fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili

Sultangazi Özel Liseleri

Sultangazi özel liseleri arasında kendinize en uygun okulu bulun; özel liselerin eğitim ve bursluluk bilgilerine, fiyat detaylarına hızlıca ulaşın!

7 okul bulundu.
Özel Sancar Okulları Anadolu Lisesi Özel Okul
Sultangazi / Cumhuriyet Mah.
Özel Sancar Okulları Anadolu Lisesi

Gerçekten uzaktan eğitimi kusursuz bir okul olmasının yanı sıra çok iyi yabancı dil eğitimi verilmekte.

Özel Sultangazi Cihangir Okulları Anadolu Lisesi Özel Okul
Sultangazi / Uğur Mumcu Mah.
Özel Sultangazi Cihangir Okulları Anadolu Lisesi

Okul lokasyon olarak çok iyi bir konumda.akademik anlamda ve spor faaliyetlerinde de başarılı bir eğitim veriyor.

  • Okul Saatleri:
    08:00 - 17:00
Özel Sultangazi AREV Okulları Anadolu Lisesi Özel Okul
Sultangazi / Sultançiftliği Mah.
Özel Sultangazi AREV Okulları Anadolu Lisesi

Özel Sultangazi AREV Okulları Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel İstek Okulları Kaşgarlı Mahmut Anadolu Lisesi Özel Okul
Sultangazi / 50. Yıl Mah.
Özel İstek Okulları Kaşgarlı Mahmut Anadolu Lisesi

Özel İstek Okulları Kaşgarlı Mahmut Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel İstek Okulları Kaşgarlı Mahmut Fen Lisesi Özel Okul
Sultangazi / 50. Yıl Mah.
Özel İstek Okulları Kaşgarlı Mahmut Fen Lisesi

Özel İstek Okulları Kaşgarlı Mahmut Fen Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Seyit Ateş Spor Lisesi Özel Okul
Sultangazi / Cumhuriyet Mah.
Özel Seyit Ateş Spor Lisesi

Özel Seyit Ateş Spor Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel İstanbul Puşkin Milletlerarası Rus Okulu Lisesi Özel Okul
Sultangazi / Cumhuriyet Mah.
Özel İstanbul Puşkin Milletlerarası Rus Okulu Lisesi

Özel İstanbul Puşkin Milletlerarası Rus Okulu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Sultangazi Özel Liseleri

Sultangazi bölgesindeki özel kurumlar çoğunlukla kolej bünyesinde yer almaktadır. Bölgede yer alan kurumlar, öğrencilerin her yönden gelişimini desteklemek amacı ile sarmal düzende sürdürdüğü eğitim programları ile basamak basamak gelişim sağlamaktadır. Sunulan eğitimin kaliteli olması ve doğru biçimde ilerlemesi için Sultangazi özel liseleri, branşında uzman eğitmenlerden destek almaktadır. Bölgedeki kurumlar arasında özel anadolu liseleri ve fen liselerine rastlamak mümkündür. Sultangazi özel kolejleri, fiziksel imkanlarını öğrenci merkezli çalışmalar sonucunda oluşturmakta ve öğrencilerin okulda bulunduğu süre içerisinde gelişimini desteklemek amacı ile yararlı materyallerle donatmaktadır.


Özel Sultangazi anadolu liseleri, öğrencilerini yalnızca bir üst eğitim dönemine değil hayata hazırlamaya yönelik çalışmalar sürdürmektedir. Bu çalışmalar içerisinde öğrencilerin kültürel ve sosyal gelişimlerini desteklemek amacı ile onlara çeşitli kültürel ve manevi değerlerini öğrenebilecekleri faaliyetler ve sosyalliklerini artırıcı aktiviteler sürdürmektedir. Aynı zamanda özel Sultangazi liseleri öğrencilerin sınavlarda başarıyı yakalayabilmeleri için ise çeşitli akademik çalışmalar uygulamaktadır. Öğrencilerin sınav başarısını ölçmek ve onların eksiklerini öğrenmesini sağlamak amacı ile çeşitli deneme sınavları uygulamaktadır. Program sonunda öğrencilerin eksikleri tespit edilmekte ve bunların giderilmesi adına çalışmalar devam ettirilmektedir.


Okul.com.tr özel Sultangazi fen liselerini ve anadolu liselerini tek bir platformda okul arayan veliler için bir arada toplamaktadır. Sultangazi özel lise fiyatları, kurumların sunduğu eğitim farklılıkları, fiziksel imkanlar ve eğitim kalitesine göre çeşitlilik gösterebilmektedir. Sultangazi özel liseleri listesi üzerinden bölgedeki kurumlar hakkında detaylı bilgileri inceleme fırsatı bulabilirsiniz. Aynı zamanda bölgedeki özel liselerin eğitim çalışmaları, hakkında yazıları, okul fotoğraflarını görüntüleyebilirsiniz. Kurumları tecrübe edinmiş veliler tarafından yapılan yorumlarından fikir alabilir, üye olarak özel okul fiyatlarını görüntüleyebilirsiniz. Sultangazi bölgesindeki özel liseleri incelemek için yeterli zamanınız yok ise, Okul.com.tr'nin sizler için hizmete sunduğu Ücretsiz Eğitim Danışmanlarından hemen yardım alabilir, kriterlerinize uygun kurumlar hakkında tavsiye isteyebilirsiniz.

Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum