fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Doğrulanmış Profil

İstanbul Zeytinburnu Özel Liseleri

Zeytinburnu özel liseleri öğrencilerin hedefleri doğrultusunda emin adımlarla yürümesini desteklemektedir. Öğrencilerin lise eğitimi en doğru biçimde alması adına öğrenim ortamlarını etkili çalışmalarla hazırlamaktadır. Öğrencilerin akademik, sosyal, kültürel ve sportif alanlarda beceri gelişimlerini destekleyerek kapsamlı bir süreç oluşturmaktadır. Zeytinburnu bölgesinde hizmet sağlayan özel liseler, nitelikli bireyleri hayata hazırlamak adına eğitim müfredatlarını oluşturmaktadır. Alanlarında uzman kişilerce oluşturulan eğitim müfredatları, MEB müfredatı çerçevesinde geliştirilmektedir. Öğrencilerin kaliteli bir eğitim süreci geçirmesi adına branşlarında güçlü öğretmenler öğrencilere eşlik etmektedir. Lise dönemi oldukça hassas ve yoğun bir dönemdir. Öğrencinin bu dönemde vereceği bazı kararlar geleceğine doğrudan etki etmektedir. Bununla birlikte Zeytinburnu özel liseleri öğrencilerin bu dönemde en doğru kararları verebilmesi adına faaliyetlerini sürdürmektedir. Özel okul bünyelerinde bulunan rehberlik ve psikolojik danışmanlık hizmeti öğrencilerle yakından ilgilenmektedir. Lise döneminde yoğunlaşan eğitim çalışmaları öğrencileri psikolojik olarak olumsuz etkileyebilmektedir. Sınav stresi, gelecek kaygısı gibi duygusal hallerin önüne geçebilmek adına rehberlik hizmeti etkili faaliyetler sürdürmektedir.


Zeytinburnu, uzun yıllardır hizmet veren ve faaliyetlerini sürdüren köklü özel okulların ve kolejlerin bulunduğu, bunun yanında her isteğe cevap verebilecek niteliklere sahip liselerinde bulunduğu büyük bir bölgedir. Üniversiteye giden yolda önemli bir basamak olan lise eğitiminin verimli geçirilmesi öğrencilerin gelecekte alacakları eğitimi etkilemektedir. Zeytinburnu özel liseleri arasında aradığınız kriterlere uygun olan kurumlar ile zaman kaybetmeden iletişime geçebilirsiniz. Okulların detaylı tüm bilgilerine ulaşabilir, hakkında yazılarına göz atarak verdikleri eğitim ile ilgili fikir sahibi olabilirsiniz.


Özel Zeytinburnu liselerinin tamamını görüntüleyerek sizlere yakın kurumları listeleyebilir, aklınızdaki soruların cevaplarını okul profillerinde yer alan bilgiler ışığında bulabilirsiniz. Liselerin haritadaki konumlarını görüntüleyebilir, çocuğunuz yolda zaman kaybetmeden okula ulaşması adına bu okulları tercih edebilirsiniz. Ayrıca Zeytinburnu'ndaki özel liselerin; fotoğraflarına, eğitim ve yemek ücretlerine, öğrencilere sunulan fiziksel imkanlarına, ortalama sınıf mevcutlarına, yabancı dil olanaklarına, üniversiteye yerleştirme oranlarına, giriş ve çıkış saatlerine ulaşabilir, okullar ile hızlıca iletişime geçebilirsiniz. Tercih edebileceğiniz alternatif kurumların olduğu bölgede Zeytinburnu özel anadolu liseleri veliler tarafından olumlu yorumlar almakta ve Türkiye'nin köklü üniversitelerine öğrenciler göndermektedir. Bu kurumlardan randevu alabilir, kayıt işlemleri için yüz yüze görüşme gerçekleştirebilirsiniz.


Zeytinburnu özel liseleri hakkında detaylı bilgileri incelemek adına Okul.com.tr'yi ziyaret edebilirsiniz. Okulları daha önceden tecrübe edinmiş veliler tarafından yapılan yorumları okuyabilirsiniz. Veli yorumları daha önce lise tercihi yapmış ve tercih ettiği lise hakkında fikir sahibi olan ebeveynlerce yapılmaktadır. Bu yorumlar okulların hangi noktalarda eksik olduğu, ne tür konularda fark yarattığı ile ilgili fikir vermektedir. Lise profillerinde yer alan Zeytinburnu lise yorumlarını okuyarak okul seçimizi daha kolay gerçekleştirebilirsiniz. Sizlerde daha önce deneyimlediğiniz liseler ile ilgili düşüncelerinizi paylaşarak diğer velilere yardımcı olabilirsiniz. Veli yorumları, okul tercihi konusunda fikir vermektedir.


Zeytinburnu özel liselerin fiyatları ile ilgili bilgi sahibi olmak için okul sayfalarını ziyaret edebilirsiniz. Bütçenize uygun olan okulları filtrelemeler yaparak hemen bulabilirsiniz. Bunun yanında okullar bursluluk sınavları düzenlemekte ve sınavda başarılı olan öğrencilere çeşitli oranlarda indirim sağlamaktadır. Bu sınavlara Okul.com.tr üzerinden başvuru yapabilir, kaliteli eğitimi indirimli fiyatlar ile alabilirsiniz.


Zeytinburnu özel liseleri hakkında detaylı bilgileri hızlıca incelemek için yeteri kadar zaman bulamıyorsanız Okul.com.tr'yi ziyaret edin. Okul.com.tr'nin hizmete sunduğu Ücretsiz Eğitim Danışmanlarından yardım alarak, okul önerisinde bulunmalarını talep edebilirsiniz .

2 okul bulundu.
%30 İndirim Özel Merter Final Okulları Anadolu Lisesi Özel Okul
Zeytinburnu / Seyitnizam Mah.
Özel Merter Final Okulları Anadolu Lisesi verified

Okulun kurucularının tanınmış öğretmenler olması ve işin mutfağında bulunmaları güzel gerek idareci gerek öğretmen olara...

Diğer Okullar

Özel Cevizlibağ Doğa Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Zeytinburnu / Seyitnizam Mah.
Özel Cevizlibağ Doğa Koleji Anadolu Lisesi

Özel Cevizlibağ Doğa Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

  • Okul Saatleri:
    08:30 - 16:00

İstanbul Zeytinburnu Özel Liseleri

Zeytinburnu'nda bulunan tüm özel liseler hakkında yapılmış veli yorumları ve fotoğraf galerinin bulunduğu listelerimiz sayesinde hemen sizin için ideal okulları keşfedin!

Zeytinburnu Özel Liseleri - Sıkça Sorulan Sorular

Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum