fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Doğrulanmış Profil

İstanbul Sultangazi Özel Liseleri

Sultangazi bölgesindeki özel kurumlar çoğunlukla kolej bünyesinde yer almaktadır. Bölgede yer alan kurumlar, öğrencilerin her yönden gelişimini desteklemek amacı ile sarmal düzende sürdürdüğü eğitim programları ile basamak basamak gelişim sağlamaktadır. Sunulan eğitimin kaliteli olması ve doğru biçimde ilerlemesi için Sultangazi özel liseleri, branşında uzman eğitmenlerden destek almaktadır. Bölgedeki kurumlar arasında özel anadolu liseleri ve fen liselerine rastlamak mümkündür. Sultangazi kolejleri, fiziksel imkanlarını öğrenci merkezli çalışmalar sonucunda oluşturmakta ve öğrencilerin okulda bulunduğu süre içerisinde gelişimini desteklemek amacı ile yararlı materyallerle donatmaktadır.


Sultangazi özel anadolu liseleri, öğrencilerini yalnızca bir üst eğitim dönemine değil hayata hazırlamaya yönelik çalışmalar sürdürmektedir. Bu çalışmalar içerisinde öğrencilerin kültürel ve sosyal gelişimlerini desteklemek amacı ile onlara çeşitli kültürel ve manevi değerlerini öğrenebilecekleri faaliyetler ve sosyalliklerini artırıcı aktiviteler sürdürmektedir. Aynı zamanda özel Sultangazi liseleri öğrencilerin sınavlarda başarıyı yakalayabilmeleri için ise çeşitli akademik çalışmalar uygulamaktadır. Öğrencilerin sınav başarısını ölçmek ve onların eksiklerini öğrenmesini sağlamak amacı ile çeşitli deneme sınavları uygulamaktadır. Program sonunda öğrencilerin eksikleri tespit edilmekte ve bunların giderilmesi adına çalışmalar devam ettirilmektedir. Sultangazi özel liseleri arasında bulunan fen liseleri akademik ve sayısal ağırlıklı eğitim vermektedir. Sultangazi anadolu liselerinde öğrenciler dil, eşit ağırlık, sayısal ya da sözel alanlarından birini seçip yoğunlaşma şansına sahipken fen liselerinde genellikle yalnızca sayısal alanı seçme hakkı tanınır. Sultangazi özel liseleri her alanda öğrencilerini akademik olarak yetiştirmek ve Türkiye’nin iyi üniversitelerine yerleştirmek adına çalışmalarını sürdürmektedir.


Sultangazi özel liseleri öğrencilerin üniversiteye hazırlık döneminde stresle mücadele edebilmeleri adına rehberlik servisini bünyelerinde bulundurmaktadır. Okulların rehberlik servisleri öğrencilerin hedeflerini belirlemelerine yardımcı olmanın yanı sıra bu hedef uğrunda nasıl ders çalışmaları gerektiği hakkında düzenlemeler yapmaktadır. Psikolojik danışmanlık ve rehberlik hizmeti veren Sultangazi özel liseleri listesine Okul.com.tr üzerinden kolayca ulaşabilirsiniz.


Okul.com.tr Sultangazi özel fen liselerini ve anadolu liselerini tek bir platformda okul arayan veliler için bir arada toplamaktadır. Sultangazi özel lise fiyatları, kurumların sunduğu eğitim farklılıkları, fiziksel imkanlar ve eğitim kalitesine göre çeşitlilik gösterebilmektedir. Her ailenin bütçesine uygun kuruma ulaşması mümkündür. Okul.com.tr’ye üye olarak okulların fiyat bilgilerini görüntüleyebilir, Okul.com.tr velilerine özel olarak tanımlanan indirimlerden faydalanabilirsiniz. Sultangazi özel liseleri listesi üzerinden bölgedeki kurumlar hakkında detaylı bilgileri inceleme fırsatı bulabilirsiniz. Aynı zamanda bölgedeki özel liselerin eğitim çalışmaları, hakkında yazıları, okul fotoğraflarını görüntüleyebilirsiniz. Kurumları tecrübe edinmiş veliler, eğitim görmüş öğrenci ve mezunlar, daha önce kurumda eğitmenlik yapmış öğretmenler tarafından yapılan yorumları okulların profillerinden görüntüleyebilir, deneyimlerden yararlanabilirsiniz. Siz de daha önce eğitiminden faydalandığınız okullar hakkında yorum yaparak okul arayışında olan diğer ailelere yardımcı olabilirsiniz. Okul.com.tr üzerinden sağlanan bursluluk sayfasını ziyaret ederek Sultangazi özel liseleri arasından bursluluk sınavı düzenleyenleri görüntüleyebilir ve kolayca bursluluk sınavlarına başvurabilirsiniz. Sultangazi bölgesindeki özel liseleri incelemek için yeterli zamanınız yok ise, Okul.com.tr'nin sizler için hizmete sunduğu Ücretsiz Eğitim Danışmanlarından hemen yardım alabilir, kriterlerinize uygun kurumlar hakkında tavsiye isteyebilirsiniz. Ücretsiz eğitim danışmanlarımız aradığınız kriterlerde 5 okulu sizin için listelesin.

5 okul bulundu.
Özel Sultangazi Birikim Okulları Anadolu Lisesi Özel Okul
Sultangazi / Uğur Mumcu Mah.
Özel Sultangazi Birikim Okulları Anadolu Lisesi

Okul lokasyon olarak çok iyi bir konumda.akademik anlamda ve spor faaliyetlerinde de başarılı bir eğitim veriyor.

  • Okul Saatleri:
    08:00 - 17:00
Özel İSTEK Kaşgarlı Mahmut Anadolu Lisesi Özel Okul
Sultangazi / 50. Yıl Mah.
Özel İSTEK Kaşgarlı Mahmut Anadolu Lisesi

Özel İSTEK Kaşgarlı Mahmut Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Sultangazi Arev Okulları Anadolu Lisesi Özel Okul
Sultangazi / Sultançiftliği Mah.
Özel Sultangazi Arev Okulları Anadolu Lisesi

Özel Sultangazi Arev Okulları Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Seyit Ateş Spor Lisesi Özel Okul
Sultangazi / Cumhuriyet Mah.
Özel Seyit Ateş Spor Lisesi

Özel Seyit Ateş Spor Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel İSTEK Kaşgarlı Mahmut Fen Lisesi Özel Okul
Sultangazi / 50. Yıl Mah.
Özel İSTEK Kaşgarlı Mahmut Fen Lisesi

Özel İSTEK Kaşgarlı Mahmut Fen Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

İstanbul Sultangazi Özel Liseleri

Sultangazi özel liseleri arasında kendinize en uygun okulu bulun; özel liselerin eğitim ve bursluluk bilgilerine, fiyat detaylarına hızlıca ulaşın!

Sultangazi Özel Liseleri - Sıkça Sorulan Sorular

Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum