fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili

Gaziosmanpaşa Özel Liseleri

Gaziosmanpaşa özel liseleri hakkındaki detaylara, bursluluk ve fiyat bilgilerine, okullar hakkında yapılan yorumlara ve özel liselerin görsellerine tek bir sayfa üzerinden ulaşın.

14 okul bulundu.
Özel Ay Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Gaziosmanpaşa / Barbaros Hayrettin Paşa Mah.
Özel Ay Koleji Anadolu Lisesi verified

Özel Ay Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Gaziosmanpaşa Mavigün Koleji Fen Lisesi Özel Okul
Gaziosmanpaşa / Karadeniz Mah.
Özel Gaziosmanpaşa Mavigün Koleji Fen Lisesi

Kaliteli eğitim kadrosu ve samimi personeli ile harika bir okul. çok başarılı.

Özel Gaziosmanpaşa Açı Anadolu Lisesi Özel Okul
Gaziosmanpaşa / Fevzi Çakmak Mah.
Özel Gaziosmanpaşa Açı Anadolu Lisesi

Özel Gaziosmanpaşa Açı Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Atabek Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Gaziosmanpaşa / Yeni Mahalle Mah.
Özel Atabek Koleji Anadolu Lisesi

Özel Atabek Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Kardelenler Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Gaziosmanpaşa / Kazım Karabekir Mah.
Özel Kardelenler Koleji Anadolu Lisesi

Özel Kardelenler Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Şafak Okulları Anadolu Sağlık Meslek Lisesi Özel Okul
Gaziosmanpaşa / Karadeniz Mah.
Özel Şafak Okulları Anadolu Sağlık Meslek Lisesi

Özel Şafak Okulları Anadolu Sağlık Meslek Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Şafak Okulları Bilim ve Teknoloji Lisesi Özel Okul
Gaziosmanpaşa / Karadeniz Mah.
Özel Şafak Okulları Bilim ve Teknoloji Lisesi

Özel Şafak Okulları Bilim ve Teknoloji Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Gaziosmanpaşa Şefkat Okulları Fen Lisesi Özel Okul
Gaziosmanpaşa / Karadeniz Mah.
Özel Gaziosmanpaşa Şefkat Okulları Fen Lisesi

Özel Gaziosmanpaşa Şefkat Okulları Fen Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Gaziosmanpaşa Şefkat Okulları Anadolu Lisesi Özel Okul
Gaziosmanpaşa / Karadeniz Mah.
Özel Gaziosmanpaşa Şefkat Okulları Anadolu Lisesi

Özel Gaziosmanpaşa Şefkat Okulları Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Küçükköy Şafak Okulları Anadolu Lisesi Özel Okul
Gaziosmanpaşa / Karadeniz Mah.
Özel Küçükköy Şafak Okulları Anadolu Lisesi

Özel Küçükköy Şafak Okulları Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Gaziosmanpaşa Tem Avrupa Uğur Okulları Anadolu Lisesi Özel Okul
Gaziosmanpaşa / Karayolları Mah.
Özel Gaziosmanpaşa Tem Avrupa Uğur Okulları Anadolu Lisesi

Özel Gaziosmanpaşa Tem Avrupa Uğur Okulları Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Gaziosmanpaşa Mavigün Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Gaziosmanpaşa / Karadeniz Mah.
Özel Gaziosmanpaşa Mavigün Koleji Anadolu Lisesi

Özel Gaziosmanpaşa Mavigün Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Uğur Okulları Gaziosmanpaşa Anadolu Lisesi Özel Okul
Gaziosmanpaşa / Merkez Mah.
Özel Uğur Okulları Gaziosmanpaşa Anadolu Lisesi

Özel Uğur Okulları Gaziosmanpaşa Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

  • Okul Saatleri:
    09:00 - 16:20
Özel Merkez Sultangazi Fen Bilimleri Anadolu Lisesi Özel Okul
Gaziosmanpaşa / Merkez Mah.
Özel Merkez Sultangazi Fen Bilimleri Anadolu Lisesi

Özel Merkez Sultangazi Fen Bilimleri Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Gaziosmanpaşa Özel Liseleri

Özel Gaziosmanpaşa liseleri arasında çocuğunuza uygun olan kurumları tek bir sayfa üzerinden görüntüleyerek akademik açıdan gelişimini sağlayacak okulları keşfedebilirsiniz. Bölgede yer alan anadolu ve fen liselerinin detaylı bilgilerine ulaşabilir, okullar ile iletişime geçerek kayıt ile ilgili ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. Gaziosmanpaşa özel liselerini tek tek gezmenize ve zaman kaybetmenize gerek kalmadan çocuğunuz için ideal okulunuzu bulabilirsiniz. Liselerden randevu alabilir, yüz yüze görüşme talebi oluşturabilirsiniz.


Lise sayısının her geçen gün arttığı bölgede anadolu ve fen liselerinin dışında meslek liseleri ve akşam liseleri de bulunmaktadır. İlçede lise seviyesinde eğitim veren bütün kurumları tek bir liste üzerinden inceleyebilirsiniz. Gaziosmanpaşa özel liselerinin; fotoğraf galerilerine, aylık veya yıllık eğitim ücretlerine, fiziki imkanlarına, ortalama sınıf mevcutlarına, haritada bulundukları konumlara, giriş ve çıkış saatlerine ulaşabilir, hangi kulüplerin okulda faaliyet verdiği bilgisini öğrenebilirsiniz. Aranan her kritere cevap verecek nitelikte liselerin varlığını koruduğu bölgede bu sayede öğrenciler kendilerini keşfedebilecekleri ve geliştirebilecekleri kurumları kolayca bulabilmektedir.


Özel Gaziosmanpaşa liselerini daha yakından tanımak ve verdikleri eğitim ile ilgili detaylı bilgi sahibi olmak isterseniz okulları tanıtan hakkında yazılarına göz atabilirsiniz. Bunun dışında okul profillerinde bulunan veli yorumları, liselerin artı ve eksi yönlerine dair fikir vermektedir. Okul profillerinden bu yorumlara ulaşabilir, lise tercihinizde sizlere yol gösterecek olan yorumları okuyarak seçiminizi gönül rahatlığıyla yapabilirsiniz.


Gaziosmanpaşa'da özel lise fiyatları ise okulda verilen eğitimin kalitesine ve öğrencilere sunulan imkanlara bağlı olarak değişmektedir. Her bütçeye uygun okul bulmanın mümkün olduğu bölgede, lise fiyatlarına ulaşmak isterseniz okul profillerini ziyaret edebilirsiniz. Bunun dışında özel okul ve kolejlerin düzenlemiş olduğu bursluluk sınavlarına Okul.com.tr üzerinden başvuru yapabilir, çeşitli oranlarda kazanılan bursluluk ile indirimli fiyatlara kayıt gerçekleştirebilirsiniz.


Gaziosmanpaşa özel liselerini detaylı bir şekilde incelemek için vaktiniz yoksa Ücretsiz Eğitim Danışmanlarımızdan yardım alabilir, okul önerisinde bulunmalarını talep edebilirsiniz.

Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum