fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Doğrulanmış Profil

İstanbul Kağıthane Özel Liseleri

Kağıthane İstanbul’un nüfus yoğunluğu yüksek bölgeleri arasında yer almaktadır. Bu sebeple bölgede çeşitli türlere ait liselere ulaşmak mümkündür. Kağıthane özel liseleri sahip oldukları tüm özelliklerle Okul.com.tr üzerinde listelenmektedir. Kağıthane bölgesinde bulunan ve lise seviyesinde eğitim veren kurumların bulunduğu listelere göz atarak çocuğunuz için ideal bütün liseleri tek bir sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Okulların hakkında yazılarını okuyarak eğitime bakış açıları, vizyonları ve misyonlarıyla ilgili bilgi sahibi olabilir; köklü özel okul ve kolejlerle vakit kaybetmeden iletişime geçebilirsiniz.


Kağıthane özel liselerinin birçoğu uzun yıllardır bölgede faaliyetlerini sürdürmekte ve uzman öğretmen kadrolarıyla eğitim vermeye devam etmektedirler. Bu okullarda birinci yabancı dil eğitimi olarak İngilizce verilirken, öğrencilere ikinci yabancı dil eğitimi seçmeli olarak sunulmaktadır. Verilen yabancı dil dersleri sayesinde öğrenciler birer dünya vatandaşı olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. Kağıthane'deki özel liseler hakkında merak ettiğiniz soruların cevaplarını lise profillerini inceleyerek bulabilirsiniz. Bununla birlikte kurumların sınıf, bahçe ve bina fotoğraflarına; eğitim ve servis ücretlerine, ortalama sınıf mevcutlarına, giriş ve çıkış saatlerine ulaşabilirsiniz. Size ve kriterlerinize uygun okullar ile iletişime geçebilir, yüz yüze görüşme için randevu alabilirsiniz.


Kağıthane özel anadolu liseleri bölgede en çok bulunan okul türüdür. Bu kurumlar son teknolojiyi okullarına getirmekte ve sınıflarını öğrencilerin ihtiyaçlarına göre dizayn etmektedir. Öğrencilerin üniversite sınavına hazırlık sürecinde maksimum başarıyı göstermeleri adına Kağıthane özel liseleri eğitimlerini çeşitlendirmektedir. Kağıthane özel fen liseleri daha çok sayısal alanda akademik eğitim vermekte ve ülkenin en iyi üniversitelerine yerleştirmek adına çabalamaktadır. Servis imkanları da bulunan özel lise ve kolejlerde bu hizmetten yararlanarak ulaşım sorunu yaşamadan çocuğunuzun okula ulaşımını sağlayabilirsiniz. Bunun dışında okul profillerinden liselerin haritadaki konumlarına ulaşarak sizlere yakın olan kurumları keşfedebilirsiniz. Daha önce Kağıthane özel liseleri bünyesinde eğitim görmüş kişiler tarafından yapılmış veli, öğrenci ve öğretmen yorumlarına göz atabilir, liselerin artı ve eksi yönleriyle ilgili fikir sahibi olduktan sonra okul seçiminizi gerçekleştirebilirsiniz. Siz de daha önce eğitim aldığınız okullara yorumlar yaparak okul arayışında olan diğer ailelere yardımcı olabilirsiniz.


Kağıthane özel liseleri içerisinde akşam liseleri de karşımıza çıkmaktadır. Akşam liseleri örgün lise eğitimini herhangi bir sebepten yarıda bırakmak zorunda kalmış kişilere eğitim vermektedir. Bu kişilerin çoğunluğunu çalışan bireyler oluşturduğundan akşam liseleri ders saatlerini mesai saatlerinden sonra olacak şekilde düzenlemektedir. Kağıthane özel akşam liseleri ile öğrenciler hem lise diploması alma fırsatı elde etmekte hem de üniversiteye hazırlanabilmektedir.


Kağıthane özel lise fiyatları her bütçeye uygun olacak şekildedir. Bütçenizi sarsmayacak liseleri filtreleme yaparak bulabilir, okulların erken kayıt dönemlerine ulaşarak avantajlı fiyatlardan yararlanabilirsiniz. Okul.com.tr’ye üye olarak okulların fiyat bilgilerini görüntülemenin yanında onaylanmış profilleriyle bünyemizde bulunan kurumların Okul.com.tr üyelerine özel olarak tanımladığı indirimlerden faydalanabilirsiniz. Bunun yanında liselerin düzenlediği bursluluk sınavlarına Okul.com.tr üzerinde bulunan bursluluk sınavları sayfası üzerinden ulaşabilirsiniz. Bursluluk sınavlarından sonra kayıt gerçekleştirebilir, bu sınavda gösterdiğiniz başarı oranlarına göre sunulan indirimlerden faydalanabilirsiniz.


Kağıthane özel liseleri hakkında detaylı bilgileri inceleyecek vaktiniz yoksa Ücretsiz Eğitim Danışmanlarımızdan yardım alabilir, okul önerisinde bulunmalarını isteyebilirsiniz.

7 okul bulundu.
Özel Kağıthane Final Okulları Anadolu Lisesi Özel Okul
Kağıthane / Çağlayan Mah.
Özel Kağıthane Final Okulları Anadolu Lisesi verified

Çok ilgililer .çocukların her birini tanıyıp ona göre hareket ediyorlar .eğitimciler çok ilgili .tavsiye ederim

Özel Kağıthane Nazmi Arıkan Fen Bilimleri Fen ve  Anadolu Lisesi Özel Okul
Kağıthane / Merkez Mah.
Özel Kağıthane Nazmi Arıkan Fen Bilimleri Fen ve Anadolu Lisesi verified

Tam bir kolej sanat spor akademik bilgi yabancı dil hepsi var çok memnunuz.

Özel Kağıthane Mektebim Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Kağıthane / Merkez Mah.
Özel Kağıthane Mektebim Koleji Anadolu Lisesi verified

Özel Kağıthane Mektebim Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Diğer Okullar

Özel Kağıthane Yönder Okulları Anadolu Lisesi Özel Okul
Kağıthane / Merkez Mah.
Özel Kağıthane Yönder Okulları Anadolu Lisesi

Kızımın ikinci senesi bitiyor gerçekten herkese tavsiye ediyorum öğretmenleri çok ilgili okulun disiplinden çok memnunum

  • Okul Saatleri:
    09:00 - 16:00
Özel Kağıthane Mektebim Koleji Fen Lisesi Özel Okul
Kağıthane / Merkez Mah.
Özel Kağıthane Mektebim Koleji Fen Lisesi

Özel Kağıthane Mektebim Koleji Fen Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Kağıthane Bil Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Kağıthane / Merkez Mah.
Özel Kağıthane Bil Koleji Anadolu Lisesi

Özel Kağıthane Bil Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Kağıthane Artı Akşam Lisesi Özel Okul
Kağıthane / Seyrantepe Mah.
Özel Kağıthane Artı Akşam Lisesi

Özel Kağıthane Artı Akşam Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

  • Okul Saatleri:
    17:00 - 21:00

İstanbul Kağıthane Özel Liseleri

Kağıthane'deki özel liselerden size en uygun olanı hemen keşfedin; özel okul teşvikleri, veli yorumları, fotoğraflar, fiyatlar ve daha fazlasına ulaşın!

Kağıthane Özel Liseleri - Sıkça Sorulan Sorular

Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum