fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Doğrulanmış Profil

İstanbul Gaziosmanpaşa Özel Liseleri

Gaziosmanpaşa özel liseleri, öğrencilerin ihtiyaçları doğrultusunda oluşturduğu eğitim ortamlarında çok yönlü hizmet sağlamaktadır. Öğrencilerin bireysel farklılıklarını göz önünde bulundurarak kaliteli eğitim yaklaşımları oluşturmaktadır. Çağın ihtiyaçları ve gereklilikleri konusunda sürekli olarak kontroller yapan özel liseler, öğrencilerin hedefleri doğrultusunda emin adımlarla yürümelerini amaçlamaktadır. Lise eğitim dönemi öğrencilerin akademik gelişimi için oldukça önemli dönemdir. Bu dönemde öğrencinin kendisine en uygun eğitim kurumunda öğrenim görmesi onun geleceği açısından oldukça önemlidir. Gaziosmanpaşa özel liseleri, hakkında merak edilen tüm bilgilere kolaylıkla ulaşın! Bölgedeki tüm özel liseleri tek bir liste üzerinden inceleyerek öğrencinize veya kendinize en uygun eğitim kurumunu bulun.


Gaziosmanpaşa özel liseleri arasında öğrencinize en uygun olan kurumları tek bir sayfa üzerinden görüntüleyerek akademik açıdan gelişimini sağlayacak okulları keşfedebilirsiniz. Bölgede yer alan anadolu ve fen liselerinin detaylı bilgilerine ulaşabilir, okullar ile iletişime geçerek kayıt ile ilgili ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. Gaziosmanpaşa özel liseleri hakkında detaylı bilgilere kurumları tek tek gezmenize ve zaman kaybetmenize gerek kalmadan ulaşabilirsiniz. Okul.com.tr bölgedeki tüm okulları tek bir listeleme sayfası üzerinde bir araya getirerek öğrencilerin en doğru eğitim kurumunda öğrenim görmesini desteklemektedir. Kaliteli eğitim yaklaşımları ile Gaziosmanpaşa bölgesindeki özel liseler ayrıcalıklı bir hizmet sunmaktadır. Listeleme sayfasında bulunan liselerden randevu alabilir, yüz yüze görüşme talebi oluşturabilirsiniz.


Lise sayısının her geçen gün arttığı bölgede anadolu ve fen liselerinin dışında meslek liseleri ve akşam liseleri de bulunmaktadır. İlçede lise seviyesinde eğitim veren bütün kurumları tek bir liste üzerinden inceleyebilirsiniz. Gaziosmanpaşa özel liseleri; fotoğraf galerilerine, aylık veya yıllık eğitim ücretlerine, fiziki imkanlarına, ortalama sınıf mevcutlarına, haritada bulundukları konumlara, giriş ve çıkış saatlerine ulaşabilir, hangi kulüplerin okulda faaliyet verdiği bilgisini öğrenebilirsiniz. Aranan her kritere cevap verecek nitelikte liselerin varlığını koruduğu bölgede bu sayede öğrenciler kendilerini keşfedebilecekleri ve geliştirebilecekleri kurumları kolayca bulabilmektedir.


Gaziosmanpaşa özel anadolu liseleri, öğrencilerin sayısal, sözel ve eşit ağırlık alanlarında ilerlemelerine destek vererek donanımlı bireyler olmalarını desteklemektedir. Çok yönlü eğitim yaklaşımlarıyla birlikte öğrencilerin akademik gelişimlerinin yanı sıra sosyal ve kültürel yetkinliklere de sahip olmalarını desteklemektedir. Başarılı bireyleri hayata hazırlama konusunda etkili eğitim içerikleri oluşturan liseler veliler tarafından da sıklıkla takdir toplamaktadır. Gaziosmanpaşa özel fen liseleri, anadolu liselerinden farklı olarak daha çok fen bilimleri ve matematik alanlarında bir eğitim hizmeti sunmaktadır. Öğrencilerin sayısal alanlarda gelişimlerini interaktif eğitim yaklaşımları ile sağlamaktadır. Bölgedeki tüm lise türleri farklı eğitim ortamlarında ortak amaç doğrultusunda hizmet sunmaktadır. Öğrencilerin hedefleri doğrultusunda emin adımlarla yürümelerini destekleyerek ayrıcalıklı bir hizmet sunmaktadır. Bölgedeki çoğu kurum sınav grubu öğrencilere sınavlara yönelik eğitim hizmeti sunmaktadır. Öğrencilere sunulan eğitimler dönem içerisinde yapılan deneme sınavları ve testlerle ölçülmektedir. Öğrencilerin eksiklerini gidermek ve eğitimdeki başarısını artırmak adına kurumlar etütler ve ek dersler düzenleyebilmektedir.


Özel Gaziosmanpaşa liselerini daha yakından tanımak ve verdikleri eğitim ile ilgili detaylı bilgi sahibi olmak isterseniz okulları tanıtan hakkında yazılarına göz atabilirsiniz. Bunun dışında okul profillerinde bulunan veli yorumları, liselerin artı ve eksi yönlerine dair fikir vermektedir. Okul profillerinden bu yorumlara ulaşabilir, lise tercihinizde sizlere yol gösterecek olan yorumları okuyarak seçiminizi gönül rahatlığıyla yapabilirsiniz.


Gaziosmanpaşa'da özel lise fiyatları ise okulda verilen eğitimin kalitesine ve öğrencilere sunulan imkanlara bağlı olarak değişmektedir. Her bütçeye uygun okul bulmanın mümkün olduğu bölgede, lise fiyatlarına ulaşmak isterseniz okul profillerini ziyaret edebilirsiniz. Bunun dışında özel okul ve kolejlerin düzenlemiş olduğu bursluluk sınavlarına Okul.com.tr üzerinden başvuru yapabilir, çeşitli oranlarda kazanılan bursluluk ile indirimli fiyatlara kayıt gerçekleştirebilirsiniz.


Gaziosmanpaşa özel liselerini detaylı bir şekilde incelemek için vaktiniz yoksa Ücretsiz Eğitim Danışmanlarımızdan yardım alabilir, okul önerisinde bulunmalarını talep edebilirsiniz.

16 okul bulundu.
Özel Gaziosmanpaşa Fen Bilimleri Anadolu Lisesi Özel Okul
Gaziosmanpaşa / Merkez Mah.
Özel Gaziosmanpaşa Fen Bilimleri Anadolu Lisesi verified

Alanında uzman ve samimi öğretmen kadrosuna sahip okulum. bu okulda her zaman anlaşıldığımı ve her konuda destek gördüğü...

%16 İndirim Özel Bayrampaşa Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Bayrampaşa / Yenidoğan Mah.
Özel Bayrampaşa Koleji Anadolu Lisesi verified

Bayrampaşa kolejinin başarısını bu yılki üniversite sınavında göreceğiz? bakalım 12 sınıfardaki öğrencileriniz nereleri...

Özel Bayrampaşa Akşam Lisesi Özel Okul
Bayrampaşa / Kocatepe Mah.
Özel Bayrampaşa Akşam Lisesi verified

İyi ki tercihim bu okul cok memnunum okulda öğretmenlerimiz cok tatlı cok güler yüzlü cok sıcaklar asla yabancılık cekmı...

Özel Gaziosmanpaşa Açı Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Gaziosmanpaşa / Fevzi Çakmak Mah.
Özel Gaziosmanpaşa Açı Koleji Anadolu Lisesi verified

Okulda dersler çok verimli geçiyor zaten akıllı tahta kullanıldığından dolayı soru yazımlarıyla zaman kaybetmiyoruz. ay...

Diğer Okullar

Özel Gaziosmanpaşa Havuzbaşı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Özel Okul
Gaziosmanpaşa / Merkez Mah.
Özel Gaziosmanpaşa Havuzbaşı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

Disiplinli ,öğrenciye deger veren eğitimi kaliteli bir okul..geleceğimize güven içinde hazırlanıyoruz.

Özel Küçükköy Şafak Okulları Anadolu Sağlık Meslek Lisesi Özel Okul
Gaziosmanpaşa / Karadeniz Mah.
Özel Küçükköy Şafak Okulları Anadolu Sağlık Meslek Lisesi

Okul çok güzel çok ilgili kötü yanı yok çok fazla her konufa ilgililer bu yüzden teşekkür ederiz

Özel Gaziosmanpaşa Ay Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Gaziosmanpaşa / Barbaros Hayrettin Paşa Mah.
Özel Gaziosmanpaşa Ay Koleji Anadolu Lisesi

Öğrencilerinin hem akademik hemde kişisel gelişimlerinin desteklendiği, rehberlik çalışmaları ile takip edildiği sevgi d...

Özel Gaziosmanpaşa Anadolu Lisesi Özel Okul
Gaziosmanpaşa / Merkez Mah.
Özel Gaziosmanpaşa Anadolu Lisesi

Eğitim tarafından yeterli öğretmen kadrosu neşeli güler yüzlü tecrübeli hocalara sahip

  • Okul Saatleri:
    09:00 - 18:00
Özel Küçükköy Şafak Okulları Anadolu Lisesi Özel Okul
Gaziosmanpaşa / Karadeniz Mah.
Özel Küçükköy Şafak Okulları Anadolu Lisesi

Dokuzuncu sınıfta başladık bu okula çok memnunum gerçekten başarıları daim olur inşallah

Özel Gaziosmanpaşa Mavigün Koleji Fen Lisesi Özel Okul
Gaziosmanpaşa / Karadeniz Mah.
Özel Gaziosmanpaşa Mavigün Koleji Fen Lisesi

Kaliteli eğitim kadrosu ve samimi personeli ile harika bir okul. çok başarılı.

Özel Gaziosmanpaşa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Özel Okul
Gaziosmanpaşa / Merkez Mah.
Özel Gaziosmanpaşa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

Öğretmenleri ile yeterli eğitim veriliyor. öğrenciler için yeterli ve güvenilir sistem var.

  • Okul Saatleri:
    09:30 - 16:40
Özel Gaziosmanpaşa Şefkat Okulları Anadolu Lisesi Özel Okul
Gaziosmanpaşa / Karadeniz Mah.
Özel Gaziosmanpaşa Şefkat Okulları Anadolu Lisesi

Özel Gaziosmanpaşa Şefkat Okulları Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Gaziosmanpaşa Mavigün Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Gaziosmanpaşa / Karadeniz Mah.
Özel Gaziosmanpaşa Mavigün Koleji Anadolu Lisesi

Özel Gaziosmanpaşa Mavigün Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Küçükköy Şafak Okulları Bilim ve Teknoloji Lisesi Özel Okul
Gaziosmanpaşa / Karadeniz Mah.
Özel Küçükköy Şafak Okulları Bilim ve Teknoloji Lisesi

Özel Küçükköy Şafak Okulları Bilim ve Teknoloji Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Gaziosmanpaşa MBA Okulları Anadolu Lisesi Özel Okul
Gaziosmanpaşa / Yeni Mahalle Mah.
Özel Gaziosmanpaşa MBA Okulları Anadolu Lisesi

Özel Gaziosmanpaşa MBA Okulları Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Gaziosmanpaşa Şefkat Okulları Fen Lisesi Özel Okul
Gaziosmanpaşa / Karadeniz Mah.
Özel Gaziosmanpaşa Şefkat Okulları Fen Lisesi

Özel Gaziosmanpaşa Şefkat Okulları Fen Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

İstanbul Gaziosmanpaşa Özel Liseleri

Gaziosmanpaşa özel liseleri hakkındaki detaylara, bursluluk ve fiyat bilgilerine, okullar hakkında yapılan yorumlara ve özel liselerin görsellerine tek bir sayfa üzerinden ulaşın.

Gaziosmanpaşa Özel Liseleri - Sıkça Sorulan Sorular

Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum