fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Doğrulanmış Profil

İstanbul Çatalca Özel Liseleri

Çatalca bölgesi, İstanbul'un gelişmekte olan bölgelerinden birisidir. Bölgede eğitim seviyesi yüksek, ekonomik olarak iyi durumda bireyler yaşamaktadır. Çatalca özel liseleri, öğrencilerin her yönden gelişimini desteklemek amacı ile çeşitli çalışmalara imza atmaktadır. Bölgede bulunan liseler, eğitim çeşitliliği ve yenilikçi eğitim anlayışı ile ön plana çıkmaktadır. Branşında uzman eğitmenlerle sürdürülen eğitim, öğrencilerin doğru bir biçimde öğrenimini kolaylaştırmaktadır. Özel Çatalca liseleri, öğrencilerin zihinsel gelişimlerinin yanı sıra fiziksel gelişimlerini de desteklemek amacı ile bedensel faaliyetler de sürdürmektedir.


Çatalca bölgesindeki özel liseler, çağın ihtiyacı haline gelen dil bilgisi konusunda öğrencilerini bilinçlendirmektedir. Bölgedeki özel lise ve kolejler, birinci yabancı dil olarak İngilizce dil eğitimi sürdürmektedir. Öğrencilere çeşitli çalışma ve faaliyetlerle aktarılan dil eğitimi, onların okuma, konuşma ve yazma alanlarında yeterliliklere sahip olmasını amaçlamaktadır. İkinci yabancı dil olarak çoğunlukla Almanca dil eğitimi öğrencilere aktarılmaktadır.


Öğrencilerin lise dönemindeki kazanımlarını artırmak amacı ile birçok imkan sunmaktadır. Okul.com.tr Çatalca bölgesindeki özel liseleri, Çatalca özel liseleri listesinde toplamaktadır. Bölgedeki lise ve özel kolejlerin fiziksel imkanları, kolej ücretleri, veli yorumları gibi detayları tek bir platform üzerinden inceleyebilme imkanı sağlamaktadır. Çatalca'daki özel liselerin fiyatları, sunduğu imkan, eğitim programları ve sağladığı çalışmalara göre çeşitlilik gösterebilmektedir. Özel Çatalca liselerini incelemek için yeteri vaktiniz yoksa Okul.com.tr'nin sizler için hizmete sunduğu Ücretsiz Eğitim Danışmanlarından hemen yardım alabilir, kriterlerinize uygun okul önerisi alabilirsiniz.

2 okul bulundu.
Özel Çevre Bilim Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Çatalca / Kaleiçi Mah.
Özel Çevre Bilim Koleji Anadolu Lisesi

Özel Çevre Bilim Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

  • Okul Saatleri:
    09:00 - 17:20
Özel Çatalca Final Akademi Anadolu Lisesi Özel Okul
Çatalca / Kaleiçi Mah.
Özel Çatalca Final Akademi Anadolu Lisesi

Özel Çatalca Final Akademi Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

İstanbul Çatalca Özel Liseleri

Çatalca özel liselerinin eğitim ve bursluluk bilgileri, bölgedeki özel liselerin fiyatları, fiziki imkanları ve kurumlar hakkında yapılan veli yorumlarını tek bir sayfa üzerinde görüntüleyin.

Çatalca Özel Liseleri - Sıkça Sorulan Sorular

Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum