fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Doğrulanmış Profil

İstanbul Sarıyer Özel Liseleri

Sarıyer özel liseleri, Yüksek Öğrenim Kurumlarının düzenlediği üniversiteye geçiş sınavlarında yüksek bir başarı oranına sahip olduğundan pek çok öğrenci tarafından tercih edilmektedir. Sarıyer özel anadolu ve fen liselerinde verilen eğitimlerde genel olarak öğrenci odaklı eğitim verilmekte, maksimum başarı yakalamak amaçlanmaktadır. Sarıyer özel liseleri çoğunlukla yabancı dil odaklı eğitim verdiğinden yabancı dil öğrenmenin öneminin farkında olduğundan hazırlık eğitimi vermektedir. Hazırlık sınıfı bulunan Sarıyer özel anadolu liseleri öğrencileri 5 sene eğitim görmektedir. Hazırlık sınıflarında verilen eğitimlerde öğrenciler seçmeli ekstra yabancı dil olanağına sahip olmaktadır. Bölgedeki tüm okullar yoğun İngilizce eğitimlerini sürdürürken ekstra Almanca ve Fransızca eğitimleri veren birçok okul bulunmaktadır. Öğrencilerin bu dönemde aldığı akademik eğitimler kadar fiziki ve ruhsal gelişimi destekleyen eğitimler de önem taşımaktadır. Sarıyer'deki özel liselerde üniversite sınavı öncesi düzenlenen etkinlik ve seminerlerle öğrencilerin sınav stresi ve kaygısını gidermek amaçlanmaktadır. Öğrencilerin akademik anlamda gelişimlerini takip etmek amacıyla okullarda düzenli olarak ölçme ve değerlendirme sınavları düzenlenmektedir. Düzenlenen sınavların sonuçlarına göre eksiği bulunan öğrencilere grupla veya bireysel ek derslerle destek olunmakta, tam öğrenme sağlanmaktadır.


Sarıyer özel liseleri, arasında çoğu kurum öğrencilerin küresel ortamlarda da kendilerini net ifade edebilmesi adına yabancı dil imkanı sağlamaktadır. Bölgedeki kurumların tümüne yakını birinci yabancı dil olarak İngilizce dil eğitimi vermektedir. Lise birinci sınıf ya da hazırlık sınıfından itibaren başlayan dil eğitimi sarmal bir düzen içerisinde ilerletilmektedir. Kurumların sunduğu yabancı dil eğitimleri her sene artarak ve yoğunlaşarak ilerlemekte, mezun olan öğrenciler yabancı dil anlamında gelişmiş bireyler haline gelmektedir.


Sarıyer özel fen liselerinde 12. sınıf döneminde öğrencilere verilen sınav hazırlık eğitimleri yoğunlaştırılmaktadır. İlçede yer alan okullar yaz döneminde sınava hazırlık fikriyle yaz okulu hizmeti vermektedir. Özel etüt ve eğitimlerle öğrencilerin sınava tam hazırlıklı olmalarını amaçlayan özel liseler sınavda öğrencilerine yüksek üniversite başarısı sağlamayı amaçlamaktadır. Sarıyer özel liseleri genel anlamda anadolu lisesi olarak eğitim vermektedir. Öğrencilere birçok kullanım alanı sunan özel okullarda kapalı spor salonları bulunmakta ve bu sayede öğrencilerin spor faaliyetlerinde bulunmaları sağlanmaktadır. Öğrencilerin özel yeteneklerini geliştirmesi amacıyla bölgede bulunan kurumlarda müzik ve sanat atölyeleri de bulunmaktadır. Seçmeli birçok ders bulunan okulda öğrenciler ilgi ve yetenekleri doğrultusunda almak istedikleri eğitimlere kendileri karar verip o yönde gelişebilmektedir. Tüm bu eğitimleri bir çatı altında toplayan ve öğrencilerini çok yönlü şekilde geleceğe hazırlayan Sarıyer özel liseleri bünyesinde uzman eğitmenler bulundurmaktadır. Eğitim koçları da bulunan birçok özel okulda öğrencilerin üniversite geçiş döneminde destek sağlanmakta doğru seçimler yapılmasına yardımcı olunmaktadır.


Sarıyer özel liseleri bulunduğu bölge sebebiyle öğrencilerine birçok fiziksel imkanı da sunmaktadır. Okulların birçoğu metrekare bakımından geniş alanlara inşa edilmiş durumdadır. Okullar bu sayede geniş bahçelere sahiptir ve bu okullarda öğrencilere doğayla iç içe eğitim imkanı sunulmaktadır.


Sarıyer özel lise fiyatları aylık olarak ortalama 5000 tl’den başlayıp 10.000 tl arasında değişiklik göstermekte, her bütçeye uygun özel lise Sarıyer'de bulunmaktadır. Okul.com.tr’ye üye olarak okulların fiyat bilgilerini görüntüleyebilir, Okul.com.tr üyelerine özel olarak tanımlanan indirimlerden faydalanabilirsiniz. Bölgedeki tüm özel liselerin verdiği eğitimleri, fiziksel imkanlarını, ortalama sınıf mevcutlarını ve fotoğraflarını görüntüleyebilirsiniz. Tecrübe edinmiş velilerin yaptığı yorumları inceleyerek okullar hakkında bilgi sahibi olabilir, kendinize ve öğrencinize en uygun özel liseye karar verebilirsiniz. Siz de daha önce eğitimlerini deneyimlediğiniz okullara yorum yaparak okul arayışında olan diğer ailelere yardımcı olabilirsiniz. Okulları tek tek inceleyecek vaktiniz yoksa Ücretsiz Eğitim Danışmanlarından yardım alarak Sarıyer bölgesinde size en uygun 5 özel liseyi listelemesini isteyebilirsiniz.


20 okul bulundu.
Özel Enka Okulları Lisesi Özel Okul
Sarıyer / İstinye Mah.
Özel Enka Okulları Lisesi

Karakterime, yeteneklerime, sosyalleşmeme, bilgi seviyeme; kısaca olumlu yönlerimin her birinde tartışmasız payı olan öz...

Özel US Ulus Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Sarıyer / Reşitpaşa Mah.
Özel US Ulus Koleji Anadolu Lisesi

Aslında bu kurumu üniversiteyi hazırlık eğitiminden tanıyorum. iki çocuğumda bu kurumda yetişti ve burslu olarak ünivers...

 • Okul Saatleri:
  08:30 - 16:30
Özel Cent Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Sarıyer / Tarabya Mah.
Özel Cent Koleji Anadolu Lisesi

Kızım ortaokulda oğlumda lisede çok memnunum .. özel okulun dezavantajı olan şımarık öğrenci profili yok , okulun sahib...

Özel Erol Altaca Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Sarıyer / Ferahevler Mah.
Özel Erol Altaca Koleji Anadolu Lisesi

Dershane temelli bir matematikçinin kurduğu okul. çarpık sınav sistemi içerisinde dershaneden koleje evrilmiş sınav odak...

 • Okul Saatleri:
  08:20 - 15:30
Özel FMV Işık Okulları Ayazağa Fen Lisesi Özel Okul
Sarıyer / Pınar Mah.
Özel FMV Işık Okulları Ayazağa Fen Lisesi

Öncelikle, neredeyse 2 asırlık bir eğitim kültürünün bir uzantısı olması, sağladığı ışık kardeşliği ve kaliteli eğitimi...

Özel Sarıyer Doğa Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Sarıyer / Zekeriyaköy Mah.
Özel Sarıyer Doğa Koleji Anadolu Lisesi

Özel Sarıyer Doğa Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Mürüvvet Evyap Okulları Anadolu Lisesi Özel Okul
Sarıyer / Maden Mah.
Özel Mürüvvet Evyap Okulları Anadolu Lisesi

Özel Mürüvvet Evyap Okulları Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Sarıyer Çözüm Akademi Okulları Anadolu Lisesi Özel Okul
Sarıyer / Ferahevler Mah.
Özel Sarıyer Çözüm Akademi Okulları Anadolu Lisesi

Özel Sarıyer Çözüm Akademi Okulları Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Bahçeköy Açı Okulları Anadolu Lisesi Özel Okul
Sarıyer / Kemer Mah.
Özel Bahçeköy Açı Okulları Anadolu Lisesi

Özel Bahçeköy Açı Okulları Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:10 - 15:30
Özel Sarıyer İlgi Okulları Anadolu Lisesi Özel Okul
Sarıyer / Maden Mah.
Özel Sarıyer İlgi Okulları Anadolu Lisesi

Özel Sarıyer İlgi Okulları Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 16:00
Özel Meridyen Anadolu Lisesi Özel Okul
Sarıyer / Cumhuriyet Mah.
Özel Meridyen Anadolu Lisesi

Özel Meridyen Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel FMV Işık Okulları Ayazağa Anadolu Lisesi Özel Okul
Sarıyer / Maslak Mah.
Özel FMV Işık Okulları Ayazağa Anadolu Lisesi

Özel FMV Işık Okulları Ayazağa Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Daruşşafaka Eğitim Kurumları Lisesi Özel Okul
Sarıyer / Büyükdere Mah.
Özel Daruşşafaka Eğitim Kurumları Lisesi

Özel Daruşşafaka Eğitim Kurumları Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:30 - 15:50
Özel İSTEK Kemal Atatürk Anadolu Lisesi Özel Okul
Sarıyer / Tarabya Mah.
Özel İSTEK Kemal Atatürk Anadolu Lisesi

Özel İSTEK Kemal Atatürk Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel İSTEK Kemal Atatürk Fen Lisesi Özel Okul
Sarıyer / Tarabya Mah.
Özel İSTEK Kemal Atatürk Fen Lisesi

Özel İSTEK Kemal Atatürk Fen Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Sarıyer The British International School High School Özel Okul
Sarıyer / Zekeriyaköy Mah.
Özel Sarıyer The British International School High School

Özel Sarıyer The British International School High School aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 15:30
Özel Tarabya İngiliz Okulları Anadolu Lisesi Özel Okul
Sarıyer / Tarabya Mah.
Özel Tarabya İngiliz Okulları Anadolu Lisesi

Özel Tarabya İngiliz Okulları Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:00 - 17:00
Özel Mürüvvet Evyap Okulları Fen Lisesi Özel Okul
Sarıyer / Maden Mah.
Özel Mürüvvet Evyap Okulları Fen Lisesi

Özel Mürüvvet Evyap Okulları Fen Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Sarıyer Tümevarım Anadolu Lisesi Özel Okul
Sarıyer / Maden Mah.
Özel Sarıyer Tümevarım Anadolu Lisesi

Özel Sarıyer Tümevarım Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Sarıyer Doğa Koleji Fen ve Teknoloji Lisesi Özel Okul
Sarıyer / Zekeriyaköy Mah.
Özel Sarıyer Doğa Koleji Fen ve Teknoloji Lisesi

Özel Sarıyer Doğa Koleji Fen ve Teknoloji Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

İstanbul Sarıyer Özel Liseleri

Sarıyer Özel Liselerini görüntüleyip okullar hakkında detaylı bilgilere erişebilirsiniz.

Sarıyer Özel Liseleri - Sıkça Sorulan Sorular

Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum