fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili

Kağıthane Özel Liseleri

Kağıthane'deki özel liselerden size en uygun olanı hemen keşfedin; özel okul teşvikleri, veli yorumları, fotoğraflar, fiyatlar ve daha fazlasına ulaşın!

12 okul bulundu.
Özel Kağıthane Nazmi Arıkan Fen Bilimleri Anadolu Lisesi Özel Okul
Kağıthane / Merkez Mah.
Özel Kağıthane Nazmi Arıkan Fen Bilimleri Anadolu Lisesi

Tam bir kolej sanat spor akademik bilgi yabancı dil hepsi var çok memnunuz.

  • Okul Saatleri:
    08:45 - 15:50
Özel Kağıthane Final Okulları Anadolu Lisesi Özel Okul
Kağıthane / Çağlayan Mah.
Özel Kağıthane Final Okulları Anadolu Lisesi

Çok ilgililer .çocukların her birini tanıyıp ona göre hareket ediyorlar .eğitimciler çok ilgili .tavsiye ederim

Özel Kağıthane Temel Bilimler Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Özel Okul
Kağıthane / Seyrantepe Mah.
Özel Kağıthane Temel Bilimler Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

Özel Kağıthane Temel Bilimler Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Kağıthane Uğur Okulları Fen Lisesi Özel Okul
Kağıthane / Merkez Mah.
Özel Kağıthane Uğur Okulları Fen Lisesi

Özel Kağıthane Uğur Okulları Fen Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

  • Okul Saatleri:
    09:00 - 16:00
Özel İEF Açı Okulları Anadolu Lisesi Özel Okul
Kağıthane / Merkez Mah.
Özel İEF Açı Okulları Anadolu Lisesi

Özel İEF Açı Okulları Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Kağıthane Artı Akşam Lisesi Özel Okul
Kağıthane / Seyrantepe Mah.
Özel Kağıthane Artı Akşam Lisesi

Özel Kağıthane Artı Akşam Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Nazmi Arıkan Fen Bilimleri Fen Lisesi Özel Okul
Kağıthane / Merkez Mah.
Özel Nazmi Arıkan Fen Bilimleri Fen Lisesi

Özel Nazmi Arıkan Fen Bilimleri Fen Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel İEF Açı Okulları Fen Lisesi Özel Okul
Kağıthane / Merkez Mah.
Özel İEF Açı Okulları Fen Lisesi

Özel İEF Açı Okulları Fen Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Hamidiye Uğurlu Fen Bilimleri Anadolu Lisesi Özel Okul
Kağıthane / Hamidiye Mah.
Özel Hamidiye Uğurlu Fen Bilimleri Anadolu Lisesi

Özel Hamidiye Uğurlu Fen Bilimleri Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Kağıthane Uğur Okulları Anadolu Lisesi Özel Okul
Kağıthane / Merkez Mah.
Özel Kağıthane Uğur Okulları Anadolu Lisesi

Özel Kağıthane Uğur Okulları Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

  • Okul Saatleri:
    09:00 - 16:00
Özel Kağıthane Uğurlu Fen Bilimleri Anadolu Lisesi Özel Okul
Kağıthane / Çağlayan Mah.
Özel Kağıthane Uğurlu Fen Bilimleri Anadolu Lisesi

Özel Kağıthane Uğurlu Fen Bilimleri Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Kağıthane Bil Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Kağıthane / Merkez Mah.
Özel Kağıthane Bil Koleji Anadolu Lisesi

Özel Kağıthane Bil Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Kağıthane Özel Liseleri

Kağıthane bölgesinde bulunan ve lise seviyesinde eğitim veren kurumların bulunduğu listelere göz atarak çocuğunuz için ideal bütün liseleri tek bir sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Okulların hakkında yazılarını okuyarak eğitime bakış açıları, vizyonları ve misyonlarıyla ilgili bilgi sahibi olabilir, köklü özel okul ve kolejlerle vakit kaybetmeden iletişime geçebilirsiniz.


Kağıthane özel liselerinin birçoğu uzun yıllardır bölgede faaliyetlerini sürdürmekte ve uzman öğretmen kadrolarıyla eğitim vermeye devam etmektedirler. Bu okullarda birinci yabancı dil eğitimi olarak İngilizce verilirken, öğrencilere ikinci yabancı dil eğitimi seçmeli olarak sunulmaktadır. Verilen yabancı dil dersleri sayesinde öğrenciler birer dünya vatandaşı olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. Kağıthane'deki özel liseler hakkında merak ettiğiniz soruların cevaplarını lise profillerini inceleyerek bulabilirsiniz. Bununla birlikte kurumların; sınıf, bahçe ve bina fotoğraflarına, eğitim ve servis ücretlerine, ortalama sınıf mevcutlarına, giriş ve çıkış saatlerine ulaşabilirsiniz. Size uygun okullar ile iletişime geçebilir, yüz yüze görüşme için randevu alabilirsiniz.


Kağıthane özel anadolu liseleri bölgede en çok bulunan okul türüdür. Bu kurumlar son teknolojiyi okullarına getirmekte ve sınıflarını öğrencilerin ihtiyaçlarına göre dizayn etmektedir. Servis imkanları da bulunan özel lise ve kolejlerde bu hizmetten yararlanarak ulaşım sorunu yaşamadan çocuğunuzun okula ulaşımını sağlayabilirsiniz. Bunun dışında okul profillerinden liselerin haritadaki konumlarına ulaşarak sizlere yakın olan kurumları keşfedebilirsiniz. Daha önce Kağıthane özel liselerini tercih etmiş veliler tarafından yapılmış veli yorumlarına göz atabilir, liselerin artı ve eksi yönleriyle ilgili fikir sahibi olduktan sonra okul seçiminizi gerçekleştirebilirsiniz.


Kağıthane özel liselerinin fiyatları her bütçeye uygun olacak şekildedir. Bütçenizi sarsmayacak liseleri filtreleme yaparak bulabilir, okulların erken kayıt dönemlerine ulaşarak avantajlı fiyatlardan yararlanabilirsiniz. Bunun yanında liselerin düzenlediği bursluluk sınavlarına kayıt gerçekleştirebilir, başarı oranlarına göre sunulan indirimlerden faydalanabilirsiniz.


Kağıthane özel liselerini detaylı bir şekilde inceleyecek vaktiniz yoksa Ücretsiz Eğitim Danışmanlarımızdan yardım alabilir, okul önerisinde bulunmalarını isteyebilirsiniz.

Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum