fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili

Sarıyer Özel Liseleri

Sarıyer Özel Liseleri Yüksek Öğrenim Kurumları'nın düzenlediği üniversite geçiş sınavlarında yüksek bir başarı oranına sahip olduğundan pek çok öğrenci tarafından tercih edilmektedir. Sarıyer özel Anadolu ve Fen liselerinde verilen eğitimlerde genel olarak öğrenci odaklı eğitim verilmekte, maksimum başarı yakalamak amaçlanmaktadır. Hazırlık sınıfı bulunan Sarıyer özel anadolu liseleri öğrencilerine 5 sene eğitim vermektedir. Hazırlık sınıflarında verilen eğitimlerde öğrenciler seçmeli ekstra yabancı dil olanağına sahip olmaktadır. Bölgede ki tüm okullar İngilizce eğitimlerini sürdürürken ekstra Almanca ve Fransızca eğitimleri veren de birçok okul bulunmaktadır. Öğrencilerin bu dönemde aldığı akademik eğitimler kadar fiziki ve ruhsal gelişimi destekleyen eğitimler de önem taşımaktadır. Bölge özel liselerinde üniversite sınavı öncesi düzenlenen etkinlik ve seminerlerle öğrencilerin sınav stresi ve kaygısını gidermek amaçlanmaktadır. Öğrencilerin akademik anlamda gelişimlerini takip etmek amacıyla okullarda düzenli olarak ölçme ve değerlendirme sınavları düzenlenmektedir. Düzenlenen sınavların sonuçlarına göre eksiği bulunan öğrencilere grupla veya bireysel ek derslerle destek olunmakta, tam öğrenme sağlanmaktadır.


Öğrencilere İngilizce eğitimleri Sarıyer özel liselerinin tümüne yakınında 9. sınıftan 12. sınıfa sarmal şekilde gelişerek verilmektedir. Kur şeklinde ilerleyen yabancı dil eğitimleri her sene artarak ve yoğunlaşarak ilerlemekte, mezun olan öğrenciler yabancı dil anlamında gelişmiş bireyler haline gelmektedir. 12. sınıf döneminde öğrencilere Sarıyer özel fen liselerinde verilen sınav hazırlık eğitimleri yoğunlaştırılmaktadır. İlçede yer alan okullar yaz döneminde sınava hazırlık fikriyle yaz okulu hizmeti vermektedir. Özel etüt ve eğitimlerle öğrencilerin sınava tam hazırlıklı olmalarını amaçlayan özel liseler sınavda öğrencilerine yüksek üniversite başarısı sağlamayı amaçlamaktadır. Sarıyer özel liseleri genel anlamda anadolu lisesi olarak eğitim vermektedir. Öğrencilere birçok kullanım alanı sunan özel okullarda kapalı spor salonları bulunmakta öğrencilerin spor faaliyetlerinde bulunmaları sağlanmaktadır. Öğrencilerin özel yeteneklerini geliştirmesi amacıyla bölgede bulunan kurumlarda müzik ve sanat atölyeleri de bulunmaktadır. Seçmeli birçok ders bulunan okulda öğrenciler ilgi ve yetenekleri doğrultusunda almak istedikleri eğitimlere kendileri karar verip o yönde gelişebilmektedir. Tüm bu eğitimleri bir çatı altında toplayan ve öğrencilerini çok yönlü şekilde geleceğe hazırlayan özel Sarıyer liseleri bünyesinde uzman eğitmenler bulundurmaktadır. Eğitim koçları'da bulunan birçok özel okulda öğrencilerin üniversite geçiş döneminde destek sağlanmakta doğru seçimler yapılmasına yardımcı olunmaktadır.


İstanbul Sarıyer özel lise fiyatları 2019 senesi itibariyle 14.000 ve 80.000 tl arasında değişiklik göstermekte, her bütçeye uygun özel lise Sarıyer'de bulunmaktadır. Bölgedeki tüm özel liselerin verdiği eğitimleri, fiziksel imkanlarını, ortalama sınıf mevcutlarını ve fotoğraflarını görüntüleyebilirsiniz. Tecrübe edinmiş velilerin yaptığı yorumları inceleyebilir okullar hakkında bilgi sahibi olabilir, kendinize ve öğrencinize uygun özel liseye erişebilirsiniz. Dilerseniz Ücretsiz Eğitim Danışmanlarımız yardımıyla bölgede ki size uygun 5 özel lise önerisini alabilirsiniz.

19 okul bulundu.
Özel Mürüvvet Evyap Okulları Fen Lisesi Özel Okul
Sarıyer / Maden Mah.
Özel Mürüvvet Evyap Okulları Fen Lisesi verified

Özel Mürüvvet Evyap Okulları Fen Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Mürüvvet Evyap Okulları Anadolu Lisesi Özel Okul
Sarıyer / Maden Mah.
Özel Mürüvvet Evyap Okulları Anadolu Lisesi verified

Özel Mürüvvet Evyap Okulları Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Enka Okulları Lisesi Özel Okul
Sarıyer / İstinye Mah.
Özel Enka Okulları Lisesi

Karakterime, yeteneklerime, sosyalleşmeme, bilgi seviyeme; kısaca olumlu yönlerimin her birinde tartışmasız payı olan öz...

Özel Cent Koleji Lisesi Özel Okul
Sarıyer / Tarabya Mah.
Özel Cent Koleji Lisesi

Kızım ortaokulda oğlumda lisede çok memnunum .. özel okulun dezavantajı olan şımarık öğrenci profili yok , okulun sahib...

Özel Erol Altaca Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Sarıyer / Ferahevler Mah.
Özel Erol Altaca Koleji Anadolu Lisesi

Dershane temelli bir matematikçinin kurduğu okul. çarpık sınav sistemi içerisinde dershaneden koleje evrilmiş sınav odak...

Özel US Ulus Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Sarıyer / Reşitpaşa Mah.
Özel US Ulus Koleji Anadolu Lisesi

Aslında bu kurumu üniversiteyi hazırlık eğitiminden tanıyorum. iki çocuğumda bu kurumda yetişti ve burslu olarak ünivers...

Özel FMV Işık Okulları Ayazağa Fen Lisesi Özel Okul
Sarıyer / Pınar Mah.
Özel FMV Işık Okulları Ayazağa Fen Lisesi

Öncelikle, neredeyse 2 asırlık bir eğitim kültürünün bir uzantısı olması, sağladığı ışık kardeşliği ve kaliteli eğitimi...

Özel İstanbul The British International School High School Özel Okul
Sarıyer / Zekeriyaköy Mah.
Özel İstanbul The British International School High School

Özel İstanbul The British International School High School aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel İstek Okulları Kemal Atatürk Fen Lisesi Özel Okul
Sarıyer / Tarabya Mah.
Özel İstek Okulları Kemal Atatürk Fen Lisesi

Özel İstek Okulları Kemal Atatürk Fen Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Sarıyer Çözüm Akademi Okulları Anadolu Lisesi Özel Okul
Sarıyer / Ferahevler Mah.
Özel Sarıyer Çözüm Akademi Okulları Anadolu Lisesi

Özel Sarıyer Çözüm Akademi Okulları Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel İngiliz Okulları Anadolu Lisesi Özel Okul
Sarıyer / Tarabya Mah.
Özel İngiliz Okulları Anadolu Lisesi

Özel İngiliz Okulları Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Sarıyer İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Sarıyer / Zekeriyaköy Mah.
Özel Sarıyer İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji Anadolu Lisesi

Özel Sarıyer İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Bahçeköy Açı Okulları Lisesi Özel Okul
Sarıyer / Kemer Mah.
Özel Bahçeköy Açı Okulları Lisesi

Özel Bahçeköy Açı Okulları Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Daruşşafaka Eğitim Kurumları Lisesi Özel Okul
Sarıyer / Büyükdere Mah.
Özel Daruşşafaka Eğitim Kurumları Lisesi

Özel Daruşşafaka Eğitim Kurumları Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Sarıyer Tümevarım Anadolu Lisesi Özel Okul
Sarıyer / Maden Mah.
Özel Sarıyer Tümevarım Anadolu Lisesi

Özel Sarıyer Tümevarım Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel İstek Okulları Kemal Atatürk Anadolu Lisesi Özel Okul
Sarıyer / Tarabya Mah.
Özel İstek Okulları Kemal Atatürk Anadolu Lisesi

Özel İstek Okulları Kemal Atatürk Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Sarıyer İlgi Okulları Anadolu Lisesi Özel Okul
Sarıyer / Maden Mah.
Özel Sarıyer İlgi Okulları Anadolu Lisesi

Özel Sarıyer İlgi Okulları Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Meridyen Anadolu Lisesi Özel Okul
Sarıyer / Cumhuriyet Mah.
Özel Meridyen Anadolu Lisesi

Özel Meridyen Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Sarıyer İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji Fen ve Teknoloji Lisesi Özel Okul
Sarıyer / Zekeriyaköy Mah.
Özel Sarıyer İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji Fen ve Teknoloji Lisesi

Özel Sarıyer İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji Fen ve Teknoloji Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Sarıyer Özel Liseleri

Sarıyer Özel Liselerini görüntüleyip okullar hakkında detaylı bilgilere erişebilirsiniz.
Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum