fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili

Esenyurt Özel Liseleri

Esenyurt özel liseleri sayı ve tür bakımından oldukça çeşitlidir. Esenyurt, Büyükçekmece'nin semtlerinden birisi konumunda iken 2008 yılında Kıraç beldesi ile birleştirilerek ilçe olmuştur. Gelişmekte olan bölge içerisinde birçok özel anadolu lisesi, fen lisesi, mesleki ve teknik anadolu lisesi, akşam lisesi ve anadolu sağlık meslek lisesi bulunmaktadır. Bölgedeki özel liseler genellikle kolej bünyesinde yer almakla birlikte butik liselere de bölgede rastlanabilmektedir. Saygın ve verdiği kaliteli eğitimle kendinden söz ettirmiş kurumların bulunduğu Esenyurt özel liseleri, sunduğu eğitim kalitesi ile ön plana çıkmaktadır.


Esenyurt özel liseleri öğrencilerin isteklerini ve beklentilerini karşılamak adına çeşitli alanlarda eğitimler vermektedir. Üniversite öncesi eğitimin sürdürüldüğü yer olan liseler eğitim açısından yoğun tempoda programlar uygulamaktadır. Esenyurt özel anadolu liseleri, ağırlıklı olarak akademik çalışmalarla öğrencilerinin hedeflerine ulaşmasını sağlamanın yanında gelecekte sosyal açıdan da başarılı bireyler olmaları için kültürel aktiviteler ve sosyal faaliyetler de sürdürmektedir. Böylece öğrencilerin sosyal, kültürel ve akademik yönden gelişimini destekleyerek donanımlı bireyler olarak hayata hazırlanmalarını sağlamaktadır. Esenyurt'ta yer alan fen liseleri, anadolu liselerinden farklı olarak daha yoğun ve detaylı olarak sayısal ağırlıklı akademik eğitim faaliyetlerini sürdürmektedir. Sürdürülen eğitim programları üniversite sınavlarına yönelik olmakla birlikte detaylı bilgiler sunarak öğrencilerin akademik olarak güçlü bireyler olmalarını sağlamaktadır.


Esenyurt özel meslek liseleri ve sağlık meslek liseleri, mesleki alanlarda kendini geliştirmek isteyen ve ilgisi bu doğrultuda olan öğrenciler için yenilikçi eğitim anlayışı ile hizmet sağlamaktadır. Öğrenci odaklı çalışmalar sürdürülen anadolu meslek liselerinde, atölye çalışmaları ile öğrencilerin aktif olarak bilinçlendirilmesi sağlanmaktadır. Eğitim programları ve öğrenim ortamları öğrenci merkezli çalışmalar sonucunda oluşturulmaktadır. Öğrencilerin ilgi ve yetenekleri doğrultusunda devam ettirilen eğitim programları, sektöre donanımlı bireyler yetiştirmek amacı ile branşında uzman eğitmenlerle sürdürülmektedir. Esenyurt özel mesleki ve teknik liseler ile sağlık meslek liseleri öğrencilere sunduğu staj imkanıyla da okulda öğretilen bilgilerin pratiğe dökülmesini sağlamaktadır. Esenyurt özel akşam liseleri ise herhangi bir gündüzlü liseden farksız biçimde lise eğitimi vermektedir. Özel akşam liseleri, örgün lise öğrenimini herhangi bir sebepten devam ettiremeyen bireylerin lise diploması almasına olanak sağlamaktadır. Sunduğu eğitim ile 18 yaş altı veya üstü her bireyin öğrenim görmesini kolaylaştırmaktadır. Akşam liselerinde eğitim çalışma saatinin bitiminde başlamaktadır. Böylece çalışan bireylerin eğitim görme olanağı artmaktadır.


Esenyurt özel anadolu liseleri fiyatları ve özel kolej ücretleri, okulların sunduğu eğitim farklılıklarına, fiziki imkanlarına, yapılan çalışmalara ve eğitim kalitesine göre çeşitlilik gösterebilmektedir. Esenyurt özel liseleri öğrencileri liselere giriş sınavında gösterdikleri başarının yanında kendi bünyelerinde düzenledikleri sınavlarla da çeşitli yüzdelerde burslandırmaktadır. Kurumların kendi bünyelerinde düzenleyecekleri bursluluk sınavı bilgilerine Okul.com.tr üzerinden kolayca ulaşabilirsiniz. Bölgede yer alan kurumların görsellerini, fiziki imkanlarını ve okullar hakkında detaylı bilgileri, Okul.com.tr'nin sizler için oluşturduğu Esenyurt özel liseler listesinden inceleyebilirsiniz. Esenyurt özel liseleri listesini incelemek için yeteri kadar zamanınız yoksa, Okul.com.tr'nin hizmete sunduğu Ücretsiz Eğitim Danışmanlarından hemen yardım alabilir, sizin için en uygun okulları listelemesini ve öneride bulmasını isteyebilirsiniz.


İstanbul Esenyurt ilçesinde bulunan özel okulların fiyatları bölgede bulunan okulların çeşitliliğine bağlı olarak geniş bir aralıktadır. Her bütçeye uygun özel lise bulmak mümkündür. Esenyurt özel liseleri arasından bütçenize en uygun okulu Okul.com.tr üzerinden kolayca listeleyebilirsiniz. Okulların yorumlarına ulaşabilir; veli, öğrenci, mezun ya da öğretmen yorumlarından yola çıkarak araştırdığınız kurum hakkında fikir alabilirsiniz. Siz de eğitim hizmeti aldığınız kurumlara yorum yaparak okul arayışında olan diğer ailelere yardımcı olabilirsiniz.

21 okul bulundu.
%50 İndirim Özel Avcılar Firuzköy Mektebim Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Esenyurt / Saadetdere Mah.
Özel Avcılar Firuzköy Mektebim Koleji Anadolu Lisesi verified

Yönetim ve seçkin öğretmen kadrosuyla ışık saçıyorlar. okul sadece öğretim kısmında değil eğitim kısmında da çok iyi . t...

Diğer Okullar

Özel Esenyurt Boğaziçi Okulları Anadolu Lisesi Özel Okul
Esenyurt / Üçevler Mah.
Özel Esenyurt Boğaziçi Okulları Anadolu Lisesi

Ben çok yogun calıştıgımdan dolayı bazen unutabiliyorum oğlumun durumunu sormayı. hergün aralıksız kula gelip gelmediği...

Özel Bahçeşehir Gökkuşağı Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Esenyurt / Orhan Gazi Mah.
Özel Bahçeşehir Gökkuşağı Koleji Anadolu Lisesi

Tecrübeli öğretmenleri var. her biri alanında uzman. öğrencilerle birebir ilgileniyorlar. çok beğeniyorum.

 • Okul Saatleri:
  08:50 - 16:15
Özel ERA Koleji Beylikdüzü Anadolu Lisesi Özel Okul
Esenyurt / Atatürk Mah.
Özel ERA Koleji Beylikdüzü Anadolu Lisesi

Özel ERA Koleji Beylikdüzü Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Beylikdüzü MBA Okulları Anadolu Lisesi Özel Okul
Esenyurt / Zafer Mah.
Özel Beylikdüzü MBA Okulları Anadolu Lisesi

Özel Beylikdüzü MBA Okulları Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 16:10
Özel Biz Okulları Anadolu Lisesi Özel Okul
Esenyurt / Koza Mah.
Özel Biz Okulları Anadolu Lisesi

Özel Biz Okulları Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 16:30
Özel Esenyurt Çınar Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Esenyurt / Mevlana Mah.
Özel Esenyurt Çınar Koleji Anadolu Lisesi

Özel Esenyurt Çınar Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:30 - 18:00
Özel Mesleğim Akşam Lisesi Özel Okul
Esenyurt / Namık Kemal Mah.
Özel Mesleğim Akşam Lisesi

Özel Mesleğim Akşam Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Beylikdüzü MBA Okulları Fen Lisesi Özel Okul
Esenyurt / Zafer Mah.
Özel Beylikdüzü MBA Okulları Fen Lisesi

Özel Beylikdüzü MBA Okulları Fen Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 16:10
Özel Bahçeşehir Okyanus Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Esenyurt / Aşık Veysel Mah.
Özel Bahçeşehir Okyanus Koleji Anadolu Lisesi

Özel Bahçeşehir Okyanus Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 14:00
Özel Esenyurt İhsan International Anadolu Lisesi Özel Okul
Esenyurt / Yeşilkent Mah.
Özel Esenyurt İhsan International Anadolu Lisesi

Özel Esenyurt İhsan International Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Beyoğlu Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Esenyurt / Barbaros Hayrettin Paşa Mah.
Özel Beyoğlu Koleji Anadolu Lisesi

Özel Beyoğlu Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Biyoteknoloji Okulları Fen ve Teknoloji Lisesi Özel Okul
Esenyurt / Osmangazi Mah.
Özel Biyoteknoloji Okulları Fen ve Teknoloji Lisesi

Özel Biyoteknoloji Okulları Fen ve Teknoloji Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 16:30
Özel Bahçeşehir Okyanus Koleji Fen Lisesi Özel Okul
Esenyurt / Aşık Veysel Mah.
Özel Bahçeşehir Okyanus Koleji Fen Lisesi

Özel Bahçeşehir Okyanus Koleji Fen Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 14:00
Özel Berk Anadolu Lisesi Özel Okul
Esenyurt / Namık Kemal Mah.
Özel Berk Anadolu Lisesi

Özel Berk Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Mesleğim Okulları Anadolu Sağlık Meslek Lisesi Özel Okul
Esenyurt / Namık Kemal Mah.
Özel Mesleğim Okulları Anadolu Sağlık Meslek Lisesi

Özel Mesleğim Okulları Anadolu Sağlık Meslek Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Esenyurt Topkapı Okulları Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Özel Okul
Esenyurt / Örnek Mah.
Özel Esenyurt Topkapı Okulları Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

Özel Esenyurt Topkapı Okulları Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:00 - 17:00
Özel Beylikdüzü Okyanus Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Esenyurt / Mevlana Mah.
Özel Beylikdüzü Okyanus Koleji Anadolu Lisesi

Özel Beylikdüzü Okyanus Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:30 - 16:50
Özel Esenyurt Gökbil Akşam Lisesi Özel Okul
Esenyurt / Zafer Mah.
Özel Esenyurt Gökbil Akşam Lisesi

Özel Esenyurt Gökbil Akşam Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Piri Reis Topkapı Okulları Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Özel Okul
Esenyurt / Piri Reis Mah.
Özel Piri Reis Topkapı Okulları Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

Özel Piri Reis Topkapı Okulları Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Bahçeşehir TED Atakent Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Esenyurt / Koza Mah.
Özel Bahçeşehir TED Atakent Koleji Anadolu Lisesi

Özel Bahçeşehir TED Atakent Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Esenyurt Özel Liseleri

Esenyurt özel liseleri arasından kriterlerinize uygun okulları filtreleyebilir, kurumların eğitim ve bursluluk bilgileri hakkında detaylı bilgilere kolaylıkla erişebilirsiniz.
Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum