi olarak hizmet vermektedir. Bunun yanı sıra Ümraniye'de özel fen lisesi ve özel akşam lisesi olarak hizmet veren okullar da bulunmaktadır. Ümraniye özel liseleri genel anlamda geniş bahçeye ve kullanım alanlarına sahip okullardır. Ümraniye bölgesinin yerleşim yapısı açısından bölgede bulunan özel okullar ulaşım kolaylığı sağlamak amacıyla servis imkanı sunmaktadır. Öğrencilerin kaliteli bir öğrenim süreci yaşaması adına eğitim faaliyetlerini öğrenci odaklı çalışmalar doğrultusunda güncel tutmaktadır.


Kolej bünyesinde eğitim veren Ümraniye özel liseleri üniversite hazırlık çalışmaları konusunda ileri gelen liselerdir. Öğrencilerine tam ve verimli öğrenme sağlayıp, üniversite sınavında yüksek başarı sağlamayı hedefleyen okullarda düzenli olarak düzenlenen ölçme ve değerlendirme sınavlarıyla sınıf öğrenme seviyeleri test edilmekte, eksik bilgiler bulunan konularda ek ders ve etütler yürütmekte, tam öğrenme sağlamaktadır. Ümraniye özel üniversite öncesi eğitim kurumlarında sınav başarısında önemli bir konunun öğrencilerin sınav stres ve kaygıları olduğu fikriyle hareket edilmektedir. Ümraniye özel liseleri bünyesinde bulundurduğu rehberlik servisinin düzenlediği üniversite gezileri ve seminerlerle öğrencilerinin sınav ve seçimleri konusunda fikir sahibi olmasını, kaygıların en aza indirilmesini sağlamaktadır.


Ümraniye özel meslek liseleri sektörel anlamda başarılı öğrenciler yetiştirmek adına eğitimler vermektedir. 21. yüzyıl eğitim gereçlerine göre okulunu donanımlandırmış özel meslek liselerinin bir bölümü teknik bölümleri bünyesinde barındırmaktadır. Bu meslek liselerinin bir kısmı ise sağlık sektöründe gelecek sağlamak isteyen öğrencilere eğitim vermektedir. Mesleki alanlarda eğitim veren Ümraniye özel liseleri bünyesinde donanımlı laboratuvarlar bulundurmakta, bu laboratuvarlarda uygulamalı eğitimlerle hafızada kalıcı bilgiler kazandırmaktadır. Bölgede aynı zamanda iş hayatının yanı sıra eğitimlerini devam ettirmek isteyen bireylere hizmet veren Ümraniye akşam liseleri, eğitimlerini mesai saatlerinin sonunda başlatarak lise diploması kazandırma konusunda kolaylık sağlamaktadır.


Yabancı dil eğitimleri veren özel Ümraniye liseleri genel olarak çok dilli bir eğitim sürdürmektedir. Bu eğitimlerde öğrencilerine zorunlu olarak verilen İngilizce dil eğitiminin yanı sıra Almanca, İspanyolca ve Fransızca gibi ikincil yabancı dil imkanları sunan okullarda dersleri branşında uzman öğretim görevlileri sürdürmektedir. Ümraniye özel liseleri öğrencilerine alışıla gelmiş dil eğitimlerinin aksine kur şeklinde ilk sınıftan son sınıfa kadar yoğunlaşan bir eğitim sürdürmektedir. Bu sayede bölge özel liseleri mezun ettiği öğrencilerin yabancı dil konularında yetkinlik kazanmış bireyler olmasını sağlamaktadır. Bölgedeki tüm özel okullar interaktif yaklaşımlarla İngilizce dil eğitimi sunmaktadır. Kaliteli eğitim yaklaşımları doğrultusunda öğrencilerin İngilizce olarak okuma, yazma, konuşma becerilerine sahip bireyler olması desteklenmektedir. Öğrencilerin farklı kültürler hakkında bilgi sahibi olmasını amaçlayan kurumlar, çok yönlü faaliyetler sürdürmektedir. Öğrencilerin akademik alanlarda gelişimi ile beraber, sosyal ve kültürel alanlarda da gelişimini desteklemektedir.


Ümraniye özel lise fiyatları okulların; fiziksel imkanları, okul görselleri ve birçok bilgiye bağlı olarak değişkenlik gösterebilmektedir. Bölgedeki okulların profillerini inceleyerek fiyat bilgilerine ve daha birçok detaya kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Profillerin alt kısmında yer alan veli yorumlarını inceleyebilir, daha önce okullarla hakkında tecrübe edinmiş kişilerin yorumlarını okuyup fikir sahibi olabilirsiniz. Ümraniye özel liselerini bütçe, yabancı dil eğitimleri, okulların sağladığı servisler ve aktivitelere göre sıralayabilir, kendinize ve öğrencinize uygun liselerin listesine ulaşabilirsiniz. Dilerseniz Okul.com.tr'nin hizmete sunduğuÜcretsiz Eğitim Danışmanlarının yardımıyla size ve kriterlerinize uygun 5 özel okul önerisini alabilirsiniz.

38 okul bulundu.
Özel Ümraniye GEN Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Ümraniye / Çamlık Mah.
Özel Ümraniye GEN Koleji Anadolu Lisesi verified

Özel Ümraniye GEN Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

%10 İndirim Özel Pikare Anadolu Lisesi Özel Okul
Ümraniye / Şerifali Mah.
Özel Pikare Anadolu Lisesi verified

Hem öğrencisini hem de velisini değerli hissettiren önce insan diyen guleryuzlu öğretmenleri ile ortak hedef için öğrenc...

Özel İnci Ümraniye Siber Güvenlik Lisesi ve Sağlık Meslek Lisesi Özel Okul
Ümraniye / Mehmet Akif Mah.
Özel İnci Ümraniye Siber Güvenlik Lisesi ve Sağlık Meslek Lisesi verified

Öğrencimin her zaman yanında olduklarını hissettirdiler her zaman.okul yönetimde bulunan onur bey ve öğretmenlerimize so...

%10 İndirim Özel Pikare Fen Lisesi Özel Okul
Ümraniye / Şerifali Mah.
Özel Pikare Fen Lisesi verified

İki çocuğumu da gözüm kapalı emanet ettiğim ikinci yuvamız. her çocukla özel ilgilenilen, sevgi dolu çocuklar yetiştiren...

Özel Ümraniye MBA Okulları Anadolu Lisesi Özel Okul
Ümraniye / Çakmak Mah.
Özel Ümraniye MBA Okulları Anadolu Lisesi verified

Özel Ümraniye MBA Okulları Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Ümraniye Nil Fen Bilimleri Lisesi Özel Okul
Ümraniye / Esenşehir Mah.
Özel Ümraniye Nil Fen Bilimleri Lisesi verified

Özel Ümraniye Nil Fen Bilimleri Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Ümraniye Sınav Anadolu Lisesi Özel Okul
Ümraniye / Ihlamurkuyu Mah.
Özel Ümraniye Sınav Anadolu Lisesi verified

Ben 2 cocugumu da bu okulda okuttum kızım son sınif hala okumakta ögretmenlerimiz mükemmel egitimleri icin hepsine cok t...

Özel Ümraniye Tercih Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Ümraniye / Cemil Meriç Mah.
Özel Ümraniye Tercih Koleji Anadolu Lisesi verified

Özel Ümraniye Tercih Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel İnci Ümraniye Anadolu Lisesi Özel Okul
Ümraniye / Mehmet Akif Mah.
Özel İnci Ümraniye Anadolu Lisesi verified

Pandemi sürecinde okulumuzun öğrencime sağladıkları uzaktan eğitim sistemiyle derslerinden hiçbir şekilde geri kalmamas...

Diğer Okullar

Özel Şerifali Çözüm Akademi Okulları Anadolu Lisesi Özel Okul
Ümraniye / Şerifali Mah.
Özel Şerifali Çözüm Akademi Okulları Anadolu Lisesi

Çok ilgili eğitmenlere sahip. çocuklarımızla ayrı ayrı ilgilenilmekte. bizlerlede sürekli iletişim kurulmaktadır.

Özel Fikri İdeal Okulları Anadolu Lisesi Özel Okul
Ümraniye / Madenler Mah.
Özel Fikri İdeal Okulları Anadolu Lisesi

Butik konsepte çalışması bizim için tercih sebebimizdi. koçluk sistemini çok güzel bir biçimde uyguluyorlar. başka bir e...

Özel Ümraniye Birikim Okulları Kız Anadolu Lisesi Özel Okul
Ümraniye / Saray Mah.
Özel Ümraniye Birikim Okulları Kız Anadolu Lisesi

Bir kız lisesinde olabilecek herşey mevcut tavsiye ediyorum.

Özel Esenkent Erdem Koleji Anadolu Sağlık Meslek Lisesi Özel Okul
Ümraniye / Esenkent Mah.
Özel Esenkent Erdem Koleji Anadolu Sağlık Meslek Lisesi

Özel Esenkent Erdem Koleji Anadolu Sağlık Meslek Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel İtina Akşam Lisesi Özel Okul
Ümraniye / Madenler Mah.
Özel İtina Akşam Lisesi

Özel İtina Akşam Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Ümraniye Çağın Akşam Lisesi Özel Okul
Ümraniye / Mehmet Akif Mah.
Özel Ümraniye Çağın Akşam Lisesi

Özel Ümraniye Çağın Akşam Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Ümraniye ERA Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Ümraniye / Fatih Sultan Mehmet Mah.
Özel Ümraniye ERA Koleji Anadolu Lisesi

Özel Ümraniye ERA Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Madenler İlim Yayma Vakfı İrfan Okulları Fen Lisesi Özel Okul
Ümraniye / Madenler Mah.
Özel Madenler İlim Yayma Vakfı İrfan Okulları Fen Lisesi

Özel Madenler İlim Yayma Vakfı İrfan Okulları Fen Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Şerifali Final Okulları Anadolu Lisesi Özel Okul
Ümraniye / Mehmet Akif Mah.
Özel Şerifali Final Okulları Anadolu Lisesi

Özel Şerifali Final Okulları Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Ümraniye Çağın Anadolu Lisesi Özel Okul
Ümraniye / Mehmet Akif Mah.
Özel Ümraniye Çağın Anadolu Lisesi

Özel Ümraniye Çağın Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Ümraniye Umut Akşam Lisesi Özel Okul
Ümraniye / Şerifali Mah.
Özel Ümraniye Umut Akşam Lisesi

Özel Ümraniye Umut Akşam Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Ümraniye Aşama Anadolu Lisesi Özel Okul
Ümraniye / Şerifali Mah.
Özel Ümraniye Aşama Anadolu Lisesi

Özel Ümraniye Aşama Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Ümraniye Birey Anadolu Lisesi Özel Okul
Ümraniye / Madenler Mah.
Özel Ümraniye Birey Anadolu Lisesi

Özel Ümraniye Birey Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Esenkent Erdem Koleji Anadolu Yazılım Lisesi Özel Okul
Ümraniye / Esenkent Mah.
Özel Esenkent Erdem Koleji Anadolu Yazılım Lisesi

Özel Esenkent Erdem Koleji Anadolu Yazılım Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Madenler Anadolu Lisesi Özel Okul
Ümraniye / Madenler Mah.
Özel Madenler Anadolu Lisesi

Özel Madenler Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Ümraniye Özel Liseleri

Ümraniye Özel Liseleri hakkında tüm detaylı bilgileri hemen görüntüleyebilirsiniz !

Ümraniye Liseleri Taban Puanları

Okul Adı Okul Türü Hazırlık Sınıfı Yabancı Dili Kont. Taban Puanı En Düşük Yüzdelik En Yüksek Yüzdelik
Prof. Dr. Nabi Avcı Fen Lisesi Fen Lisesi Yok İngilizce 150 420.6 3.24 1.1
Nevzat Ayaz Anadolu Lisesi Anadolu Lisesi Yok İngilizce 238 387.74 7.37 3.52
Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum