fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Doğrulanmış Profil

Güngören Özel Liseleri

Güngören özel liseleri İstanbul'un merkezi konumunda yer aldığından dolayı çevre ilçelerde yaşayan öğrenciler tarafından da tercih edilmektedir. Bölgenin öğrenci yoğunluğundan dolayı birçok kolejin ve butik lisenin kampüsü bulunmaktadır. Bu kurumlar Türkiye'nin başarılı üniversitelerine öğrenci yerleştirmekte ve öğrenciler hayallerindeki bölümlere gidebilmektedir. Güngören'deki özel liselerin bir diğer önemli özelliği de teknoloji ile donatılmış binalara sahip olmalarıdır. Bu sayede öğrenciler hem öğrendiklerini uygulayabilmekte hem de bu teknolojilerin etkili bir şekilde kullanımını öğrenmektedirler. Sizler de bölgedeki liselerin ayrıntılı bilgilerine ulaşmak isterseniz profil sayfalarına göz atabilirsiniz. Özel Güngören liseleri hakkında merak ettiğiniz tüm detaylı bilgilere Okul.com.tr'den kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Kurumların yaptıkları çalışmalar ve eğitim farklılıklarının inceleyebilirsiniz. Okul.com.tr bölgedeki tüm kurumları tek bir listeleme sayfasında bir araya getirmektedir. Güngören özel liseleri listesi üzerinden bölgedeki tüm liseleri görüntüleyebilir, filtrelemeleri kullanarak kriterlerinize uyan kurumları inceleyebilirsiniz.

Güngören özel meslek liseleri, öğrencilerin gelişmek istediği alanlardaki mesleki eğitimini etkili bir biçimde sunmaktadır. Mesleki yeterliliklere sahip bireyleri hayata hazırlamak isteyen özel meslek liseleri branşlarında uzman eğitmenlerle kapsamlı bir eğitim süreci oluşturmaktadır. Güngören anadolu sağlık meslek liseleri, bölgedeki veliler tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Öğrencilerin hayallerindeki mesleklere ulaşabilmeleri için iyi bir lise eğitimi almaları son derece önemlidir. Birbirinden farklı eğitim modelleri benimseyen özel Güngören liseleri bu sayede her öğrencinin kendine uygun lise bulabileceği ilçe haline gelmiştir. Farklı gelişim özellikleri gösteren öğrenciler ile tek tek ilgilenen bu kurumlar, ailelerin dikkatini çekmektedir. Tecrübeli ve her biri alanında uzman öğretmen kadrolarına sahip olan Güngören'deki özel anadolu liseleri, düşük ortalama sınıf mevcutları ile de fark yaratmaktadır. Böylece öğretmenler dersleri daha verimli işleyebilmekte bu durum öğrenci başarısını yükseltmektedir. İlçedeki kurumların verdiği yabancı dil eğitiminin kalitesi de öğrencilere uluslararası geçerliliği olan dil sınavlarında fayda sağlamaktadır. İngilizce dil eğitimi konusunda aktif eğitim çalışmaları düzenleyen özel okullar, dil edinimini kolaylaştırmayı amaçlamaktadır. Çağın ihtiyaçlarından birisi olan dil eğitimi öğrenciler için oldukça önemlidir. Geleceğe yönelik bir yatırım niteliğinde bulunan dil eğitimi, bölgedeki özel okullarda native öğretmenler eşliğinde sunulmaktadır. Öğrencilerin her noktadan gelişimini ele alarak kalıcı bir hizmet sunulmaktadır. Güngören özel liselerinin; fotoğraflarına, fiziksel olanaklarına, ortalama sınıf mevcutlarına ve adreslerine tek bir sayfa üzerinden ulaşabilirsiniz.

Güngören anadolu liseleri ve fen liseleri, akademik anlamda başarı elde etmek isteyen ve üniversite hayali olan öğrenciler tarafından tercih edilmektedir. Bu kurumlarda verilen eğitimin niteliği her geçen gün genişlemekte ve bütünsel bakış açısı benimsenmektedir. Bu sayede öğrenciler yalnızca akademik değil; fiziksel, sosyal ve ruhsal anlamda da kendilerini geliştirme şansı yakalamaktadırlar. Üniversite okumadan bir meslek sahibi olmak isteyen, iş yeri açma belgesi edinerek kendi işini kurmayı hayal eden öğrenciler ise Güngören meslek liselerini tercih etmektedir. Bu liseler, akademik eğitiminde ziyade, çeşitli sektörlere kalifiye eleman yetiştirmektedir. Bunun yanında öğrenciler lisede okudukları bölümle ilgili sınavsız üniversiteye yerleşebilmektedir. Sizler de çocuğunuz için en ideal liseyi bulmak için listelerimizi inceleyebilirsiniz. Okullardan geri dönüş almak adına form doldurabilir, yetkililer ile görüşerek kayıt detaylarını öğrenebilirsiniz. Öğrencilerin hedefledikleri üniversitelere yerleşimini kolaylaştırmak adına özel liseler sınavlara yönelik çalışmalar sürdürmektedir. kapsamlı Eğitim içerikleri beraberinde öğrencilerin eksiksiz bir öğrenim görmesini desteklemek adına çeşitli kurs ve etüt programları oluşturulmaktadır. Öğrencilerin dönem içerisinde deneme sınavlarına girmesini sağlayarak hem sınav stresini yenmesini hem de sınav süresini etkin kullanabilmesini sağlamaktadır.

Güngören özel liseleri hakkında yapılmış olan veli yorumları, kurumları daha yakından tanımanıza olanak sağlamaktadır. Bu yorumlar kurumların hangi noktalarda fark yarattığına, hangi konularda eksik kaldığına dair fikir vermektedir. Böylece veli yorumları, tercih etmeyi düşündüğünüz özel lisenin çocuğunuz için uygun olup olmadığını net bir şekilde görmenizi sağlar. Sizler de okul profillerinden ebevyenlerin ve öğrencilerin yapmış olduğu yorumlara ulaşabilir, çocuğunuz için en iyi liseyi kolayca keşfedebilirsiniz. Bunun yanında daha önce tercih ettiğiniz liseler hakkındaki yorumlarınızı Okul.com.tr üzerinden paylaşarak diğer ailelerin okul tercihlerine yön verebilirsiniz.

Bölgedeki bazı liseler üniversite başarı oranları ile hem öğrencilerin hem de ailelerin dikkatini çekmektedir. Bu kurumlar sahip oldukları fiziki yapıları, modern binaları ve teknolojik altyapılarıyla da fark yaratmaktadır. Bölgedeki aileler tarafından sıklıkla tercih edilen bazı kurumlar; Özel Güngören Uğur Okulları Anadolu Lisesi, Özel Merter Asil Okulları Anadolu Lisesi, Özel Güngören Final Okulları Anadolu Lisesi ve Özel Güngören Tomurcuk Anadolu Lisesi şeklindedir.

Güngören lise taban puanları, öğrencilerin aldıkları aldıkları puanlara göre her sene değişmektedir. Ortalama puanlar yüksek olduğunda liselerin taban puanları da doğru orantılı olarak artmaktadır. LGS sınavından sonra öğrenciler lise puanlarına ve yüzdelik dilimlerine ulaşarak tercih listelerini oluşturmak istemektedirler. Okul.com.tr üzerinden Güngören lise puanlarına göz atabilir, yüzdelik dilimlerinize de dikkat ederek tercih edeceğiniz liseyi seçebilirsiniz. Ayrıca bazı özel liseler yüksek puan almış öğrencilere %100'e varan burs imkanı sağlamaktadır. Bu kurumlar nitelikli eğitimi indirimli fiyatlarla sunmaktadır.

Özel Güngören liseleri fiyatları, okulun verdiği eğitimin kalitesine bağlı olarak değişmektedir. Bölgedeki okul sayısı fazla olduğundan aranılan her bütçeye uygun lise bulmakta mümkün olmaktadır. Özel liseler eğitim ücretlerinin yanında yemek ve servis ücretleri de talep edebilmektedir. Sizler de profil sayfalarını ziyaret ederek ekonomik açıdan sizleri zorlamayacak kurumları listeyebilirsiniz. Form doldurup dilediğiniz liselerden geri dönüş alabilir, ödeme detaylarını öğrenebilirsiniz. Güngören özel lise fiyatları 1500-3000 tl arasında bulunmaktadır. Kurum fiyatları öğrencilere verilen imkanlara, okul türüne ve kurum imkanlarına bağlı olarak değişkenlik gösterebilmektedir.

Özel okullar ve kolejler her sene bursluluk sınavları düzenlemekte ve başarılı öğrencileri ödüllendirmektedir. Bunun yanında öğrenciler bursluluk sınavları sayesinde eksiklerini görmekte ve seviyelerini tespit edebilmektedirler. Güngören'deki özel liseler de öğrencilerine %100 varan burs imkanı sağlamakta ve başarılı öğrencileri bünyesine katmaktadır.

Okul.com.tr üzerinden özel lise bursluluk sınavlarına başvuru yapabilir, nitelikli liselere indirimli fiyatlarla kayıt gerçekleştirebilirsiniz.

Erken kayıt dönemleri bulunan liseler bu süreç içerisinde kayıt olan öğrencilere çeşitli oranlarda indirim sağlamaktadır. Bu dönem Haziran ayında başlayıp Ekim ayına kadar devam etmektedir. Güngören özel liseleri erken kayıt dönemlerine ulaşmak ve kurumlarla iletişime geçmek için profillerde yer alan numaraları arayabilirsiniz. Okul yetkilileriyle yaptığınız görüşme sonucunda randevu alıp kayıt detaylarını öğrenmek adına kurumları ziyaret edebilirsiniz.

Güngören özel liselerini ayrıntılı bir şekilde inceleyecek zamanınız yoksa Ücretsiz Eğitim Danışmanlarımızdan destek alabilir, okul önerisinde bulunmalarını talep edebilirsiniz.

4 okul bulundu.
%28 İndirim Özel Bahçelievler İncirli Birey Anadolu Lisesi Özel Okul
Bahçelievler / Bahçelievler Mah.
Özel Bahçelievler İncirli Birey Anadolu Lisesi verified

Biz okulu 10.sınıfta keşfettik .üniversiteye hazırlık için ekstra dersaneye gitmenize gerek olmadan sizi sınavlara hazır...

Özel Güngören Final Okulları Anadolu Lisesi Özel Okul
Güngören / Mehmet Nesih Özmen Mah.
Özel Güngören Final Okulları Anadolu Lisesi verified

Öncelikle okulumuzun son zamanlardaki eğitim disiplini ve anlayışı bizi kendine hayran bırakıyor. veli olarak karşımızda...

Diğer Okullar

Özel Çağdaş Tomurcuk Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Güngören / Gençosman Mah.
Özel Çağdaş Tomurcuk Koleji Anadolu Lisesi

Çocuğumu iyki buraya yazdırmışım. ingılızce eğitimleri çok güzel ve alanında deneyimli yöneticiler çalışıyor. kurum sahi...

Özel Güngören Eksen Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Güngören / Sanayi Mah.
Özel Güngören Eksen Koleji Anadolu Lisesi

Özel Güngören Eksen Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Güngören Özel Liseleri

Güngören özel liseleri hakkında merak ettiğiniz tüm bilgilere zaman kaybetmeden ulaşın! Güngören özel lise fiyatları, fiziki imkanları ve daha birçok bilgiye ulaşarak kendinize en uygun okulları keşfedin.
Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum